Smějte se, přemýšlet můžete potom :-)

Přiznávám, smála jsem se, a děkuji saxovi za inspiraci na toto video u Tarase. Je to pravděpodobně naaranžované, ale i tak komické. Teprve potom mě napadlo, co kdyby to někdo zkoušel doopravdy, to už by taková legrace být nemusela, a mohl by na to šeredně doplatit. Jak bych reagovala při setkání s někým takovým, to odhadnout nedokážu. Asi bych se však těžko smála. Propagovaný „pokrokový“ „černý“ humor ála Charlie Hebdo je najednou… kde?

P.S.: Hlasovat je možné pro víc možností, uvědomte si to, než to odkliknete.

  • Janika

   To ten hábit, no řekněte, kdo by se nebál :-). Pak tam je ještě video, kde tašku nechává položenou normálně oblečený člověk. To už taková panika nevzniká. Skutečný terorista by určitě nebyl takhle pitomý a nápadný. Jenže to je jako s těmi bombami ve školách, jak zavolá na policii žáček, co se bojí písemky, a policie musí postupovat podle předpisů.

  • Divoženka

   Já konkrétně se myší nebojím, na rozdíl od podezřelých batohů totiž „nebouchají“…..to je realita.

 1. Janika

  Mimochodem, ráda bych se pod tímto nenáročným postem a protože u Bavora jsem nežádoucí, zeptala kchodla (nebo i dalších, kdo tomu rozumíte), jak bylo myšleno toto:

  „za zhoršováním ekonomických a sociálních podmínek pracujících je … Vzestup rozvojových zemí, které již dorostly infrastrukturně i organizačně téměř na úroveň křesťanské civilizace, tedy států Evropy, Ruska, USA, Kanady, Austrálie, etc..“

  Znamená to, že vzestup rozvojových zemí není v našem zájmu a měli bychom se snažit jim to narušit?

  • Ondřej

   Ještě bych doplnil tuto citaci, kdo je jejím autorem by většina místních mohla lehce uhodnout…Taky by stalo za vysvětlení, jestli by tedy bylo spravne regulovat nežádoucí množení lidí tam, kde je nedostatek potravin a léků, jejich embargem..

   „Dnešní „nedostatek vody“ je především způsoben přemnožením lidí v rozvojových zemích, díky dodaným lékům a potravinám.“

  • Astr

   Proc jste nezadouci u Bavora ci kde jinde se neptam
   Ptam se proc se tak naivne ptate ?

   Znamená to, že vzestup rozvojových zemí není v našem zájmu a měli bychom se snažit jim to narušit?

   Tato otazka takto formulovana preci nemuze byt myslena vazne.:-)
   Leda byste chtela touto otazkou poprit ze kdyby se meli rozvojove zeme o neco lepe ci lepe tak ze blize k Evrope, ze by pak utikat do Evropy Emeriky ci jinam nemelo smysl .?
   A nebo jeste jinak, tu informujete sve ctenarstvo, ze nejsem zadne Slunicko jak si milne me lidumilstvi vysvetlujete a otazkou si vas jen testuji.?
   Sama jako kazdy clovek ktery umi jen trochu pouzivat horni polovinu hlavy preci vim ze odpoved zni
   NIKOLI BRZDIT ALE ROZVIJET
   NEJEN U NAS ALE CELOSVETOVE ( nebylo by duvodu emigrovat)

   K tomu Janiko dodavam ze takto lidumilne to myslite nejen Vy ale FSICHNI ti co hlasaji NWO!
   Jen ten Novy Svetovy Poradek pod vedenim dnesnich svetovych elit ( jak jinak) budi mezi lidem vice strachu nez nadeji.
   Neni se co divit po FSECH tech temnych zkusenostech :-(

   • Janika

    Astře, to mi připadá logické, že kdyby se v těch zemích měli lépe, neutíkali by. O tom tu ale řeč myslím není.

    Zajímá mě, jak rozumět tomuto: „za zhoršováním ekonomických a sociálních podmínek pracujících (u nás) je vzestup rozvojových zemí“.

