Není libo převrat?

 

Napsala merlin

Nevíte jak na to? Zkuste si někdy prohlížet jen titulky. Zcela bezpečně najdete někoho, kdo ví, co chcete a jak na to. Jen mě zaskočilo, jak široké spektrum to zasahuje. Reklama, ve které USAID nabízí své služby a způsob, jakým tak činí, mě velmi zaujal. Od té doby před spaním místo počítání oveček přemýšlím, jaký převrat a kde si u nich eventuálně objednám, až se šikne. Možná se pletu. Možná si to vykládám špatně. Posuďte ostatně sami.

PLATIT JE HRAČKA, KDYŽ VÍME, JAK NA TO!

11 000 000 Kč měsičně –  Víme jak na to !

Zbavte se kruhů pod očima: Víme, jak na to!

Už žádné tukové záhyby na těle při sexu! Víme, jak na to!

PRSNÍ ORGASMUS: Víme, jak na to!

Jde penis doopravdy zvětšit? Ano, víme jak na to!

Naučte se vidět svou auru: Víme, jak na to!

VAŘTE BEZ ŠPINAVÉHO NÁDOBÍ! VÍME, JAK NA TO!

Soustřeďte se! Víme, jak na to!

Výzkum migrantů v ČR – víme jak na to!

Víme jak na to. IQ Roma servis o.s.

Genderová politika – už víme jak na to!

Vodafone: V šesti zemích vás mohou odposlouchávat. Víme kde. Víme, jak na to.

VÍME, JAK NA TO. JSME TU JEN PRO VÁS OD ROKU 1961. Vaše USAID

***

Z wiki :,,Americká agentura pro mezinárodní rozvoj, je agentura federální vlády Spojených států amerických, zodpovědná primárně za administraci zahraniční civilní pomoci. Byla založena roku 1961 výkonným rozhodnutím prezidenta Johna F. Kennedyho za účelem realizace programů rozvojové pomoci v oblastech schválených Kongresem na základě zákona Foreign Assistance Act z roku 1961. USAID, jako nezávislá federální agentura, získává souhrnné zahraničně-politické směrnice od amerického Ministerstva zahraničních věcí a usiluje o „podání pomocné ruky lidem v zámoří, bojujícím za lepší život, za účelem zotavení z katastrof, či těm, kteří se snaží žít ve svobodné a demokratické zemi.“

Agentura působí v subsaharské Africe, Asii, na Blízkém východě, v Latinské Americe a Karibiku, Evropě a Eurasii. K září 2012 se USAID stáhl z Ruska, kde působil dvě desetiletí, poté, co ruská vláda rozhodla zastavit jeho programy v zemi.  1. května 2013 byla USAID vykázana z Bolívie,. kde byla obviněna z politického vměšování.,,

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/usaid-pry-tajnym-twitterem-podkopavala-vladu-kuby_303113.html#.VQLrr2iG9qU

http://literarky.cz/politika/svet/17269-cia-a-usaid-se-vymkly-legalni-kontrole

http://www.literarky.cz/politika/svet/18046-usaid-proti-kub-levni-agenti-bez-vycviku-

http://www.rozhlas.cz/leonardo/svet/_zprava/svetobeznik-proc-musela-v-rusku-skoncit-usaid–1120280

http://www.blisty.cz/art/70244.html   – islamisté benefitují z programu USAID

http://svobodnenoviny.eu/podle-unikleho-dokumentu-usaid-uribe-a-venezuelska-opozice-planuji-nasili-sabotaz-a-nedostatky-jidla/

http://afinabul.blog.cz/1411/usaid-a-lgbtqi  -LGBTQI =lesbická nadace pro spravedlnost

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/300740-bolivie-vyhosti-americkou-rozvojovou-pomoc.html

http://www.novinky.cz/irak/6246-americane-uz-podepisuji-smlouvy-na-obnovu-iraku.html   atd., atd…..

P.S. Zdá se, že opravdu ví, jak na to.

 1. Janika

  Tak od nich kradou tihle: http://doma.nova.cz/ své články? Vždycky jsem si říkala, kdo to asi tvoří. Ale že mají široký záběr, to mě taky překvapuje. Od penisů k převratům, to už je co říct. Jestli jsem to tedy správně pochopila :-).

  Jinak z Ruska už je vykázali.

