Člověče, nevol je

To je další pitomý předvolební nápad, i když ne tak agresivní, jako pískání.

A jak se tak na ty tváře (schválně vybrané co nejhloupěji se tvářící) na herní desce dívám, najednou se mi rozbřeskne: tohle vlastně docela výmluvně ukazuje, o co tu jde – no jasně, je to celé jen taková hra!

S výjímkou skutečně extrémistických stran je úplně jedno, koho zvolíme. Plus – mínus, výsledek vládnutí bude stejný. Proto je pro lidi tak důležitá páně Paroubkova bradavice a další osobní animozity, nebo naopak sympatie. On totiž žádný ideální a jedině možný správný způsob vládnutí a řízení státu neexistuje. Kdo se bude držet víceméně zlaté střední cesty, nezkazí víc, než jiný, ale ani nic nezlepší.

Tyto naše vášně pro toho či proti onomu jsou tak užitečné k tomu, abychom se cítili zapojeni do hry, pardon, do rozhodování :-), abychom tu „hru“ přijali a „posvětili“.

Tak pitomci, hrajte si :-). Na volby.

  1. Jessie

    [30] Hehe, ratko, nerozumíš politice a tak bys neměla jít volit, to by nešel volit skoro nikdo :-)). Tak si vyber sympatickou tvář, na kterou se vydržíš čtyři roky koukat, a je to :-).

  2. ratka

    a odkud si ji mam tu sympatickou tvar jako vyhrabat, co? nejsem kouzelnik :o))treba paroubek, rath, topolanek, to jsou sympataci jaksvina

  3. Jessie

    To ti fakt není sympatickej ani jeden? No, přemýšlej, kdo je inteligentní, šarmantní, zábavný, schopný, mužný…, už víš? Ale nechci ti toho Miloše vnucovat, to fakt ne :-)

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s