First Things First

Poslal Hamilbar

Reklamy

23 comments

 1. Mirror

  Paní merlin se líbí velcí psi. Jsem zvědav, které nám ukase.

  • Janika

   My máme kočky a z tohoto důvodu si odříkáme psy. Protože pes prostě kočku „převálcuje“. Začnete mluvit na kocoura, hladit ho, a v tu ránu se mezi vás vecpe nějaký vlezlý žárlivý chlupáč. Ale odjakživa jsem toužila po psu čau čau. Jen nevím, jak to skloubit s kocourem.

   Jo a říká se, že pes a jeho pán jsou si podobní. Doufám, že jsem se tím někoho nedotkla :-).

   • dixi

    My máme obojí, oni se respektují, k nějakému převálcování sice došlo, ale kočky jsou osobnosti a brzy psy naučí, co se jim nelíbí. Spí spolu, kočky se o psy otírají, hrají si na honěnou, S dospělými je trochu problém, ale kotě mezi psy, nebo štěně ke kočkám, to je spousta legrace a navzájem se vychovávají. Vůbec bych řekla, že v rámci jedné domácnosti se k sobě chovají lépe než lidé. Za ty roky bych řekla, že psi se naučí trochu kočičích a kočky psích manýrů, včetně zlozvyků.

 2. BARON LE SAMEDI

  Konečně pan Hamilbar udělal něco příčetného, a dal sem zlatého retrievra z finského chovu (záznam finské televize yle). Což mne nadchlo. V jednom z příštích životů bych chtěl vlastnit ostrůvek na finských vnitrozemských jezerech, přirozeně s oddaným berňákem …:-))

  • Janika

   Tak to bych taky chtěla, takový ostrůvek, ani nevím, že tam jsou a že je možné je vlastnit. Finsko mám moc ráda.

   • BARON LE SAMEDI

    http://www.privateislandsonline.com/islands/island-in-finland dva hektary třistapadesát tisíc eur. Ale umíte-li finsky, je nájem za europusu. Ostrovů jsou tisíce, Mně by se dokonce líbila jezerní krajina přivrácená k Rusku, jelikož vím, že hraniční pásmo je prakticky celý poloostro Kola, takže tam žádný Rus neprojde. Vadilo by mi, kdyby v zimě někdo kolem mého ostrova jezdil na lyžích, ale jinak stěží co. Venku bývají v létě komáři. Ovšem, jak dlouho je ve Finsku léto ::-)))

    • BARON LE SAMEDI

     there are 187,888 lakes in Finland larger than 5 ares (500 square metres). Most are small, but there are 309 lakes or reservoirs larger than 10 km². Faktem je, že názvy má třeba čtyřicet jezer stejný, ale liší se PSČ. u nás rybníky, jezera a plesa psč nemají. Proto vodníci nedostávají korespondenci……

 3. Mirror

  Domácího povaleče kavalíra kinga charlese španěla chováme doma. Je to fenka. Když se hárala, vyhlédnul jsem pro ni partnera v výbornou pověstí revolucionáře Che Guevaru z Kladna. Škoda, že to bylo z ruky. Zárodek příští revoluce by tady byl.

 4. vittta

  Jestli jsem to dobře pochopil,pak to byl nějaký závod,a ten retvievr závodí za katolickou církev……

  • Mirror

   Vypadá to tak, že ten poslední pes cestou sežere všechno, co není bezpečně ukryto.

  • Kamil Mudra

   Kočky a psi zřejmě naznají pojem „jazyková bariéra“: