Spam?

Tak nevím, proč mi neprochází tento nevinný stručný komentář, který jsem chtěla vložit za poslední článek o Libyi:

Bod 25: http://libyasos.blogspot.com/2011/11/news-about-saif-al-islam-gadhaffi.html

Spam detected – bad content. Dropped / Komentar byl vyhodnocen jako spam a zahozen. Obsahoval zakazana slova. Bloguje jejich seznam neposkytuje, na otazky podobneho typu neodpovida a stiznosti na zahozeni komentaru neresi.

Reklamy

6 comments

 1. lední brtník

  značná část světového spammerstva a webových hackerů pochází z muslimských zemí. radikálním studentům nevadí jaké přitom napáchají škody, protože západní civilizaci nenávidí a jejich cílem je celou tuto civilizaci pozabíjet, nebo aspoň co nejvíc poškodit. velmi trefné zdůvodnění bloguje je zřejmě dáno zkušeností s podobnými zločinci.

 2. Hamilbar

  Za totáče se tomu říkalo cenzura. Jak se tomu vlastně říká teď?

 3. Janika

  Doba pokročila, dnes je to antispamový filtr :-). Akorát nechápu ten princip, což je asi účelem. Když z toho odkazu odstraním slovo "islam", tak to projde, samotné slovo taky projde. Mimochodem, na mém oblíbeném libyjském provládním webu se o kontrole internetu taky píše: http://www.alwatan-libya.com…t=24http://www.alwatan-libya.com…rID}V diskuzích tam zaznívá m.j. požadavek na ochranu čistoty náboženství. Takže to bude úplně nejlepší izolovat obě strany od možnosti dorozumění. A moje milovaná Leonor už je taky vyřazená, takový krásný blog to byl…:http://leonorenlibia.blogspot.com

 4. jonáš

  Samotný slovopřece neni nebezpečný, to až když je jich spojenejch víc dohromady ;-)

 5. Janika

  Většinou to tak je, jonáši, to máte pravdu, i když o pár samotných slovech, co by zapůsobila jako rozbuška, bych věděla :-).