Ruský OMON řádí a bije „negry“

Napsal Baron
Snad hned poté, co si Pussy Riot zabojovaly se zdejším prezidentem – mančafty tvořili Zeman vs. aktivističtí novináři ČR i ČT- stvořily paní Aljechina a paní Tolokonniková video.

Zabývá se závažnou tématikou, trochu přetočenou jinak, protože v balaklavě, přirozeně, je svět jiný, než normální. Strčte si na hlavu kulich, ostatně. Skupina představuje cigarety, zmiňující v názvu jaro – moskevské, či jiné, a švenkuje do hrobu, kde jsou v uniformách OMONu pohřbívány Aljechina s Tolokonnikovou. Automatický bubeník pohřeb prokresluje, a v závěru hrobník, který není vidět, odhodí cigaretu i nástroje.

Dlužno vysvětlit, že příběh Afroameričana, který skutečně nemohl dýchat, se přihodil v New Yorku, kde se policista na sto šedesát kilogramů vážícího muže skutečně vrhl, srazil jej k zemi, on ztratil dech, a posléze se udusil, aniž by mu NYPD poskytla první pomoc. Obviněn byl z toho, že chtěl prodávat na ulici, na Staten Islandu, solo cigarety, tedy cigarety nezdaněné jednotlivě, jako u nás Kusovky. Zabití vyvolalo vloni černošské bouře v NY.

Proč Pussy Riot doslova zneužily motiv udušení muže při policejním zákroku nikdo neví. NYPD nenosí uniformy OMONU a kouření zde nebylo ani symbolické, leč arteficiální, uměle vymyšlené policistou. Ten byl znám tím, že na ulicích hledal cigarety i v tělních dutinách – jemu – podezřelých. Černých podezřelých, převážně.

Smutný příběh tak dostává sta jiných výkladů, sami na nějaký jistě přijdete. Podstatné, na videu, nikoli skutečném příběhu, je to, že s hudbou nemají pussyriotky nic společného. S textem – také ne, a už vůbec ne – se zpěvem. V čem je to tedy „jejich“ klip – nevím. Co nevím já, ví ovšem možná profesor Putna a jejich obdivovatelé. Svět pražských diskoték a kaváren dostal přírůstek do hit i TOP parád absurdit.

Reklamy

47 comments

 1. Janika

  Už jsem myslela, že vážně dokáží něco takového složit nebo zazpívat. Shlédla jsem to a zvedal se mi žaludek nad tou nechutnou manipulací – a to jsem ještě nečetla Baronův text o tom, jakou skutečnou lidskou hrůzu ty čůzy takto sprostě zneužily…
  Jestli je tu nějaký „Putna“, co to dokáže vysvětlit, tak směle do toho, slibuji, že to vysvětlení nezabanuji, ať je jakékoliv. Když už si tedy tímto svinstvem zašvihávám blog…

  • embecko

   Ano, Blisty/ Guardian to okomentovaly stranicky:
   „Podle deníku Guardian je píseň „I can´t breathe“ také přesvědčivým protestem proti politické situaci v Rusku a Putinově krvavé utajované válce na Ukrajině. Videoklip, v němž jsou obě členky Pussy Riot pohřbívány zaživa, je obdobou tajných pohřbů stovek ruských vojáků, kteří zahynuli při bojích ruské armády na Ukrajině.“ – See more at: http://www.blisty.cz/art/76511.html#sthash.ofQx6WvK.dpuf

   Tak ony natoci pisen o zavrazdenem sprostem podezrelem americkou policii, ale v podstate jde o protiputinovsky vzdor…z toho by se jeden… :o)
   To potvrzuje i moji tezi, z o islam ted nejde…pokud se kulturnimi zavaznymi vzory nejvyssi urovne stanou zoofilky a transvestita (Conchita), pak je myslim problem uplne jinde, nezli v nejakem „ohrozeni tradicnich hodnot“ skrze prichozi :o)

   • Janika

    Já si dokonce myslím, že o islám nejde tak moc, že proto proti němu Zeman brojí :-). Jakože boj proti větrným mlýnům ničemu neublíží a přitom je člověk v houfu a může bojovat proti tomu nebo za to, na čem opravdu záleží. Ale možná Zemanovi jen moc fandím :-).