    • Astr

     které již dorostly infrastrukturně i organizačně téměř na úroveň křesťanské civilizace,
     jen nedorostly a nemaji pro svuj lid se Zapadem srovnatelnou zivotni uroven !
     To je jednim z duvodu pohybu, pro uplnost je ale nutno pripojit ze take valkou trpici obyvatelstvo se dava do pohybu
     jakoz I lide z mist kde zasahla sama Priroda ,
     3 nejhlavnejsi prvky, kolika % se podili kazdy z nich na vlne ktera se vali na Evropu jsem zatim nikde necetl.
     Zato jsem cetl ze o pul millionu se nevi co by se vedet melo. Kdo jsou co jsou, odkud jsou proc odesli kam smeruji. take jak se zacleni.
     Hlavni argument zvany obohaceni Evropy a Evropanu bude li jake, nebude pak obtizne rozeznat :-)

     • Ondřej

      Pořád nechápete, že v té citaci se tvrdí, že Němec, Ital, či Švéd se má hůř kvůli tomu, že postavili transaharskou dálnici z Alžíru do Lagosu. Je to přeci jasné, nebýt jí český důchodce by mohl mít o tisícovku vyšší důchod! Čecháček se má pak údajně hůře proto, že pár levicových sufražetek blízkých levicovým anorcholiberálům pomáhalo na Hlaváku zbědovaným uprchlíkům co zažili orbánovu „pohostinnost“ na nádraží Keleti a levicový aktivista Petr Uhl (bratr redaktorky Deníku Referendum Saši a syn komunistického disidenta Petra Uhla st.) byl za to, že nechal přenocovat pár uprchlíků u sebe v bytě (jak vyzývají neustále xenofobové údajné sluníčkáře, tak neudělal nic jiného než že je poslechl:) ho někdo udal na policii a ta jej pozvala k podání vysvětlení. Patrně tím ochudil český státní rozpočet když neposkytl svůj nadměrně velký malostranský byt byt PŘEDNOSTNĚ ČESKÝM podnájemníkům a nechal tak na státu aby jim na to ze státního rozpočtu přispíval. Proto také syrská vlna stojí nebohé Čechy takové nekřesťanské peníze. Pravda, ty dostává (minulý rok 7 miliard EURO(!) od západoevropských daňových poplatníků), ale mohli jsme je dát našim chudým. Proč, když mají Češi svoji hrdost, ještě nepožádali o odchod z Unie, jak tady onehdá tvrdil Taras, když v té pakárně prý už stejně nikdo nechce být?

      Nějak tomu nerozumím. Polský instalatér i maďarský kuchař guláše dávno dělají na Západě za eurovýplatu a stárnoucí matičce platí ošetřovatele v moderním domě pro seniory, když Orbán hubou mele o tom jak zajistí tím, že přestane posílat peníze do Bruselu, svým občanům západní životní standard. Zatímco pan Kaczynský chce od EU více samostatnosti za EURODOTACE (polský zemědelec za ně převážně pěstuje potraviny, nikoli pro SEBE, ale za účelem zisku, protože převážná část polských potravin se vyváží, mj. k nám, do Německa, Pobaltí a Běloruska a nedávno ještě do Ruska).

      Já pořád nevidím ty hrdé Koziny, Jánošíky a Lájoše Košuty jak odmítají solidaritu anglosaských daňových poplatníků, znárodňují zase Škodovku coby výrobní družstvo vlastněné ryze etnickými Čechy, čímž zamezí tím že tomu, že si Němec už nebude zvát a hostit uprchlíky za peníze českých dělníků!..:-)

  • Zoom

   To kchodlovo? tvrzení je pěkná pitomost, přinejlepším zaměňování korelace za příčinný vztah. Ovšem na druhou stranu podsouvat autorovi, že si myslí to, co jste napsala v té otázce, je také pěkný diskusní faul.

  • Hoip

   Nechápejte to tak, že bychom jim to měli narušit. Je to prostě nezvratný fakt, se kterým nic neuděláme. Je to vysvětlení měnících se podmínek u nás. Myslím, že rozvoj kohokoli je v našem zájmu, pokud je založen na čestných způsobech.

   • Janika

    Pouze konstatovat nezvratný fakt nebývá u nás zvykem. Většinou se na základě toho vyvozuje nějaká možnost řešení.

    Věta „Myslím, že rozvoj kohokoli je v našem zájmu, pokud je založen na čestných způsobech.“ je krásná, ale bohužel zřejmě neodpovídá tomu, jak funguje kapitalismus.

    Jinak díky za pokus o vznesení smírného tónu do diskuze :-).

    • hans

     Vzestup rozvojových zemí skutečně stojí za zhoršováním.. protože konkurence. Např. v textilu. Konkurence mezi asijskými a českými výrobci dopadla v neprospěch druhých. Globálněji, s postavením exportních fabrik a otevřením trhů nízké mzdy v rozvojových zemí tlačí na snížení mezd u nás.
     V našem zájmu to není. (Protože za to že si něco koupíme levněji zaplatíme nižšími platy)
     Zdali bychom jim to měli narušit — to záleží na povaze. Někdo je v jádru násilník a přemýšlí o narušení, někdo sní o snížení životní úrovně u nás na jejich úroveň, někdo o zvýšení jejich životní úrovně. Češi v každém případě nemají sílu na ovlivnění světových trendů.

