Obama znovu zvolen

A svět zůstává stále stejně krásný.

obama

***

Každá země má takového vládce, jakého si zaslouží. Toto je výkvět občanů USA:

„Arabové jsou zdrojem terorismu. Útočí na každého bez výjimky. Doufám, že je Izrael brzy zničí.“ (Tom Cruise)

„Arabové jsou odpornější, než zvířata, jsou břemenem pro svět a musí být zničeni.“ (Richard Gere)

„Pokud by Arabové byli velmi silní, zničili by svět.“ (Keanu Reeves)

„Arabové jsou teroristé a Izrael se snaží, aby byl svět bezpečnějším, než je Izrael.“ (Arnold Schwarzenegger)

„Arabové jsou monstra, jsou méně, než zvířata, a my Židé jsme účelem tohoto světa. Neexistuje žádné jiné srovnání.“ (Harison Ford)

***

A co na to naši prezidentští kandidáti:

„Umírněný muslim je contradictio in adjecto, tedy protimluv, stejně jako contradictio in adjecto je umírněný nacista.“ Miloš Zeman

„Velmi mě mrzí, že prezident Obama zrušil projekt raketového deštníku v Evropě. … Izrael je obrovsky ohrožen, takže plně chápu, že plně potřebuje podporu. Každý, kdo byl v Izraeli, ví, jak je ta země statečná.“ (Přemysl Sobotka)

„Češi mají dobrou schopnost vyjednávat a zázemí v arabských zemích. Ne všichni jsou teroristé. Tahle země by mohla přispět ke klidnému, mírovému řešení.“ Jan Fischer

Reklamy

6 comments

 1. sax

  Vy jste tady nejak pritvrdili. Soudruzsky prohlasuji, ze tomu co pisete neverim a ze jde urcite o kontrapropagandu, ne- li provokaci.

  Proc ja, lidi, zacinam mit myslenky/ obavy jak za komunistu, nevite to nekdo?

  • Martas300

   To by me zajimalo,odkud cerpate tyhle citaty,fakt jsem se zasmal.Obzvlaste u Richarda Gereho,ktery je poslefnich 20 let plne oddan budhismu,a slova jako znicit a zabit uz ani nema ve svem slovniku.
   Nedavno jsem videl dokumemt Igora Chauna z Indie,kde ma s Gerem rozhovor.Ten clovek je uz uplne nekde jinde nez vetsina z nas,co tu pisem svoje plky.

   Krasny den vsem

  • Janika

   Saxi, tak jsem se snažila vzpomenout, čeho jsem se obávala za komunistů. Nějak ani nevím, noviny jsem nečetla, zprávy neposlouchala. Bylo to jednoduché – všechno se dalo brát jako propaganda a tak si člověk nemusel lámat hlavu :-).

 2. Janika

  Během kampaně V Ohiu přerušil Obamu muž s obrázky obětí NATO v Libyi. Byl okamžitě vyveden.

 3. sax

  „Obzvlaste u Richarda Gereho,ktery je poslefnich 20 let plne oddan budhismu“

  Dejte si do google „richard gere arabs are a burden“

  Ale me je ten panak vcelku ukradeny, snad tu ani nejde o jeho osobu…pokud to ale nerekl, coz mi je take jedno, pak si zaslouzi omluvu.

  Ze je nekdo budhista, to neznamena vubec nic, vite treba, ze Pol Pot je v klastere vychovany mnich? Tedy zadny verici, ci kooptovany laik, ale buhisticky „profik“ od 1 tridy po knezske praktikum? Hlavni totalitky byly take budhisticke, pomateny Chaun na nas zkousi lecbu Gerem, at si to necha od cesty, stejne jako Klause… :o)