1. Jessie

  [5] Saule, na pískání je píšťalka, víš? V "sípu" je sice měkké, ale dlouhé. (Nemusíš mi psát, jestli je to výstižné :-).

 2. Wu

  Ostatně nejen pískající, ale i pohvizdující jsou… ještě jsem nepotkal nikoho, kdo by se poté co přestal pohvizdovat (pokud vůbec přestal), jako blbec neprojevil. Možná mám ale jenom smůlu.

 3. Jessie

  [7] To s tím hvízdáním nevím, ještě jsem takovou pověru neslyšela :-). No ale, můj tatínek říkal při jedné volbě prezidenta, že nevěří zrzavejm lidem, a taky jsem mu nevěřila.Jinak ale co třeba Hvízdavý Dan, nebo hvízdající první dáma… :-).P.S.: Líbí se mi, Wu, že vytečkováváš i slovo blbec, pokud je to použito jako přímé označení někoho a ne jen jako pojem :-).

 4. Saul

  no my už jako kluci říkali:"podle hvizdu poznáš pizdu":-0))(já holt na to tečkování nejsem:-)))

 5. Jessie

  [9]"podle hvizdu poznáš pizdu" – tak to jsem neznala, mám mezery ve vzdělání. Ale je to dobré, možná by se to Paroubkovi hodilo na transparenty při mítinzích :-).

 6. mimiane

  Pískání,hvízdání…..jak já se to před X lety učila,jak sem poprskaná měla radost,že už mi to jde.:-D Dneska už zas jenom prskám. Zuby mi teda nechyběj,to ne,ale potřebu hvízdat jaksi nemám.Ale nějak mi nevadí když si druhej píská.Třeba můj muž si občas píská písničku. Tak nějak hezky a já vím,že je v tu chvíli v pohodě, je mu fajn a to je moc krásnej pocit…

 7. Jessie

  Jo, to je pravda, mimi, pískání nebo zpívání při práci je moc pěkné, je to známka, že je člověku dobře a tu práci dělá rád. Prožívá tu práci jako takový rituál, ne zničující, úmornou, otravnou povinnost.

 8. Jessie

  Ahoj, hastone, ráda tě vidím :-). Kos píská pro radost, aspoň myslím, ne na protest proti sýkorkám, takže to blbec není :-).

 9. ratka

  vubec me nenapadla varianta piskani na protest, spise piskani jen tak. to taky leze na nervy. kdyz si furt nekdo vypiskuje. treba kos blbec :O))kdyz nekdo ma touhu protestovat tak at to dela jak chce. Nekdo ukazuje i holou prdel. to mi prijde vtipne.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s