 2. merlin

  Abych to vysvětlila : Já si už delší dobu řadím zvláště pitomé titulky pod heslem ,, Vím/e jak na to,, a sbírám tak nejrůznější podivuhodnosti nad kterými pak tiše dumám, aje příleřitost, neodpustila jsem si je přidat :-)
  Ale když jsem narazila na ,,Víme jak na to, Vaše USAID,, tak jsem se fakt zazírala. Nějak pořád nevím, co bych si u nich kromě toho převratu mohla zadat.
  O USAID jsou na netu stovky článků v češtině a tisíce v angličtině, většina z nich jí nefandí, jsou dost kritické. Je podezřelá z kde čeho, když se člověk posunuje do minulosti.
  Ale zjistiit, co nabízí IQ Roma servis, nebo co mi to vlastně nabízí Vodafone /že taky umí zařídit sledovačky?/, a jaké služby stran genderové politiky a imigrantů se nabízí pod tímhle heslem, je taky zajímavé.
  Nevím jestli mají prsty i ve zvětšování penisů, ale vzhledem k šíři jejich působení mezi dost divnými komunitami nemohu vyloučit, že na to zadavatel inzerce získal jejich grant :-)

 3. embecko

  USAID jako koordinator americke zahranicni politiky v otazce mezinarodniho rozvoje je presne to tema, o kterem se tu s Lomikelem nikdo nechtel bavit :o) Ted tu o tom visi dokonce cely clanek :o) Dekujeme :o)

   • embecko

    To neni zadne karani, spise podiveni, proc bych vas taky karal.
    Se smajliky mate pravdu, je to dobry pomocnik, ale spatny pan: sice muze pomoci vysvetlit polohu prispevku, ale zaroven muze pusobit arogantne. Ja si na ne uz tak nejak zvykl a bez nich mi prijde prispevek moc „prisny“.

     • merlin

      ale já si to nespojila s tím, že jste vyčinil lomikelovi. Mě skutečně dostali tím inzerátem nebo co to vlastně je. Jsme tady a jsme k službám, víme jak na to. Vždyť je to absurdní.

  • merlin

   Ano, ale já jsem ráda, že aspoň někam patřím, jsem se hrdě zařadila, hned jak mi ji Keller přiblížil. Ovšem jen se někam přimknu, už to jiní kritizují.:-) Všimla jsem si totiž, že spousta lidí z typické střední třídy pořád píše o střední třídě tak dehonestující způsobem, že ź toho mám někdy pocit, že hlavní problém mají s tím, že nemají rádi sebe a své sousedy. Dlužno ovšem poznamenat. že snahou ji co nejvíce poplivat a nejlépe zrušit si postoj k sobě a sousedům stejně nevylepší.

   • Sio

    Definice střední třídy.
    Střední třída je ta skupina lidí, díky které ještě dodnes máme sociální stát. Elity mají sociální stát na háku, nižší třídy zase nemají na sociální stát peníze. Dáváte solidárně na daně, sociální a zdravotní pojištění více, než sami spotřebujete? Vítejte ve střední třídě!
    Dáte méně? Pak jste nižší třída a kohokoli ze střední třídy nezapomeňte při každé příležitosti nakopnout, protože ty hovada můžou za to, že jste chudí a potřebujete sociální stát.
    Naopak třídy vyšší vždy obdivujte a klaňte se jim. Nemůžou za to, že jsou bohatí, že se narodili s modrou krví atd. Jsou to šlechtení lidé, kteří s pochopením hájí svůj milovaný lid proti úkladům střední třídy. Daně od nich nechtějte, přece je nebudete trestat za to, že jsou schopní a úspěšní, za to se trestají ty hovada ze střední třídy. Socku a zdravku? Zbláznili jste se? Důchod neberou a léčí se za svoje, tak jaká socka a zdravka. Na solidaritu jsou tu ty hovada ze střední třídy.

   • Kamil Mudra

    Proč musela v Rusku skončit USAID?

    U nás to přece vidíme správně:
    „Americká vládní rozvojová agentura působila v Rusku po dvě desítky let a stejně jako v jiných částech světa i v Rusku měla za úkol podporovat místní projekty směřující zejména k rozvoji demokracie a občanské společnosti. Do palety činností USAID ale patří i podpora zdravotnictví či humanitárních projektů.“

    Komentátor z ČRo 6, Libor Dvořák:
    „Když si uvědomíme, že USAID v Rusku fungovala od roku 1992, tak je zcela samozřejmé, že součástí její činnosti byl i rozvoj demokracie. Jenže zatímco Jelcinovu vedení to nikterak nevadilo, dnes je to, takříkajíc, na obtíž.“

    Vaší amerikofóbií se zviklat nedáme, merlin. Je to jasné? :-)

 4. vittta

  Já bych chtěl, aby mi bylo zase 20.
  Jak na to, to ale USAID neví.
  No nic, alespoň si nechám zvětšit ptáka!!!!!!

