Psycholog Salvatore

Hledá v lidech to dobré.
salvatore1 salvatore2
salvatore3 salvatore4
salvatore5

Reklamy

15 comments

 1. Jessie

  Přece jen sem dám vysvětlení: tento "komiks":-) jsem vytvořila na základě včerejšího hovoru s anonymem Salvatorem. Rozhovor jsem smazala i s celým postem, nestálo to za uchování. Ale mám to zkopírované:Salvatore: "Ale já si nechci vybírat mezi předstíráním identit, z nichž ani jedna nejsem. Svůj důvod k použití anonymizéru jsem vám přece slušně vysvětlil. Mám firmu \"jednoho muže\", mám fixní IP a pokud ji neskryju, budete okamžitě vědět mé jméno, adresu i jméno firmy. A vy jste přece už několikrát cizí identitu zveřejnila, tak je snad moje obava oprávněná. Taky přesně nechápu, co považujete za anonymitu – vždyť na vašem blogu přece nikdo nepíše pod svým skutečným jménem, ani vy ne. Je to tedy v tom anonymizéru? Ale z IP adresy přece nic nepoznáte ani u ostatních, pokud ji nemají pevnou a přiřazenou. Vadím vám tedy já nebo mé otázky? Argumentum ad hominem? Pokud máte problém komunikovat veřejně, odpověděla byste na mail salvatore.lucania@email.cz? Asi je poctivé říct, že odkaz na vaše blogy mám opravdu od Gravera, ale to neznamená, že sdílím jeho názory. Sdílím jen jeho snahu zjistit, jestli jste opravdu taková, jak o vás ostatní říkají." Jessie: "Jsem ještě horší, nechte mě být :-p. Co se týče identity, tak ta skutečná mě nezajímá, úplně postačí nějaká internetová." Salvatore: "Dobrá, když to říkate takto, nebudu vás už obtěžovat. Víte, bylo to tak, že mi Graver už dlouhá léta vyčítá mou snahu najít na každéma za každou cenu něco dobrého (jeho formulace). A jedné pokročilé noci prostě hodil na stůl svůj laptop a řekl podívej se na tohle. A já chtěl jen vědět, jak budete reagovat na někoho, kdo vstoupí do situace bez zjevného úmyslu vám ubližovat, ale přesto kladne obdobné dotazy, jako ostatní. Krátce, chtěl jsem ověřit, jak vy sama zacházíte s argumentum ad hominem. Z mé strany je to profesní zájem, víc nemohu říct. Tento můj poslední komentář je určen vám (Graverovi ho pošlu, ať si vychutná výhru). Nemusíte ho zveřejnit, jen si ho prosím přečtěte. Víc vás nebudu obtěžovat." Prosím, čtěte pozorně a povšimněte si, kolik podob může mít "sprosté" chování :-).

 2. Taras

  Podle mého má dáma mazat jenom na správném místě a ve správný čas (myslím samozřejmě úřad), jinak ne, ale v tom se neshodneme.Včera ti u grófka udělali kompletní psychologický snímek, včetně prognózy, takhle mně ještě nikdo nikdy nepoctil.A Graver tam napsal toto: "[311] (graver – Mail – WWW) * 20.12.2009, 19:04:45 Ještě před chvílí tam měla komentář o tom, jak je Salvatore graver a jak to může dokázat. Ohřál se tam několik desítek sekund – asi jí došlo, že to dokázat nemůže."Tak já si tohle myslím taky, že jsou jedno tělo a duše, protivně a rozbředle ukecaný styl obou spécií je prakticky shodný, jenom Salvatore se snažil vystupovat noblesně, kvůli vyvolání dojmu a kontrastu, a působí tak stejně neživotně až uměle, jako Graverovo buranské hulvátství, do kterého se ale jenom nutí, je to v podstatě měkkota.Tenhhle dojem o dvojjedinosti Gravera ve mně pak posiluje to, že oba užili prakticky stejný (a naprosto nesmyslný až blbý) argument o tom, proč jsem skončil s blogováním na iDnesu (že mě vyhodili). A to dva lidi nezávisle na sobě nenapadne.Tak se tam mrkněte, blbečci G a S, kuk na strejdu.

 3. Jessie

  [3] Děkuji ti, ratko, taky jsi mě potěšila :-). Při tvorbě toho "komiksu" jsem se fakt bavila :-).

 4. Jessie

  Jo, je to on, ledaže by si seděli od rána do noci na klíně… Modlila jsem se, aby mě už ten člověk nechal na pokoji, ale jak vidíš, nenechal. Možná by mu Ježíšek měl nadělit nějakou novou panenku, aby jí mohl trhat nožičky a ručičky :-).

 5. Taras

  Ale no tak, jsi jako moje ségra, ta taky všechno dramatizuje (chtěla být zamlada hérečkou), přece by ses kvůli Graverovi/Salvatorovi nezačala modlit! Ten blb mě ovšem – na rozdíl od modlení – chtěl věšet, ovšem je mu jasný, že by to nešlo lehce, přiznává určitý potíže. Nebyli jste náhodou kámoši?

 6. Jessie

  Hmm, kámoši… to bych se neodvážila tvrdit. Věřila jsem mu, obdivovala ho, měl autoritu a zdálo se, že i charakter. Když dneska čtu, co o mě píše, jak je v čele té hysterické štvanice na jednu bezvýznamnou, neškodnou ženskou, říkám si, co se to vlastně stalo. Vůbec nic jsem mu neudělala. No jo, dramatizuju… Tolik zloby jsem nikdy nezažila. Připravuju rodině vánoce, jsem utahaná jako pes, klienti šílí a všichni chtějí znát výsledky ještě před koncem roku, aby mohli ještě nakupovat, účtovat budu asi i o Štědrý večer a došel mi momentálně humor. Jo, a na té lucerně bychom možná viseli spolu. Jestli se na vánoce nepřežeru, tak by nás mohla unést :-).

 7. graver

  Jessie: tak si ty Vánoce užij, buď ráda, že je nemáš tak pracovní, jak já, reloaduj humor, vyser se na gravera a nehledej zlobu, kde není…

 8. Hamilbar

  Jessie, to je velmi rozumná rada: "reloaduj humor, vyser se na gravera ".Jinak přeji bohatého Ježíška a užijte si vánoce.

 9. Jessie

  Děkuju, Hamilbare, už mám mírumilovnou vánoční náladu několik dní :-). Taky si to hezky užijte.