Tenkrát v Sýrii

tenkrát v sýrii

Možná Putin zachraňuje Evropu :-).

Otázka k úvaze: Pokud by teoreticky v Evropě žila významná skupina syrského obyvatelstva, získala by „právo“ (= záminku) zasáhnout vojensky Evropa v Sýrii, nebo Sýrie v Evropě?

 1. Kamil Mudra

  Také jsem nad tím přemýšlel. Ale spíše z toho hlediska jak by se muslimská část obyvatelstva k takovému zásahu stavěla a jak by se v případě projevů nevole z jejich strany k takovým projevům stavěly Evropské státy na jejichž území by k nim docházelo.
  Pokud by byl konkrétní stát se Sýrií (nebo jiným Africkým či Arabským státem) ve válečném stavu, jaký by byl statut migrantů kteří by se stavěli proti útokům na jejich zemi? Logicky by přece žili na území nepřítele.

  • Janika

   Migranti a jim podobní, co ještě nemají domovské právo, bývají k hostitelské zemi převelice úslužní a ochotně zrazují svou vlast.
   Myslela jsem to tak, že dejme tomu v Evropě žije několik milionů Syřanů, tak jestli tím Evropa získá nárok, morální nebo právní, k intervenci v Sýrii. Obráceně těžko, to už je kór fantazie.

  • Astr

   jaký by byl statut migrantů pta se pan Mudra:

   Asi jako za 2 svetove, v USA jakoz I v Australii Japonce posbirali a vsadili do lagru.
   Zadne jejich activity ci smysleni se nezkoumalo.
   Potencialni nepritel je v pripade valky viden jinak nez pri demokraticke vymene nazoru v dobe miru!

   JInak pro ty kteri hlasovaliv v EU proti kvotam je vymalovano.
   Kvóty jsou spravedlivé, shodli se Merkelová a Obama,

   Pro obycejneho Ceskeho volice se kterym zdrave jadro Evropy jedna jako s kusem spinaveho hadru je jedinou nadeji opet jen president Klaus.
   Smutny to konec jedne predstirane minisamostatnosti :-(

 2. Tribun

  Já se trochu bojím, že Evropa se raději sama zničí, než by si nechala pomoci od Rusů. Že na tom nakonec nejvíc vydělají ti Rusové, protože Američané z podstaty věci zůstanou za mořen, už nějak nikomu nedochází.

  • hauptmann

   To je otázka, kdo na Sýrii vydělá. Karty se teprve rozdávají a sázky jsou vysoké. Mě kromě jiného zaujala zpráva, že USA chce obnovit jadernou výzbroj dislokovanou v Německu a propaganda funguje na plné obrátky.

 3. Pingback: Tenkrát v Sýrii | Outsider Media
 4. Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Tenkrát v Sýrii
 5. hg

  Svým projevem VVP jasně řekl, ve druhé části projevu, že RF se nadále bude orientovat na globalizaci směrem na jihovýchod, o střední a západní Evropu už nemá ruská civilizace zájem, už moc dlouho RF nabízela spoluprci – a místo toho taková svinstva jako ukrajinský jewromajdan – co Evropa chtěla bude mít: 1-2 miliony očouzených a černých migrantů ročně, multikulti tavicí kotel, programové zchudnutí evropanů, islamizaci a úplný rozval evropaských tradic států a národů. Pravěpodobná je občanská válka v Evropě a úplná kolonizace USraelem jako jeho hlavní zásobárna levných pracovních sil. Ze zemí tzv. 3, světa byl parazit USrael vykopnut, jejich roli má převzít Evropa. To vazalství sbude trvat nejméně dvě až tři desetiletí než USrael úplně zdegeneruje a rozvalí se sám. Ti, kdo doufají, že nás RF v tom jako západní Slovany nenechá, jsou na omylu, zrada se neodpouští. Mladí nejlépe udělají, když se naučí rusky nebo mandarínsky – a odejdou za lepším životem na východ. My starší už to holt v tom marasmu nějak snad doklepem…

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s