Starý Krym

Reklamy

26 comments

  • BARON LE SAMEDI

   Aneb, setkání mi připomíná, když Napoleon po dvou měsících bahnění se po Rusi carské voje nedostihl, vyslal, hraběte Lauristona za generálem Kutuzovem. Hrabě Lauriston říkal: pane generále, císař Napoleon vám nabízí ukončení války a zastavení bojů. Kutuzov zvedl zrak, a odpověděl: ale milý hrabě, jak mohu ukončit boje a válku, kterou jsem zatím ještě nezačal? Do dvou měsíců torzo velké armády opustilo Rus, ovšem, jako první utekl Napoleon…

 1. BARON LE SAMEDI

  záporoží….odpověď lidu kreaturám porošenka. možná, že ta paní je už v mučírně sbu

  • Kamil Mudra

   Tomu říkám rozhodná a důrazná odpověď.
   Ale nám všem, kdo poctivě sledujeme TV a domácí tisk, namísto nějakých blábolů na internetu, musí být přece jasné, že tohle video natočili Rusové někde v ateliéru a ani se neobtěžovali najmout nějaký početnější kompars, že? :-)

 2. BARON LE SAMEDI

  Slečna, kterou vidíte, Ksenii Sobčak, lze nazvat pussy nomer odin rosijskogo žurnalizma. Píše pro top class magazíny, žvaní do všecho a platí ji opoziční televize Dožď. Zde ji vidíte, jak reaguje v diskuzi. Proslula tento týden tím, že řekla, že ruští vojáci jsou otrhaní sráči, včetně omonovců. A že když byla právě v Paříži, přišel tam voják francouzského specnazu do značkového obchodu galanterního ( vojáci byli všude, jak byla ta akce s Charlie Hebdo) a ptal se, zda pro něj mají objednaný kožený pásek firmy Hermes, který si hodlal dát do gatí. Rusa by nenapadlo si dát, prý, do kalhot battledressu značkový kožený pásek…..V tomto mne ex sověti vždy rozčilovali. Pamatuju si z Brna 1989 Litevce (vlastně, to Rus není), který si na letní aktivitu do ČSSR přivezl jako prezervativy- takové ty korpusy balónků, jaké u nás nafukujeme malým dětem…..

  • BARON LE SAMEDI

   Market Streeet San Francisco cca 17. dubna 1906 v 15:17. Kamera na tramvaji, a jinak- život bez pravidel. Alespoň dopravních….

 3. vittta

  ČT1-Střepiny….humus na šestou!
  Napadli Ovčáčka ad hominem a Putnu glorifikují….(jen tak, z legrace)