   • BARON LE SAMEDI

    V podstatě mi šlo o to, jak někdo, kdo nesloží text, nezpívá, nehraje je nakonec označován, viz blisty, za autora nového klipu (s autorskými právy?). Já píseň nemusím poslouchat dvakrát, leč její ukradení tvůrčími umělkyněmi v uvozovkách mi vadí. A to, že jsou oslavovány jako autorky. Možná vymyslely s někým, kdo sedí na americké placené židli, ten pohřeb, leč ani omonovci nejsou pohřbíváni anonymně, jsouce vojáky, a předpokládal bych u nich ruské psí známky, z nichž půle se po smrti odebere, půle na řetízku se pohřbívá s tělem. Pokud měly „dámy“ na mysli něco jiného (třeba mafiánské vraždy objednané oligarchy, kteří jinak mají volný vstup do přístavů, měst a letišť USA, kam nesmějí třeba ruští diplomaté), vyjádřily se špatně. Mne, jako příležitostného kuřáka docela vyděsilo, že když před policajtem v USA vyndáte krabičku cigaret, můžete být obviněn, že cigaretu, kterou jste si vyklepal z krabičky, jste nechtěl sám vykouřit, nýbrž, že jste ji chtěl v rozporu s zákony o tax and revenues prodat. Což je přestupek, a opakovaný přestupek může být stíhán jako pokračování v trestné činnost, neb přestupek je trestný, byť většinou, u nás v Evropě, administrativně a finančně. V Americe je každý, zdá se, víceméně v předvězeňské svoboděnce. Včetně těch nahoře, vzpomeňme Strauss-Kahna. Janice se omlouvám, že jí házím na blog odpadky. Někdy ale jenom z odpadků poznáte, „jak se žije doopravdy“.

    • Janika

     Ale ne, Barone, nemyslela jsem to jako výtku na Vás, rozhodla jsem se sama to sem dát. I když se znechucením k „umělkyním“. A máte pravdu v tom, že je třeba na to upozornit – plno lidí by tu píseň opravdu považovalo za jejich dílo, já taky, kdybyste na to neupozornil.

     • embecko

      Tak jak je to? Overoval jsem si to jinde a vsude pisi, ze Masa a Nasa poprve zpivaji anglicky a jsou zasypavany v hrobe. Radsi to s Baronem zkonzultujte, at tu nevisi zmatecnost, aby se nam nevysmali v nasem zavilem proputinismu.

       • vittta

        No…to by mě zajímalo.
        Ale naznačilo to tu propagandistikou hodnotu.
        Ani „my“ nevíme, jestli je to pravé.
        V případě že ne, tak originál skladbu zná třeba jen 1% lidí, to je jako by to neznal nikdo.
        Můj kluk poslouchá dost rap a jednou jsem tam slyšel motiv Falka z notoricky známé písně „Amadeus“.
        Tu skladbu zná úplně každý, bez ohledu na to, co poslouchá.
        Jenže-on ne, je mu 17.
        Byl překvapen, když jsem mu to řekl a dokonce kroutil hlavou, že jako mám moc keců.
        Jenže 17 je pomalu dospělý…..

      • hauptmann

       Že prý to stvořily za jedinkou noc a jedná se o „dark urban industrial ballad“. Mimořádný umělecký počin! Nebýt Putina, redaktor Guardianu by se musel hodně snažit, aby na téma tohoto klipu vypotil tolik písmenek. Moc se mi to líbilo, vydržel jsem u toho skoro minutu. Tak tohle Rusům skutečně nezávidím. Furt se tady mluví o jejich kultuře a umění a najednou jsou tu pohřbené Pussyny.

