Já jsem Charlie

Převzato od el-murida. Přesněji se to vyjádřit nedá… B62I7q4IgAAI-Rr

Reklamy

174 comments

 1. Janika

  Co mi to připomíná:

  Povídá mladík z Kyjeva: „Tati, jdu zabíjet Moskaly.“
  Otec na to: „Synku, co když zabijí oni tebe?“
  Mladík udiveně: „A proč by to dělali?“

  Nebo takhle:
  Povídá nejmenovaný státník západní země: „Budeme bombardovat Islámský stát.“
  „A co když sem pošlou teroristy?“
  „….“ (doplňte si sami…)

  • vittta

   To by mě zajímalo,jestli to vůdci IS dělají za prachy,nebo to jsou jen užiteční idioti….
   Dvě divize IS ohrožují celý svět…
   A proč?
   Protože VEŘEJNĚ podřezávají krky blbcům,co chtějí spasit svět a lezou jim tam pomáhat (i když nevědí komu) nebo o nich psát (i když netuší,o čem)

   • Janika

    Nic o nich nevíme, vittto. Celý jejich svět, celé životy jsou nám neznámé. Když jsem viděla chlapy, jak v troskách rozbombardovaných domů sbírají školní sešity svých zabitých dětí a přitom pláčou, pochopila jsem leccos. Oni nemají drony ani nás nemohou bombardovat z letadel. Tak se nechají sami roztrhat, když to jinak nejde.

    • Hamilbar

     No, já mám takové neblahé tušení, že je to ještě zamotanější. Vůbec si nejsem jist, že je to práce IS. Zdá se totiž, že ti dva „atentátníci“ asi nepřežijí zatýkání. Jaká smůla!

     A nadpoloviční většina těch „blbců co chtějí spasit svět lezou jim tam pomáhat nebo o nich psát“ je na výplatní pásce nějakých tajných služeb.

     Takže nezbývá než spolehnout se na vyvážené a objektivní informace České (nebo kterékoliv jiné) televize. V nejhorším pak na Britské Listy.

     • jafa

      Ikdyž Khalezov rozmotal 911 jako jadernou demolici už dávno je terorista č.1 pořád nedotknutelný.
      Ještě tu nepadlo, že Hollande se nedávno stavil nečekaně za Putinem…

      • embecko

       nejenze se u nej stavil, on ho preci prijel varovat pred teroristickym utokem na rusko

    • vittta

     Vím ale jednu věc.
     Bez vojenské pomoci z vnějšku by IS nepřežil ani 14 dní.
     To zaujme především v souvislosti s různými sankcemi na zlé státy.

     Při vojenském úderu na IS se tento do 14 dnů zhroutí.
     To zaujme zejména v souvislosti s tím,že na IS nikdo ne a ne udeřit,zatímco u Lybie,Afgánistánu,Iráku atd..atd.. údery nikomu potíže nedělaly.

     IS jako takový nemá nejmenší-ani tu nejmenší šanci,že by někdy v budoucnu fungoval jinak,než vítaná hrozba.
     Jako skutečný stát fungovat nikdy nebude.

     Nikdo nikdy neukazoval,jaká je výzbroj IS.(od koho)
     To určitě zaujme,když vezmeme v úvahu,že u ukrajinských separatistů je hodnocen každý tank či kanón,ba i flinta.

     • Kamil Mudra

      Ve srovnání s ostatními zeměmi Západní Evropy jsou muslimové zastoupeni ve Francii nejvíce. Islám je ve Francii druhým nejrozšířenějším náboženstvím. Vyznává jej okolo 10% obyvatel, převážně přistěhovalců z bývalých Francozských kolonií. V zemi stojí přes 1500 mešit a v roce 2002 nechal Sarkozy zřídit speciální organizaci s názvem „Francouzský výbor muslimské víry“.

      Týdeník Charlie Hebdo nepatří k nijak zvlášť oblíbeným. Žije především ze skandálů a většina Francouzů ho vnímá spíše negativně. Vyznačoval se vždy neúctou k hodnotám kohokoli, ignoroval jakoukoli morálku a protože mu bylo neustále vyhrožováno, byl pod ochranou státu. A ta ochrana najednou fatálně selhala navzdory déle trvajícím událostem, které by ji měly vybízet ke zvýšené ostražitosti. Útočníci uniknou bez úhony navzdory třem přestřelkám, což by ukazovalo na dobrý výcvik, ale na druhou stranu, dle svědectví, vykřikují co jsou zač (Al-Kaida) a v poškozeném autě nechají své doklady což je dost divné i na amatéry.

      Za takových okolností se ani tenhle Snowdenův pohled na věc nejeví nijak zvlášť „mimo mísu“:
      http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1232-edward-snowden-opet-sokuje-vudce-isil-je-ve-skutecnosti-agent-mossadu-cil-treti-americke-valky-v-iraku-vytlacit-rusky-vliv-zlikvidovat-asada-a-vytvorit-velky-izrael.htm
      a je možné i dojít k úvaze že to periodikum nebylo nic jiného než předem připravená bomba, k jejímuž odpálení (vhodně načasovanému) právě došlo.

 2. vittta

  No to zírám.
  Tak Kája se obul do ruského novináře Martynova.
  Ten prohlásil,že útok v Paříži byl v režii US tajných služeb.
  Ale co je nejhorší,tvrdí to úúúplně bez důkazů.
  Následuje výčet aktivit zlovolného Rusa,který má jen potvrdit jeho pokřivený morální profil.

  Neuvěřitelné na tom je,že Kája píše 90% svých článků bez důkazů a nijak mu to navadí.
  Ostatně-jaké jsou vlastně důkazy,že ten atentát spáchali muslimové,když tedy budu důsledný?
  Že řvali Alláh Akbar neznamená nic víc,než že to řvali-pokud to vůbec řvali.
  A při útoku měli masky,ty ksichty těch dvou bratrů se v TV objevili až pak,ne???(o tom se tady ale už dobrou čtvrthodinu bavíme)

  Ten je drzej,ten Kája..
  Ta všivárna se jinak mohla hodit kde komu-jen muslimům ne.
  To považuji za naprosto průkazné!
  http://www.blisty.cz/art/76064.html

 3. taras2

  Co se karikatury týká, tak je přesnou ilustrací dvojího metru. Za necelý rok bylo na východní Ukrajině zabito asi 5000 lidí. No jo, to je ten nekulturní Východ, říká si zápaďák. V minulých pár dnech povraždila Boko Haram 2000 lidí. No jo, to je Afrika, říká si. Když se pak jenom nepatrná část tohodle nesmyslného násilí přenese do Paříže (12 lidí), tak je Francie v ulicích. Možná kdyby stejně reagovali Kyjevané na násilí páchané u nich a byli v ulicích nejenom ve chvílích, kdy jim za to na Majdanu platí Američané 40 dolarů denně, tak by situace na onom zaostalém Východě vypadala také jinak.

  • vittta

   Souhlasím-ale reálně to nejspíš nejde.
   Jakmile by se v Kyjevě objevili lidé,odmítající vraždění,záhy by se tam objevili i ti,kteří ho podporují co by vlastenecký boj za vlast.
   Vláda (v Kyjevě i v USA) by samozřejmě nenápadně podpořila druhou skupinu a výsledkem by klidně mohlo být dalších 5000 mrtvých.
   Za den.

   • taras2

    Silou je možné potlačit opozičníky v počtu přibližně do desítek tisíc. Jakmile je jich nad sto tisíc, už s tím pohne jenom armáda. Ale vzhledem k výsledku voleb pro razantní protest není na Ukrajině dost sil. Až nebudou mít co jíst a nedostanou vejplaty, tak možná.

    • vittta

     Já to ale myslím trošku jinak.
     Oni by se povraždili navzájem-i bez vnější(viditelné) síly.
     V této variantě není počet obětí nijak omezen.

  • Janika

   Tarasi, ten obrázek podle mého zobrazuje, co jsou tihleti „novináři“ vůbec zač. Zabývají se veledůležitě prkotinami, lžou a vytvářejí vlastní imaginární svět, ve kterém řeší imaginární problémy – a to skutečné, strašné a palčivé pro ně neexistuje.

   • taras2

    Tohle je ale specificky česká mediální situace, v západní Evropě je to mnohem lepší, i když se v posledních letech částečně vydali českou cestou. Je to tím, že média vlastní kapouši a ti nepřipustí diskuzi o podstatě problémů, jejichž řešení by je nutně trefilo na komoru. Proto ta zástupná témata (což samozřejmě není Charlie), u nás teď typicky Mynář.

    • Sio

     No, také je pravdou, že novináři rádi senzace, které zajímají obuvatelstvo. nejde jen o novináře, jde i o čtenáře. Lidi obvykle zajímají více události ve vlastní zemi, ne?

 4. danaver

  Ještě jsem ve světě postřehla jednu úvahu, vycházející z příliš rychlé reakce prezidenta Hollanda a jeho výzvy světu a Rusku zvlášt spojit se v boji proti agresi islámu. A to takovou, že tímto silným argumentem by se dal zakrýt ústup Evropy z protiruské linie. Zachovat si tvář, to je v diplomacii hodně nutná věc :-)

  • Kamil Mudra

   Pokud zůstanou v platnosti sankce, zůstává linie zachována a stále plní svůj účel. EU setrvá v pozici ocásku USA jen se bude méně unavovat vrtěním. Oblbovadla dostanou jiné sousto k přežvykování, zapomnětlivé uši se našpicují jiným směrem a degenerované frňáky ani nezaregistrují že se v troubě peče stále stejný pes :-(

   • danaver

    No, jestli to i byl zoufalý diplomatický pokus, tak Evropě nevyšel. Až teď jsem si zjistila, jak zareagoval Putin. A dobrý :-D Zkušený hráč jim vzkázal, že je prokoukl, ale že už hraje jiný level :-D To se musí evropské mozky potit, taková pěkná akce to byla. Jo, tak dlouho jsme drželi dvířka trouby zevnitř, až to všechny přestalo bavit pokoušet se je otevírat. Zajímáme někoho ve světě?
    EU jako ocásek, možná, ale na jak dlouho jako celek, to je otázka. Spolek jaksi v krizi nefunguje. Asi se začneme rozpadat, stejně jako kdysi socialistický tábor, a každý si bude hledět zachránit svůj vlastní krk.

    • vittta

     Jen to ne…
     Nemohu sice EU ani cítit-ale rozpad může být nepříjemným začátkem věcí budoucích,které by se i daly-s ohledem na historii-odhadnout.
     Falešná láska jednotného evropského lidu se může rychle změnit v doutnající nenávist a-la Jugoslávie.
     A já bych si zrovna nemyslel,že Evropa-ta střední a západní,je kdovíjak lepší jak Balkán.
     Tady té krve také proteklo až hamba vzpomínat!

  • Janika

   No fuj, to je humus… Ne sprostáci, humusáci. Stejná sorta „bojovníků“ jako pussy.

   • BARON LE SAMEDI

    otázka je, proč k tomuto materiálu dělali redakční porady….a proč to tiskli v barvě, když k realizaci by stačil veřejný záchodek. A pro koho to tiskli…kdo vydělává eura, aby si TOTO koupil?

    • taras2

     Ale tak nebuďte jak puritáni. U nás tenhle „humor“ (kterej samozřejmě není šálkem čaje nás postarších) dělal svého času časopis PRDEL (Pravá demokratická legrace), ani nevím, jestli ještě vychází. Ti, kteří jsou otlučeni drsnou kapitalistickou realitou o něco déle než my a progresivně zhulení intelektuálové na to reagují smířlivěji.

     • Janika

      Ale houby puritáni, Tarasi. Mně nevadí sebeostřejší a sebepikantnější humor. Ale hnusy a sračky za humor prostě nepovažuju. To máš podobné, jako s takzvanými horory. Mám ráda takové, co z nich člověka málem klepne pepka. Ale neříkám horor něčemu, kde se flákají krvavé kusy masa, krev teče potokem a řvou tam hnusné stvůry, nejlíp shnilé mrtvoly vyskakují ze sklepa a říká se tomu strašidelný dům. Strašidelné domy miluju, ale tohle je pro mě akorát dům k zblití :-).

     • BARON LE SAMEDI

      zajisté myslíte toto http://sorryvize.cz/archiv-sorry– což je čiré intelektuálno, ve srovnání s Charlie Hebdo. Průměrný člověk, dožívající se pětasedmdesáti let, se čtrnáct dní svého života líbal, a čtyřicet osm dní svého života promiloval. To je ta realizace onoho prvotního pudu. Je ovšem zbytečné, trávit byť jen hodinu u karikatur Charlie Hebdo, nabízející jen ptáky v uvozovkách – karikatura Hollanda s vytaženým údem, u kterého je bublina s textem: moi président? Já prezidentem? Prorok jest zobrazen na kolenou, na análním otvoru má pěticípou hvězdu – podotýkám, šéfredaktor byl koryfej Franc. komun. strany, a pod varlaty Proroka je text, v překladu, zrodila se hvězda… nechápu to. Pokud něco, pak musím prohlásit, že Prorok, peace be upon him, jak se říká, byl tzv. huge womanizer, s rozptylem od Chadídži, starší o čtyřicet let, až po Aišu, se svými snad velmi nezralými půvaby, kterými v poušti obšťastňovala kde koho. První naučení islámu: jak ovšem nemáte tři svědky na její nevěru, pak nevěrná nebyla….

