Rozdávání chleba v Pervomajsku

Zoufalství, že se to ani nedá sledovat… A mezitím Obama řeční se svou „přítelkyní“ Angelou a uvažují o poslání ještě strašnějších zbraní proti těmto lidem.

Reklamy

46 comments

 1. Slobo

  .

  .

  .

  .

  na Ukrajině korupce a protekce není. Není

  .
  .

  ღ ♥ ❤ ✞ ღ http://s00.yaplakal.com/pics/userpic/9/7/1/av-163179.jpg

  10-летняя София,

  дочь украинского премьера Арсения Яценюка,
  не прошла кастинг на участие в украинской версии вокального шоу «Голос Дети».

  9 февраля 2015
  http://glavnoe.ua/news/n212616

  koment ТаuRus:
  Na východ země posílá bomby, pod kterými umírají děti Ukrajiny, ale o své dítko se stará s „dojemnou“ něžnosti.

  Mladší dcerušku Sofii poslal tatíček na soutěž „Golos“, v domnění, že tam utrhne cenu.
  Jenže se stala nehoda. Porota jí ohodnotila dříve, než se dozvěděla o jejím původu. A tak
  A tak Jacenjukovi nezbylo nic jiného,
  než konstatovat, že na Ukrajině korupce není.

  Tatíček Jaceňjuk a jeho dítko
  09.02.2015
  http://leva-net.webnode.cz/kniha-navstev/

  А. Б. „Мало“ https://www.youtube.com/watch?v=cO-sVrCjH14&feature=player_detailpage#t=145

  • Janika

   Dívala jsem se na ně včera večer. Obama mi připadá jako ztělesnění ZLA. Divný člověk, jako by nebyl živý. Merkelová na mě působí sympaticky, líbí se mi, jak vystupuje a jak se obléká, i její výraz. Nevím, jestli se takhle tváří normálně, ale při podbízivých slovech Obamy se neusmívala a dívala se před sebe, nebo měla sklopené oči.
   A to ještě Obama zřejmě není to nejhorší, jestli po něm nastoupí Clintonová. To už je stvůra par excelence. Wow…! http://www.literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/19244-libye-soukroma-valka-hillary-clintonove

 2. Janika

  Přemýšlela jsem o nějakých zásobách potravin, když jsem četla, co jste psali pod předminulým článkem. Ale nějak se mi do toho nechce. Živit se půl roku někde ve sklepě rýží, to pak akorát začnou vypadávat zuby. No a co mají dělat lidi, co žijí od výplaty k výplatě, za co ty zásoby nakoupí? Prostě se mi ani nechce takhle uvažovat. I když možná budu muset…

  • Kamil Mudra

   „Živit se půl roku někde ve sklepě rýží, to pak akorát začnou vypadávat zuby.“
   To snad ne. Bezzubých Číňanů, Vietnamců atp. zase tolik nevídám. Ani v dokumentech.

 3. Janika

  Tak přece jen mi ty zásoby pro případ války nasadily brouka do hlavy. Aniž bych chtěla téma zlehčovat, uvažovala jsem o kosmetice. A vida – leccos se dá podomácku vyrobit. Řasenka, ta mi připadala nejnemožnější na domácí výrobu, ale stačí znát fintu a jde to: živočišné uhlí a aloe vera gel (nebo něco podobného, tam je hlavní to uhlí. Ani bych nemusela mít řasenku, stačilo by nějaké tuhé mascara rozmíchávané vodou). Pudr: škrobová moučka a – skořice. To zírám :-). Takový pudr musí i pěkně vonět.
  Doufám že mi tyhle úvahy nebude mít nikdo za zlé. Jako když jsem byla v porodnici a natočila jsem si tam vlasy. A přišla sestra a seřvala mě, že tady nejsem v kosmetickém salónu a abych si to sundala. Já si naopak myslím, že když se žena chce krášlit, je to známka, že ještě všechno není ztracené.

  • merlin

   barva na vlasy – černý bez, ono by se i hodilo mít po sobě fialový fleky, co hned tak nepustí, jako že mám nákazu a lidi by se báli :-)

   • Janika

    Barvy na vlasy, s tím měla problém i Katka v Lybii, vezla si plnou motorku, aby mohla zůstat zrzavá :-). Taky si matně pamatuju scénu z Egyptana Sinuheta, kde jeho zbožňovaná najednou přestala být blond a zdůvodnila to nějakou výmluvou. Přírodní odbarvovač, to je problém.

  • jafa

   To bych to radši vzal trojkou, pokud půjde elektrika. Umýt, utřít a jít.

 4. dixi

  Rýže jako základ, pěstovat zeleninu, zavařovat ovoce, což děláme někteří i teď. ten, kdo má tu možnost, stejně by se pak člověk rozdělil se sousedy a pro potřebné děti, kdyby bylo zle, jednotlivec by nic nezmohl.

  • Janika

   Když on je větší problém co s těmi zásobami průběžně, když se nespotřebují. Ke starému jídlu mám odpor a rodině bych to taky nedávala. Rýži třeba ano, ale tu moc nejíme. Okurky předloňské vyhazuju.

