Šťastné prasátko

Poslal Baron Le Samedi

https://www.youtube.com/watch?v=fyTU0u_7mYU#

kdesi ve Španělsku. Prase má evidentně průzkumnický výcvik, neboť dělá kotoul po dopadu….a prchá vpřed. Pura vida, čistý život, čuníku ( pozdrav, něco jako ahoj, v Kostarice). A nikým neohrožovaný…
Reklamy

11 comments

 1. Janika

  Prasátko je hlavně statečné.

  To video tam má tuším název „drzé prase“. Tak to je podivná úroveň lidského myšlení, co se vyvyšuje nad všechno živé.

  • merlin

   Naprosto s Vámi souhlasím, prasátko má můj obdiv. Měla jsem v prvním manželství taky prasátko – jmenovalo se Valentin. Bylo strašně chytré a čistotné. Bylo chytřejší než psi, učilo se rychle různé kousky. Chodilo si ke dveřím prosit o sušenky Valentin, takové kulaté, mělo je moc rádo. Chtěla jsem si ho nechat a chystala jsem mu domeček chlívek přes zimu u jednoho souseda, že tam bude, až se vrátíme na tu zimu do města, ale můj bývalý manžel počkal až odjedu na dva dny a nechal ho picnout. Měl se radši picnout sám. Myslím, že pak přišly chvíle, kdy zalitoval, že to neudělal. Prasátko jsem ale pomstila, vypadal jak čtenář Diostojevského, když jsme spolu definitivně skončili. Ovšem co mu to bylo platné – myslím Valentinovi.

   • Janika

    :-)) To jste mě rozesmála, merlin, moc hezké :-).
    Prasátka mi byla vždycky sympatická a pozřít dokážu jen ta anonymní, co nemají jména. Moje maminka takhle nikdy nejedla králíka, akorát ho špičkově připravila, ale jíst zvíře, o které se s láskou starala, to nedokázala.

 2. taras2

  „Měla jsem v prvním manželství taky prasátko“ – tak to si nejspíš říká moje bejvalka taky.

  Váš dočasný choť (ze kterého jste udělala čtenáře Dostojevského, sic!!!), Merlin, byl z rodu těch necitlivých, kteří nechápou, že čtveřnožec může být kamarád, často mnohem lepší než dvounožec. Je to jiná sorta, tihle myslivci, řezníci a pohodní.

  • merlin

   to jsou ty konce, když se stane z ochránce přírody působením dravého kapitalismu podnikatel :-) /omlouvám se za ten překlep/

  • Janika

   “Měla jsem v prvním manželství taky prasátko” – ale to by bylo hezké, kdyby to byla vždy jen prasátka a ne nic horšího ;-).

   • taras2

    Například papoušek není žádná výhra. Ovšem zase třeba chrobáci jsou v ženském milieu dost oblíbeni, zvlášť ti dolaroví.

    • merlin

     Ten náš opravdovej dělá ochotně podržtašku strace. Myslím, že jsou ženy a muži, kteří takovýto výsledný stav v manželství považují za výhru. Vlastně si to nemyslím, vím, mám vysledovaný ze života :-)

     • taras2

      Ano, zdá se být ideální stav, kdy si sadista vezme masochistku. Jenže ani tady to nemusí klapat, to když žena řekne „Píchni mě!“ a manžel, věren své mučící deviaci opáčí: „A just ne!“