      • taras2

       Když se podíváte na číslo září/říjen 2014, tedy poslední číslo a na poslední stranu, zjistíte, že až tak intelektuální zase Sorry není. Karikatura a satira mají mnoho odnoží a větví a Charlie Hebdo byl z té drsné školy. Karikaturisté někdy používají intelektuální zkratky, které diváci mnohdy nepochopí, protože třeba nejsou naladěni na stejnou vlnu humoru. Ten Holland s ptákem venku by mohla být reakce na to, jak ho chytli u milenky a navíc na skůtru. A třeba mně se líbila z těch karikatur na titulní straně CH ta bojující proti přelidněnosti světa, i když vrchol intelektuálštiny to také není.

       • vittta

        Hmm…fakt je ten,že každé číslo může reagovat na aktuální událost.
        To,co je pro neznalé francouzkých aktualit těch dní nechutnost,jejich znalec snadno pochopí jako obyčejnou reakci.
        Jo…to mě ani nenapadlo,dobrá připomínka!

        • embecko

         Ja bych videl i tu moznost, ze Francouzi si pestuji takovy casopis jako hranicni zatezovy pokus, co jeste snesou. V tom pripade je Charlie velmi dobrym lakmusovym papirkem stavu demokracie a svobody slova. Co jsem cetl, tak se neustale potykal s financemi, nikdo ho moc nekupoval a za de Gaulla ho na cas zavreli (musel se prejmenovat). Bavit se o nem tribi verejne mineni, kdyby nebyl, nebylo by ani zadne meritko, oznacujici hranici unosneho. A nezapomenme jeste, ze je to z velke casti „jejich“ vec, tedy francouzska, my se ucime tolerovat muslimy, tak bychom se meli ucit i tolerovat Charlieho.

         • vittta

          Samozřejmě že je to jejich věc.
          Dokonce si myslím,že podobný humus tady chybí.
          To bylo něco pro Čulíky a Mitrofanovy…
          Jednou by se otřásali hnusem (kdyby tam byl nějaký muslim nebo americký politik) a podruhé by kvičeli nadšením (když by si tam podali Zemana nebo Putina).
          Úvaha o lakmusovém papírku je zajímavá,ale jako cílený,či zkušební…
          Možné to je,ale moc tomu nevěřím-i když tedy žiju v Čechách,ve Francii může být vše o hodně jinde.
          Pod tím „tolerováním muslimů“ se toho skrývá tolik,že je mi nevolno,jen na to pomyslím.
          Když vezmu sám sebe…mě by ani nevadila muslimská familie jako sousedé.
          Klíďo bych se s nimi bavil-a i kamarádil,podle toho,co by byli zač.
          Ale jak by měli kecy,že si dělám na zahradě sud a peču sele,nebo pindali ve škole,že by měla mít holka burku,nebo že by se tam nemělo konzumovat vepřové….to bych pak ale s veškerou tolerancí rychle skončil!
          Mě se třeba ani nelíbí…
          Mám kamarádku,co si vzala Lybijce,už s ním je mnoho let a má s ním dvě děti.
          A on ty děti nutí,aby nejedly vepřové.(např.)
          To už mi přijde za hranicí,šmíruje je třeba ve školní jídelně,čumí věčně na ten jídelní lístek…plno keců prý..
          Děti samozřejmě tajně vepřové jedí,ta kámoška je taková emancipovaná,moc jí to nejde pod nos ale slíbila mu,že děti budou vyznávat islám.
          Dneska už by prý do toho nešla,i když není nějak nešťastná co se vztahu týká.

          On ať si dělá co chce-ale ty děti…to už jsou prostě Češi,tady vyrostly ve smíšené rodině.
          Tohle je ono,on v podstatě ty děti vytrhává z našeho kulturního prostředí a tam vidím počátek těch budoucích problémů.

          • embecko

           Presne tak, vittto. Ovsem s tim „je to jejich vec“ to neni uplne jednoznacne, protoze Francie, at chceme, anebo ne, je jednou z kulturne vudcich zemi Evropy a tudiz co si upecou doma, se dnes dotyka i nas a to cestou nastaveni urciteho „evropskeho“ meritka. Me se take zveda kybl pri predstave, co by po cloveku casem mohli chtit jako „tolerancni schopnost“. At je to jakkoliv, tak s nasimi (tj. evropskymi) hodnotami se clovek uz nejen naucil zit, ale ono to diky nim jakz takz funguje (myslim hlavne na mistni urovni), coz predevsim znamena, ze clovek neni pri vstoupeni na ulici nejak tezce neurotizovan, koho to zase potka a jak by se pri tom mel chovat. Ze si muze opect veproveho burta na ohynku nekde u reky a necitit pri tom provineni, ze nekoho urazi.
           Ovsem bohuzel si myslim, ze prave timhle smerem to pujde, protoze to je jedina platforma, jak dneska udrzet lid v klidu, tj. vzbudit v nem tezkou sebecenzuru na vsech kulturnich urovnich a nechat ho propadnout, jak pisi, do stavu chronicke neurozy z nemoznosti nejake stabilni orientace (nedostatku platnych hodnot/ prebytku cizich norem).

          • vittta

           No jo,no…
           Černá huba být vtipná nemůže…a už vůbec ne nekorektně.
           Těžko ale posoudit,musel bych to vidět.
           Že si Židé přivlastnili utrpení světa je rozhodně pravda,hodně tím ale ztrácí na oblibě,moc nechápu,co tím sledují.
           Nakonec se Afričan posmívá plynovým komorám,což tedy zrovna k smíchu není,tím spíš,že nejen Židé se tam dívali zevnitř….
           Jak byl někdo nahnědlý-a to komik je- tak byl také „na řadě“-a to velice aktuálně.
           I na ně by se dostalo,kdyby neměl Němec ten hloupý nápad,procházet se po Moskvě…

       • Slobo

        Hollande s ptákem venku by mohla být reakce na to,
        jak ho chytli u milenky a navíc na skůtru. ( 9.1.2015 – 20.00 taras2 )

        http://quartetbooks.
        files.wordpress.com/2014/01/0.jpg
        January | 2014 | Naim Attallah Online

        :::::::::::::::::::……………….. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

        http://p6.storage.
        canalblog.com/61/77/177230/93042404.jpg

        ææææææææææææææææææææææææææææææææææææææææææ

        .
        .
        .

  • Sio

   Z toho je mi na blití. Stupidní humor ve stylu zeleného Raoula.

 5. danaver

  Asi mimo mísu. Ale všimli jste si taky někdo, jak zmizely z médií zprávy o nepokojích v USA, jak tam vypukly na konci roku občanské nepokoje a začala zasahovat policie, pěkně to tam vřelo…a najednou nic? Najednou jsou důležitější nějaké karikatury.
  Tak jsem jenom nakoukla, v Berkley mají nějaké nepokoji i letos, : http://www.berkeleyside.com/2015/01/08/berkeley-police-qa-tear-gas-use-protest-costs-more/ , a moc se mi líbí diskuze. Je plná příspěvků na téma – kdo uhradí škodu, a svoboda projevu v ulicích není zaručena ústavou :-)))
  Akce v Paříži je výhodná pro všechny, jen pro muslimy ne. Ale odserou to oni, žejo.

  • vittta

   Odserou.
   Jenže podle mě je na vině nejvíce ten sluníčkový multikulturismus,který zaručuje,že se „některým“ bude podlézat o hodně více jak jiným a také si „někteří“ mohou o hodně více dovolit.(známe u našich Cikánů)
   Nevím tedy jak konkrétně ve Francii (ale když barevná mládež zapalovala celá předměstí,nic moc se nedělo) ale v USA je to samá pozitivní diskriminace,když někdo řekne „negr“ tak ho pomalu zavřou-ale černocha fízl zastřelí,když drží v ruce banán…(běžně)
   Divný svět,jen co je pravda!
   Které hovado tohle vymyslelo….a ještě se u toho jako civilizace tváříme kulturně.

 6. danaver

  Ke všem těm konspirativním teoriím dodám ještě jeden detail, dneska jsem na to zkoumání měla hodně času:-)
  V obou případech, u redakce i u košer-obchodu, zasahuje a zraněné odnáší stejná parta hasičů – Paříže nemá na doktory? :-) no asi skoro stejní, ale jakoby to neuměli?
  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/358094-ke-strelbe-v-parizi-prijeli-nejprve-policiste-na-kole.html
  a košer-obchod v čase 2:30 – co tam chlapec tolik pumpuje, vždyť by musel zraněného zatlačit do asfaltu? https://www.youtube.com/watch?v=Im9MLn-LooI#t=315

  • BARON LE SAMEDI

   jízdní kola jsou ovšem rychlejší, než dnešní pežoti, kterými jezdí fr. policie. Pohodlnější, i spolehlivější…

 7. BARON LE SAMEDI

  závěrem: dnes má narozeniny Kim Jong-un. Čína už mu přála…..ale Západ….a přitom: chlapec ze švýcarského lycea.

  • vittta

   Konečně pozitivní zpráva!!!
   Tak všichni ve spolek přejeme Kim Jong-unovi všechno nejlepší!!!!!!

 8. BARON LE SAMEDI

  no a má soukromá panychida za Cy Airways, které dnes končí z rozhodnutí komisařů EU. Holenkové, nemůžete dostat od své vlády sto milionů euro podpory, když my, eurokomise, musíme poslat miliardu osm set milionů euro nečlenské zemi EU Ukrajině, především na nášivky s upraveným hákenkrajcem divize Azov, a na sochy vraha Bandery. Komise eu by měla ty trika http://teespring.com/azov i prodávat….

 9. Slobo

  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::…………………………………..…….. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 10. Astr

  Na terroristicke utoky samozrejme pozor, ale take byste si meli v CR pohlidat nektere podnikatelske activity, ktere konci financnim terrorismem cesky exekuci !
  ============================================

  Předmět: FW: Centrální registr dlužníků – Pozor !

  POSÍLÁM VŠEM, NA KTERÉ MÁM KONTAKT
  Dobrý den všem přátelům a známým. Jestli vám ještě nepřišla, vězte, že vám může v dohledné době přijít nabídka od firmy CERD (Centrální registr dlužníků).
  A aniž byste tušili, můžete se dostat do pasti a ve své důvěřivosti předat své osobní údaje vyděračské firmě, u které SE NELZE ODHLÁSIT Z REGISTRU!!!
  Využijete-li jejich nabídku, pak za „Potvrzení o bezdlužnosti“ nebo „Moje závazky a bonita – automatická on-line kontrola Vašich závazků s výpisy zdarma“ (viz. níže) přijde na NET nikoliv „Zdarma výpis o bezdlužnosti“, ale faktura na 200 Kč se splatností 30 dnů!
  Pokud těm hajzlům nezaplatíte, stanete se jejich dlužníkem a za 60 dní budete na jejich webu CERD zveřejněni jako neplatiči, a od toho okamžiku nedostanete nikde od žádné finanční instituce žádnou půjčku, atd.
  Také Vám poběží úrok z oné „dlužné“ částky 0,05 % za den. Já jsem o jednorázový výpis požádal, aniž bych nějaké “ Potvrzení o bezdlužnosti“ kdy obdržel. Fakturu s výhrůžkami jsem obdržel obratem.
  Jinak veškeré pokusy o kontakt s CERD selhaly, a žádné spojení s nimi nefunguje!
  Proto všem posílám toto varování, které prosím předávejte co nejvíce lidem, aby se někdo také nezapletl do sítí těch „podnikavých“ šmejdů.!

 11. Astr

  Ale zpet k mirumilovnemu islamu :-)
  Poslal mi pritel z internetu clovek verici a snad I proto kazatel Pravdy a Lasky clovek jinak velmi moudry a zivota zkuseny,
  kratkou vetu s odkazem ::
  TOHLE SI PRESNE MYSLIM !
  http://blisty.cz/art/76075.html
  ==========================
  Moje odpoved mirumilovnemu priteli:

  Vynikajici clanek ucebnicove mirumiluvny a korektni, jen ma malou vadu na krase a pravdivosti,
  Ignoruje ze pri stretu dvou ideii obe strany musi tuto mirumilovnou platformu prijmout , pokud ji rozumi a respektuje jen jedna strana pak je to vyzva k nicemu I kdyz ma tak honosny nadpis:
  Největším nebezpečím pro západní civilizaci jsou hloupost a ignorace, nikoliv islám – See more at:
  http://blisty.cz/art/76075.html
  Kdo po Tobe kamenem Ty po nem chlebm zdy koncilo spatne !
  Korektne receno ne nabozenstvi jako takove je vino vrazenim ale ti kteri jej vrazedne praktikuji!
  A jelikoz dle kazatelu Pravdy a lasky 99% muslimu jsou lide mirumilovni neni co resit, pokud jde o islam jako takovy!
  Doopravdy ?
  Ze je seznam islamskych vypadu a valek podobne dlouhy jako tech „krestansky“ vedenych ne li delsi v minulosti svedci o nepravdivosti tvrzeni ze islam je mirumilovne nabozenstvi.!

