Léto 2

Poslal Hamilbar
https://i2.wp.com/www.oaza.estranky.cz/img/original/523/bez-nazvu.png

Reklamy

14 comments

  • Astr

   Udajna Zemanova porazka a siroka publikace co rekl ministr Svedska, ale uz zadne iDNES iZITRA nenapsaly co president Zeman na to odpovedel !
   Diky za odkaz ktery potvrdil me podezreni:-)
   Prvni co me napadlo bylo prekvapeni ze massmedia CR jednotne pretiskuji jen co rekl ministr presidentovi a nikoli nasledne odpoved presidenta ministrovi.
   Na rozdil od jinych Zeman nikdy nesel daleko pro odpoved a to si dobre pamatuji hlavne nevolici Zemana :-)
   Je divne ze by to knizecim volicum take nedoslo ze chybi „presidentska odpoved“ :-)
   Emerickou reakci si lze snadno domyslet na to netreba ani genialniho matematika Janecka a jeho figlu to hlavne umocnene rychlosti nekolika milisec se kterymi vitezi na emerickem vynalezu zvanem Hedgove fondy jak se pochlubil I u Jana Krause.. a tak si pripisuje cisla ktere se podvodne nazyvaji penezi !
   Zajimave je take informace o Necasovi jehoz konec Janecek predpovedel kdyz se ukazal byt malo vstricny k nazorum Emericke ambasady !
   Nic takoveho massmedia nejen nenapsala ale ani naznakem nezminila jen likvidace pres neco co nikdy neselze.
   Ani cela ODS mu nepomohla kdyz se ambassy z neho roznemohla
   Amen

  • Janika

   Omlouvat se netřeba, saxi, a děkuji, že jste své vyjádření poupravil.

   Jinak co se týká Zemana, tak s jistým zklamáním zmíním autora Kosy, který podlehl stejnému dojmu a hodnotí Zemana v souladu s naším tiskem: http://vlkovobloguje.wordpress.com/2014/09/07/denni-zpravodajstvi-z-valky-na-ukrajine-stav-k-06-09-2014/ Ani zmínka o Zemanově trefné odpovědi ohledně zpravodajských služeb, kdy připomněl, jak slavně informovaly o atomových zbraních Saddáma Husaina. Jinak samozřejmě články vlka o Ukrajině jsou výborné, sleduji je pozorně a se zájmem, ale spíš pro jeho elán a upovídanost, kterými zvládá široký záběr, podrobný a důkladný. Škoda, že ovlivněný osobními předsudky a animozitami, nebo nevím, jak jinak si vysvětlit například to přehlédnutí Zemanovy reakce.

   • Janika

    Tenhle odkaz sem už někdo dával:
    http://aeronet.cz/news/neslychane-prezident-zeman-si-dovolil-poprit-oficialni-propagandu-bruselu-o-ruskych-vojacich-na-ukrajine/
    Cituji:

    „Švédský ministr zahraničí Carl Bildt si přitom z prezidenta Zemana během zasedání NATO v Cardiffu ve Walesu utahoval, jak je možné, že Zeman potřebuje o ruské invazní armádě na východě Ukrajiny důkaz, když to říkají západní rozvědky, a jestli prý Česko vůbec nějakou rozvědku má [2]. Miloš Zeman na to odvětil velmi štiplavou poznámkou, že od chvíle, kdy jisté americké a britské tajné služby prohlašovaly s naprostou jistotou, že Saddám Hussein má zbraně hromadného ničení a pojízdné laboratoře na výrobu Sarinu a posléze se ukázalo, že nic z toho nebyla pravda a ty pojízdné laboratoře byly ve skutečnosti kamióny s přenosovu televizní technikou irácké státní televize, nemá už bezmeznou důvěru v tajné služby a raději si nechává ověřovat informace z více zdrojů.

    Toto zafungovalo jako červený hadr na býka, neboť poznámka se velmi zle dotkla americké administrativy a americká strana si ihned stěžovala na českého prezidenta do Prahy a začala rozesílat do českých médií útržek této epizody, ovšem bez její druhé části se Zemanovo poznámkou o zbraních hromadného ničení v Iráku. Když si projdete česká média, tedy mainstream, není v nich ani slovo o Zemanově štiplavé odpovědi Carlu Bildtovi. Otázkou je, proč toto mainstream média netlumočí v celé podobě jak toto proběhlo? Je snad cílem médií nasadit Zemanovi psí hlavu? Vykreslit ho jako neschopného úřadu, i přesto, že hájí zájmy Česka a snaží se nevtáhnout Českou Republiku do nepodložených sankcí proti Rusku a zabránit válce s Ruskem?“

  • Kamil Mudra

   No, chybí kozel Nebojsa, ovce, kachna a kohout který se nechal zastoupit harémem :-)

   • vittta

    Je to jasné.
    V TV zrovna mluví Obama o situaci na Ukrajině….
    A prostě mluví hodně procítěně,no…

    • dixi

     Poslouchala jsem ho taky, myslím Merlin tady napsala, o komentářích k jeho proslovu, že už je zřejmě úplně mimo. Jsem téhož názoru.