Byli jste varováni

Napsal Hamilbar. 

V prosinci jsem se dočetl, že 250 000 (tedy cca 7%) řeckých domácností je bez elektřiny. Ovšem, že vláda to tak nenechá, a těm nejubožejším dodávky elektřiny zajistí.

Jak se to vládě podařilo nevím, nesledoval jsem to. Ovšem včera napsali, že dluhy za elektřinu u národního řeckého distributora elektřiny Public Power Corporation (PPC) činí 1,3 miliardy euro a každým dnem narůstají o dalších 4 miliony euro, s tím, že drtivá většina dluhu je tvořena dluhem domácností.

Pokud vás po přečtení výše uvedeného napadlo pořídit si sluneční nabíječku mobilu, nedělejte to. Taková věc se určitě bude líbit exekutorovi, nebo některému z jeho kamarádů. Když tohle trochu ušmudláte, možná vám to neseberou.

byli jste varováni

Ale jak říkám, byli jste varováni. Máte ještě zhruba rok času.

Reklamy

6 comments

  • Antimon

   Janiko omlouvám se za drzost, ale musím konstatovat, že jste přízemně racionální (životnost, funkčnost …. ) :-) Vždyť si to představte, traper v divočině za soumraku a fujavice sobě třením dřívek rozdělá oheň aby …. si nabil mobila, tablet, iPhone (dosadit dle libosti … )
   To přeci nemá chybu :-)

   • Janika

    No jo, Antimone, ale když nejde o funkčnost, tak by mohl taky vzývat božstva, aby mu ten mobil fungoval – taková krása by Vám stačila :-)?

    • merlin

     člověk nikdy neví, co se mu bude hodit, byť nemusí být traper :-)

 1. dixi

  Na Hlasu Ruska v článku policie v Kyjevě rozhání demonstanty, tam je video, dá se kliknout na živý přenos. Je dobře, že to tam dali.Situace je opravdu odlišná od toho, co tvrdí opozice.