  Dokonce I to tvrzeni ze 99 % vyznavacu Allaha proti jednomu procentu fanatiku dostane jinou konkretnejsi podobu kdyz si srovname cisla.
  Muslim Population is increasing at 1.84%
  The Muslim population in
  2013 was 2.04 Billion & 2014 is = 2.08 Billion (billion = v cestine milliarda)
  Ze 7 milliard obyvatel zeme je dnes temer 2,1 milliardy muslimu!
  Pokud se opravdu jedna jen o 1 % vyznavacu nasilneho sireni islamu, pak militantni 1 % ze 2 milliard je jen 20 millionu!

  Ale samozrejme pozor, to cislo je treba videt korektne to znamena ze se jedna jen o 1 % I kdyz je to 20millionu vyznavacu nasilneho sireni islamu ! Je to stale a korektne jen 20miiilionu jedenotlivcu!
  Proto pro Boha ne zadna kolektivni vina !
  Necht Pravda a Laska zvitezi nad lzi a nenavisti
  Vaklav Havel!
  http://www.muslimpopulation.com/World/

 12. Janika

  Sax dal pod předchozí post odkaz http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/01/10/terror-in-frankreich-ermittelnder-kommissar-begeht-selbstmord-2/ – kopíruji to ještě i sem, aby to nezapadlo. A opravdu by mě zajímalo, co si o tom myslet…

  Pak mám problém s článkem, který poslal Baron – nemůžu se rozhodnout, jestli ho publikovat, nebo ne. Vážně tentokrát nevím, Barone. Nejde jen o výhrady k článku jako takovému. Mám z toho takový pocit, jako kdybych na počátku holokaustu zveřejnila poměrně objektivní negativní charakteristiku Židů, jestli mi rozumíte.

  • vittta

   Zveřejni pravdu,jak jí vidíš.
   Tady pálit knihy nezačnem a plynovat muslimy také ne.

   K té sebevraždě…trošku moc náhod.
   A ještě tam píšou,že trpěl depresemi…
   Tak oni dají tak monstrozní případ chlapovi,co není úplně v pohodě…
   Hele,Janiko,raději ani nemyslet.

   • Janika

    Vittto, Barone, tohle téma je natolik složité a kontroverzní, že si netroufám uvádět ho zvláštním článkem (byť Baronovsky rozevlátým a zajímavým, ano, přiznávám, sama jsem ho přečetla se zájmem). Vím jen, že nechci přispívat k podněcování nenávisti k nějakému národu či náboženství. Zeman mi v tomhle může být ukradený. A kromě toho jsem přesvědčená, že problém není národnostní či náboženský, ale mnohem spíš má kořeny sociální.

    „Tak oni dají tak monstrozní případ chlapovi,co není úplně v pohodě…“ Tak to je trefa, vittto!

    • BARON LE SAMEDI

     dobře, tak protože za svoje příspěvky pod Baron jsem odpovědný sám, navrhuji, že to sem dám zítra. Já osobně s tím, že se přirozeně můžete zuřivě distancovat. Myslím si, že s těmi sociálními kořeny se mýlíte, pokud je akcentujete jako hlavní. Věřte mi, že Arabů a muslimů jsem potkal v životě desítky, jednal jsem s nimi, sondoval jejich názory. Pokud by akcentace na sociálno byla pravdivá, měli bychom zde kmeny z Asie i odjinud, které by, pokud by v minulém režimu vyjádřili podporu proletariátu, u nás vesele žili, jako žijí i ostatní. Tvrdím, že sociálně je na tom hůře český mladík, jehož rodina žije pod exekucemi, je bez vyhlídky, a nikdo za něj nezaplatí oněch x tisíc euro, aby se dostal do jiné země, a tam mohl požádat o sociální dávky, jejichž část by mohl posílat domů. aby se i jeho bratři mohli vydat na zaslíbenou cestu někam, třeba do Evropy.

     • Janika

      Barone, nejde o odpovědnost, jde o celkové vyznění tohoto prostoru :-). Takže jako komentář prosím. Jako článek mi to nesedne. Byla bych čekala zamyšlení nad obludnou hysterií ve Francii, nad vrahy v bílých rukavičkách, co se tam předvádějí, nad zblblým davem, nad obludným pokrytectvím světa, který zavřel oči před upálenými Oděsany a tisíci zabitých na Ukrajině a vydává arogantní sprosťáky za hrdiny, nebo něco o podivných postupech policie a podivné smrti vyšetřovatele. Ze za všechno mohou muslimové, to opravdu ne…

      • vittta

       Zrovna jsem dopsal….možná se to sem hodí.
       Černá huba jim vadí,když má kecy na Židy,ale náckové s 88 a hákenkrojci na Ukrajině jsou jejich kamarádi…
       Ať se jdou vys… s takovým pokrytectvím.

      • embecko

       „Byla bych čekala zamyšlení nad obludnou hysterií ve Francii, nad vrahy v bílých rukavičkách, co se tam předvádějí…“
       Ja bych rekl, ze to nejde, protoze jsme unaveni sluncem. Je toho tolik, ze neni mozne o tom jeste psat, kdyz se kouknete na fotky z dnesni demonstrace, tak se vam nutne musi zvednout kybl:

       Nad tim se nelze zamyslet, proti tomu nejde nic delat, jen mlcet.

       • vittta

        Vidím ho!!!
        A kýbl už se mi ani nezvedá…
        Ten se mi zvedal včera,dneska už je toho moc.
        A Zemanovi a Chovancovi otiskl Čulík na BL,že jsou myšlením podobní jako IS.
        Nějaký jouda to napsal na FB…
        Pěkné,už ne kopie Guardianu ale FB.
        Někteří Češi už zase chtějí odsouvat jiné občany a ti „Někteří Češi“ jsou biskup Malý,člověk u Čechů notně neoblíbený.

        Tohle nepíšu proto,abych vrhl stín na BL či Čulíka-ale zaujal mě další rozměr „využití“ vražd v Paříži.
        Každý svou polívčičku,muslimové mají své hrdiny (jeden zavřel 6 lidí do mražáků a také zabitého-nezabitého policictu).
        Radikálové vytáhli do boje s islámem-ale nic nového také zrovna nepřinesli…
        Předsedové muslimských obcí v ČR (jiné jsem neslyšel) nesmyslně žvaní v TV.
        Osvícení politici mají místo v první řadě,jak ukazuje foto…bílé rukavičky sice nemají-ale jsou to oni.
        Multikulturisté se semkli a budou nejméně 14 dní semknuti.
        Francouzká policie se zbavila elitního policicty,který trpěl depresemi a ze samých depresí se zastřelil.
        A Čulíci?
        Ti si připoměli…odsun Němců po ii.světové válce z ČSR.
        Jen čumím….

 13. BARON LE SAMEDI

  no, je to můj názor, janiko. Holokaust byl podložen norimberskými zákony, a pronásledování Židů začalo okamžitě po nástupu Adolfa Hitlera do úřadu říšského kancléře, tedy v roce 1933. Dokonce už tehdy začínalo zatýkání Židů, a byly velké problémy, když zatýkací komanda vtrhla k Židovi, a on je přivítal v uniformě plukovníka císařských vojsk s řadou vyznamenání na levé straně hrudi, o kterých se bojůvkářům ani nesnilo. Zde přeci žádný zákon proti muslimům není, naopak, jsou podporováni. Pokud píši o muslimech, mám na mysli arabské muslimy. Výboje Amr ibn al Áse v sedmém století u tehdy nepočetných muslimů skutečně znamenaly, že se v pouštní Arábii necítili doma, byly tam desítky kmenů, a proto volili expanzi za vlastí, kterou si hodlali pořídit podrobením. To, že praotec Čech přišel do volné země, a s Lechem si vyměňoval kouřové zprávy z Kouřimi, nic neznamená. Pouštní Arabové museli bojovat a zabíjet. A zůstalo jim to. Rozsah mého textu nedává možnost srovnat arabské muslimy s těmi řekněme z Malajska. Ti sem nemigrují, a asi by s nimi byla stejná zkušenost, jako s Vietnamci. Kdyby sem migrovali. No a Vy skutečně věříte, že každý uprchlík ve věku dvaceti- pětadvaceti let zaplatil převaděči za cestu do Evropy od čtyř do sedmi tisíc eur, jen proto, že to říká? Pravdou je, že migrace je placena bůhví kým systémem hawala. A to je problém. Ukažte mi, prosím, hodného Araba, tj. ideově hodného, prostě antipod vojenskému náboženství, které stvořil Muhammad, peace be upon him. Není. A to, že představitel muslimské obce Brikcius byl Vlajkař, s tím nic nenadělám, stejně jako nebudu retušovat fezy na hlavách bosenských esesáků, a mlžit, že muslimská obec v Praze za války neměla peníze z Bosny. Píše o tom Mendel z Orientálu, píše o tom konvertitka na uni Pardubice v magisterské práci, a jsou na to archivní doklady. Včetně záznamů u W. von Wollmara, včetně styků s Arvidem Smichovským a jinými agenty Sicherheitsdienstu. V podstatě je to čirá hrůza. A vy je berete v ochranu? Ano, česká společnost se za války dělila na promoskevské komunisty, členy Národního souručenství, a Vlajkaře. Levice je jasná, členové Nár. souručenství také, chtěli přežít- a co nevíte, v nár. souručenství bylo pět milionů členů- no a Vlajkaři, ti byli pro rychlé zavedení říšské myšlenky, tedy čtyřicet procent Čechů poněmčit, čtyřicet vystěhovat – firma Baťa nabízela Patagonii místo Sibiře, a dvacet ausradierovat, vyhubit. To je říšská myšlenka. Proč si myslíte, že je tu tolik problémů s bývalými voj. újezdy? No byly to prostory, kde po docvičení vojsk měli být usídleni němečtí rolníci, aby rozbili historicky české homogenní území. Dobrá, zdá se Vám, že Brikcius byl zmíněn náhodně? No, po něm převzal agendu muslimské obce, a umrtvil ji, jistý PhDr. Ahmed Ivan Hrbek, skvělý arabista, který v roce 1955 začíná řídit čs. vědu o Středním východu. Syn generála ČSLA, předúnorového, leč neproskribovaného. Komunista do 1968, poté vedoucí vědecký pracovník. Muslim komunista, první překladatel Koránu. I on byl, jak mohu z osobního styku konstatovat, zvláštní. Prostě, je to na stories, leč ty nikdo psát nechce, nebude a nem§že. Já třeba proto, že nemám pc :—-

   • BARON LE SAMEDI

    tedy, se Zemanem nesouhlasím v tom, že pokud by se muslimové i druhé třetí generace nedokázali adaptovat, je třeba je podle genetického markantu vrátit do země jejich předků, tj. Mali, Alžírska atd., tedy tam, kde lze tento k=od naleznout. To už je na vnější straně čáry, jak by řekl pomezní rozhodčí. Nicméně Zeman chápe, že člověk je jediné zvíře, které loví samo sebe a vymýšlí náboženské systémy, aby se před sebou samým i jinými ospravedlnil. To říkám já. Nemyslím, že říční krokodýlové ze Zambezi by při náhodném střetu s jezerními krokodýly začaly tyto požírat, aby obsadili loviště jezera Viktoriina, nebo Ukereve. A krokošům taky nevadí, že jeden je od bahna žlutej, a druhý nikoli.

    • vittta

     Já bych s ním souhlasil i v tomhle.
     Jenom to prakticky nejde udělat a pochybuji,že by se dokázali adaptovat tam.
     Kam by je pak poslali podle stejného klíče oni-to tedy nevím.

     • BARON LE SAMEDI

      . Před lety jsem u Stana na OM publikoval článek, který dokumentoval, že obyvatele čekal blahobyt. Přirozeně, opíral se o tehdejší status quo, který znamenal vládu Mubáraka, Kaddáfího, krále Mohammeda v Maroku a v Alžíru neislámskou vládu. Šlo o to, že s ohledem na problémy s energetickou zajištěností v Evropě Swiss Re a jiné giganty pojišťovnictví vsadili, spolu se Siemensem, na Desertec. Ten měl znamenat vybudování mohutných solárních elektráren na Sahaře, podél obratníku. Jímaná energie mohla být skladována, příp transportována do Evropy. Část Sahary je bez písečných bouří, skalní podloží je obnažené, nebyl by to problém. A země by dostávaly platbu za elektřinu, která by s ohledem na délku ročního osvitu byla za hubičku. Maroko už takové elektrárny má, a exportuje do Španělska. No a pak někdo vyexportoval fanatiky z Afghánu na Saharu, začalo nejprve tuniské, pak egyptské a libyjské jaro, a plány na Desertec šly do archivů. Kdo ty kajdisty vyexportoval? Že by jejich tvůrce?

  • vittta

   Jo aha..tohle jsem ještě nečetl.
   Jak je toho moc,už je v tom docela guláš.
   Já si kolikrát udělám krátký nevýznamný komentář-abych se zorientoval.

   Jde o ty platby za přepravu..kus dole jsem to také nadhodil.
   No,zajímalo by mě to,jak to s placením je.
   Jak jsou někde „záhadné“ prachy,je to vždycky lotrovina.

  • vittta

   Sakra já jsem to přečetl v odkazu od BARONA a tak mě to zaujalo,že jsem zapoměl,kde jsem k tomu přišel a hned jsem to sem lupnul.
   Ještě že to je pod sebou,ani bych si toho nevšiml…
   To jsou věci………

   A ano…i můj názor je v podstatě shodný.

