Přísaha Ukrajince

Podívejte se na fotografie. Toto dnes udělali v Gorlovce ukrajinští vojáci, ukrajinští vlastenci, Euromajdanci, „svidomyje Ukropatrioti“. Já, Dzygovbrodskij Dmitrij Alexandrovič, občan Ukrajiny a Ukrajinec, věrný syn hrdinného ruského národa přísahám, že nezůstanu stranou a nedám zbraň z ruky, dokud nebude zničen poslední ukrajinský fašistický bastard na této zemi.

Za spálená města a vesnice, za Lugansk, za Doněck a Slavjansk, za Oděsany 2.května, za smrt našich žen a dětí, za mučení, násilí přísahám já, Dzygovbrodskij Dmitrij Alexandrovič, občan Ukrajiny a Ukrajinec, že se budu mstít ukrajinským fašistům nelítostně a neustále, krev za krev, smrt za smrt. Přísahám, že budu pomáhat armádě Novorosije všemi způsoby ničit vzteklé ukrajinské psy. Přísahám, že budu ničit Jednotnou Ukrajinu všude, kde budu, každou minutu své ho života, protože tato fašistická země nemá právo na existenci.

Tato maličká, tato žena, zavražděné dnes kyjevskými „karateli“ v Gorlovce – nikdy na ně nezapomenu. A jestli zapomenu, ty, Bože, zapomeň na mě.

27.7.2014 byla Gorlovka plošně bombardována ukrajinským vojskem.

27.7.2014 byla Gorlovka plošně bombardována ukrajinským vojskem.

gorlovka2

***

Dmitrij Alexandrovič Dzygovbrodskij, da-dzi, je známou postavou ruskojazyčného internetu. Když byl zablokován blog Lva Veršinina, nabídl mu publikovat na svém blogu ve zvláštní rubrice. Nyní je, zřejmě natrvalo, zablokován i tento jeho blog. Publikuje zde.

 

 1. merlin

  nevím, jak pak po tom všem budou vedle sebe koexistovat. Rozdělit se budou muset. Nebo jedna strana vybije tu druhou. Zbytečně.

  • Janika

   To mě u toho taky napadlo, merlin. Taky jsem při tom myslela na Váš předchozí článek, který se také dotýká toho, jak je možné změnit lidskou bytost v nástroj nenávidějící a zabíjející jiné lidské bytosti. Já jsem v tomto případě samozřejmě na straně Dzygovbrodského, ale s rozporuplnými pocity. Prostě „nás“ donutili při pohledu na tu zabitou ženu s dítětem chtít zabít ty, co to udělali.

   • Sio

    Ano, jak jsem zmínil v diskusi k článku merlin. To je ta situace, kdy bych asi byl schopen zabíjet. Jenže pravdou je asi i to, že jakmile začnou opolčenci takto zacházet s těmi ze západu bez nějakého rozdílu, stanou se válečnými zločinci také. Jen tak se to potom nezastaví.
    Nějaká společná existence byť ve federaci mi připadá vyloučena. Ale to už delší dobu.

    • rehbergus

     Myslím že opolčenci se už dávno začali chovat k západincům velmi nepěkně.Akce vyvolává reakci.V občanské válce se dobré způsoby moc nepěstují. Ukrajinští warlordi to v Novorusku pojali jako generálku na Ragnarök. Bude hůř.

     • hans

      Nepěkně? To jako že vyzývají civilisty ve městech bombardovaných západinci k evakuaci, aby jich západinci tolik nezabili?

     • Janika

      Taky nerozumím, jak nepěkně? Bojují za to, za co lidé demonstrovali a co si odhlasovali v referendu. Ale hlavně – oni jsou jedni z nich, jsou z jejich řad, brání své ženy, děti, staré rodiče.

