I pandy…

 bez názvu
 Panda v ZOO Čcheng-tu sleduje porno, v rámci zvýšení své sexuální gramotnosti.
 Poslal Hamilbar.
Reklamy

8 comments

 1. merlin

  :-) zajímavá varianta pokusu donutit pandy se rozmnožovat v zajetí. Fat je, že tohle by mě nenapadlo.,Poradím to známému, už druhým rokem se snaží připustit svou fenku, ale ona každého nápadníka strašně pokouše až dotrhá a nechce o rozmnožování ani slyšet. Pokud ho to zaujme a zkusí to, budu referovat o výsledku :-)

  • dixi

   Paní Merlin, zdravím vás Janiku a všechny ostatní v prvém dni nového roku. No, ony ty čubičky mají občas vyhraněný vkus, měli jsme kdysi jednu, která by byla dala pouze malým bílým psíkům. Jinde byla debata o ptactvu. Kdo má kočky, tam by to bylo problematické, ale mám jednu příhodu. Kdysi, to už se dcera osamostatnila, hlídala své kamarádce papouška. Tomu se samozřejmě změna prostředí nelíbila. S lidmi se nechtěl vůbec bavit. Pokaždé pochodoval po opěradle gauče a křesel a huboval. Kamarádil se pouze s naší čubou. Když nám dostatečně vynadal, vlezl si k feně mezi přední tlapky a uklidnil se. Tato dvojice si rozuměla hned od první chvíle.

   • merlin

    zdravím Vás obě s Novým rokem a přeju Vám, aby byl co nejlepší i pro všechny kolem Vás.
    Ta fena s těma malýma bílýma pejskama- asi nějaká genetická pamě´T ? Tak ostatně my každá asi taky budeme mít jiný vkus co se opačného pohlaví týče. :-)

  • Janika

   Aha, to mě nenapadlo, že to je myšlené na podporu rozmnožování :-). Ale nevím, zvířata sice ráda sledují televizi, ale co si přitom myslí a jak to na ně působí, to netušíme. Hlavně asi vnímají sluchem, tak to mohlo být v případě tohoto videa zajímavé.

   • merlin

    psi prý barvy rozlišují jen červenou a zelenou vidí stejně. Jinak naše fena bernardýna má ráda vážnou hudbu.

 2. embecko

  Jsou na obrazovce opravdu zvirata? Me to prijde jako sexualni instruktori navleceni do pandich kozichu.

  • merlin

   Těžko říct, ale Číňané jou schopni pro pandy udělat určitě leccos :-)