  • BARON LE SAMEDI

   dneska je volná jen Západní Sahara, okupovaná Marokem. Ale místa je tam dost, jen by EU musela uznat Saharskou arabskou demokratickou republiku…

  • BARON LE SAMEDI

   podle Blesku to včera antiteroristické komando v Paříži nezvládlo. Já si myslím, že o nic nejde. Pouze skupina četníků ze St. Tropez venčí psa pana divizního komisaře…..Jen Fugase jsem neodhalil :-((

  • Astr

   Barone ten odkaz navozuje vzpominku na vypraveni jak krizaci v tezkem brneni meli problemy s pohybem v terenu, zapadali do bahna a byli snadno dobijeni sedlackymi cepy sudlicemi a podobnymi zbranemi vojska Zizkova.
   Nevim jak se vyjadrujete v clanku ktery Janika vaha zverejnit, ale stejny souhlas jako Vy a vittto s presidentem Zemanem viz odkaz :-)
   Mimochodem zajimave srovnani se nabizi pokud jde o mlade muslimy narozene uz ve Francii ci jinde v Evrope.
   Podle stejneho vzorce to pracuje i v Klokanii.
   Predchozi generace narozena v Libanonua dalsich zemich Islamu po prijezdu se zachovala jako FSICHNI ostatni pristehovalci tedy svoji budoucnost zde si zacali budovat praci ! Generace zde narozenych se o praci zajima az na miste poslednim. O to vice citi potrebu jet pomahat do Syrie a Iraku k vitezstvi jedineho spravneho nabozenstvi a pokud se zde najdou jejich knezi muftove kteri omlouvaji znasilnovani zen tvrzenim ze to je jejich viia tm ze provokuji minisuknemi, vystrihy a svou odhalenosti si o znasilneni rikaji pak je na velky problem zadelano. I zde mame hlasy ktere rikaji, zpet do zeme jejich puvodu.
   Neochota se prizpusobit a prijmout pravidla zeme za vlastni .je spolecny jmenovatel FSECH techto problemovych pripadu.
   Jake reseni ?
   Za 2 svetovevalky byli Japonci v USA i Australii internovani.
   Podobna opatreni maji vlady jiste pripraveny pro pripad velkeho valecneho konfliktu I dnes , jen o novinari dnes jeste korektne nezminuji !

    • Astr

     Dnesni vlada na rozdil od te predesle „LABOR“ silne omezila „boat people“, I kdyz to nebylo tak velke jako co se hrne pres Stredozemni more do Evropy
     Zustava vsak stale neresitelny problem co s detmi ktere jsou horsi nez rodice !

     • Kamil Mudra

      „…nejčastějším objektem útoků islámských teroristů jsou muslimové. Ne tedy vyznavači židovské nebo křesťanské víry. Podle Globálního teroristického indexu (GTI), což je ukazatel zpracovaný australským akademickým pracovištěm Institute for Economics and Peace na základě dat za deset let, byl v roce 2014 na prvním místě států zasažených terorismem Irák s indexem 10 GTI. Následují Afghánistán, Pákistán, Nigérie a Sýrie. V těchto pěti zemích bylo spácháno 82 % všech teroristických útoků. Rusko je na 11. místě s indexem 6,76. Spojené státy jsou třicáté s indexem 4,71, Izrael na 32. místě s indexem 4,66, Francie zaujímá 56. místo s indexem 2,67.“
      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/prof-krejci-vsichni-jsme-charlie/
      Jaký index má Klokanie?

      • Astr

       Index Klokanie se pohnul po udalosti kdy na mistnim Vaclavaku (Martin place) jeden vyznavac Allaha vzal nekolik rukojmich a s vykrikem ALLAH AKBAR to skoncilo nejen jeho smrti ale i 2 dalsich lidi.

      • taras2

       Kamile, tahle Krejčího argumentace je chybná od základu: jestliže v islámském světě řádí islámští teroristé víc než v západním světě, je to proto, že to mají při ruce. Na Západě jsou pak pachateli těch nejhnusnějších atentátů, kdy vraždí bezdůvodně zcela nevinné oběti. Mají na ně kopyrajt. Po nich následují s odstupem(celosvětově) náboženští fanatici různého vyznání a juvenilní parchanti, co řádí na školách a pak pravicoví extrémisté.

       Samozřejmě však co do teroristického zabíjení z pohledu celkového počtu obětí bezkonkurenčně vede vláda Spojených států amerických.

       • vittta

        Krejší šikovně úplně změnil téma.
        Ono je úplně jedno,kdo a v čím jménu terorismus páchá.
        Muslimové jsou prostě tou roznětkou.
        I kdyby antetát u Chárlího spáchali běloši-ateisté pod vedením CIA,mohli si to dovolit jen kvůli nesnášenlivosti muslimů.
        A také proto,že nesnášenlivost muslimů je obecně známa-tedy jejich kritika pojídání vepřovho,jejich urážení se kvůli vánocům a vlajkám s křížem či jejich provokativní nošení hidžábu v zemích,kde jen málokoho nějak zvlášť vzruší i nahatá ženská na ulici.

        Tedy západní (v tomto případě francouzká) veřejnost na to reaguje tak ostře právě proto,že potíže s muslimy dobře zná.

        Kdyby nějaký bílý psychopat zastřelil samopalem v obchoďáku 100 lidí,nikoho by to zdaleka tak nebralo,max.by se probíralo,jak se k němu ten samopal dostal.

   • goliast

    Kolik bylo Japonců v USA a kolik je muslimů ve Francii, vždy’t to nejde. To je jako by se Beneš pokusil internovat sudeťáky před Mnichovem.Já mám pocit, že tehdy šlo o cca 100 tisíc lidí. Internovat x milionů a sto tisíc je trošičku rozdíl

 14. Slobo

  æææææææææææææææææææææææææææææææææææææ

  Sarkozy , Hollande
  et les guerres de scooter

  :::::::::::::………….( ͡° ͜ʖ ͡°)
  ……………………………….( ͡° ͜ʖ ͡°)

 15. jafa

  Hledal jsem něco dalšího, jak se nalezly doklady…, třeba proč nešli rovnou na Nicolase kvůli Libyi.
  http://vimeo.com/116191117
  Na Zvědavci se v diskuzi objevilo, že poprava plazícího policisty je fake.

 16. Magnus Maximus

  Zastřelení ležícího policisty nemusí být fake. Často se řeší to, že když byl policista střelen do hlavy, proč neteče krev ? Na mnoha videích jsem viděl popravy do hlavy. Ano při střelbě do hlavy okamžitě teče krev během jedné nebo dvou vteřin. Tady mohl být policista střelen do krku. V takovém případě se krev nemusí ihned objevit nebo jenom minimálně. Objevilo se mnoho konspiračních teorií. Je dobré být střízlivý při posuzování tohoto.

 17. BARON LE SAMEDI

  Gymnaziální léta trávila starší generace tím, že luštila texty jakéhosik Homéra, jak by napsal ostravský bard blogerů.Snad až na to, že Homér tehdy nebyl vyhlášeným VIP blogerem helénského prostoru, který popisoval zřejmě reálné dobytí Tróje v Malé Asii, kterého bylo dosaženo léčkou. Útočníci, kteří Tróju nemohli pokořit, zkonstruovali dřevěného koně, do něhož v plné zbroji vstoupili nejlepší bojovníci, uzavřeli ho, a opustili pobřeží. Zřejmě hloupí Trójané, patrně předci současných Evropanů, pak vidouce dřevěného koně gigantické velikosti před branami, považovali ho za modlu útočníků, a nechali ho na znak vítězství vtáhnout za hradby města, ba dokonce ony hradby, aby byly průchozí pro dřevěné monstrum, pobořili. Následovala oslava vítězství Trójanů, připomínající dnešní Silvestr v ulicích hlavních měst evropských metropolí, a když bylo nad ránem, a Trójané řádně vínem zpití, vyskákali pak vetřelci z figuríny koně a pustili se do řeže spících a nic netušících obyvatel města. Pravda je taková, že v helénských městech patřilo budování dřevěných figur ke standartnímu řešení sociálních problémů. Ti, kteří byli nemocní, nebo bez větších vyhlídek, byli do takto posuvného monstra ze dřeva naskládáni, monstrum vysunuto před hradby, a zapáleno. Obec si ušetřila náklady s péčí, a dále dbala již jen o zdravé a hrdinské typy. Upřimněji to dělali Sparťané, kteří nemohoucí přímo shazovali z Tarpeiské skály. Tolik antické dějiny. Příběh o nuzných muslimech, denně v počtu tisíce připlouvajících k Lampedusám, příběh o trojském koni zreálňuje. Nejsou to ovšem jenom oni, kteří v počtu doplňují téměř dvacetimilionovou menšinu muslimů západoevropských. Vítaných, oslavovaných, občerstvovaných- a přinášejících smrt. Po bitvě u Poitiers v roce 732 po Kristu, kdy Karel Martell -sympatické příjmení- pobil muslimy na prahu Pyrenejí, vyšla vešterá křesťanské práce s vírou i mečem nazmar. Politikáři různého ražení znehodnotili evropské dějiny, a do jejich nitra vetkli meč Prorokův, večnou zradu a hanebnost. Není znám, za celou dobu existence islámu, tedy oněch čtrnáct století, případ, kdy by křesťan bombami ohrožoval islámskou ummu, povraždil děti v koránské škole, případně vzal pár imámů s výkřikem křesťanský Bůh je veliký, v plen. Pokud jde o muslimy, jejich vnější projev vůči nám, žijícím v dár al harb, území války, je pouze takový. Tisíce vražd, tisíce vydírání, směřující proti nám- hostitelům. Arabové a muslimové ovšem nekomunikují jinak než násilím, jenom s námi: oni nekomunikují ani navzájem. Tento týden vyhlásila jedna z libyjských vlád neplatnost súdánských, syrských a palestinských pasů na území, jakkoli problematického státu. Neplatí irácké pasy v Kuvajtu, a zase jiné jinde. Wahda arabíja, arabská jednota, kterou nám tu muslimové předestírali, nikdy neexistovala, byla přeludem a kasičkovým chrastítkem, do něhož měli přispívat evropské vlády minulosti. Učíce Araby jednotě chtěla Evropa dokazovat jednotu vlastní. Výsledky oboustranné jsou nám známé. Nedosti na tom. Také příchod islámu k nám nebyl příchodem, řekněme, s otevřeným hledím. Organizovaný islám v minulém století v ČR, lépe, ČSR, reprezentovali podivní lidé. Jmenujme alespoň Muhammeda Abdalláha Brikciuse, duši prvorepublikových islámských shromáždění. Pan Brikcius byl v civilním povolání redaktorem Stříbrného Poledního listu, protivládních novin, a na prahu nacistické okupace povýšil, stal se jako Vlajkař redaktorem deníku-sic- vlajkařu, a v letech 1940-42 byl šéfredaktorem Vlajky. Kdo kdy viděl deník Vlajka ví, že byl plný denunciačních oznámení, která končila často zatčením udávaných a jejich deportací do koncentračních táborů. Brikcius psal i do muslimského zpravodaje, neboť muslimskou obec se v Protektorátu Čechy a Morava podařilo ustavit- právně- až po příchodu Reinharda Heydricha do Prahy, který registraci muslimů K.H.Frankovi prostě nařídil. Šéf RSHA a Himmlerův alter ego totiž věděl, jaká je budoucí úloha muslimů v boji proti Spojencům, zvláště když jeruzalemský muftí pobýval pod ochranou Říše v Berlíně, a byl to on, Heydrich, který ze své domovské SS po vítězství nad Jugoslávií – mimochodem, Brikcius byl Slovinec- hodlal vykřesat nové bojovníky ve fezu, což se posléze, už nikoli jemu, v podobě muslimských SS divizí Handžar a Skanderbeg, zdařilo. Sověti, ženoucí se jak ohnivý vítr pláněmi a horami Evropy však dílo nacistů zhatili. Ještě v dubnu 1945 se zdejší muslimská obec rozpouští, v květnu je její bývalý předseda Brikcius zatčen, a na podzim 1945 je za kolaboraci s nacismem-drtinovskou tedy nekomunistickou justicí- odsouzen na osm let žaláře. To byla poměrně fair výměra pro udavače obecně, kteří denunciacemi dosáhli toho, že mnoho českých lidí se právě oněmi udáními ocitli v německých lágrech smrti, z nichž se nevrátili. Soudím, že jako vizitka organizovaného muslimství u nás to, co jsem napsal, postačuje. Mohl bych psáti dále: o tom, jak Židé prosili Brikciuse o pomoc, nikoli konverzi, neboť kdyby potvrdil, že se modlí v karaitském ritu nemuseli by do transportu. Bylo by to zbytečné. Muslimové sami by nám měli denně dokazovat, že existuje jiný, než radikální islám. Dokazovat, ne tvrdit, chtějí-li vlastnit červené knížečky s českým erbovním zvířetem a nápisem cestovní pas ČR. Jinou možnost nevidím, protože mají Boha i Proroka, avšak nikoli vlast. Arab Araba nenávidí, a my je musíme milovat? Jaký předpis EU to praví? Islámci jsou už za branami. Posviťme na ně, neboť nebude nic ozdravnějšího, než lux in tenebrís, světlo, snad vítězící nad stínem, temnotami….Baron

   • BARON LE SAMEDI

    ten Alrawi na mě osobně působí hodně divně. Chápu, že je tohle od barona o arabech ale jen bych podotknula, že islamizované obyvatelstvo Malajsie, které je mnohem mírumilovnější jevilo po pádu dvojčat velké nadšení, trička s datem jejich zhroucení a usámou šly na dračku a přes oficiální fráze maljských politiků to tam američanům prakticky všichni přáli a poskakovali radostně po ulicích, což mohu tvrdit, neb jsem to tenkrát viděla na vlastní oči. I dnes má většina z nich pocit, že si to lidé hanobící jejich proroka, prostě zasloužili. Jen se to nesmí říkat ofišl. Vyjímky jsou, ale je jich pomálu i v té nearabské malajsii. Takže já nemyslím, že islám je celkově nějak extra mírumilovný, jak se mě dnes snaží mnozí přesvědčit. Má prostě jen více a méně militantní odnože.