    • embecko

     No ja nevim, Barone, ja tam ctu, ze to slozily, zazpivaly a i nahraly. Masa a Nasa :o) (nebyl to kdysi nejaky cesky hit?)
     „On Wednesday, Pussy Riot’s Nadya Tolokonnikova and Masha Alyokhina released their first song in English. Titled I Can’t Breathe, it shows Nadya and Masha dressed in the blue uniform of Russia’s OMON riot police, lying in a grave.“

     Ono je to ale jedno, i kdyby jenom „dodaly namet“, bude to stejne jejich, hlavne kdyz tam je Putka.
     S casem zjistuji, ze jsem zakukleny konzervativec a ze mi pervezni kukturni vzory vadi. Ne jako projekty samotne, at si strkaji co chteji kam chteji, me vadi to povyseni na vzor. Jako za komunistu Zagorka a major Zeman…opet nic proti nim, sam jsem je poslouchal, sam jsem se na ne dival, vadi mi jako nevhodne vzory, zamerne vytazene propagandou. Mozna jsem ze Zagorky postizenej a nechapu modernu, to je take mozne, ale to zas neni objektivni konflikt, tady to klidne muze byt i naopak.

     • embecko

      Tady je, Jirka Korn, dalsi podezrely vzor :o)

      Ale pisnicka je to docela dobra, kvalitne vystavena, ma neco do sebe :o)

      • vittta

       Tak tady je to jasné.
       I blbec si musel všimnout, že Korn vizionářsky upozorňuje na nebezpečí Ruska a předvídá nástup Putina.

     • BARON LE SAMEDI

      nevěřím, že dodaly námět. Ten vidím spíše v úřadu tiskového attaché jisté atlantické velmoci v Moskvě.

      • BARON LE SAMEDI

       Song s vizitkou Pussy Riot + pět Američanů, automatický bubeník je potlačen, jde o skutečný protestsong, protože vizualizuje rasový problém v USA. Takto natočen akcentuje rasistickou povahu americké demokracie. Věnujte laskavě pozornost tomu, že od třetí minuty zpívá mužský hlas, nejsou tam pouhá zvolání I cant breathe, ale zpěv. Nepředpokládám, že dámy jsou s to imitovat muže. https://www.youtube.com/watch?v=wU-FLnr-38s#t=248

       • BARON LE SAMEDI

        Autory výšeuvedeného jsou: R.Hell, N.Zinner, A. Wyatt, Jack Wood a Scofferlane, což je riotér, člověk, dělající totéž co Pussy. Na YouTube má dosti písní, třeba https://www.youtube.com/watch?v=s1wZrX4hi-Q Zpívá a píše texty vč. aranžmá. Pokud si video pustíte, je stejně ponuré, jako hrob Aljechiny a Tolokna. Neřekl jsem, že s klipem nemají nic společného, naopak, v té absurditě hrají obě dvě. Je pak už zcela jedno, zda Tolokno (má kanadský pas, a měla ho ještě před vystoupením v Chrámu Vasila Blaženého) minutu či dvě zpívá. Pět Amerických autorů dává reálnou představu o tom, že autorství pussyriotek je mizivé, možná tak těch 20%. Nehodlám se tomu věnovat. Je to blbost, programovaná na to, aby diváci byli poštváni proti RF.

        • BARON LE SAMEDI

         Osobní poznámka: možná jste viděli dílo zvané Odcházení. Pan Havel, autor, mne nadchl závěrem, kdy se vynořuje z leknínového jezírka s šampuskou v ruce, připíjí jí, a říká, že děkuje, že si diváci během promítání vypnuli své mobilní telefony. Pamatuji si, že jako děcko jsem snad stokrát viděl americkou reklamu na změkčovače vody fy Culligan , kde se urostlý blondýn vynořoval, stejně jako pan Havel, z vody, v šampusce měl vodu (stejně jako pan Havel v leknínovém jezírku), usrkl si, pozvedl šampusku, a řekl: it is Culligan water. Že by pana Havla přesná kopie napadla, nebo reklamu viděl jako já, a podvědomě ji uplatnil…? Kdo je autor téhož: fy Culligan v šedesátých letech, nebo pan Havel před několika lety? Ale mi se to líbilo, protože si pamatuji, jak jsem na takové blbosti, jako děcko, civěl.

