1. Majka

  Janiko, nevím, nevím…mám ráda takový ty starý obrazy, kde je všechno do detailu hezky namalovaný. Ty moderní mi nic moc neříkaji…Ten obraz č.9 se mi jeví zajímavý. by mě zajímalo, co znázorňuje.

 2. Janika

  [2] Ratko, to mě překvapuješ, mně se zdají ty obrazy plné jakéhosi zvláštního tepla a kouzla. Jakoby z nich vyzařovala magičnost pouště. Beru to pochopitelně jen svým citem, jinak je posoudit nedokážu.

 3. Janika

  [3] Majko, mně se ani moc moderní(=abstraktní?) nezdají :-). Ta devítka se jmenuje "Intifáda", je to asi symbol revoluce. Má vlastně jen tři obrazy "politické", jinak je to o beduínské kultuře a nádherné pouštní krajině.

 4. ratka

  musela bych je videla nazivo. libi se mi moderni umeni.ta symbolika detailu semi zda trochu rusiva jakoby nalepena (zvirata, pěst, ruze, kadafi,postavy) jakoby je vystrihl z obrazkoveho casopisu a nalepil.pak teda č. 9, tam nejsou rusive (nalepovaci) detaily a muzu si to lip užít. asi fakt zaleží na velikosti a struktuře. jak to vypada naživo a co to vyzařuje.

 5. Janika

  [7] No jo, kůň Převalského, vypadá to tak, dobrý postřeh. Tenhle obraz je inspirovaný starými jeskynními kresbami a malbami, takže to tam je na místě.

 6. Janika

  [6] Na ty kubistoidní detaily si taky nepotrpím :-). Ale všude nejsou a někam docela pasují. Jinak samozřejmě, stát před plátnem je něco jiného, než koukat na malý obrázek na monitoru.

 7. Janika

  Co bys chtěl, Roji, chléb máme a tohle jsou ty hry :-). To je tak napínavé, brečel ten Bárta u Moravce doopravdy, nebo to jen hrál? A co ta štěnice u Kateřiny v ložnici odposlechla? Fakt vzrušující :-).

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s