     • BARON LE SAMEDI

      baron je i tam kde být nemůže :-))) ale máte pravdu, několik desetiletrí se drží v arabských zemích mezi nejlepšími politiky Adolf Hitler. V Íránu to kdysi ani nezjišťovali, protože porazit šáha Rézu Páhlavího, kdo by si to dovolil. Ale ve vojenských kruzích byl doslova kult Rommela a Hitlera. A Kesselringova taktika zadržování nepřítele (Itálie 1943-44) tedy bití Američanů, Angličanů a Francouzů se tam doslova vyučuje s chutí. Na vojenských akademiích…

     • lomikel

      http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/358531-v-malajsii-roste-znechuceni-z-vlny-odporu-po-vrazdach-v-charlie-hebdo.html

      jde o to ze kdyz si do stredobodu zivota date nejake dogma, a fixujete ho po generace, tak pokud nekdo nevyjadruje stejne pochopeni pro to dogma zasahuje vas na vedome ale hlavne podvedome/emocni urovni. pak CITITE ze musite ucinit pritrz tohu hroznemu rouhani. se to tyka kazdeho dogma, ale nabozenska specilane podporuji exaltovany/emocni pristup.

      jadro pudle je ze sekularismus je pro muslima rouhani, krestane potencialni konvertiti a ateisty co jako ja politeisti-animisti bezboznici zasluhujici potrestani. ono to neni specfikum jen muslimu, trebas zidovska pisma si take neberou servitky co se tyce ujasneni kdo je kdo a jak s tim co neni v podstate clovke nakladat – prectete si talmud pokud ho sezenete prelozeny ( tedy ne na pulku :), bible stary zakon je take pomerene jasna, krestane po te co se dostali k moci a jejich praktiky take.

      no problem je ze zidovske i krestanske nabozenstvi jaksi vycpelo, je takove goucove a umi/musi souzit se sekularni statem. islam takovi neni, mozna nekdy bude, ale ja se toho nedoziju a hlavne to nehodlam testovat na sobe, sve rodina a svem statu/narodu.

      • lomikel

       jinak samozdrejme nelze ustoupit a rici ze muslimove maji jakesi pravo na jine zachazeni s jejich virou nez ostatni nabozenstvi, to je kazdemu kdo nema v hlave gulas jasne.

       kvalitativni rozdil, an block mezi vericimi neni, podstata je nepochopeni spirituality jako osobni cesty kterou mohu ale nemusim jit. pozvednuti osobni vize na obecne platnou, jeji reglementace a nasledne, po ziskani reaslne moci, nevybirave prosazovani at uz ze zistnych nebo bludnych duvodu.

  • taras2

   Baron: „Muslimové sami by nám měli denně dokazovat, že existuje jiný, než radikální islám.“

   Jestliže jejich základní zákon říká, že je třeba nevěřící likvidovat, jak mohou jít proti němu? Německo-francouzský novinář Peter Scholl-Latour, specialista na islámské země a hvězda TV talkshow, tvrdí, že se nedá jakkoliv změnit základní náhled muslimů na „nevěřící“, totiž to, že jsou pokládáni za míň než za psy. A to mezi nimi prožil desítky let coby zpravodaj. Když primitivovi odmalička přes náboženství vtloukáte do hlavy, že je něco víc než ostatní, tak tomu uvěří. Po nárazu na realitu, když zjistí, že looser je vlastně on sám, reaguje agresí.

   Ale tohle je ta prostá stránka problému, druhá věc je sociální vyloučení a nezaměstnanost (nezaměstnatelnost) těchhle pitomejch bojovníků za věc víry v současném reálně existujícím a rozvinutém kapitalismu.

   • merlin

    abych řekla pravdu, tak doteď si myslím, že po tom, co mi někteří malajští muslimové /muži/ podali ruku se pak mazali očistně umýt. Tvářili se tak. Ten despekt byl jasně hmatatelný a nebylo to proto, že bych byla špindíra nebo se chovala nevhodně. Ale zase na druhé straně tu ruku podali a přemohli se. Nojo.

    • vittta

     Copak o to,když to tak dělají u nich..
     Ale oni to tak budou dělat i tady.

      • merlin

       ten despekt se dá skoro krájet, je to dost nepříjemné, i když se snaží obě strany – jen chci poznamenat, že ti, co zmiňuju, byli ti vzdělanější a otrkaní k pracovnímu styku s cizinci.
       Taras zapomněl dodat do třetice k těm položkám navrch ještě patolog :-)

       • Janika

        A u nich ženy nepracují, nemají zaměstnání? Pokud jsou jen bezstarostně zavřené v „ženském“ světě, tak to má taky něco do sebe. Muslimky prý okamžitě odmítají rovnoprávnost za cenu, že by musely docházet do zaměstnání a vydělávat si na sebe.

        • vittta

         Odmítají něco,co neznají…
         To se jim to odmítá.
         Ale já bych jim nechal,co chtějí a nám zase,co chceme my-resp.naše ženy.

        • merlin

         byly tam a přišly mi mnohem flexibilnější než jejich protějšky, ale bavíme se nyní o universitě a general hospital v kuala lumpur, taky tam byli příjemní přátelští číňani a hindové a taky jiní ,,bílí,,.Ale bacha – pozitivní diskriminace malajských muslimů v neprospěch zbytku – kvóty na přijímání na vysoký školy atd atd. Nákup půdy – číňan páté generace může jen pronajmout od státu, muslim může vlastnit, nevratné půjčky muslimům na podnikání, ostatní národnosti si nemůžou dovolit rozjebat milion ringů aby nic se nedělo a mnoho jiných extrémů. Zase si své teroristy /potencionální popravují sami, preventivně, Nebo možná ty co si za ně označí, co se nehodí, těžko říct. Domorodé obyvatelstvo je přátelštější a méně svázané na borneu. Jinak platí čtyři ženy, velmi často je to otázkai společenského postavení, že si jako nemůže dovolit mít jednu. Někteří z toho vypadali uštvaně, se mi zdálo. Obecně to co si žena vydělá, pokud pracuje, by mělo patřit jen jí. Manžel má zajistit stejný standart všem svým domácnostem, to kontroluje církevní policie. Jinak pokrytecky chlastají v noci pivo a taky hulí trávu.
         Některé jsou podrobivé, myslím, že některým těm vzdělanejším to úplně nevyhovovalo, leč co mohou dělat. Nic. Mají v tom systému smůlu.

        • merlin

         možná v brunei, v malajsii pracují ale celkem ve velkém nezanedbatelném množství. spíš chlapi mi přišli línější a takoví s nádechem trubců a taky s klapkama na očích jak koně. viděli přes tu vyjímečnost a islám jen výsek a líbovali si v tom vzájemně.

 18. BARON LE SAMEDI

  osobně nejsem proti, Janiko, aby se o závažných věcech, o nichž mlčí mainstream, psalo. Ale nemůžete očekávat, že budu psát o všem, o čem ani nevím, že Vás trápí. Na té Lampeduse a v Reggio dI Calabria mají v létě víkendový záchyt přes tři tisíce osob. A z lodí nelezou kostlivci, jako z paland koncentračních táborů v 45, nýbrž i statní černoši, mem jednoho mám před očima, žluté kalhoty, červené triko s malým zeleným krokodýlem. Lacoste není levná značka, a dá se koupit převážně v obchodech na hlavních třídách afrických měst. Ne z krabice u čínského stánkaře někde v tožském Lomé Pídím se po tom, kde by ten soft islám mohl existovat. V Arábii a Africe bych ho nehledal. Nehledal bych ho ani v Asii, viz poznámka merlin, až na Bangladéš. Věřím, naivně, že bangladéšští muslimové, kteří by měli možnost pracovat u nás, třeba jako lékaři (rakovnický špitál prý zavřel dětské oddělení, nemajíce personál) by se chovali normálně. My bychom do nich necpali vepřové, a oni by snad ošetřovali i nemocné holčičky, bez toho, aby nám vysvětlovali, že léčit ženu je pro muže haram, zapovězeno.

  • merlin

   onehdy jsem četla, jak se Řekové bavili potápěním gumových člunů s migrujícími, někdo to zdokumentoval, přistihl při činu, no a taky ne všichni mají hadry od lacosty, že. Ti, co se utopí asi spíš ne. :-(

  • vittta

   No,Barone,ono to také není zadarmo.
   Těch „pár tisíc dolarů“,o kterých se šušká je dost i pro notnou část Čechů.
   Jasně-„někdo“ jim pujčí.
   Jenže ten kdo pujčuje,musí mít určité záruky,že svůj vklad dostane zpět.
   Co teď ale s tím?
   Když se jich půlka,nebo třeba desetina utopí,ti ostatní musí platit za ně.
   Nebo ne?
   Třeba neplatí penězi…ale jen svou přítomností.
   A muslimové mají zakázáno pučovat na úrok…
   Jak to vlastně celé je?

   • goliast

    muslimům mají zakázáno půjčovat na úrok, Vám na úrok klidně půjčí :-)

  • vittta

   Oni by určitě v rakovnickém špitále léčili i holčičky…
   Pokud…
   Pokud by třeba v Rakovníku nebyla nezanedbatelná část muslimů co by obyvatel.
   Pak bych věřil tomu,že klidně léčení holčiček odmítnou.
   Jinak-tam jsem byl na vojně….v Rakovníku.

  • danaver

   Ale tak v muslimských zemích bývají i vystudované doktorky, třeba přijdou ony. Je jen otázka, jestli by chtěly evropského chlapa, když jsou zvyklé že chlap rodinu uživí :-)

   • vittta

    Z takových muslimských zemí ale uprchlíky nepřijímáme.
    A ženy-doktorky už vůbec nemůžeme.
    Zavraždili by je tady ti muslimové,které přijímáme.

    • danaver

     Ale no tak, každodenní mantra? :-) Neposilujte tu hrůzu v sobě. Nebo pak vystřelíte sotva uslyšíte -to je muslim. Podvědomí je strašlivá věc.
     Zabráníte si tak uvědomit si.že jsou to lidé. Vážně, a každý muslim není vrah. Například v Německu existují nezavražděné doktorky-muslimky. A ty uprchlické – možná by studovat chtěly, a mohly – kdyby jejich země kvůli válce nemusely zavírat školy.
     Nepropaguju islám, jen nechci aby lidé v sobě pěstovali strach.

     • Janika

      Mluvíte mi z duše, danaver. Díky za Vás, už jsem si tady zoufala při pohledu na to, jak té propagandě podléhají lidé, co jim to jinak normálně myslí… ;-).
      Baron se na mě zlobí, že jsem neotiskla jeho článek „Islam ante portas“. Raději bych otiskla „Blbost ante portas“ :-). To nám hrozí víc, než Islám.

      • vittta

       Propaganda působí na každého,Janiko.
       Nikdo není vůči ní imunní.
       Ani ty ne.
       Propaganda se pak vede všemi směry.
       Nejvíce se používá ta sluníčková.
       Jsme si všichni rovni a musíme těm méně rovným pomáhat a oni nás za to pak mají rádi.
       A když ne,tak to jsou jen ojědinělé případy ale jinak je vše sluníčkové a krásné a soužití kultur vzorové a islám je náboženství míru a Cikáni jsou ve skutečnosti Romové a netouží po ničem jiném více,jak po vzdělání a poctivé práci.
       Přistěhovalci jsou pak nutní především proto,že by tady jinak neměl kdo pracovat a zhroutil by se důchodový systém,protože vymíráme.

       Já ale v praxi vidím něco jiného.
       Třeba 600 000 nezaměstnaných a z toho prý 100 000 mladších 25 let,což je celý jeden ročník,který neživí nás nebo důchodce-ale naopak my živíme je.

     • vittta

      Moje každodenní mantra je taková,že všichni příslušníci vraždících komand SS nebyli také špatní.
      Není třeba se nikoho bát.
      Ani neonacistů,ani muslimů,ani Cikánů,ani fašistů,ani banderovců,ani …prostě nikoho.
      Protože lidé jsou různí a všude,VŠUDE jsou lidé dobří a zlí.

 19. Sio

  Je fajn vědět co nejvíce o potenciálním protivníkovi. Ale co se týče rozhodnutí zakázat sem muslimům imigraci, víme už dost, ne? Souhlasím se Zemanem. Chybí ti k životu mešity? No, problém, jsou země, kde je jich dost. Zakázal bych je tu. Ani píď země tady není historicky muslimská, to je ten důvod. Nám tady stačí katolíci.