        • embecko

         Vy jste rejpal, Barone, ale to je dobre…zjevne je kazdemu jedno, jaky podil tam Pusiny mely a vsude se opakuje ten samy text, video je proste jejich a basta :o)
         Ale tady jsem to nasel:
         „Alyokhina and Tolokonnikova don’t actually sing the vocals, the band says. The two musicians star in the video and are credited with its “concept” and production. The vocals and lyrics are largely the work of two other Russian bands, Jack Wood and Scofferlane.“
         http://www.washingtonpost.com/blogs/style-blog/wp/2015/02/18/i-cant-breathe-pussy-riots-first-song-in-english-is-about-eric-garner/
         Takze mely napad, lehly si do diry a jeste si to zaplatily :o)

         No ale minimalne je to opet dukazem, jak pazravy je kapitalismus, jehoz podstata je -jiz- podvratna. Cokoliv proti nemu podniknete, obrati ve svuj zisk :o)
         To byly 2 mouchy jednou ranou: vejvar a propaganda, to je temer mistrovsky pocin.

         • Kamil Mudra

          Nojo, to je holt problém vás co umíte anglicky. My co jim nerozumíme, shlédneme klip a řekneme si: „Hmm… Zase nějaká protikuřácká kampaň.“ :-)

   • vittta

    O islám možná nejde, ale u mě je islámnebezpečí č.1. Ten přistěhovalecký.
    Pokud ho někdo nepovažuje za problém, pak mu nerozumím, protože víc důkazů problému nelze u ničeho nalézt.
    Někdy se problém dá zamlžit i tím, že je do očí bijící.
    Prostě „podívejte, my se nebojíme a co jich tady je“.
    To je jak u kouření.
    Jen málokdo v tom vidí problém, kde kdo kouří.
    Za to „tráva“ je problém velký, protože jak si dá někdo brko, už umírá a má návyk atd..atd..
    Je to tajemné, nikdo huliče nevidí, resp. ho nedokáže rozpoznat.
    Podle mě na to jdeš moc věděcky.
    Jak jsem postřehl, tak okázalou dehonestaci mulimů nejsi schopen uchopit jinak, než manipulaci, protože ti, kteří o muslimech žvaní opravdu manipulují.
    Podle mě je dobré se dívat a neposlouchat moc oficiální komentáře.
    Jasně-prakticky to nejde-ale může to být taková hra.
    „Co bych si o tom myslel, kdyby to nekomenovali v TV „(a jinde)
    Tak se já automaticky zbavuji propagandy.
    Ta jenom doplňuje, co si o věci myslím sám.
    Také …možná to tak nevypadá-ale já mám naprosté minimum informací.
    Co si přečtu tady,(zdaleko na všechno, to bych se zbláznil) na novinkách (každý den jen hlavní stránka) nebo na BL, (prolétnu, většinu nečtu) zprávy moc nesleduji, noviny nečtu…
    Stačí to, člověk se pak doslova přehltí a zákonitě propadne depresi…

    • embecko

     Nerikam, vittto, ze islam neni problem, ale ze o nej ted nejde. Samozrejme to problem je (ale ne soliterni, nybrz spojeny s celou imigracni politikou) a kdyz se Evropa nejak moc nerozpadne, tak se bude muset resit, to je bez pochyby.
     Me je to jasne jako Robejskovi :o) skoncila globalizace, kapik nema komu prodavat a produktivita navic roste= pribyva nezamestnanych.
     No a aby toho nebylo malo, tak svazy prumyslu tlaci na vyssi imigracni kvoty, aby tu mely nekoho, kdo bude delat za cinskou mzdu. Odkaz jsem sem uz daval, ale presto:
     http://de.reuters.com/article/domesticNews/idDEKBN0KL1FW20150112
     To je nejakych 300.000 muslimu (kdyz to prezenu) rocne jen Nemecko. A my tu budeme resit co jako? Burky, veprove ve skolnich jidelnach, vanocni stromecky? Je to krute zapecena vec, jak hospodarska situace, tak multikulti.
     Anebo co se bude vlastne resit, jak by mel vypadat zakladni balicek treba 5- 10 multikulti opatreni, ja nemam zadnou predstavu, kde by se melo zacit. K cemu treba zprisnit zakon, kdyz do nekterych cvrti se nesmis ani priblizit? Ja fakt nevim. Zakaz verejnych motlideb? zatim jsem nevidel v Evrope se ani jednoho muslima modlit.

