Zázrak

Napsal Hamilbar

Na americkém velvyslanectví v Kyjevě se stal zázrak.

zázrak

Julie Timošenková vstala z vozíčku. Sice jí odpadl cop, ale normálně chodí. Máte li problémy s páteří zkuste si domluvit seanci.

Reklamy

16 comments

 1. Janika

  Ten cop se mi vždycky líbil, naivně jsem si myslela, že je pravý. Nosit na hlavě cosi umělého, co předstírá něco, co není, je tak pod úroveň, že mě to prostě ani nenapadlo pochybovat. A už je to tady, Marfuška spadla do rybníka a pravda vyšla najevo :-).

  S tím uzdravením je to ovšem záhada, o tom se v téhle pohádce nedozvíme. Musíme hledat v jiných pohádkách.

 2. merlin

  Jak vidno, tak ty zázraky boží prozřetelnosti prostě nemají konce, to zas budou ray s vodníkem na koni :-)

   • merlin

    Oborová dělba práce jde ovšem z logiky věci tak, že to oni mají v popisu těšit nás. Tak jste zase dřela za druhé :-)

    • Janika

     Když ono potěšování druhých je velmi příjemné :-). A aspoň člověk nikomu nic nedluží.

     • merlin

      Mezi námi, mně to s tím copem taky nenapadlo ani ve snu, já blbá jí ty vlasy záviděla, jsem si ještě říkala, že je má určitě dost dlouhé i na lady Godivu. Každý Nový rok nám to ukazují v telce a stejně na to skočím. No jo.

 3. Sio

  To bylo kvalitním léčením v ukrajinské vězeňské nemocnici. VZP by tam mohla pořádat zájezdy namísto proplácení lázní. Počítám, že tak polovina lidí by se zázračně uzdravila ještě před odjezdem. :-)

  • Janika

   Myslím, Sio, že naši občané by nepřežili ani normální ukrajinskou nemocnici. Oni jsou prostě odolnější :-). Což je pochvala, přála bych si nebýt tak zhýčkaná. Bůhví, co nás čeká.

  • merlin

   Zkuste to navrhnout u nás. Kdybyste přidal trochu poetiky, mohl byste lákat pacienty třeba na Borové lázně. Možná by Vás tam pak zavřeli s nimi a počítám, že v konečném výsledku byste mezi ty zázračně uzdravené pak jistě nepatřil. není nad spokojené klienty, že.:-)
   Onehdy nabizela Mladá Fronta příjemný oddych v Dugi Otok a Goli Otok ¨- tam nabízely ty trubky záhadně vzniklé kamennéi mohyly a taky se divili, že místo je osamocené a nikdo tam nechodí. Pak zase další cestovka zájezd po koncentračních táborech. Já nějak nemusím jezdit po polských koncentrácích a tábořit třeba v Treblince. Ale zajímaly by mě ty typy, co tam jely.
   Vlastně ta vaše myšlenka zase taková novinka není, když o tom teď tak uvažuju, ovšem v minulosti se to už neosvědčilo. Část jich tam šla asi taky přes německé zdravotní pojišťovny, ti choromyslní třeba. Budete tam dávat taky takový ty cedule jako Arbeit macht frei?

  • vittta

   Kdyby tam léčil doktor Grünstein,uzdravili by se tam nakonec všichni!