  • danaver

   Gott mit uns? Ani tenhle nebyl náš… a je mi jasné proč a z jakých pocitů vzniklo rozhodnutí o poválečném odsunu Němců. A taky jak to asi předtím bylo při štvanici na židy…
   Měli bychom si bránit svoje zákony a svoje hodnoty. Ale taky bychom si měl ujasnit, jakéžeto vlastně hodnoty máme.
   Když svobodu slova, tak tedy svobodu slova – nemělo by se tedy stávat, že nějaký plátek uráží náboženství, ale nesmí urazit syna prezidenta – za karikaturu Sarkozyho syna byl kreslíř z CharlieHebdo propuštěn http://www.newsru.co.il/world/04aug2008/sarkozy403.html
   Protože pak jsme za schizofreniky, se kterými se žít nedá, protože všechno obrátí vždycky podle momentální nálady…

   • lomikel

    mluvte prosim za sebe, pokud citite nejakou dusevni chorobu, pocit viny nebo tak. taky bych byl nerad stotoznen s Francii, anglosionistou sarkozym a evropskou elitou vubec.

    Taky neni od veci kraper rozlisovat.

    1. kdo zabijel a kdo to organizoval, vime prd spise to smrdi jako 9/11. Tazke ano delat nad timto pripadem soudy nema smysl. Bohuum zel dokumentovanych zverstev vyznavacu islamu je dost.
    2. islamsky pristup ke svetu, specialne pomaly jihad k nastoleni statniho islamu a jak nalozit s nevericimi. Vime dost.
    3. Ano mnoho muslimu je na stejne lodi s bojovniky proti NWO. Tedy pokud zustanou tam kde jsou, kultivuji svoji komunitu a patricne pacifkuji radikali (Asad, Kadirov, Nasrallah, Kahameney napr.) a nestehuji se na zaklade not NWO do evropy aby tu brali davky a delali bordel.
    4. Bod 3., tj. to ze jsou proti terorismu ktery rozrusuje islamske staty, nic nerika o tom jaky je jejich postoj k pomale islamizaci a sireni islamu. Ja je chapu ze jsou pro, ja jsme proti.
    5. Taky je pomerne jasne videt rozdil mezi agresivni propagandou islamu a ostantich nabozenstvi jejich nositele k nam take imigruji. Proc je ten rozdil videt ? Proc je islam drzy a otravny ? Protoze to je statne-nabozenska ideologie primarne a zaroven synergicky je pouzit NWO k rozruseni struktur narodnich statu. To jsou dva ruzne procesy ktere bohuum zel se dnes vzaheme dopnuji, leckdo by to nevidel/nechtel videt.

    rad bych vas poprosil zda by jste mi neodpovedela, citim ze potencial na to mate, proc podporovat islamizaci evropy, vy to delate , docela dobre :),. tak staci jen mi napsat proc a treba ziskate noveho propagatora. Uz jsem se tu ptal ale nebyla zadna odezva.

    dik

    • Janika

     Vůbec jsem si nevšimla, že by danaver nebo kdokoliv jiný tady podporoval islamizaci Evropy.

      • lomikel

       imigratnsky bussines, dalsi tvar NWO nadoru. privatizace rules jen potrebujem vice tech imigrantu
       je to takove mnoho fastove :)

       neziskovy zamerene na imigranty
       http://www.konsorcium-nno.cz/o-nas.html#cleni

       z
       http://www.strukturalni-fondy.cz/cs/Informace-o-cerpani/Seznamy-prijemcu

       •Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) 46 786 527,56 Kč
       •Sdružení pro integraci a migraci (SIMI) 30 079 876,64 Kč
       •Poradna pro integraci (PPI) 22 973 418,46 Kč
       •InBáze 10 565 144,46 Kč
       •Multikulturní centrum Praha (MKC Praha) 23 611 803,41 Kč
       •Člověk v tísni, o. p. s. 249 628 650,43 Kč
       •Sdružení občanů zabývajících se emigranty (SOZE) 7 016 246,80 Kč
       •META, o.p.s. – Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 042 731,16 Kč
       •Centrum pro integraci cizinců, z.s. (CIC) 25 969 612,26 Kč
       •Evropská kontaktní skupina o.s. (EKS) 31 227 714,76 Kč
       •MOST PRO, o.p.s. 6 004 237,30 Kč
       •Charita Česká republika (pozorovatel) (nepřehledné, v řádech desítek až stovek milionů)
       •Lačhe Čhave (LČ) (pozorovatel) nedohledáno
       •NESEHNUTÍ 3 779 695,17 Kč Kč
       •Slovo 21, z.s. 25 148 073,65 Kč
       •AMIGA, z.s. (pozorovatel) nedohledáno
       •La Strada CR, o.p.s. (pozorovatel) 1 169 596,29 Kč
       •Poradna pro občanství, občanská a lidská práva 50 547 441,22 Kč
       Nevládní sdružení obdržely celkem 555 550 769,57 Kč

    • danaver

     A vy zase máte obsesi a fobii:-) Zastavte se, přestaňte tolik pobíhat, sedněte si – a dovolte si, dejte si čas – spočinout na chvíli pohledem i myšlením – v obdivu světa. Jste zbrklý, jako každý vyděšený člověk. Znám to, tohle se mi stávalo kvůli pavoukům. Donedávna mi stačil jen obrázek, a už jsem panikařila:-) Vám taky dodali program cestovní kanceláře, pár barvotiskových obrázků a doprovodný text, váš strach je živen a nasycován… Já se ten svůj strach z pavouků snažila překonávat, tím že jsem šla zkusit jejich odtek na vlastní kůži. Mňo… že je dneska snesu, a dokážu nadšeně mluvit o jejich cheboučkých chodidlech přece ale vůbec neznamená, že můžou být u mě doma?? Rozumíte tomuhle postoji? Nechci mít cikána za souseda – ale nedělá mi problém chodit denně přes cikánskou čtvrť – nebojím se jich, protože je znám.
     Chcete říct že uřezané hlavy nejsou jen barvotiskové obrázky, to samozřejmě máte pravdu. Ale váš strach vám nedovolí představit si, že stojíte na jejich místě – že do vaší země přišla přišla cizí armáda, a vy se bráníte.
     Ale tím že reagujete jen na barevné obrázky nevidíte, že donedávna s islámem problém nebyl. Nehledáte příčiny.
     Nevidíte že má řadu zajímavých a dobrých vrstev. Nepátráte po nich. Máte před očima rudo. Bohužel.
     Například. Tvrdíte něco o agresivní propagaci islámu. V čem a kde je? Agresivní byly vtipy Charlieho, kudy k nám proudí urážky a vulgarity z druhé strany?

    • danaver

     To rozrušování struktur států… Jestli islám něco narušuje, tak je to bankovnictví. Přečtěte si třeba jen wikipedii, v čem se liší jejich bankovnictví od našeho. Přečtěte, a pak mi napište co si o tom myslíte, Podle mně se náš bankovní sektor může toho islámského jenom bát :-)

     • Kamil Mudra

      Až na to že se jejich pravidla bankovnictví týkají jen muslimů a nevěřícího ďaura se netýkají. Totéž co se týče pravdomluvnosti, zabití člověka atd. Takto to vypadá s většinou těch kladů, protože ten pravý člověk je pouze muslim. Ostatní si je nezaslouží.
      No a k tomu pak zápory: trestání ženy bitím, nevěrné zabitím (i znásilnění = nevěra) …
      Víra má přednost před občanskými zákony a nebo např. i před včasným dojezdem do cíle. Představte si jak spěcháte ze služebního výjezdu do práce na důležitou schůzku a zůstanete stát v mnoha kilometrovém štrůdlu protože musíte počkat až se pár řidičů co opustili svá auta domodlí…
      Těch příkladů by se samozřejmě našlo mnohem víc. Dost na rozbití našich struktur, byť ve struktuře jejich státu nejsou na závadu.
      To že se u nás takové problémy doposud nevyskytují je dáno pouze nízkým výskytem muslimů na našem území. Ale šířit svou víru je jejich smyslem života a jakmile se cítí dostatečně silní začnou ten smysl naplňovat. Jistě že ne všichni. Jen ti praví pro které neexistuje nějaké „napůl“. O těch „vlažných ve víře“ považovaných svými poctivými souvěrci za odpadlíky nemá smysl hovořit v debatě o islámu.

      • vittta

       A kdo ti brání být muslimem?
       Přijmi víru-a máš také klid.
       V pohodě se staneš občanem chalífátu 3 kategorie.
       Hned po rodilých muslimech a jejich velbloudech.
       Když k tomu přičtu ty syndromy,co se o nich píše vedle,inkluzivní školství,státem garantované exekuce,zahraniční politika namířená proti Rusku,zvýhodňování stávajících menšin a zahraničních podnikatelů…
       To se tedy máme na co těšit!!!

      • Janika

       Kamile, třeba v Turecku trestají nevěrné ženy zabitím? Nebo v Alžírsku? Nebo ve státech s rozšířeným Islámem jako je Albánie, či v částech Ruska?

      • danaver

       No, ani jsem tak nemyslela na vztah jejich bank k nám, do toho nevidím. Mně spíš zaujala představa, že by se naše banky převedly na takový systém – jakože by naši lidé po našich bankách žádali stejné podmínky jako mají muslimové mezi sebou. Je to směšné, hloupé, naivní představovat si, že se naši finančníci třesou strachy, abychom nezjistili výhody islámského bankovnictví, aproto nám nalévají do hlavy panický strach z islámu? Hlavně nezkoumat, nepřemýšlet :-)
       S tou pauzou na modlení není v dnešní době tak zle, navíc oni na rozdíl od nás až tolik na schůzky nespěchají, pro ně není jednání záležitost na pár minut, oni své schůzky prožívají jako poznávání a vyjednávání, takže pár minut sem, pár minut tam, v jižních státech je zase moc horko přes poledne, maňana…
       A náš občanský zákoník…to bych snad radši ani nevytahovala. Vážně máte pocit, že na něm je postavena spokojenost všech lidí v tomto státě? Já mám spíš pocit, že svými zákony si tu strukturu narušujeme úspěšně sami :-) Za určitých okolností je víra a rodové zákony jednodušší a přehlednější. Neobhajuju islám. Jenom bych byla ráda, kdyby se někdy vedla diskuze začínající nějak takhle – pojďme kouknout, co mají u nepřátel lepšího, nepomohlo by nám to nějak? Nemůžeme něco z toho využít v náš porspěch? protože to co máme teď, nám nestačí…

       • vittta

        A je to v praxi opravdu tak?
        Pujčují třeba těm utečencům z Afriky těch 5000 dolarů bezúročně?
        Nebo jim je pujčují bezvěrci či Židé,nebo křesťané?

        A banky…půjčují muslimské banky muslimům opravdu bez úroku-nebo je prostě jenom ten úrok ukrytý za nějakým poplatkem?
        Nechce se mi totiž věřit,že by banka,co by pujčovala peníze bez úroků byla schopna zaplatit svou režii,natož vykázat nějaký zisk.
        Ale nejde o zisk…ten chtějí jen západní banky.
        Islámským stačí režie….

        My se od nich sice můžeme lecos naučit,ale nesmíme zapomínat,že jsou to jen lidé-tedy stejné kurvy jako my.

 20. danaver

  A podezřelé už zatýkají, místy i střílejí.
  Jestli je pravda co se zdá, tedy že střelba u Charlieho byl podvrh, co by potom to hromadné zatýkání znamenalo? Koho se zbavujeme? těch co projeví sympatie k islámu? nebo nesouhlas s oficiální politikou? Budeme výskat nadšením při navyšujícícm se čísle zatčených?
  Nějak se mi ten svět líbí čím dál tím míň…co jsou proti tomu mešity…

  • vittta

   Zní to moc hezky….
   Ale my jsme s islámem ve válce.
   Musíme se jich buď zbavit-nebo nás zabijí.
   Zní to hrozně fašisticky ale je mi líto,takhle to bude znít za 10,20 let.
   Zatím…není problém,mají ho jiní a co je nám do nich?
   Muslimové nás nenávidí a ještě námi pohrdají.
   Mají k tomu důvod…snad mají,naši vojáci tam vraždí jejich ženy a děti…
   Jenže..islám je nejrychleji se šíříci náboženství v historii lidstva.
   Vojenského šíření,i oni vraždili ženy a děti a vnucovali svou víru násilím.
   Zotročili africké národy.
   Já tomu všemu rozumím,je krásné se nebát projít cikánskou čtvrtí.
   Znáte je-a nic vám neudělají.
   Třeba ne…je to risk,který může vyjít-ale nemusí.
   Projít bílou čtvrtí značí riziko 0,1%,projít černou 2%.
   2% je směšně málo,je to ale 20x tolik než u té bílé.
   To je čistá teorie-a můžeme se o tom vesele bavit donekonečna.
   Co ale teorie není je zvláštní věc,která se prostě děje ale kupodivu jí skoro nikdo nevidí.
   Češky mají v průměru 1,5 dítěte,Cikánky 3.
   Nevím to,třeba mě někdo opraví a upřesní to.
   Děti Cikánů pak nejsou vedeny ani k práci,ani ke kázni.
   Toho si úředníci už všimli a motivují je pozitivní diskriminací,penězi,sociálními pracovníky,právníky k žalobám u našich i evropských soudů,bydlením zadarmo atd..atd..
   Jistě-netýká se to všech.
   Jen těch,co nepracují,aušusů a lůzrů,vyžírek.
   Jakmile Cikán začně pracovat,už nic nedostane a stane se z něj stejný otloukánek,jako Čech.
   Jak motivující..
   Nyní ale přichází matematika-a ta se prostě nedá ošidit.
   Dá se spočítat,kolik bude za 20 let (to je velice dohledná doba) v ČR Cikánů a třeba muslimů.
   Může se psát,pozitivně diskriminovat,lhát v médiích jak chce-ale matematika se obelhat nedá a čas neúprosně běží.
   Však také to je hlavní argument-nemáme problémy,nač ta xenofobie?