     • vittta

      To mi neříkej, že nemáš představu o vhodných zákonech.
      Měli bychom se soustředit na věci, které jsou možné, to zaprvé.
      Tedy musíme brát v potaz mezinárodní situaci, ať už si o ní myslíme, co chceme.
      Podle mě nám nikdo nemůže vyčítat, když budeme požadovat znalost jazyka a základy historie pro získání občanství.
      Když budu myslet na zadní kolečka, pak je vhodné zároveň zvednout minimální mzdu a sociální dávky nastavit tak, aby imigranti a Cikáni nebyli žádaným zbožím. (to jsou třeba ty nehorázné částky za prasečí chlívy,nebo umělý rasismus na školách…inkluze se tomu říká atd..atd..)
      Všechno spolu souvisí.
      Pak bych se pokusil znemožnit co nejvíc vliv rodičů na své děti ve smyslu komunity a víry.
      Rodiny by byly umístěny co nejdál od sebe a zákazy šátků ve škole, nebo znemožnění vyjmutí z tělocviku, či jiné věci.Klidně i to vepřové atd..
      Jsou to malichernosti ale důležité.
      U nás by dokonce šlo naprosto vyloučit náboženství z veřejného života a na tom důsledně trvat.
      Tedy neuznávat jakékoliv náboženské důvody k čemukoliv.
      Skvělá by byla ZVS, tedy vojna.
      Rok.
      Bez výmluv….snad by se to dalo zdůvodnit i EU.
      Samozřejmě…přísně sekulární.
      Neustupovat v maličkostech…
      Saxi, takhle bychom měli z muslimů nakonec věrné Čechy, kteří by nakonec bránili novou vlast rázněji, jak zhýčkaní našinci.
      Troufám si tvrdit, že jenom my, co jsme tady, bychom něco vymysleli za měsíc.
      Maličkosti, pěkně po Česku.
      Něco uklohnit. co by nebylo moc vidět.

      Šlo by to…jenže v tomhle nemocném světě to nejde, svět je nemocný proto, že jsme nemocní my..malověrností, depresí a kupodivu pýchou.
      Muslimové jen zvýrazňují naše nemoci, najednou jsou vidět.
      Jejich tlak je organizovaný, soustavný a napadá systém evropských hodnot v jejich jádru.
      Jsou s námi ve válce, a vítězí.
      Štvaní na Rusko Evropu dále oslabí.
      Kdo ví, kdo za tím ve skutečnosti stojí.
      Třeba to ani nejsou USA…nakonec, na USA se nadává veřejně a nic se neděje, na muslimy si nikdo veřejně nadávat pomalu nedovolí.
      Evropa není slabá ani poražená.
      Jsme pořád ještě pohádkově bohatí a nesmírně silní.
      Že to nevidíme je naší chybou, lidé jsou zhýčkaní a věří vlastní slabosti více, než svým očím a rozumu.
      Ale utíká z nás krev jak z raněného zvířete a slábneme a jednou…jednou prostě zeslábneme.

      • embecko

       Tak dobre, vittto, nechci zabrednout do nejake nekonecne diskuze. V zasade co by se mohlo udelat uz ted, je nejaka ta pravidla, jak pises, vyhlasit „verejne“. Zatim je to tak napul, potichu, zakon jakoby plati, ale zrejme se ho dotycni boji dodrzovat, ci upozornovat na jeho prekroceni.
       Tedy se asi shodneme na tom, ze dulezitejsi, nezli sama pravidla by pak bylo je udelat svym zpusobem exemplarni a soustredit na to pozornost.
       Nebudo to radsi promyslet dale, co treba s lidmi, co modleni se na ulici povazuji za soucast ustavnich svobod, ci ty miliony, co maji uz obcanstvi a odmitly by se podridit- co s nimi, zavrit? Pozavirat desitky milionu muslimu na cely zivot do vezeni? Fiha, to by byla palka :o)

       • embecko

        A druha vec: zastavit pristehovalectvi= zcela preorat hospodarstvi, donutit nejak mistni delat za minimalni mzdy namisto muslimu (anebo zkrachovat) a vubec prestavet spolecnost tak, aby se obesla bez imigrantu (nastavit jine priority, hodnoty, ocekavani atd.), zkratka udelat revoluci se vsim vsudy :o)

