Stárnu…

Pořád člověk bojuje se stárnutím a snaží se vypadat jako mladá holka. A pak mě někdo vyfotí ráno při snídani na chalupě…

starnu1

A já se vidím v plné „kráse“, povadlý obličej, vrásky na krku. Tak ano, přišel čas se se stářím smířit. Vzdávám to…

Jako bonus „dvě čarodějnice“, ségra a já si v horkém létě připravujeme šašlik.
starnu2

Reklamy

24 comments

 1. Jessie

  No tedy, Danieli, to jsi mě mile překvapil, děkuji :-). I když graver si určitě bude myslet, že jsem si to psala sama… :-).

 2. ratka

  Jessie, prijdes mi hezky vyfomormovana. ZAdna trasoritka. Muzes prozradit alespon jestli jsi starsi nebo mladsi nez ja?

 3. graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]

  Ona by i playmate queen nabyla strhaných rysů tváří v tvář (nebo rusutur) někomu s inteligencí příslušníka polských hools, který zcela vážně dokáže zplodit slovo "pernamentně"…[2] – tak formulaci "tohle jsme už viděly, ale to už je hodně dávno" bych za milé překvapení neoznačil – kopni ho do hlavičky :-))

 4. Jessie

  Jsem vytrénovaná, ratko :-). Hele, já tě fakt dost obdivuju za ten nadhled, noblesu a humor, s jakým bereš svůj věk. Taky se k tomu chci dopracovat, ale dej mi ještě čas :-)).Jo, gravere, mazala jsem zase, takže tvůj komentář je mimo, promiň. Já tady tu "rusutur" fakt nechci…

 5. Jessie

  Vidíš, Hastone, čím míň si toho člověk představuje, tím lépe :-). Někdy si myslím, že nepředstavovat si dopředu o druhém nic je základem dobrého vztahu.

 6. haston

  jessie, nechtěl jsem tím naznačit, že je nějaký kvalitativní rozdíl mezi brun a blond, jenom jsem to tak nějak měl v podvědomí.

 7. Jessie

  Jasně, Hastone, vlastně je to lichotka, že sis podle písemného projevu myslel, že jsem brunetka, víš přece, co se říká o blondýnách :-)

 8. Jessie

  Díky, Pavle, dobrý postřeh s tou zeleninou, však taky snídám zeleninový salát :-).

 9. graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]

  [11]Jo, ještě víc zeleniny a budeš holka jako lusk. Zelená a ohnutá…

 10. Jessie

  Všichni potřebujeme zhubnout, gravere, kdo asi ne :-). Už kvůli zdraví… Vyspat se a zhubnout a byl by národ zdravější.

 11. haston

  "9" – vím, co se říká o blond, ale já v tom nevidím rozdíl. když si vzpomenu na exotické černovlasé spoluobčanky – tak ty tuto pověru zpravidla nepotvrzují :-)

 12. titanika

  Abych pravdu řekla, letos budu mít kulatiny a nějak to nezvládám – jsem Husákovo dítě a najednou to na mě padlo :( Začla jsem shromažďovat letáky laserových center a koupila si krém botoceutical (bohužel děsně smrdí).. Bude to těžký rok..

 13. titanika

  Jinak – přesně na té první fotce vidím jednu dobrou známou, která si už neví rady, co s chlapama. Stačí že někam přijde a oni začnou s kobercovým náletem. Vždy přemýšlím, jaké feromony asi vysílá..

 14. Jessie

  Tak to jsi ještě mladé kotě, titaniko :-). Jo, a máš pravdu, chlapi po mě letí, ale jen když mě vidí ze vzdálenosti asi tak sto metrů :-D. O plastice přemýšlím taky, ale bojím se…

 15. Jessie

  Botoceutical – vidíš, to jsem neznala, dobrý tip, díky. Lepší, než nějaká operace :-).

 16. titanika

  Lze si to objednat přes net – je to celá řada – botoceutical, collagenceutical a kdyby ani to ne, tak prostě největší šlágr rapidoceutical (ale ten smrdí nejvíc…). Nebo ještě vyhladí tvář přispívat na "šovinistické" blogy :)), to se mi osvědčuje..

 17. Jessie

  "Šovinistické" blogy – to myslíš aliena :-))? Mimochodem, ten poslední článek se ti opravdu povedl, fakt síla, pořádně pod kůži…

 18. titanika

  Samozřejmě aliena. Je mi tam u něj fajn a z jeho strany necítím žádné "ponižování", tak proto jsem to slovo šovinistický dala do uvozovek. Jsem ráda, že jsem tam měla možnost pár věcí ze sebe napsat. Třeba to někomu pomůže. Ale je fakt, že mi to i děsně hladí ego, když vidím na monitoru článek, který jsem sama psala :) – takže zejména jsem tam ze sobeckých, sebestředných důvodů. No a když vyprávím svůj příběh, je to taková forma odpuštění sama sobě.

 19. Jessie

  [22] Ano, alien je hodně kontroverzní, ale má něco do sebe. Máš výhodu oproti třeba mě, že jsi v anonymitě a můžeš být otevřená. Já se kdysi prokecla a dneska mi to hajzlíci dávají pěkně sežrat…

 20. titanika

  víš v dnešní době ona taková ta "anonymita" vůbec není zaručena – zejména mám obavy, aby se do pátrání nepustila nějaká fakt hodně zaujatá fanynka aliena, co by žárlila – i proto už mě doufám nebude zmiňovat mezi těmi ženami, které stojí za ošukání :) :), ale po mém házení si špíny za límeček už mě naštěstí nechávají všichni na pokoji :) a tak se můžu kajícně doznávat k čemukoli..osobně jsem hrozně šťastna, že se mi konečně daří abstinovat a snažím se prostřednictvím těch svých blábolů třeba jednomu jedinému človíčkovi říct, že naděje je vždy.