• Janika

   My máme kočky a z tohoto důvodu si odříkáme psy. Protože pes prostě kočku „převálcuje“. Začnete mluvit na kocoura, hladit ho, a v tu ránu se mezi vás vecpe nějaký vlezlý žárlivý chlupáč. Ale odjakživa jsem toužila po psu čau čau. Jen nevím, jak to skloubit s kocourem.

   Jo a říká se, že pes a jeho pán jsou si podobní. Doufám, že jsem se tím někoho nedotkla :-).

   • dixi

    My máme obojí, oni se respektují, k nějakému převálcování sice došlo, ale kočky jsou osobnosti a brzy psy naučí, co se jim nelíbí. Spí spolu, kočky se o psy otírají, hrají si na honěnou, S dospělými je trochu problém, ale kotě mezi psy, nebo štěně ke kočkám, to je spousta legrace a navzájem se vychovávají. Vůbec bych řekla, že v rámci jedné domácnosti se k sobě chovají lépe než lidé. Za ty roky bych řekla, že psi se naučí trochu kočičích a kočky psích manýrů, včetně zlozvyků.

 1. BARON LE SAMEDI

  Konečně pan Hamilbar udělal něco příčetného, a dal sem zlatého retrievra z finského chovu (záznam finské televize yle). Což mne nadchlo. V jednom z příštích životů bych chtěl vlastnit ostrůvek na finských vnitrozemských jezerech, přirozeně s oddaným berňákem …:-))

 2. Mirror

  Domácího povaleče kavalíra kinga charlese španěla chováme doma. Je to fenka. Když se hárala, vyhlédnul jsem pro ni partnera v výbornou pověstí revolucionáře Che Guevaru z Kladna. Škoda, že to bylo z ruky. Zárodek příští revoluce by tady byl.

 3. vittta

  Jestli jsem to dobře pochopil,pak to byl nějaký závod,a ten retvievr závodí za katolickou církev……

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s