Krym slavil celou noc


[youtube http://www.youtube.com/watch?v=78DOBb7ZodE

Stvůry Představitelé demokratického světa však tvrdí, že referendum je nedemokratické.

Reklamy

12 comments

 1. BARON LE SAMEDI

  jen bych podotknul, že hlasovalo osmdesát tři procent obyvatel, z nich 96,77% bylo pro variantu jedna, tzn. Republiku Krym žádající o vstup do RF. Opět musím pro představitele fašistických režimů zopakovat, že ústava Petljurovské !demokratické“ uUkrajiny přestala platit rozehnáním ústavního soudu a zahnáním zvoleného prezidenta do ciziny. Ustava neplatí, jsou-li občané vražděni jako dobytek, jsou-li vypalovány domy a synagogy, hoří-li auta, a jsou-li upalováni příslušníci policie zcela beztrestně, a fašistický parlament vrahy každý týden amnestuje. V Bundestagu jasně zaznělo, že kromě podvodů a násilí při hlasování ve Věrchovnej radě Ukrajiny byly nařízení tohoto zfašizovaného orgánu prohlasovány pouze 72,0% hlasy (sedmdesátdva celých devět přesně) ač kvórum podle jednacího řádu je sedmdesát pět procent NUTNOSTÍ.. Ta chybějící tři procenta, to, podle ústavních právníků Německa nepadají na váhu, však revoluce je násilí. Avšak v násilí neplatí ústava, Obavy českých fašistů o ústavnost dějů je směšná.. Chtěl bych ale napsat: na Litvě a Lotyšsku mohou pochodovat fašouni, protože tyto země nemají kontinuitu postsovětských zákonů, a zákon na ochranu míru, součást trestního práva v ČR tam nemůže být užit. U nás, proti tvrzením profašisty Zaorálka a spol ano. Už Benešovy dekrety, platící tu proto, že kdyby neplatilo právo z let poválečných, havlové a církev by nemohli restituovat, už tedy dekrety jsou namířeny proti Němcům Maďarům, zrádcům a kolaborantům. Kolaborantem s fašismem /nacismem/ jsou tak i dnešní čeští politici, a jejich výroky na české půdě jsou trestně postižitelné, pokud bychom měli alespoň onu míru svobody, jako za předsedy vlády Gottwalda v roce 1947.

  • Janika

   To jste napsal hezky, Barone, děkuji. „Avšak v násilí neplatí ústava.“ – ano, sami ji pošlapali. A přála bych si, aby naši politici byli jednou trestně postiženi.

   To s těmi 96,77% je také zajímavé – dnes redaktorský blbec v TV hlásal, že to bylo 96,77% všech oprávněných voličů. Mám takové neblahé tušení, ale to jsem slyšela na půl ucha, protože mi tu někdo mluvil, že také Zaorálek toto tvrdil a s potuléným úsměvem, jak je chytrej, naznačoval, že to svědčí o zfalšování referenda.

   Mimochodem, také trpějí schízou či nedostatkem logického uvažování. Měli by si totiž vybrat – buď je referendum nelegitimní už svým vyhlášením tak jako tak, nebo budou dovozovat jeho neplatnost kvůli možnému zfalšování. Když někdo tvrdí v jedné větě obojí, tak i můj ženský smysl pro logiku trpí.

  • Janika

   Nenadchlo mě to, saxi…
   Vzpomínáte, co napsal GeoN o Johnovi? Že je to obzvláštní šmejd :-).

   • embecko

    Tak to si uz nepamatuji, ale k Johnovi mam ambivalentni vztah a pokud, pak spise kladny :o)
    Sveho casu jsem byl na vazkach, zda- li ho (VV) nevolit…ale i kdyz stranu nakonec vytuneloval Barta, Johnovi jsem uplne verit neprestal.
    Nakonec me i presvedcilo, ze o nem nekdo napsal (uz nevim kdo, ale neznamy a hloupy nebyl), ze John nikdy politiku delat nezacal, protoze ho do ni nikdy nepustili. To se mi libilo, protoze jsem mel presne ten samy dojem.

    • Janika

     A proč ho asi do té politiky nepustili… Já si zase pamatuji, že jsem se tenkrát před volbami kdesi opalovala a poslouchala švitoření hloučku dam vedle na pláži. Jedna prohlásila, že bude volit Johna. „Johna, toho debila?!?“ zazněla spontánní reakce. A to jsem ty dámy považovala za takové ty s prominutím slepice… :-).

  • merlin

   jsem si otevřela i odkaz na jeho facebook. Tedy hodně lidí mu nadává. Jestli si nějak nezkazil pověst. Lidi mu nevěří :-)

 2. Astr

  Saxi
  ze John nikdy politiku delat nezacal, protoze ho do ni nikdy nepustili. To se mi libilo, protoze jsem mel presne ten samy dojem……

  to jste trefil hrebicek :-) muj nazor IMHO jak jsem to zdaleka sledoval.
  Kdyz John ji chtel politiku zacit delat, a vstoupil na ministerstvo vnitra nastalo takove zdeseni z jeho prvnich vyhazovu ze byl sam okamzite uklizen, pak uz mu to Barta jen kazil ale stale neprijemne do neceho stoural a proto z VV udelali tu nejhorsi stranu. !
  Dovolim si coby kdysi Severocech pripomenout kauzu Mostecka Uhelna kterou oni z VV neustale pripominali a az teprve nedavno padly ve Swissu rozsudky.
  Na jedne strane Barta vsemi medii sklonovany ale meli tam lidi jak se casem ukazuje poctive!
  Konecne mnohem vetsi byznysove eso nez byl Barta pan Babis dnes je ve vlade a dnes uz ODS a TOP09 nemaji sanci jeho stranu zlikvidovat jako udelali s VV !
  Take nutno pripomenout ze byvala clenka ODS Peake pak VV a nakonec zakladatelka LIDEM udelala lidem co nikdo predtim, protlacila svymi nelidovymi hlasy „vyrovnani se s cirkvemi“
  Jak John tak I mistopredseda (viz odkaz) se ukazali byti na politiky formatu Kalouska prilis slabi !
  Proto rikam ano Saxi, do politiky a deni v CR byli vpusteni jen velmi omezene. I tak jim patri dik za nektere
  akce proti rozkradani ve velkem!
  Pan Babis se jiste nenecha zlidvidovat stylem jakym byl odstranen John a VV !

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/163934-za-kauzu-mus-muze-podle-vv-laxni-pristup-nekterych-ministru/

  A co je moc to je prilis !
  Za neco takoveho mel byt mistopredseda VV nalezite zlikvidovan, co si vubec mysli chtit pripravit kohosi o milliardy !
  http://zpravy.idnes.cz/zestatnime-anonymni-akcie-pohrozila-nova-hvezda-vv-kterou-nasel-john-1kk-/domaci.aspx?c=A110528_160022_domaci_kop

  Takze Saxi souhlas John a VV ac nebyli do politiky vpusteni, I to malo na co upozornili nebyli az tak k nicemu :-)

  • dixi

   Už to, jak urputně je v médiích soudili bylo k zamyšlení. Nevolila jsem je, ovšem stejným metrem měli měřit i ostatním a větším rybám.