L 410 v Kongu

Poslal Hamilbar.

Reklamy

7 comments

 1. brtnikvbrlohu

  Kdo umí umí – a Ručičky z Kunovic uměly – bohužel v minulém čase, vzpomněl jsem si na jednu story týkající se legendární Tarry 111 – svého času s nimi jezdily v zimě na Sibiři po zamrzlých řekách – nejbližší sliníce xmoc kilometrů daleko – asi jako z Prahy do Barcelony :) – a stalo se že se probořil led, řidič vyskočil včas ale auto bylo na dně – na jaře ji tedy vytáhli na břeh, dalo novou „baterku“, vyčistilo čerpadlo z Motorpalu v Jihlavě,vyčistil palivový systém, otočilo se klíčkem a ono to zase jelo.
  A pak proč jediný pomník který tvořil náklaďák (jestli tam ještě je) je ona 111.

 2. hank

  Ty ručičky umí ještě i teď, lidi z LETu se nevypařili, jenom se po „slušovickém“ způsobu „rozplizli“ do malých firem a firmiček, které jsou v branži i nadále aktivní mj. i jako výrobci malých letadel nebo jako subdodavatelé lecčeho užitečného pro jiné letecké výrobce.

  • Astr

   Souhlas:-)
   Byl sem prekvapen na jak dlouhy seznam vyrobcu malych letadel a ultralightu jsem narazil v jednom casopise:-) Mluvim o CR,!
   Jeste vam odbornici nevymreli a nektere veci se stale jeste delaji doma ne v Cine !
   Vydrzte :-)

 3. Janika

  Tohle jsou věci, na které je možno být po zásluze hrdí. Ale včera jsem náhodou zahlédla film o Kalašnikovovi – také je na své dílo hrdý :-).

  • Astr

   Byli ruzni lide kteri byli na sve dilo hrdi.
   I komuniste kteri lidvidovali „tridni nepralele“!
   Obcas Vam sem vstoupil corporal Emericke armady pod nickem Leho!
   Bojoval v Iraku a take je na to hrdy !
   Kazdy clovek jiny a na neco jineho hrdy.
   Na rozdil od vyse uvedenych prikladu na Internetu nejde o zivot.:-)
   Zatim.