1. Janika

  Koukám, že umělecká fronta Ukrajiny je na úrovni naší „kavárny“ :-). Bohužel, nejen snaživí umělci, ale i vedoucí představitelé země. Pokud to jsou opravdu takoví idioti, není to legrace, ale tragédie… A taky na to lidé tam krutě doplácejí, na obou stranách.

 2. vittta

  Dostává jako dary iluze.
  Skoro bych si myslel, že v nacistickém vedení Ukrajiny tyto nálady opravdu vládnou, tam se ta parta směje jako debilové v ústavu.(jen aby té rodinné fotky ještě nelitovali)
  Ta pindule v těch maskáčích tomu dává zajímavý punc válečné jakési rady.
  No hlavně že je legrace, jejich vojáci ale takové úsměvy nemají a už vůbec se nesmějí jejich civilisté, na nich jim ovšem doslova hovno záleží….

 3. vittta

  Možná se sem hodí můj dopis Čulíkovi.
  Je k tématu.
  http://www.blisty.cz/art/76441.html

  Pane Čulíku,
  vždycky když nakouknu do vaší prolhané žumpy, vyprsknu smíchy a chce se mi brečet.

  Proč nyní:
  Je tam článek z nějakého britského média, který je naprosto typický.
  Uvádí se že „Konec bojů a zabíjení na východní Ukrajině by jistě byl uspokojivým výsledkem. Ale s ohledem na detaily, které byly dosud zveřejněny, vypadá skepticismus více než oprávněně. “

  V této pokrytecké lži je čtenáři vnucováno, že jediné, co by VŠICHNI chtěli, je konec bojů a zabíjení na Ukrajině.
  Možná se ptáte, proč je to pokrytecká lež, toto médium na to dává odpověď.

  Záhy je totiž psáno o ozbrojencích, podporovaných z Ruska, což je konstatování, které je s ohledem na absenci důkazů dost odvážné.
  Důkazy o tom buď nejsou, nebo nejsou zveřejňovány, osobní slaboduché úvahy, stojící na lžích či na vodě různých Dolejších nelze jako důkaz brát.
  Ano i já se domnívám, že ozbrojenci podporovaní nějakým způsobem z Ruska jsou, ale nelze to dokázat, jen to pouze logické.
  Dále se píše o Dalbacevu a o bojích tam a o pochopitelné snaze Ukrajinců (těch hodných a pravých) tento železniční uzel nenechat bez boje Ukrajincům. (těm zlým a nepravým).
  Zde je patrné, že zastavení zabíjení není tak úplně prioritou, prioritou je vítězství. (správné strany)
  To potvrzuje další odstavec, kde je vypsáno plno nevýhodných závazků pro Ukrajinu (tu hodnou a demokratickou s nedemokraticky vzešlou vládou a prezidentem).Překlep hranic r. 2015 vypadá divně ale to je vizitka BL, s tématem to nesouvisí..

  No a pak se do 15 února může EVROPA utěšovat nadějí, že se příměří stane skutečností, což ukazuje, že autor zase zabrousil do vod humanity ale také hnedle ukázal, kdo ten humální je a je to právě ta Evropa, která nejspíš končí právě u Dalbaceva, dále je jen Putin a asijské hordy.
  Není jisté, žeMinsk II povede k ukončení krveprolití (zde to autor pro jistotu ještě zopakoval, i když o tom pojednává ten článek)

  No, pane Čulíku, a pokud se tak nestane (obrys hrozby), pak bude nutné diskutovat otázku dalších sankcí (hrozba) nebo rovnou dodávky zbraní Ukrajině.(hrozba válkou)

  Jo…takže ještě větší krveprolití, při čemž je dobré si všimnout, že zbraně se budou dodávat té hodné Ukrajině, protože na vině případného krveprolití či neplnění dohod Minsk II je automaticky Ukrajina zlá-tedy ta východní.
  Těžko si totiž představuji, že zbraně se budou hodné Ukrajině dodávat proti Rusku, že?

  Tak blahopřeji k dalšímu čulíkovskému článku a až „to“ vypukne a Evropa potáhne na Rusa, doufám, že se necháte s Dolejším naverbovat a nebudete tam posílat jiné.
  Je v tom kus historie-pro Rusy určitě.
  Do Ruska netáhli Němci nebo Francouzi.
  Byli to v obou nejbrutálnějších taženích Evropané.

  • Janika

   To jsi vystihl moc pěkně, vittto, to obludné pokrytectví, jak jedním dechem žvaní o tom, že chtějí mír a hned vedle podporují válku. A ten závěr, z toho až mrazí. Na rozdíl od Trpaslíka si myslím, že o tomhle je třeba psát. BL už taky nečtu, ale plno lidí je ještě čte. Tam to úplně zabil Dolejší. Podobně jako Právo Mitrofanov, dneska tam běduje, že Zeman nic neprovedl a není tudíž o čem psát, tak mu nadává za to, že nic neprovedl :-).

   (máš mail, tak se mrkni)

 4. BARON LE SAMEDI

  Ono je mnoho důvodů, proč se Putin v Minsku mohl usmívat. russian news.cn, neboli čínský zdroj uveřejnil, že kyperský prezident – Kypr je člen EU- nabídl Rusku vojenskou leteckou základnu u Akrotiri, kde je už základna Britská. Frantíci mají základnu u Paphosu v horách a Turci od Risoskarpasu na západ. Dovedete si příkladmo představit, že by Zeman teď nabídl Brdy Rusům? Takže Kypr a Řecko už vědí, kam patří. Na druhé straně, Porošenko a pan Saakašvili, který má věčně rozmáčený nos- říká se, že kokainisté vypadají jako lidé s věčnou rýmou, čímž netvrdím, že pan Saakašvili je kokainista, víme jen, že žvýká kravaty- je jeho head pro vyzbrojováním americkými zbraněmi. Tedy, je nejvlivnější Porošenkův poradce, vyjma těch ze státu Virginia. Má stočlený team. Ukrajina, po mém, ještě něco chystá.

  • Janika

   No co asi můžou chystat, Porošenko se vítězoslavně netváří, takže to, co provedou, bude zoufalství zvířete zahnaného do kouta a nemajícího co ztratit. O to je to děsivější…

 5. zet

  Našla jsem přímý přenos z Minsku. Nevím, kam to poslat a tak to vyvěsím tady. Nejvíc se toho děje ke konci 2:10:00 -2:50:00 asi. Ti novináři, to je opravdu podivná sebranka. Spousta jich tam vypadá jak šupáci, i když velmi dobře ví, kam jedou a jak je to důležité. Snad to má být projev svobody a toho, že se nenechají uplatit. Ale ideologicky správně musí informovat všichni, takže je to spíš neomalenost a povýšenost. Cítí se prostě jako nadlidi.

   • dixi

    Poslouchali jsme dnes čt 24 a je otřesné, jakým způsobem komentují dění na ukrajině. Samozžejmě, za všechno může Putin.

  • zet

   Chtěla jsem to jen jako odkaz, ale objevilo se mi tam celé video. Takže buď klikněte na název anebo tady přepíšu adresu

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s