   • Janika

    Vittto, nepletla bych Romy a muslimy, to je o něčem jiném. Společné mají jen to, že se z nich dělá viník za všechny naše trable. Jako z Židů.

    • vittta

     Tak nevím jak muslimové ale Cikáni skutečně vinni za 70% našich trablů jsou.
     A jsou to maličkosti,které se ani nezdají,že za to mohou a oni to ani nevědí.
     Vnucované inkluzivní školství-tyhle žvanily nezajímají postižené děti-ale jen a jen Cigoši,že jich jsou plné zvláštní školy což vadí.
     Porodné-zrušeno jen kvůli nim.
     Omezení výkupu kovů.
     Omezení sociálních dávek a důchodů pro invalidy.
     Nekontrolované pronajímání prasečích chlívů za 15000,- měsíčně.Cikánům to sociálka bez potíží zaplatí-zde zneužití agresivity.(která se u nich vyvolává v podstatě uměle-ale velice snadno)
     Malý nebo žádný zájem policistů řešit drobnou kriminalitu.
     Atd…
     To vše má původ v Cikánech.
     Já samozřejmě vím,že to vůbec nejsou jejich nápady.
     Na jejich debilitě,agresivitě a chudobě vydělávají vesměs bílí-ale kdyby to etnikum bylo na vyšší úrovni,nemohlo by se to dít.

     Vsaď se,že jakýkoliv objektivní problém co se sociální či vzdělávací oblasti týká,se dříve nebo později stočí k cikánům.
     Napiš komu chceš-z propagátorů pochybných pokrokových trendů-a vyber si jakoukoliv oblast.
     A dříce či později dojde řeč na Cikány-z jejich strany.(těch propagátorů samozřejmě,cikáni tyhle věci nechápou)

     Přesně jak ti muslimové a kdokoliv jiný.
     Sami jsou vlastně nevinní-jen jsou zneužíváni jak vyděrači a vychcánky,tak naivními snílky či hlupáky (které ti vyděrači a vychcánci všemožně podporují).
     Fakticky ale tyto skupiny způsobují vnitřní kolabs států.

     • danaver

      Doopravdy za to můžou cikáni? Nebo naše připosranost? Dovolili by si požadovat nějaké jiné školy, kdybychom nechtěli vyhovět nějakým předpisům z eu místo rozumu? Když řekne Zeman že takové školství není dobré, kdo po něm skočí, cikáni nebo gadžové??? Cikáni nejsou problém. My jsme náš problém. Naše jakože ochrana práv a svobod nás totálně zmrzačila. Neumíme žádným Pussinkám, bílým nebo pruhovaným, říct držte hubu a chovejte se slušně. Proč se pak divíme, že nám kdekdo sere na hlavu??
      Ale to je všechno jenom drobotina, na kterou by stačila diskuze s pevnou rukou.
      Myslím že vnitřní kolaps států z těchto důvodů je malichernost oproti likvidaci států nadnárodními kolosy a smlouvami atakdáleatakpodbně.

      • vittta

       To je ovšem právě to.
       Můžeme si za to my ale jeden z důvodů je,že jsou tady oni.
       Je to samozřejmě nevyvratitelný argument,každý bezdomovec si za „to“ může sám.
       Každý nebožák,co na něm visí exekutor.
       Neměl si brát pujčku.
       Měl si lépe přečíst smlouvu.
       Měl si lépe hlídat doklady.
       Měl si včas nahlásit doručovací adresu.(a před tím si zjistit,jakou vlastně má a raději si to zjišťovat 3x do roka)

       Ale je to pravda?

       Co se týká toho „my“.
       To je jako kdo?
       Já snad-nebo třeba my dva?
       Nebo nějcí imaginární MY,kteří si za všechno-ale úplně za všechno mohou sami?

       A nadnárodní kolosy ten stát prakticky rozkládají jak?
       Sami si za to můžeme,MY jsme přeci volili ty,kteří podepisují divné smlouvy,jen MY.
       Jaké tedy nadnárodní kolosy?

       Blbost že jo-ale u mě chtěná,u vás kouzlo nechtěného.

       Rozvrat společnosti-ať už ho dělá kdokoliv-potřebuje záminku.
       A menšiny a jejich práva jsou jednou z mnoha.
       Pak třeba „demokratické volby“.
       Aby se mohlo říci,že ne ONI-ale MY si za to můžeme….

       • danaver

        Nedá se říct že si za všechno můžem sami, to ti nahoře rádi říkají, ale myslím že to není pravda. Volby, to je taková kulišárna, divadýlko z lepenky, vzadu někdo plechem dělá bouřku:-), nemůžete volit co chcete, jenom to co vám nabídnou, a pak je to stejně všechno jinak. Myslíte že se něco řeší veřejnosti na očích? Nikdy. Vždycky se všechno domlouvá někde v zákulisí, a na jednání se přichází s hotovým návrhem. Nevhodná diskuze se předčasně ukončí, nebo vyšumí do ztracena. Ředitel fabriky nemá nikdy špinavé ruce.
        Myslím že my malí, my jsme potřebni k místním problémům, diskuzi – on ten veřejný prostor musí něčím rezonovat, něčím se musí naplňovat, a ten obsah si musí udržovat nějakou formu – k tomu jsme potřební a důležití. Můžeme někomu z blízkých poradit když dělá blbost, bránit se před hulvátstvím a pokusy o podraz.
        Jak přesně to myslím? Že v tom společném prostoru by mělo znít – Ten kdo má dluh, ho musí splácet. Ale lexekuce a lichva je svinstvo. Exekuce soukromou firmou je svinstvo na druhou. –
        Protože absolutně nesouhlasím, že za dluh si může každý sám. Firma skončí, tři měsíce nikomu neplatí, pracák taky hraje mrtvého brouka…a než najdete novou práci, jste v troubě.
        Nadnárodní kolosy, to je kapitola veliká, převeliká, jako ta řepa v pohádce… ale vemte si jen takové vodovody a kanalizace – firma vybírá poplatky za vodné a stočné, ale náklady na opravu zůstávají na bedrech státu. Někdo rozbil naše cukrovary a učinil nás závislými na dovozu cukru. Někde se připravuje smlouva TTIP, kdo ji připravuje než někdo kdo je nadnárodním kolosem:-) Jo že ji pak podepíše zástupce našeho státu, tedy MY? to už je jen to divadýlko pro oči…

        • vittta

         Já tohle vím.
         Jenže neuvedl jsem tenhle příklad pro to,abychom se vzájemně ujistili,jak je všechno jen divadlo.
         Aby mohla být v tak gigantické podobně provozována lichva-musí být vhodné médium,aby se lidem do hlav natlačilo,že je to super.
         Je to především televize nebo internet a také šidítka,která lidé „nutně potřebují“.
         Lze to zakázat?
         Nejde a také není všechno na TV či netu zlé…jinak by neměly takovou moc.
         Nedá se nic dělat,musíme se s tím smířit.
         Volby..jasně,komedie.
         Jdou zakázat,lze ovládat,kdo bude kandidovat?
         Není to možné,pak se ale musíme smířit i s tímto,stejně nic lepšího není a dají se volit alepoň ti,co „jim“lezou nejvíce na nervy.
         Cikáni…problém.
         Lze ho nějak řešit,lze se bránit mafiním,na ně přímo napojeným?
         Není to možné.
         A je možné,nenechat si od nich nasrat na hlavu?
         Je to v podstatě vyloučeno…nedovedu si to představit.
         A lze se jich v současném světě zbavit?
         Nelze.
         Můžeme tedy maximálně učit své děti,ať se od nich drží dál a sami se od nich držet také dál,nebo jim minimálně nevěřit.
         A vyjadřovat odpor vůči na ně navázaným aktivitám-např.inkluzivnímu školství.(to je doslova jen kvůli nim)
         Muslimové-budoucí problém.
         Je možné,že to není budoucí problém a jen podléháme propagandě?
         Není,to by byl zázrak,všude,kde jsou problém mají,máme ho i my,mešity jsou už dnes plné výbušnin,zbraní a nenávistných textů.
         Jak to vím?
         Nevím-ale ukazovali v televizi zásah policie s tímto komentářem a jinde vybuchl trezor za nejsaných okolností a HLAVNĚ,už o tom od té doby nikdo neslyšel.
         Je možné se tomu problému vyhnout?
         ANO!
         Musíme o tom hovořit s těmi,co mají dojem,že to není náš problém a nikdy nebude.
         Musíme vyvolat ve společnosti napětí,protože ty volby,ta šaškárna-je nejsilnější ale zároveň nejslabší článek jakýchkoliv šedých vládců světa.
         Společnost musí minimálně tušit,že je to nebezpečí.
         Kdyby to společnost netušila,nedávala najevo svůj odpor,nebylo těch syrských rodin 15 ale třeba 100 nebo rovnou 200.
         Těmi 15 rodinami jsme se vzepřeli.
         Málo-ale přece.
         ————
         Já nemyslím,že islám je sám o sobě zlo a muslimové jsou sami o sobě nebezpeční.
         Ale je to zlo a jsou nebezpeční proto,jak se jim islám vykládá,jak jsou vychováni.
         A oni jsou vychováváni svými kněžími,mají nad nimi obrovskou moc.
         Oni jsou jen jejich ruce a ti kněží jsou zase ruce jiných.
         Proto v tomto nepopisuji,co je spravedlivé,co je správné z pohledu lidskosti a co je vznešené a velké.
         Musím popisovat to,co je možné-alespoň podle mě.
         A v tom,myslím,se od sebe lišíme.

         • embecko

          Me se ted v hlave porad honi norsky Barnevern a anglicke Ohrazovani s miliony obeti, vittto. My tady v Cesku jsme velmi rozmazleni komunisty, kteri nam dali temer vse, o cem se lidem v dejinach zdalo, predevsim pak duraz na „zakladni lidska prava“- narvali do nas emancipaci a my si ted myslime, ze na Zapade jsou na tom podobne. Nejsou, ti uz to maji za sebou, zvlaste anglo-sasko-germanske kmeny, ktere na sobe v historii nechaly drivi stipat, aniz by je to nejak povzbudilo ke skupinove ochrane. Jejich taktika je byt zticha, nevycnivat a tvrde pracovat, tak byli vychovani a jinak to neumi.
          Preci neni normalni, ze v Norsku zije 20% deti odebrano rodicum…o cem to asi vypovida? Ze a) tam ziji sami uchylove, kazdy to vi a tudiz jim Barnevern prijde jako andel-pomoc seslana z nebes. Anebo za b) to utrpne snasi a nic proti tomu nehodlaji podniknout- tedy modus otroka je jim vlastni. jeste samozrejme zbyva c) a to sice jako kombibace obojiho.

          Co tim chci rici? Ze kdyz tu mluvite o „my“, pak nejsou my jako my, jsme „my“, zde na Vychode, zatim jeste ne zcela porazeni a ponizeni a „my“, kterymi bychom chteli byt a nichz mame velmi najivni predstavy. Z toho vyplyva, ze na Zapad nelze v tomhle problemu nijak spolehat, nelze ani brat vazne jeho popis stavu, jim prezentovany stav problemu. Zaroven neverim na tu moznost, ze by to bylo lepsi, nezli se tam na Zapade rika (ono se nerika z oficialnich mist temer nic, takze je tam stav jakoby na nule).

          Jako problem tedy nevidim nase muslimy, ale ty jejich. Vime, jak nam referuji o Ukrajine a o Norsku, jak vykladaji Ohrazovani (nutna etapa industrialize, diky za ni!), takze lze i duvodne prepokladat, ze i v pripade imigrantu mlzi o sto sest, co to jde a verni sve tradici se zenou sami do zahuby…jako by byli ochrnuti, anebo- proc se to nebat rici- hloupi.
          Mam ten dojem, ze ted se hraje o hodne, v zasade o hodne mrtvych na muslimske strane, neb se mi zda, ze jedinym vychodiskem je tu tuha obcanska valka mezi mistnimi a prisedsimi. Takze vlastne cim drive se tohle vyresi, tim lepe. Ale jak vidime, kazdy pokus o reseni tady a ted narazi na humanisticky odpor.
          Pokud tu takova situace je a pokud vsichni volaji po dodrzovani zakonnosti, proc se to nedeje? Proc Norove posilaji zatknute cizince do smluvnich svedskych veznic (aby vypadli z domacich statistik), proc Svedum dela problemy zverejnit jmena imigrantskych kriminalniku, kdyz u domacich to neni problem?
          Me to pripada jako situace behem Ohrazovani, tedy nastupu industrializace, kdy novi pozemkovi lordove drtili obyvatelstvo primo, zatimco ted si na to nasli nastroj- imigranty. Snad jde o to, zanes mezi lidi seminko beznadeje, ponizeni a znovu je shodit nazpatek z utesu, na ktery se tak tezko vyskrabali.
          Rozmis, vubec mi nejde na rozum, ze kdyz se vola po „pravnim reseni padni komu padni“, coz je plne i v tradicich osvienecke Evropy, proc se tedy tak nedeje a proc naopak je na mistni nalozen naklad pozitivni diskriminace. Vzdyt v pravnim state by se i imigranti meli mnohem lepe, nez ted, ted je jich 1/10 zlocincu a 9/10 se boji vystrcit hlavu na ulici. Tohle mlceni je de fakto klada na obe skupiny.

