1. Janika

  Janukovič má štěstí, které si vůbec nezasluhuje, že se má kam uchýlit, že může mluvit a je mu poskytnut prostor k veřejnému vyjádření. Kaddáfí, který by si to býval zasloužil daleko více, takovou šanci neměl, musím trpce poznamenat.

  Zatímco my přijímáme s velkou pompou ukrajinské zraněné teroristy revolucionáře, objevil se u Lva Veršinina článek o tom, že do Kyjevské nemocnice vtrhlo jakési komando a nařídilo neléčit a nekrmit zraněné Berkutovce. Léky a potraviny jsou jen pro ty správné ukrajinské vlastence. Článek ale hned zmizel, doufejme, že je to proto, že se ukázalo, že zprávy byly nepravdivé a Lev Veršinin je proto stáhl. I když je to divné, on mívá ve zvyku se v takových případech omluvit a vysvětlit to.

  Doporučuji článek „Blbějšího nemohli poslat“, zvláště pro ty, co jsou hrdí na to, jak Čecháčkové zjednávají na Ukrajině pořádek. http://pochybovac.wordpress.com/2014/02/27/1176/

  • vittta

   Vůbec nevím,co ten otrapa zase vymyslel-ale kdybych se stavěl na hlavu,nemohu přijít na jakoukoliv aktivitu,která by nějak souvisela s husitstvím.
   Rovněž si nedovedu nikam zařadit výrok „Slovan všude bratra má“,protože Slované jsou jak Rusové,tak Uktrajinci.
   To mimo jiné lecos vypovídá o autorovi článku,který k zajímavým postřehům neopoměl úplně zbytečně vtlačit svůj antičeský a protihusitský (to může být v praxi totéž) politický postoj.
   To pak kvalitu článku poněkud…snižuje.

   Jinak jsem si tedy zatím nevšiml,že by se Češi nějak nadšeně vyjadřovali k ukrajinským „hrdinům“.
   Naopak,už teď mají lidé-masáž nemasáž-fašistických bojůvek plné zuby a (zřejmě trošku zlomyslně) fandí v překvapivě hojném počtu Janukovičovi a Putinovi.

   • Janika

    Otrapa – to jako Pochybovač? To je můj nejoblíbenější autor :-). Ale přiznávám, že když mi nějaký jeho názor nepasuje, tak ho prostě přeskočím. Ty jeho vtipné postřehy za to stojí.

 2. Kamil Mudra

  To by mne zajímalo jestli tolik lidí také vidělo i film ze kterého video pochází. Myslím že se jmenoval jen krátce: „Medvědi“.

   • hank

    Ten film jsem viděl v 80. letech, hned jak přišel do zdejší distribuce, v jednom brněnském kině se svými dcerami předškolního věku. Tam šlo o to, že medvídě přišlo o matku a přežilo díky tomu, že se ho ujal starý osamělý medvědí samec. Holky to prožívaly ho naprosto spontánně, chvílemi se slzami v očích, jindy medvíděti hlasitě fandily, a například tu scénu (animovanou, pro film ji tenkrát vytvořil B. Pojar), kdy se medvídě zfetovalo nějakou muchomůrkou a pak kamera ukazovala svět jeho očima, si ještě dlouho připomínaly… BTW, za práci kamery ten film dostal nějakou filmařskou cenu. A není to dokument, ti medvědi byli vlastně taky herci :-)

   • merlin

    To jste o hodně přišla, já na něm kdysi byla s nejstarším synem, ale nelitovala jsem toho, bylo to strašně napínavý :-)

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s