       • vittta

        My je tady zatím nemáme.
        Já psal o nás.
        Co s desítkami milionů jinde je otázka.
        Jenže tvoje obavy z „modlení na ulici“ jsou dost extremní.
        Ústavní svoboda nemůže být prostě modlení na ulici, ale modlení na vyhrazených místech.
        To je velice logické a nikdo nemůže nic namítat.
        Stavět pak na vyhrazených místech třeba mešity je nutno zatížit byrokracií, která v pohodě zvládá větší oříšky. Urbanistický styl,památkové zóny, územní plán.. atd..atd..
        Duchovní pak mohou být pod kontrolou státu, nebo minimálně prověřováni.
        Komunisté si s chobotnicí katolické církve poradili celkem dobře a humálně, excesů zase tolik nebylo a já si myslím, že pro funčnost kontroly byly zbytečné.
        Mělo by se dosáhnout stavu, kdy cizinci budou rádi, že mohou být občany,ne že budou vyžírat stát i v případě, že občany nejsou, jak se to děje dnes.
        Co píšeš o hospodářství je pak podle mě fikce.
        Hodně lidí mluví o tom, že by se ekonomika zhroutila bez cizinců-ale na druhou stranu máme hromadu nezaměstnaných, nevidím pak žádný logický důvod, přijímat další cizince, protože budou logicky buď dělat za méně, nebo budou další v řadě nezaměstnaných.
        Jenže…oni za méně dělat nebudou, sociální dávky jsou nakonec výhodnější jak práce.(zde používám příklad od nás, jak to je jinde, nevím, ale vzhledem k sociální turistice to mají asi ještě lepší-nebo se využívá kurzu měn, což se zase dá vyřešit sociální podporou vyplácenou třeba ve stravenkách…nebo jinak, dá se to vymyslet a již se to i vymyslelo, ale aktivisté to zastavili-to nelze tolerovat a ustupovat jim)
        A zase….stát klidně může snížit cenu práce a zároveň zvýšit minimální mzdu (zaměstnavatel by měl náklady stejné, zaměstnanec vetší plat) protože se to státu vyplatí, jelikož nebude muset vyplácet dávky a naopak dostane od pobíračů dávek prachy.
        Dá se to Saxi, dá….ale „někdo“ to buď nechce, nebo se systém rozložil automaticky tím, jak do významných funkcí nastupují čím dál větší idioti, což nemusí být vůbec cílené ale náhodné, jak ubývá reálná možnost dobrou politickou prací měnit poměry k lepšímu.(právě kvůli těm idiotům)

        • embecko

         Oni komunisti jako jedini dostali cirkev presne tam, kde si sama(!) vytycila misto, tedy ji urcili pastyrskou roli, do niz ji nezasahovali ani nahodou…pokud byly nejake rozepre, pak jen proto, ze cirkev mela politicke naroky. To jsou nasi kluci prelatsti, jen co muzou, uz se perou o moc a o majetky, Kristus, Nekristus.

         • vittta

          Jo, to je dost přesné.
          Až komunista udělal ze zločinecké organizace církev Kristovu.(vč.chudoby)
          Jako inspirace ale dobré, ne?

          • Kamil Mudra

           Já myslím, vittto, že úplně postačí ta jediná věta kterou jsi napsal: „Tedy neuznávat jakékoliv náboženské důvody k čemukoliv.“ a nic dalšího už vymýšlet není třeba.
           Prostě jsou tu nastavená nějaká pravidla (zákony), která mají automaticky navrch před pravidly jakékoli církve, pokud tu chceš žít budeš je dodržovat a jestli s tím máš nějaký problém – nikdo tě tu nedrží.

           Stará se snad zaměstnavatel o to že potřebuješ volno kvůli nějakému náboženskému rituálu? Houbelec! Chceš volno – vem si dovolenou. Někdo by mohl říct že celostátně slavíme třeba Vánoce. Nojo… Ale když jsi lékař, policista, řidič autobusu…. a vyjde na tebe šichta – naklušeš do práce i kdyby se z toho měl Ježíšek třeba po….

           Jediný problém vidím v našem prolobovaném parlamentu, protože ti šašci jsou ochotní za přiměřené všimné, odhlasovat i povinné nošení turbanu.

