1. Janika

  „Jak já té holčičce závidím“, napsal mi odesílatel tohoto obrázku.
  Tak holčičce závidím taky, ne tak ale její mamince, až ji bude čistit :-). Co nadělám, jsem už prostě v pozici těch, co se starají, perou a dávají do pořádku důsledky rozletů holčiček (i jejich otců… :-).

  • koloděj

   až ji bude čistit ? Stačí klučinu poslat do jezera, tam se očistí sám… zbytek ve vaně nebo ve škopku večer. A oblečení ? Spotřebák na blbnutí venku …

 2. jednooký

  Iste, máte to ťažké – s nami, i s naším spoločným potomstvom…
  Ale berto z lepšej stránky – takáto dceruška bude sotva na niečo alergická, a veľmi pravdepodobne Ti „neostane na krku“ dlho po dvadsiatke.

 3. Ondřej

  Nedavno jsem byl na detskem tabore v Beskydech. Jejich bobrik odvahy predpokladal proplazit se po brise takovou roklinkou, bylo cerstve po bource a par louzi tam jeste zustalo. Holky nijak nelpely na starem dogmatu, ze cistota pul zdravi.:-)
  Hlavne aby soucasne deti jeste nejakou vesnici a prirodu mimo hotely a plaze, vlak na tabor a ne dlouhe kolony na dalnicich vubec zazily.

 4. koloděj

  tak asi jen pro pořádek ..

  Jelena Šumilová fotí své děti ( a ty fotky jsou opravdu nádherné, plné klidu, harmonie a mateřské lásky) ale ta „holčička“ bude pravděpodobně vlasatý kluk

  • Janika

   Chacha, tak holčička je zřejmě opravdu kluk, to je dobré :-). Taky se mi zdálo, že se tváří nějak moc ne-holčičkovsky :-).

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s