Sofie – město extrémní cyklistiky

Napsal Hamilbar, fotografie převzaty odtud.

Bruselské peníze je třeba používat s imaginací, kreativně, originálně. A ne je tupě rozkrást, jako někde.

Začínáme několika esíčky pro zahřátí:

cykl1

Potom procvičíme obratnost:

cykl2

Další esíčko:

cykl3

Opatrně projedeme zastávku MHD:

cykl4

Finální zig-zag pro skutečné profíky:

cykl5

 1. jonáš

  Nemusíte ani tak dalekostačí do Prahy na Červenej vrch .. a i leckde jinde můžete trénovat "cyklisto, sesedni .. k noze, hodnej" ;-)

 2. jonáš

  Většinou ani nei když sou to spíš kolečkobruslostezky, za pěknýho počasí .. ale tahle jedna se kolibříku Bémovi na jeho rodný Prase 6 opravdu povidla ;-)http://www.nakole.cz…ostezka.html

 3. Sio

  Za 150 miliónů?Je to paráda, dobrodružné a zadára, tedy stačí trošku barvy.Není někde v Práglu nedokončená cyklostezka za 150 miliónů?

 4. Sio

  V poli :-))Už jsem to našel.http://www.ceskatelevize.cz…poli/Teda já jsem kluk z vesnice a my jezdíme na kole po lukách běžně. Pokud by to jen trošku šlo, po asfaltové cyklostezce bych nejel. V tom městě to beru, ale kdesi v poli …V Holandsku jsou cyklostezky všude a když jsem tam šel po cestě (jako u nás 2. třída) pěšky, připadalo mi, že se na mě míjející automobilisté a cyklisté dívají jako by to bylo zakázáno, nebo co. :-)

 5. Janika

  Sio, tak v tom se shodneme, taky radši jezdím po stezkách v polích, lukách a lesích. Akorát jsem tuhle píchla a musela čekat, než mě přijdou vysvobodit, což je v naší rodině problém najít někoho, kdo si nedal pivo ;-). Od té doby se těch kamenitých cest bojím, byla to otrava tam dvě hodiny sedět na mezi…

 6. Sio

  Dá se řešitNedávno jsem na AUKRU cca za 80 Kč koupil něci jako sprej, je to jednorázovka, upevní se to na ventilek, nafoukne to kolo a zalepí dírku zevnitř. Ale stejně vozím sebou nářadíčko, pumpu a náhradní duši, kdyby něco. :-)

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s