  • Kamil Mudra

   „No nic, alespoň si nechám zvětšit ptáka!!!!!!“
   Ona to bude nějaká mýlka, vittto, nebo nepřesné vyjádření. Tahle „firma“ je nezvětšuje. Oni je vyrábí :-)

 5. jafa


  Vzpomněl jsem si na jednoho mudrce, co už umřel.
  Tak dlouho nás budou manipulovat, než zmoudříme.
  :-) půjde to ještě?

 6. BARON LE SAMEDI

  Jen tak bokem- podívejte se někdy, jak hnusné ruce má Merkelová, okousané neforemné nehty, které se jí dále štěpí. Nervy v hajzlu a těžká avitaminóza s anémií. Vzhledem k tomu, že Putin má několik dvojníků, nechápu, proř některého nevyšlou na trať.

 7. BARON LE SAMEDI

  ibigdan 14 марта, 19:36
  9 дней
  Именно столько времени Путин не появлялся на людях. Счётчик здесь.

  Допустим, что Путина уже нет – в смысле мёртв или отстранён от власти. Что будет происходить в России?

  Выборов нет, вообще нет никакой легитимной системы смены власти. Смена власти через майдан невозможна, т.к. народ дважды деморализован – сначала уничтожением оппозиции, затем уничтожением Путина. Что делать, чего требовать и главное – от кого требовать – совершенно неясно.
  Остаются противоборствующие группы, которые попытаются взять власть в России в свои руки.
  „Противоборствующие“ – значит будет война, так что не надейтесь что к власти придут либералы и демократы. Это будут силовики.

  Какие силовики на арене сейчас?
  1. Шойгу и российская армия. Многочисленная, но слабо мотивированная.
  2. Кадыров и 20 тысяч бойцов. Вооружены, мотивированы и давно мечтают навести порядок в Москве.
  3. И наконец – сюрприз! – вожди ДНР/ЛНР и подчинённые им отпускники и казаки на танках и градах, вкусившие прелести разбойной жизни.

  Заметьте, китайских братьев мы даже не учитываем, ибо они благо – на них не рискнут нападать. Они просто отожмут Сибирь по самый Урал, там будет спокойно.

  А вот на европейской части России перечисленные три группы будут выяснять отношения – в каждом российском городе. Просмотрите архив украинской войны за последний год – именно так это будет выглядеть. Захват администраций, поднятие своего флага, переход к следующему городу – и так, пока не встретятся с другой армией. Что будет на месте встречи – см. Дебальцево.

  • BARON LE SAMEDI

   neboli, i antiputinovci se teď modlí, aby Putin žil, protože Šojgu jako š=ogun Ruska by jim zatopil. Ostatně, Šojgu je poloorientálec, a hnedle jsme u merlinovo Číňanů.

 8. BARON LE SAMEDI

  На реке Стикс перекрыто движение. Ждут кортеж Путина….no a pak se taky říký, že zatímco byl pryč, v JAR byla poprvé na světě provedena úspěšně transplantace penisu. Komu asi….ptá se Živoj Žurnal.

 9. PeeBee

  hezkou nedeli,
  tedy zpet k prevratum – maly uryvek z pilgerova posledniho textu –
  http://johnpilger.com/articles/why-the-rise-of-fascism-is-again-the-issue

  „…In the 1960s, a popular revolution swept Afghanistan, the poorest country on earth, eventually overthrowing the vestiges of the aristocratic regime in 1978. The People’s Democratic Party of Afghanistan (PDPA) formed a government and declared a reform programme that included the abolition of feudalism, freedom for all religions, equal rights for women and social justice for the ethnic minorities. More than 13,000 political prisoners were freed and police files publicly burned.

  The new government introduced free medical care for the poorest; peonage was abolished, a mass literacy programme was launched. For women, the gains were unheard of. By the late 1980s, half the university students were women, and women made up almost half of Afghanistan’s doctors, a third of civil servants and the majority of teachers. „Every girl,“ recalled Saira Noorani, a female surgeon, „could go to high school and university. We could go where we wanted and wear what we liked. We used to go to cafes and the cinema to see the latest Indian film on a Friday and listen to the latest music. It all started to go wrong when the mujaheddin started winning. They used to kill teachers and burn schools. We were terrified. It was funny and sad to think these were the people the West supported. …“

  az uslysite kovanou feministku zvanit o zenske rovnopravnosti (je to neco jako kdyz humanitarista keca o miru a svobode), zeptejte se ji, co udelala proti valkam v afghanistanu, libyi, syrii? valkam ublizujicim predevsim zenam, ktere (pokud vubec ve zdravi preziji) zbavuji pro nas naprosto samozrejmych moznosti.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s