1. Janika

  Komentáře zde: http://www.outsidermedia.cz/Thread.aspx?id=7157

  Moc se mi líbí, co napsal PeeBee: „někdo žije „opravdově“ a jiný se jen pokrytecky životem proplazí…“

  Naproti tomu ten Vodníkův citát „matka všech argumentů“ nechápu. Samozřejmě, že pro státníka je důležitá jiná kvalifikace, než umět jezdit na koni. Ale přesto to o něčem vypovídá, jak naznačil PeeBee. Moc bych si přála udělat takový test v jízdě na koni s našimi kandidáty na prezidenta :-).

 2. PeeBee

  zdravím janiko,
  přiznávám, že vaším testem koňmo bych asi neprošel – má jediná zkušenost není příliš čerstvá a ani se nedalo hovořit o jízdě v pravém slova smyslu :-) nicméně, mé ambice jsou podstatně skromnější než prezidentský slib.

  díky za ta slova, o mnohém se mohu jen dohadovat jako ostatní, není snadné se tím proplést. všude bylo více desinformací než kdykoliv jindy. vícekrát jsem si vzpomněl na m. albrightovou a její pověstné satelitní snímky masových hrobů, které nikomu neukázala, račak a tamní inscenaci, prolhanou slečinku blábolící o iráckých vojácích, co vyhazují miminka z inkubátorů… není divu –

  PŘEPADNOUT SUVERÉNNÍ STÁT, KTERÝ NIKOHO NEOHROŽOVAL A BYL ZÁRUKOU STABILITY PRO ŠIRŠÍ OKOLÍ,

  SVRHNOUT LEGÁLNÍ VLÁDU, KTERÁ MĚLA BÝT OCENĚNA ZA POKROK V LIDSKÝCH PRÁVECH A JEŠTĚ V POLOVINĚ ÚNORA 2011 PROPOUŠTĚLA STOVKU ISLAMISTŮ Z LIFG,

  ZNIČIT A OŽEBRAČIT ZEMI, KTERÁ BY MOHLA BÝT ZVÁNA NĚMECKEM AFRIKY,

  UKRÁST ZLATO, AKTIVA I INVESTICE PROSPERUJÍCÍ EKONOMIKY,

  DOSADIT K MOCI PSEUDOLIBERALISTICKÉ POSKOKY S AMERICKÝMI PASY A FANATICKÉ HRDLOŘEZY VYŠKOLENÉ K ZABÍJENÍ,

  za to všechno už si evropská unie nějakou tu falešnou rádobynobelovu cenu musí udělit.

  víte, já nemám tušení, kdo zabil yvonne fletcherovou, zničil letadlo nad lockerbie, kam byli přesunuti vězni z abu salim po jejich vzpouře, kdo a kde nechal zmizet šítského duchovního sadra… všechno to ale dost smrdí.

 3. Janika

  To bylo ode mne nešikovné s tím testem ježdění na koni, už vidím, jak se pánové, co na koni nejezdí, zamračili :-). Berte to tedy jako hloupý vtip.

  „PŘEPADNOUT SUVERÉNNÍ STÁT, KTERÝ NIKOHO NEOHROŽOVAL A BYL ZÁRUKOU STABILITY PRO ŠIRŠÍ OKOLÍ,“ a dále – to jsou tvrdá a pravdivá slova, jak to, že je nikdy nenapsal ani jeden český novinář a nevyslovil žádný český politik… Někdy si říkám, že už s tou Libyí otravuji a nikoho to nezajímá. Ale tohle budu připomínat pořád.

  A ještě, napsal jste na OM: „nejsem 20-letý muslim z kufry, aby mne to ovlivnilo. dával jsem velký pozor v průběhu loňského roku a závěry jsem činil skrz své srdce i rozum zároveň, nikoliv NAPŮL.“ O to jsem se taky snažila… Hodně toho víte, PeeBee, i o lidech, co se virtuálně zapojovali do komentování. Já jsem pořád zvědavá a nemám to dořešené a dopovězené.

 4. PeeBee

  zdravím a díky :) moc toho ale nevím, jsme na tom podobně.

  smutné zprávy z bani walid: …What happened to Bani Walid was a real disaster, it had been sieged for three weeks to shorten them from food, medicine and fuel then raided by all types of weapons for a week continuously killing children, women and elderlies forcing thousands of people to leave in all directions that had not been organized or arranged in advance. …
  http://www.leonorenlibia.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1503:bani-walid-tragedia-humanitaria&catid=9:catinfo

  lidé strašně rychle zapomínají – valí se na ně z tv jeden spektákl za druhým a oni při tom cítí méně a méně, škoda…

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s