Máničky X dredy

Jistý druh lidí stále žije mezi námi. Hádejte, jaký Usmívající se?

Ze socialistického tisku: V poslední době některé skupiny mládeže i v našem městě s oblibou a provokativně nosí dlouhé neupravené vlasy, chodí v uměle opotřebovaném oděvu, bosí a špinaví. Jejich chování je bezohledné a hrubé a odporuje normám socialistického soužití. Občané s odporem poukazují na tento úchylný zjev, který nese s sebou nebezpečí šíření některých nemocí. Za máničky  – vlasatce – jsou považovány osoby s enormně dlouhými vlasy a neupraveným zevnějškem.

Ze současného blogu: Dredy jsou hnus. Žádný VŠ by je nikdy nenosil. Musí to ukrutně smrdět, vypadá to jak slepené bahnem, nebo žvejkou. Normální, čistý člověk prchá, když potká někoho s dredy v metru, aby od něj něco nechytil.  Žádná slušná firma nezaměstná nikoho, kdo má dredy. Takový člověk může pracovat akorát jako pomocná síla ve skladu za pár drobných.   

***

  1. Mod.

    Podlouhlý být může, obličej, ale nesmí být bramborovitý, a že je Sean starý, no to bych si vyprosila!:-) nakonec když byl mladý, vypadal obyčejně jako kdejakej Bond:-). Brouky nejím, zatím!

  2. Janika

    Ale pakárny jíme všichni, zrovna jsem poslouchala, jaká svinstva jíme v potravinách :-/. Kdybychom požírali brouky, tak bychom byli určitě zdravější.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s