Kombinéza

Napsal Hamilbar.

Vánoční dárek pro velké holky. Blíží se zima a s ní lyže, Alpy, Tatry, eventuelně Špindl. A samozřejmě také vánoce. Představujeme vám praktický vánoční dárek pro velké holky, ze kterého ale mohou mít radost i kluci (velcí). Zvláště vhodné pro manželské (i nemanželské) páry s malými dětmi. Než si děcka v lyžárně zují lyže a boty…

kombi1

kombi2

kombi3

Reklamy

23 comments

 1. Janika

  To je pěkně vymyšlené :-). Koukám, že je tam ještě zateplená podšívka, takže zapínáním by ani nefoukalo.

   • Kamil Mudra

    Ale má evidentně vypěstovaný reflex na zvolání: „Víš co mi můžeš!“ :-)

    • Antimon

     Mankote, markeťáci se tak snažili a tolik tvůrčí invence do toho vložili a Vy „…Víš co mi můžeš!“ :)

 2. taras2

  I když nechápu, co tam dělá ten chlap, vidím to jako radikální odvětrání problémové oblasti.

  • Astr

   Tarasi ja bejt Janikou tak Ti dam jeste posledni moznost si to opravit!
   Odvětrání ?
   Ty kterymu jindy pracuje „imaginace“ na plny kule,
   ale tady pri pohledu na jiz svleceneho alias skoro pripraveneho alfasamce ti mozkovna ani to nize nerikaji co ma nasledovat?
   Presne to napsal
   Antimon
   Mankote, markeťáci se tak snažili a tolik tvůrčí invence do toho vložili a Vy …… stale nic :-(

   Sakra chlapi tak uz se vodvazte:-)
   Padaci most pro chlapy na spravnem miste mate za samozrejmost a kdyz konecne nekdo prijde s napadem kam to spravne patri tak to s vami ani nehne ?

   Dalsi to dukaz ze casy se meni a lide s nimi a to plati I pro Tebe Tarasi .
   Jak pravila jedna pametnice druhe: .. a takovej bejk to bejval :-)

   • taras2

    Ano, navedl jsi mě na správné řešení, tou poznámkou o opravení. Chlap je opravář vzduchotechniky, servisman, ze kterého explozivní (poruchový) chod zařízení serval oděv.

   • Janika

    Jak vidíte, Astře, tak na tohle je žena slabá :-).

    Líbí se mi, jak každého napadla při pohledu na ten pikantní obrázek něco jiného, prostě každý podle svého gusta.

  • Kamil Mudra

   Občas jsem se s ním potkával když ještě chodil ven. Vůbec si neuvědomuji že bych ho někdy viděl nějak naštvaného nebo s nějakým tím „uštvaným“ výrazem ve tváři. Je to člověk, který co mohl dát to dal a ani svému životu nezůstal nic dlužen. Kolik z nás si tohle může říct. Smutnit můžeme my co jsme ho znali. Ale, jestli existuje nějaké „potom“, tak on určitě nemá proč.

  • Janika

   Je to moc smutné. Ale je tu velká útěcha, když po někom zůstaly tak krásné písničky. Taky se vám zdá, že dneska ti zpěváci už nějak nejsou to, co bývala tahle generace?

   • Kamil Mudra

    No, já už tu hudební scénu nesleduji tolik jako dřív, Janiko. Ale myslím že dobří zpěváci se rodit nepřestali. Vzpomínám si že když probíhala soutěž Superstar, tak jsem si v tom zúženém kole říkal že už je výběr hodně těžký, protože mi všichni zbývající soutěžící přišli jako velice dobří. A to šlo o „mláďata“ která měla svůj růst teprve před sebou.

    • Janika

     Taky mě někteří zaujali, ale kde jsou dneska? Umět zpívat nestačí, něco jim prostě chybí. Možná je to jen můj pohled jiné generace. Nový Zlatý slavík – nebetyčná nuda… I ta Aneta, kterou mám ráda, jaksi nemá šťávu ženskosti, to jsem cítila celou dobu, aniž jsem o ní věděla, že patří k oné menšině.

     • Kamil Mudra

      Souhlasím s vámi, Janiko že umět zpívat nestačí. Jenže zatímco té generaci Pavla Bobka stačilo k tomu zpívání ještě cosi co bych nazval „umět se rozdat“ tak u těch současných se změnilo na „umět se prodat“ a to ještě takovým způsobem aby na nich další mohli vyloženě rejžovat. To znamená upoutat pozornost za každou cenu, třeba i za cenu skandálů… tak aby se o nich neustále „vědělo“, bavit společnost nejen zpěvem ale i způsoby o kterých je možno psát v bulvárním tisku. Být přitom neustále loutkou „profesionálů zábavy“, reklamních agentur a kdoví čeho ještě. Ne každý má na to náturu. Prostě, to mají mnohem těžší v oblasti která je vzdálena tomu co jim jde nejlépe – což je zpívání.

 3. Witch

  Prostě jen vycpali a prošili starý dobrý princip podvlíkaček – viz třeba filmy z Divokého Západu, případně tu velikost vzkřísili pohledem na hopkající děti v pyžamkách (ta mají i tlapky na nohy, takže jsou to vlastně kombinézové dupačky). Ta pyžamka měly naše děti ze zahraničí ještě ve velikosti 140… V 90.letech.

  • vittta

   Také se mohli poučit problémy německých vojáků u Stalingradu……

    • Janika

     Tak to taky nechápu, vittto. Němečtí vojáci u Stalingradu měli jistě spoustu problémů, ale jak s tím souvisí kombinézy?

     • Antimon

      Jak? Jednoduše. Když potřebovali jít na velkou či malou stranu tak se museli odhalit. No a ono bylo -40C :)

      • Kamil Mudra

       Přesně tak. V těch kombinézách by jim sice také mrzlo h…o u p….e, ale zbytek těla by se natolik udržel v teple, že by jim nehrozilo upadnutí „mužské okrasy“ při malé potřebě. Těžko dnes říct co je kosilo víc jestli ruský mráz a nebo ruské zbraně. Kdyby jim tam Hitler shazoval z letadel, místo nějakých vyznamenání, takovéhle kombinézy, šly by jistě na dračku i bez výše prezentovaného, půvabného obsahu. :-)

       • Janika

        Aha, děkuji za vysvětlení. Ale vlastně – jak to dělali domorodci? Vím, choulostivé téma… :-).

        • Antimon

         Domorodci byli zvyklí :-) Navíc měli, na rozdíl od wermachtu, patřičné zimní vybavení. Rychle a efektivně a zase hned šup do teplého oblečení. V celém Německu a jim okupovaných územích se dělaly povinné sbírky teplého šatstva pro hrdinou armádu. Problém byl totiž v tom, mělo být dobojováno do zimy a tomu také odpovídalo i vybavení vojsk. No dobojováno nebylo ….