Český národ je znechucen

„Děs a běs – Helena Vondráčková ukázala vrásčitý dekolt!“ – hlásaly titulky bulvárního tisku.

20091230064754_H_Vondrackova- - Kopie

Reklamy

30 comments

 1. Jessie

  Podle mě má Vondráčková krásně vytrénovanou figuru, kterou by jí mohla závidět i leckterá dvacetiletá holka :-). Vždyť je to bezva, že si v jejím věku dovolí takovéhle šatičky, vůbec to není "hrozné". Já měla včera taky na plese šaty na ramínka, i když už taky uvažuju, že se to ke mně nehodí. Tyhle ženy, co posouvají hranici stáří, jsou mi proto velmi sympatické :-).

 2. lední brtník

  tvoje koláž? jsi šikovná, a navíc je to vtipné.akorát nechápu že píšeš že cosi kdesi ukázala – ona ještě žije?

 3. ratka

  tak je to hrozne nebo neni? :o)) z toho obrazku neni nic poznat a ja vondrackovic dekolt neznam. ale kdyz rikas ze je bes bes, tak ti verim :o)))

 4. Jessie

  To psaly noviny, ratko, jsem to tam kvůli tobě připsala :-)). Ta figura, co hlásá, že omdlí, to by mohla být typická redaktorka takových tiskovin :-)).

 5. Jessie

  Díky, nominek, jsou pochopitelně kradené :-). (Možná by se v tom chucpe panoptiku někteří poznali :-).

 6. nominek

  Jsem to napsala nepřesně, nejen obrázky, včetně textů, samozřejmě. Fakt to sedlo :-)

 7. Jessie

  Ošklivé fotkyJá jsem tam původně chtěla dát "živé" fotky, ale kupodivu nic moc vhodného jsem na internetu nenašla, aby to byl člověk nejen ošklivý, ale i patřičně blbě se tvářící. Protože když se někdo tváří sympaticky, tak najednou jaoby ani ošklivý nebyl. Přestože kolem v reálu vidím dost takových lidí, tak vhodná fotka by byla snad jen ta moje :-). Lidi dávají na net jen tu vylepšenou skutečnost, asi podle zásady "Když jsi ošklivej, tak se nefoť a nevystavuj."

 8. denis

  milujem cloveka co toto urobil!!!!!!supaaaa ,presne tak si predstavujem tych chudakou co su plny jedu a komplexu ! a pisu komenty v tych diskusiach!!!!! velky obdiv autorovi!!!!!!!!

 9. Jessie

  Děkuju, denisi, to potěší :-). Máš pravdu, takhle nějak by asi mohli vypadat ti lidé, co anonymně urážejí a špiní někoho třeba kvůli vzhledu a věku. A když ne zevnějškem, tak v duši určitě.

 10. Jana

  Jo,jo,lidi odsuzujou,ale kdyby se raději podívali na sebe.Vondráčkovou moc nemusím,ale její písničky se mi líbí a kdybch vypadala v jejím věku tak,jako ona,a měla její energii,tak na tom budu moc dobře:-)Hezký večer,Jessie

 11. Jessie

  Zdravím, Jani, jsem ráda, že ses ke mně podívala a napsala :-). No jo, Helenka, to bylo moje mládí, vždycky se mi líbila. Jako šíleně smutná princezna byla nepřekonatelná :-)

 12. Ella

  No co by se dalo cekat od novinaru vzdyt oni jenom hledaji chyby kdyz ma plasticke operace tak ji pomluvi kdyz ne tak ji stejne pomluvy.Jak by asi mela podle nich vypadat kdyz uz je ji pres sedesat.Podle mne vypada moc dobre.A tvoje kolaz je moc hezky udelana davam jednicku.

 13. Jessie

  Děkuji za milá slova z druhého konce světa, Ello :-). Předpokládám, že taková "úroveň" novinářů je jen tady u nás, v ostatním světě je civilizovanost pokročilejší. Také by mě docela zajímalo, jestli taková spousta uboze zlých komentářů je charakteristická pro náš český internet, nebo jestli je to tak všude.

 14. Taras

  Nezáleží na tom, jestli je dekolt vrásčitý nebo hlaďoučký, záleží na tom, jak je nabídnut.

 15. Taras

  Cha, mně tahle moudra došla až ke konci relativně bouřlivého života, ve kterém jsem si často nabil hubu, a teď pracně vyrýžovaná zlatá zrna budu nabízet k volnému použití, a ještě zadarmiko? Nene, ať si každej taky nabije tu svou hubu.

 16. Ella

  Kdepak novinari jsou vsude stejni jak muzou tak hned podseknou nohy.Nenim jak si ale vybyraji a rozlisuji lidi kdyz je to opravdu nekdo kdo by si zaslouzil ty nohy podseknout tak o nem pisi jako o bohu .Mozna kdyby ty jeji saty nemely ten vystrih tak hluboky tak si ani nevsimly.

 17. Jessie

  [20] Tarasi, tak recept na bramborový salát ano, ale recept, jak svést chlapa, to už ne? No co se dá dělat… :-). Mimochodem, jednou jsme si v jedné diskuzi psali takové momenty ze života, které zapůsobily eroticky, třeba červená rtěnka paní učitelky v první třídě a tak, musím to najít, to byla pěkná debata.

 18. Jessie

  [21] No jo, novinařina by mohla být tak krásná práce, a přitom je to taková žumpa… Těžko říct, jestli za to může nabídka, nebo poptávka.

 19. Taras

  Tak on to ani není recept na svedení, to umí každá když je povolná, ale spíš recept na udržení, omotání si těch pitomů s vyplazenejma jazykama okolo prstu.

 20. Jessie

  Dřív bych byla řekla, že platí metoda cukru a biče, ale dneska už raději bič vynechávám.

 21. Taras

  No vidíš, a to je v jistejch případech zrovna chyba, vynechávat bič.

 22. titanika

  Tak tak, docela mě překvapilo, když jsem objevila ameryku, jak je takový chlap, zvyklý tvrdě prosazovat svou moc, tou stejnou životní rovnicí už tak unaven, že mu bič najednou připadá jako ten pravý cukr a jak je občas rád ovládán.

 23. Jessie

  No jo, když si o to někdo řekne, tak bičem klidně posloužím, ale hlavně, aby mi to neoplatil :-).

 24. JANOVA

  Neretušovali,když budu za 10 let vypadat, alespoň z 30 %, budu si hodně nahlas pískat.

 25. Jessie

  No, myslím, že ty máš šanci vypadat dlouho dobře, Janovo :-). Ale nejde o obličej bez vrásek, nebo pár vrásek na krku, já na ní obdivuju tu pěknou vytrénovanou postavu, nebo aspoň štíhlou. A to může mít opravdu každý, i bez peněz a bez plastik, myslím.