      • rehbergus

       Myslel jsem to, prosím, tak že k kyjevští hoši se nechovají zrovna podle Ženevských konvencí. Takže pokud jim to opolčenci vracejí stejnou měrou plně to chápu.
       Až vám někdo provede pomocí Gradu hrubé terénní úpravy vašeho místa pobytu a hovada z Pravého sektoru nebo nějakého privátního batalionu v rámci „osvobozovací osvěty “ postřílí pár příbuzných a známých,nějaké to rabování, znásilňování a mučení poskytnou k tomu jako bonus,…. budete se bránit a také se budete mstít. Je to tisíce let zavedený a osvědčený model chování.

       • Janika

        Aha, tak to jsem Vám špatně rozuměla. Takhle samozřejmě ano a není se čemu divit, naopak. Když mi někdo vtrhne domů, ničí a vraždí, tak čím hůř mu to vrátím, tím líp. Stejně je ve výhodě, jeho rodina je daleko v bezpečí. Přála bych si, aby Strelkov uskutečnil ten pochod na Kyjev.

        • rehbergus

         Myslím že bude bohatě stačit když Strelkov ubrání Novorosiji. Blbé je, že tamním občanům ještě moc nedochází co se to na ně žene ze západu. Probuzení z letargie bude hodně bolestivé. Pochod na Kyjev je zatím ve stadiu zbožného přání.

   • merlin

    K Vašemu shrnutí problému není co dodat. Měli by to nějak zarazit, jak – to vůbec netuším, aby se nevraždili vzájemně jako např. izrael /gaza – dlouho a marně…

  • ;-)))

   je vybijeni vzteklych psu zbytecne? zarazit? jak?
   prestat bojovat s pitomci a pouzit taktitu vietkongu … dustojniky

   • merlin

    Víte smajlíku, lidi fakt spouští i malý podnět a tahle hrůza není malým podnětem, mrtvá matka s dítětem je za daných okolností úplná katastrofa. Vybíjení vztekjlých psů není nejrychlejší cesta, jak z toho průšvohu ven

    • ;-)))

     Obavam se ze zadna cesta ven neexistuje, v pripade ze mame vnejsi zamernou stimulaci rozvoje
     a to neni jen o ua, ktera dela krovi gaze… dokud budou ti co tyto valky vedou, stimuloji, financuju a medialne administruji v bezpeci, nic se nezmeni.

 2. merlin

  a ještě jsem přišla na to, jak dávat hvězdičky, bohužel pod svým článkem a teď nevím, jak ji tam zlikvidovat, vypadám zvykle jako blbec – nevíte někdo radu?.

 3. koloděj

  no .. akce prostě vyvolává protiakci .. když jsem viděl to foto (nevím síce, jak se tohle stalo – granát / sniper ) vzpomněl jsem si na nadržené psychopaty ze západu, kteří si zaplatí za to, aby si mohli zastřílet na živé terče. prej 100$ rána z tanku, 500 na dům, vše pěkně přepočteno na penízky. Nevím, jestli je to s DPH nebo bez.

  A bohužel, tito asi uniknou trestu. Nevím, zda bych dokázal někoho zabít, ale kdo zabíjí jiné se sám odsuzuje ke krevní mstě, bude-li zabit, žádná škoda.

  Takovýchto neštěstí je tam samozřejmě stovky … bez rozdílu pohlaví a věku .. hnus.

 4. Astr

  Dlouhy seznam znicenych statu na jehoz konci je ted Ukrajina.

  Stale stejna strategie Zapadu. Nastolit bordel a vladu lichvaru! Skrzeva reci o demokracii a svobode !
  O svobode pro koho ?
  Stejne jako na celem „demokratickem“ Zapadu. predevsim pro lichvare nejvetsi to zlocince v dejinach lidstva !
  Lichva je jeden z hlavnich duvodu vseho zla na teto planete !

 5. Vendo

  deje sa niečo velmi špinavé , uvalijô sa embarga napriek tomu že nie su dokázané viny ,stačí ak „niekto“ ukáže prstom a všetci riťolezi štekajú ako psi . Produkuje sa štvavá politika a to jednosmerná a účelová . Je to velká hanba že naše masmédia taktiež účelovo a nepravdivo reagujú , a mi im za to ešte platíme .

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s