Pozdrav z Marsu

Americký Národní úřad pro letectví a vesmír NASA zveřejnil první snímky, které pořídilo robotické vozítko Curiosity při svém pondělním přistání na Marsu.

mars

(Volně opsáno od el-murida.)

Reklamy

5 comments

 1. GeoN

  No, kousek vtipu by to mělo, to jo. Já ale kus neděle žasnu nad „diskusí“ pod zoufalým Tribunovým „Humusem Maximem“ … neuveřitelné (… asi v této fázi přeháním), text sám i „diskuse“ …. tam už vtip vázne. Asi se přesťěhujeme na venkov pěstovat kopr, kopr je skvělá bylina, PánBuch pochval.

  Pěkný večer s Emmerichem. :)

  • Janika

   A jéje, Den poté, tak jsem stopla Angeliku a aspoň na chvíli to chytnu, díky.

   El-murid to od některých diskutujících za tento fotošop mírně schytal, například jeden komentář: V sovětských dobách byly tyto fotografie nazývány „v záchvatu bezmocné zuřivosti“ :-). Čtu tam ty diskuze ráda. Zato u Tribuna (Tribun promine :-) jistí diskutující překračují práh bolestivosti, to máte pravdu…

   • GeoN

    „Práh bolestivosti“? … hmm, to teprve nabere švicuňk, Janiko. „Konzervativní re-re-re-voluce“ je v plném běhu, teď nezbývá než počkat, jak to dopadne. Starat „jsme“ se měli před pěti-deseti lety, to nepozději … tedy ještě „včas“ – to víte, tahlecta „setrvačnost“ je potvora. Co naděláte.

    Bude kousek, zítra musím do IKEAy :) … pak to snad dozplodím.