Libye truchlí

libye truchlí

Chceme žít v míru.

Všechno nám zničili.

Kolik let bude trvat, než všechno obnovíme? & Dokonce i zvířata umírají.

Slovy bolesti mám zlomené srdce.

(píše Leonor)

Web Leonor z Libye  je velmi smutný. Každý den píše autentické zprávy o tom, co se v její zemi děje. Píše o tom, jak NATO stále silněji bombarduje Tripolis, Misuratu a ostatní města. Přitom lžou a tvrdí, že je bombardují vládní vojska. Kdo by byl takový blázen, aby házel kameny na vlastní střechu?, píše Leonor. NATO pokračuje ve zvěrstvech a v šíření záplavy lží.

Misurata byla bombardována a zničena NATO, bylo zabito mnoho rodin, byly nalezené zamčené ve svých domovech.  V Tripolisu rozbombardovalo NATO budovu pro handicapované děti a druhou budovu pro děti bez rodiny. Na jednotce intenzivní péče je 5 dětí ve velmi vážném stavu

To vše a mnohem víc, nemá nic společného s vzdušným prostorem a vojenskými objekty, píše Leonor, ale tohle už přece celý svět dávno, dávno ví&

NATO je teroristická organizace, píše Leonor, ale to přece taky dávno víme&

Libye říká dost, píše Leonor. Ale celý svět by měl říci DOST&

***

Ještě dnes:

Bombardování NATO  v Tripolisu se stále více zaměřuje na civilní obyvatelstvo. Dnes bombardovali fakultní nemocnice, nemocnice se studenty lékařské fakulty.

Bombardovali porodnice. Je v nich mnoho dětí v intenzivní péči.

Ve Wadi Harif, 45 km jižně od Sirte, bombardovali továrnu na výrobu krmiv. Bomby zabily 4 pracovníky závodu a mnoho jich zranily.

Reklamy

One comment