 5. merlin

  Před chvílí byli ukázky z rozhovoru s babišem, říkal, že mu jeho kartářka přepověděla, že bude v politice jen dva roky. Jsem ráda, že konečně vím, kdo to tady opravdu řídí.

 6. Astr

  Kdyz ministr pres penize chodi ke kartarce a dokonce na ni I da ci radit si da ,
  tak to potes narod koste :-(

   • Kamil Mudra

    Karty třeba ne. Ale s tím kdo tlumočí co karty ukazují už to může být všelijaké :-)

    • jafa

     Přesně tak, je důležité poznat, kdo to dělá pro peníze a kdo si jen nechá zaplatit :-)

     • merlin

      tak nemusí jít jen o peníze, někdy stačí pocit moci, aby dal jinak mizernému životu smysl

      • jafa

       No když to nemá jen okecat, je to spousta astrální práce.

       • jafa

        A jsou dvojí, jedni na to mají služebnictvo a druzí si to oběhají sami. Ty druhé mám radši, sleduju to s nima. Ti první frčí, že si neznalý skoro nevšime.

  • Sio

   Tohle znáte?
   Бачурин Евгений
   Мышка

   Евгений Бачурин

   Живёт в квартире нашей мышка,
   Очаровашка и малышка.
   Она стоит у нас под дверью,
   Войти пытается в доверье.
   Мы с ней свидания не идем,
   Но не отказываем в пище.
   А вот соседи, как ни странно,
   Не держат даже таракана.
   Чтоб ей жилось совсем роскошно,
   Мы в гости пригласили кошку.
   Теперь они, как ребятишки,
   Всю ночь играют в кошки-мышки.
   Живет в квартире нашей кошка,
   Родители и я и Лёшка,
   На месте все игрушки, книжки,
   Вот только не хватает мышки.

   1981
   Tohle je paráda, ale je potřeba rozumět textu:

 7. merlin

  Dle mého velmi dobrý text erika besta k ukrajině
  Asi jste slyšeli ten vtip: Ukrajinská krize je válkou mezi Spojenými státy a Ruskem – až do posledního Ukrajince. Nikdy to moc legrační nebylo, ale teď situace začíná vypadat smrtelně vážně. USA jsou zřejmě na cestě k tomu, aby ukrajinské jednotky vyzbrojily smrtonosnými zbraněmi. I někteří z těch, kdo kladou veškerou vinu na Rusko, musí nyní cítit, že Američané, zrovna tak jako Rusové, se snaží krizi vyeskalovat. Evropa je v palebné zóně a vystupuje proti americkému rostoucímu válečnému štváčství. Právě před tímto typem unilateralismu varovali Miloš Zeman a Lubomír Zaorálek. Pokud přijmeme jejich logiku, je zde riziko, že se to na Ukrajině vyvine jako v Iráku. Půjde o válku, v které nikdo nezvítězí, ani Američané, ani Rusové, Ukrajinci, anebo Evropané. Jenom dodavatelé zbraní, bankéři a pár levicových neokonzervativců si budou mnout ruce. A samozřejmě také Číňané.

  • Sio

   No a co myslíš, nebudou pak Číňané na řadě, když se podaří srazit medvěda na kolena? Ko jsou to ti levicoví neokoni se radši neptám…

   • merlin

    jí jsem bohužel neuvedla kontext, proč se mi to líbilo. Bestovi za tohle umyli hlavu a drželi ji pod vodou. Od výtek našich agilních spoluobčanů novinářů a některých politiků na jeho twitteru a facebooku, že nemá dobrý vztah ke své vlasti/USA/, od Mitrofanova mi přišlo sladké, když Bestovi vyčte, že není odsud a tudíž tomu nemůže rozumět – zatímco on z Donu asi jo/ atd.Jde o to, že pokusí-li se někdo aspoň trochu uhnout z vytyčené linie, přestane být zván do televize apod. což se Bestovi za kritiku usa stalo. Od doby co napasal, že jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet /asi půl roku/ nikde nevystoupil, přestože ho předtím zvali

    • Sio

     To už je dnes něco jako přírodní zákon. Jak si otevřeš moc hubu, tak po ní dostaneš.

  • Kamil Mudra

   Dodavatelé zbraní, bankéři a velkopodnikatelé si mnou pacičky vždy, ať to stojí co to stojí (samozřejmě někoho jiného než je samé).
   Rozhovor se slovenským diplomatickým pracovníkem, pracujícím 18 let na území Jugoslávie a Albánie i v Kosovu a Srbsku. Rozhodně stojí za poslech.

 8. Astr

  I doma se deji veci:
  Co ČT natočila, ale neodvysílala …
  o tom ze Havlisti a kavarensti experti chteli aby president vyznamenal Pussy Riots
  a on odmitl !
  On je naopak spravne pojmenoval!
  Normalni zenske nepujdou ukazkove sukat do kostala a nazyvat to protestem !
  Za takovy hnus by se melo vyznamenavat?
  A o tom je to TV neodvysilane video !
  Bohuzel video jako mp4 file to nedovoli vlozit.

 9. Eddie

  Technicka : Baudys nestrilel, rana vysla ze zbrane jednoho z clenu ochranky kdyz bylo letadlo na zemi. Tahle legenda je nesmrtelna :-)