Kočičí televize

Každé ráno nasypu ptáčkům za okno slunečnici. Říkám tomu, že zapínám kočkám televizi. Kočky s napětím sledují ptáčky a každou chvíli se některá rozplácne o sklo. Tak nevím, jestli to pro ty kočky není spíš mučírna, když se nemůžou zahryznout do krku… :-).
kocici televize1

kocici televize2

A ještě krásná zima:
kocici televize3

 1. lední brtník

  1. když nějaké fotky vyjdou tmavě, jde rozjasnit stíny zvednutím gammy – umí všechny editory, třeba free irfanview.http://www.slunecnice.cz…obrazku/2. pokud je potřeba nějakou fotku zmenšit, vždycky se ztratí ostrost protože se vynechají pixely. čili po zmenšení doostřit (irfan to dělá automaticky).samozřejmě nikdy to nenahradí pořádný foťák, ale neživíme se tím tak co.

 2. Taras

  No samozřejmě, že ty kočičky mučíš, protože slunečnice sypeš na ten parapet schválně (vždyť máš dole krmítko), tedy jenom proto, aby se číči "rozplácávaly" na skle, jak jsi moc hezky řekla. Sadistka seš a chybí ti plaňky v plotě.Letos je extra zima, sýkorky už sežraly 35 kg slunečnic a ještě asi tak deset až patnáct to bude. Pak tam krmím dva bažanty (ovesný vločky), kosáky (kočičí konzervy a sušený, nevím, jestli to tak má bejt, ale když na to chodí přes léto kočkám do misky, tak asi ano), a sám jsem na tom nejhůř, protože důchod mi pořád nevalorizujou.

 3. Jessie

  [2] To máš pravdu, lední brtníku, mohla bych to aspoň zesvětlovat a doostřovat, v Microsoft adobe picture manager, nebo jak se to jmenuje, určitě taky něco jde, byla jsem prostě líná… Ale nemám v tomhle směru žádné ambice :-).

 4. Jessie

  [3] Koukám, Tarasi, že taky krmíš kdeco kolem :-). Jasně, že máme krmítko, ale na tom parapetu je jich taky určitě najednou tak třicet, jen se mi to nepodaří vyfotit. Jak odhrnu záclonu, tak frnk…

 5. Ella

  Uplne stebou souhlasim mensi fotky hned naskoci,a to co pise ledni brtnik to jsou take veci ci se budeme ucit.Divym se ze cicam netecou sliny kdyz je tak trapis.Sykorky jsou klidne vy ze je mezi nima sklo fotky jsou dobry je vydet co jsi chtela ukazat.

 6. Ella

  Ani sunku nezerou no teda ty jsou rozmazleny,nas kocour je taky lovec kdyz chyta kraliky tak mu je i stahnu aby si pochutnal ale jak pritahne ptacka a dokonce i divokou kachnu a oskube ji za dverma tak dostane vynadano.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s