 2. lomikel

  tady je clanek k tematu, ale upozornuji ze jsou tam zmineni i zide, kdo nechce cist nemusi. je to prot ze femen objevil/spoluvytvoril jisty Jed Sunden, ktery v kyjeve vydaval/vydava englicke noviny ( imho v ramci nestruktruniho rizeni smerem k maidanu). On se ke svemu zidovstvi hlasi. Ale to neni az tak podstatne, v clanku, dulezitejsi jsou informace jak femen funguje (jako mafie kombinovana s PR firmou na vychodni zpusob) a jak siroce je rozprostren.

  http://afinabul.blog.cz/1502/kdo-taha-za-nitky-femen-a-pussy-riot

  tazke je to na vas janiko jak se k tomu postavite smazat ci ne, muj pohled je ze otevrate urcita temata se kterymi si pak editorsky nevite rady, zadny muj problem v tom nevidim. Ja si servitky nebery programove, je mi dost jedno koho se to zrovna tyka.

  • vittta

   Ten článek je nádherně „konvičkovského“ střihu.
   Lze se tam dozvědět, že nějaký Žid podezřele zbohatl a že hnutí Femen založil.
   Po popsání jeho zbohatnutí je tam napsáno, že v r.2011 hnutí opustil,když se přestalo montovat do katolíků.
   Údaje, tam psané, se nedají ověřit a jsou dost podivné, např.aktivistky dostávali v Kyevě 1000 E za měsíc a na západě 1000 E denně, což je takřka určitě blbost.
   Rovněž jak bydlí není známo.
   O anglických novinách v ČR nic nevím a upřímně řečeno, jen kretén by si mohl myslet, že se na tom dá vydělat.
   Článek dále pokračuje obecnými tvrzením bez jakékoliv výpovědní hodnoty.
   Hemží se to tam ovšem Židy na každém roku, při čemž ale není jasné, jaký je faktický politický cíl těchto chuligánek.(Židů v jejich pozadí)
   Pouze se píše o oslabování křesťanství, což s ohledem na faktický stav křesťanstké moci vypadá poněkud komicky.
   Navíc trapné výstupy radikálních feministek mohou-když už- křesťanství leda posílit.
   Jak pánbíčkáře nesnáším, s chutí bych ty krávy nakopal do análu, když by znesvěcovaly katolický kostel, protože se to prostě nedělá.
   Hnustí je navíc tak radikální, že NEMŮŽE oslovit žádnou skupinu obyvatel, zaujme pouze radikály, které není třeba nijak politicky vzdělávat, budou vždy proti všemu a polovina z nich to dělá za peníze a druhá polovina je nesmírně blbá.
   Ve výsledku si třeba myslím, že když by se vzali čeští občané,silně nenávidějící Putina a Rusko, tak řádění těchto krav v pravoslavném chrámu by nejméně polovina z nich odsoudila jako krajně nevhodné.

   Propagandistiké vyznění článku je ale jasné.
   Spočívá právě v extremní neoblíbenosti radikálního feminismu. (mezi muži i ženami)
   Tam se na jednu stranu postaví tyto neoblíbené postavy-a na druhou Židé.
   Vyznění je jasné-špatnou věc organizují Židé, jsou tedy špatní.
   Politický cíl (Židů), aby měl alespoň minimální význam, z toho není zjevný žádný a už vůbec ne takový, aby se hodil konkrétně Židům a poškozoval konkrétně někoho jiného.(kohokoliv)

  • Janika

   Barone, internet je plný informací a podnětů, člověk fakt neví, kam dřív. Pokud sem něco dáváte Vy a ostatní, tak je snad možné předpokládat, že je to po zralé úvaze a s určitým cílem. Proč jste sem ale dal odkaz na tyhle s…ky, to nechápu.

   • BARON LE SAMEDI

    No jo, tam byly záběry, možná pár prokliků zpátky, na dnešní moskevský antimajdan. Za ty ostatní sračky, neručím a omlouvám se za chybu.. Vidím, že mi to vzalo jen blogera, ne jeho stránky. Písničku níže berte jako náplast. Zase někdy……

    • Janika

     Tak to jo, Barone, já už se lekla, že je to Váš oblíbenec :-).
     Kopání do vlastní vlády působí odpudivě, když je země cílem útoků ostatního světa a její vláda se tomu snaží v zájmu obyvatelstva čelit. V takovou dobu mají lidi držet pohromadě.