Byli jste varováni

Napsal Hamilbar. 

V prosinci jsem se dočetl, že 250 000 (tedy cca 7%) řeckých domácností je bez elektřiny. Ovšem, že vláda to tak nenechá, a těm nejubožejším dodávky elektřiny zajistí.

Jak se to vládě podařilo nevím, nesledoval jsem to. Ovšem včera napsali, že dluhy za elektřinu u národního řeckého distributora elektřiny Public Power Corporation (PPC) činí 1,3 miliardy euro a každým dnem narůstají o dalších 4 miliony euro, s tím, že drtivá většina dluhu je tvořena dluhem domácností.

Pokud vás po přečtení výše uvedeného napadlo pořídit si sluneční nabíječku mobilu, nedělejte to. Taková věc se určitě bude líbit exekutorovi, nebo některému z jeho kamarádů. Když tohle trochu ušmudláte, možná vám to neseberou.

byli jste varováni

Ale jak říkám, byli jste varováni. Máte ještě zhruba rok času.

  • Antimon

   Janiko omlouvám se za drzost, ale musím konstatovat, že jste přízemně racionální (životnost, funkčnost …. ) :-) Vždyť si to představte, traper v divočině za soumraku a fujavice sobě třením dřívek rozdělá oheň aby …. si nabil mobila, tablet, iPhone (dosadit dle libosti … )
   To přeci nemá chybu :-)

 1. dixi

  Na Hlasu Ruska v článku policie v Kyjevě rozhání demonstanty, tam je video, dá se kliknout na živý přenos. Je dobře, že to tam dali.Situace je opravdu odlišná od toho, co tvrdí opozice.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s