1. Janika

  Před tvůrcem se hluboce skláním a vážím si ho víc, než tvůrce například atomové ponorky, bez legrace. Pokud to tedy není narafičené pro fotku a funguje to :-).

 2. Lee

  Jako malí kluci jsme stavěli motokáry. Teda ony neměly motor a jezdily jenom z kopce, přesto jsme jim říkali motokáry :-D. Tohle je ovšem tuning jako řemen. :-D

    • Kamil Mudra

     Kdepak. Tohle už je luxus. Ty naše káry byly jen ze tří prken spojených do tvaru H, opatřených kolečky z kočárku. Na prknu spojujícím obě strany „H“ se sedělo, zadní prkno bylo napevno, přední strana toho H byla připojena jen jedním šroubem okolo kterého se mohla otáčet a ovládali jsme ji opřenýma nohama. Brzda na zadní kola se už vyskytovala v o trochu vyšší kategorii :-)
     Samozřejmě existovaly různé modifikace ale všechno na tomhle principu.
     Ale s názvem hurtovnice jsem se tehdy nesetkal ačkoli jsem byl pravidelným odběratelem ABC. Je ale možné že mi to prostě vypadlo z paměti protože jsme těmhle výtvorům, jak píše Lee, všichni říkali „motokáry“.

 3. sax

  Jsou v Cine take povinne technicke kontroly? Ten clovek vypada, ze jede po nejakem mestskem okruhu…te takovehle zbytky normalnosti clovek dnes vidi uz jen na webu…

  • Janika

   Přesně to mě taky napadlo, saxi, jestli by takové věci směly u nás na silnici a taky jestli na ně musí být řidičské oprávnění. Jsme strašlivě sešněrovaní těmi předpisy, ale asi to jinak nejde. Když sleduju staré filmy, jak jelo jedno auto široko daleko, řidič klidně popíjel whisky, tak si říkám, že to byla nádherná doba.

   Ale myslím, že v Číně jsou té normálnosti blíž, nejsou tak sešněrovaní a kontrolovaní, soudě podle různých čínských filmů.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s