          • embecko

           Take to muze znamenat definitivni pad evropskeho osviceneckeho planu o nadvlade rozumu a zakona, tedy tvrde, hrube a hluboke prekopani evropske spolecnosti. Na jednu stranu jsem nekde cetl, ze pri vyplaceni socialnich davek (nekde na krusnohorsku) se z parkoviste MU stane neco jako sraz majitelu mercedesu, na druhou stranu mame i sve bile cikany a pred obycejnym MU to zas vypada mimo dobu vydeje socialnich davek jako na srazu majitelu SUV. To uz jsou v zasade 2 velke a okate skupiny, postavene nad zakon a je spatne, ze jedni jsou uplne dole, a druzi uplne nahore.
           Kdyby urednici nekradli (a nenechali krast druhe), pak necht jsou cikani s panembohem, stat neni tak chudy, aby si nemohl dovolit jim dat jejich davky, zas tak velke penize to nejsou. Ale to by tak bylo asi vsechno…stale se nam vraci nase stara privatizacni pisnicka o tech rovnych a jeste rovnejsich a zaciname ted sklizet jeji plody.
           No ale my to tu nevyresime, muzeme se na to tak akorat divat :o)

          • vittta

           To si zapamatuji jako podmětnou myšlenku.
           To s těmi otroky,smířenými se vším na slavném Západě.
           Ono mě to už také napadlo-jak je to sakra možné,co se tam děje a všichni drží hubu?
           Tady se sami sobě (a někdo to hodně podporuje) smějeme,jaké jsme nuly,že umíme jen kecat v hospodě-ale tam drží huby i v těch hospodách.
           Ani si tam nezapálí cigáro…to by mě zajímalo,jak se s tím vy..vypeče u nás.
           Protože tady se v hospodách normálně v pohodě hulí tráva a také se to nesmí.
           Důležité je PROČ je to možné.
           Nikdo to neudá a to ani pingl-nekázeň k zákonům,které se nám nelíbí je obecně podporovaná.
           Podle mě právě takto v Čechách vnímáme svobodu,nařizujte si co chcete,my si stejně budeme dělat co chceme.
           Výsledkem je sice určitý bordel-notně ale vyvážený určitou pohodou na všech úrovních.
           Já jsem nikde moc nebyl-abych mohl soudit-ale dle toho,co jsem kde slyšel-tohle na tom Západě nemají.
           Já souhlasím s tím,že imigranti jsou bič a tím bičem se práská až nebožáci padají zpět do hlubin nevolnictví,když už se vytáhli těsně pod vrchol.
           Jako všechno-má ale i tento bič dva významy.
           Práská tak,že je slyšet až sem.
           A my ho slyšíme a slyší ho i jiní,kteří ho ještě nemají,aby práskal nad hlavou jim.
           Tak se stane a už se to děje,že nám násilím nutí něco,co se nám tak úplně nezdá a z čista jasna může být občanstvo velice těsně semknuté se svými demokraticky volenými politiky…v určitých oblastech.
           Prostože jak NÁS znám,jak se nám něco nutí,začně nám to smrdět,i kdyby to nemrdělo…natož když to opravdu smrdí.
           Kampaň proti Zemanovi je toho podle mě důkazem,média se snaží,seč mohou,provokatéři píší do blogů a diskuzí,alternativní média se přestávají tvářit alternativně-ale výsledek je pomalu nulový a totálním způsobem převažuje posměch nad rejpaly,místo svatého rozhořčení nad činy „hrůzovládce“.
           Toho nenávidí jen adolescentní mládež (kterou to časem přejde) a totální idioti.(které to nepřejde,ale zase jich není tolik)

           Co se mě týká,také se bojím i jejich muslimů a jejich problémů,však nás do nich pokaždé stejně zatáhli.
           Ale jak jsi kdesi nedávno psal-raději se držím zpátky a pozorně sleduji vývoj,než abych podlehl vyslovené hysterii-což je evidentně prvotní cíl současného dění.

           Zde jsem prezentoval svůj postoj-ale jinak vyčkávám-však ono se z toho něco vyvine…a možná že i ne a všechno vyšumí kamsi do ztracena,stejně jako šílený Breivik,kterého nikdo dnes už nezná-a také se tvrdilo,že to udělali tihle a tamti a sledují tím tohle a tamto.
           Ve skutečnosti se ukázalo leda to,že norská policie je naprosto neschopná,norská společnost zmatená a evropská společnost lhostejná.

           Takže reálně se může stát,že se některé věci prostě jen vymknou a zklidní se…jako kruhy ve vodě,do které se hodí kámen.

          • embecko

           Ano, to je dobry prispevek, diky, vittto…
           Zjistil jsem, ze kdykoliv jsem byl obcansky aktivni, tak jsem vzdycky naletel :o)
           Je otazka, jestli lze nenaletet, neni- li clovek sam organizatorem- tady je zajimavy pripad Pegidy, jejiz zakladatel a vudce Bachmann je 14x trestanym recidivistou, zijicim nekolik let inkognito v JAR, pravdepodobne pod krytim spolkove sluzby.
           To se jakoby nahodou „dovedelo“ az ted…a stejne je napul ticho po pesine…proc asi.

           Jinak souhlasim, ze Cesi maji vyznamny vztah ke svobode. Dokonce zastavam radikalni tezi, ze korupce je formou parlalelni spolecnosti a ze Cesi jsou narodem trvale zijicim v disentu :o)

           Ovsem je otazka, co se stane, kdyz nastoupi konkretni tvrda sila primo na miste, to pak se rozmnozi konfidenti jako houby po desti, ale ne ze by to bylo jen ceske specifikum. Jak rikal Sartre: Peklo, to jsou ti druzi.

           V pripade EU mam ovsem obavy, ze kdyz bude potreba, tak sem jednoduse dosadi protektora, jako to udelali s Montim v Italii. Toho v noci jmenovali dozivotnim senatorem, jen aby ho mohli druhy den jmenovat predsedou vlady. Pak vladl nikoliv z vule volicu a ani parlamentu, ale posichroval si to skrze dekrety (!) Takze totalitka jako poleno, moc se o tom ale nepsalo ve vire, ze to vysumi, coz se take stalo.

           Dnesni situaci uz nelze pomerovat obvyklymi kategoriemi: evropsky parlament nema zakonodarnou moc, ale zato ji ma nevolena komise a na to konto se EU stavi ostruvkem demokracie. Ve vzorovem socialnim state je petina deti odebrana z rodin (co je na tom socialniho nejde rozpoznat), Monti namisto aby byl po svem puci zatknut, odjel do Bilderberku.
           Veskera meritka jsou potrhana, etalony rozbity a tradice rozvraceny, tady nejake jasne a objektivni stanovisko rozhodne nelze zaujmout :o)

  • jednooký

   Podvrh ani nie – ale dobre naplanovaná akcia určite.
   Treba si uvedomiť jedno – je žiadúce aby bola „europska kultúra a civilizácia“ vnutorne rozkladaná islamom. Ale je krajne nežiadúce, aby sa vycvičený islamistický bojovníci masovo vracali do Europy a voľne tu pobehovali.
   Hebro bol v podstate len skúšobný cieľ na otestovanie, podobných análno-fekálnych plátkov je viac. Zato stojí za pozornosť reakcia: hlavná ochrana sa týka okrem skutočne významných objektov infraštruktúry hlavne židovských inštitúcií…

   • danaver

    Trvám na podvrhu:-) ale jinak souhlasím, hodně zvláštní, aby kvůli střelbě v jednom obchodě okamžitě vystartovalo tolik tisíc policistů k dalším…normálně by to vůbec nedávalo smysl, kdyby tamti chlapci neměli tak obrovský vliv…

 21. Slobo

  …Charlie Hebdo,
  všetkým boli odporní títo zvrátenci, ktorí sa teraz stali takmer svätcami,
  – je pobúrený novinár Emmanuel Ratier.
  – Dobre že ich nechcú dať do Panteónu.
  Na jednej strane – žijeme v krajine, kde prekvitajú pochody gayov, likvidujú sa národné korene, opovrhuje sa morálnymi normami.
  A na strane druhej, existuje silná islamská spoločnosť, ktorá chráni tradičné hodnoty.
  Sami sme vytvorili tento močiar a teraz sa čudujeme, že sem priletela kopa moskytov!“

  „Francúzsko – to je malarický močiar!“

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Poprava novinárov z Charlie Hebdo bola len krvavým divadlom
  2015-01-20 (08:37)
  http://www.chelemendik.sk/Poprava_novinarov_z_Charlie_Hebdo_bola_len_krvavym_divadlom__174375570.html

  Ruský aristokrat Dmitrij de Koshko prišiel na stretnutie v kaviarni na motocykli.
  Dal si dole helmu a ukázalo sa, že to nie je mladý, ale zato energický.

  Je veľmi vďačný Francúzsku, ktoré kedysi prichýlilo jeho pradeda gubernátora, ktorý utiekol z revolučného Ruska.
  Pradedko žil z dávok pre chudákov a dobročinných obedov, ale vďaka sociálnej spravodlivosti, ktorá vtedy existovala vo Francúzsku,
  dokázal poskytnúť všetkým svojim deťom slušné bezplatné vzdelanie
  Francúzsko vtedy nerobilo rozdiely medzi ľuďmi rôznych národností a náboženstiev.

  * * *


  Table ronde а Paris
  .


  Хранитель русской истории и традиций
  07/05/2013

  • vittta

   Ano,nějak tak to také vidím,i když si nemyslím,že to nutně muselo být přímo a přesně takhle s přesně takovými cíly.
   Proto-abych předšel takovým šarádám,tady nechci muslimy.
   Píšu to pořád,
   A tohle je konkrétně pro Janiku.
   V Článku se píše:
   „Nikto nepíše o tom, čo sa deje v prímestiach Paríža, – dievčatá nesmú chodiť do kina s kamarátmi, nútia ich nosiť hidžáb, Afričankám amputujú klitoris, von smú ísť len pod dohľadom staršieho brata, zakazujú im sa vzdelávať, nasilu ich vydávajú za ženíchov z Maroka alebo Alžíru a potom ich ženíchovia dostávajú francúzske pasy. “

   Když ses Janiko divila,co všehno bych zakázal nebo se snažil zakázat muslimům u nás-jedna z věcí byla zákonem znemožnit rodičům muslimských dětí,aby je mohli ovládat.
   To je ten zákaz nošení hidžábu nebo znemožnění vyjmutí muslimských dívek třeba z tělocviku ve škole.

   Tím bych prakticky vytrhával jejich děti z jejich komunity a dělal z nich Čechy.

   Jak jsem psal,muselo by se to vymakat-ale cíl je jasný.
   Nenápadně-ale rázně naturalizovat jejch děti.

 22. Slobo

  a teraz…
  ( ͡° ͜ʖ ͡°) sa čudujeme.

  __________________________________________________
  Caricature anonyme faite par un Guyanais (Musée de Cayenne)

 23. Slobo

  a,.
  „ve světle novych okolnosti“
  budøu do glØbalniho « marécage paludisme »
  zatahnute,.. dalsi skupiny
  ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ͡๏̯͡๏

  https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/1620807_648476595202173_8126427844873831684_n.png?oh=eab0a51b5e796f8e87cce594fef60da5&oe=556708EF

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  » Třetí nejnebezpečnější … «
  …nach Salafisten und Neonazisten

  ZDE:
  http://motocykel.sk/forum_posts.php?topic_id=4854&no=2

  ______________________________________________________________
  http://images01.kurier.at/hellsangels-000_AP_Markus%2BLeodolter.jpg/252.095
  http://www.liaz.cz/forum/images/smiles/eusa_naughty.gif Tetky na ne ! Tetky z Barnevernet

  • jafa

   Bylo by dobré, aby to pochopilo více lidí. Ty ničitele civilizace, infiltrované v náboženstvích.

   • vittta

    Nejhorší na tom je,že to nemá řešení.
    I když rozkopete všechna náboženství světa, hnedle vzniknou jiná, či jakési „životní filosofie“ (např.vitariáni apod.), které budou mít všechny prvky náboženství.
    Možná to vypadá směšně..nějací vitariálni nebo jiní pušuci…ale časem jedna skupina převáží jiné a silou zákonů začne prosazpvat své a pak…
    Je to začarovaný kruh.

 24. Slobo

  Jedno sa hovoriť,, písať / kreslit / môže,
  iné – nie. http://www.yaplakal.com/html/emoticons/moderator.gif
  .
  .

  Ukrajinská svodka ze dne 27.1.2015
  Posted on Leden 28, 2015
  by vlkp
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/01/28/ukrajinska-svodka-ze-dne-27-1-2015/

  V Zakarpatí odjíždějí do ciziny celé vesnice
  Mobilizace 2015

  ilustr. ВКонтакте http://cs622116.vk.me/v622116724/17b93/vaIXxmc2e8s.jpg

  811 × 1009
  https://pbs.twimg.com/media/B78btsgIgAASHnL.jpg:large
  twitter com