     • Janika

      Tomu rozumím. A právě proto, že záleží na povaze, jsem se ptala, co s tím autor citovaného hodlá dělat, čistě teoreticky :-).
      I když vlastně v reálu ta povaha moc roli hrát nebude, bývá to spíš nutnost, pud pro přežití. Každý „Řím“ se rozpíná a likviduje okolní slabší, až přestane, tak zanikne. Jen občané se k tomu mohou stavět různě, podle své povahy. Někteří si dnes dokonce myslí, že od dob starověku by dnes mohlo být lidstvo lepší.

 2. Ondřej

  Pěkná ilustrace toho, jak nám média sugerují symboliku a z ní vyplývající reakci. Někdy vyvstává otázka proč vlastně nechodil třeba v krojích. Měli bychom vše jednodušší:-). Jak to říkal v te scence Pepík Nahlovsky coby „poslední Krusnohorec“ o roli kroju v sociálních kontaktech obyvatelstva (zvláště mezi opačnými pohlavími)?..:-).

 3. MaB

  L’imam de Brest, un «salafiste YouTube» au rôle ambigu …
  http://www.liberation.fr/…/l-imam-de-brest-un-salafiste-youtube-au-role-ambig...
  23 nov. 2015 – L’imam de Brest – l’un de ses cours coraniques filmés, on voit Rachid Abou Houdeyfa expliquer …

  I toto by bylo k smíchu, kdyby to nebyla realita – „vymývání mozků“ od dětství.
  Salafistický imam vysvětluje dětem hudbu (=satan.)

  „Kdo poslouchá hudbu, poslouchá d’ábla. Co řekl prorok o kategorii lidí, kteří poslouchají hudbu ?
  Že je pohltí země a že budou proměněni v opice nebo vepře. Kdo má rád hudbu, chce být proměněn v opicí nebo vepře, souhlasíte ?
  At‘ je to hudba jakákoli, arabská, francouzská nebo turecká s nástroji, když slyšíte housle, buben nebo syntetizér, je to „haram“ (zakázané) Jste pro haram nebo pro proroka ?…Vymažte hudbu z telefonů a z iP !“

  • Janika

   MaB, a ten imám, to je skutečná postava, nebo to tak někdo hraje? Připadá mi to jako jasná kamufláž :-). Prostě i kdyby v islámu něco takového bylo, tak takhle to prezentovat a ještě to natočit na video, to je těžko uvěřitelné.

   • Saul

    Samozřejmě že v islámu a Koránu „něco takového“ je Janiko.
    Prostě zase další dobrý muslim.
    Co je na tom neuvěřitelného?

   • MaB

    Ano, Janiko, ten imam (37 let, narozený ve Francii) skutečně existuje a sám dává filmy svých kázáni ve francouzštině na internet. Lze ho také vidět, jak káže z čerstvě vykopaného hrobu, kde leži, o smrti, nebo jak s názorným předváděním vyzývá ženy k nošení integrálního zahalení atp.
    V Brestu byla podepsaná petice, přes 25000 podpisů, žádající zákaz jeho činnosti.
    Na to prefekt odpověděl, že nedělá nic, co zákon nedovoluje.
    Jde skutečně o ambivalentní postavu – byl to také on, který velice ostře a jako první odsoudil atentáty v Paříži.

    Saule, to je právě ten nemetaforický výklad.
    Salafisté jsou kompozitní hnutí (tradicionalisté, fundamentalisté, djihadisté, integristé), chtějící návrat k autentickému islamu, jak byl praktikovan v dobe Proroka (7.-17. stol.). Snaží se o „očistu“ islamu od teoretickych i praktickťch inovaci a Koran interpretují doslovně.

    • Saul

     On třeba takovej Mein Kampf si před válkou mnozí nejen Němci taky vysvětlovali metaforicky.
     Bohužel na doslovnou interpretaci brzy došlo.
     V islámu k ní dochází pravidelně.

     • MaB

      Souhlasím s Vámi, Saule, jak se říká, „kdo se nepoučí minulostí, je odsouzen k jejímu opakování“.
      V budoucnu možná na Vaše slova dojde, ale určitou naději dává právě velká nejednotnost muslimu.
      I islamisté-djihadisté jsou rozděleni. Ti radikální chtějí prosadit šariu terorem, ti druzí nespěchají, protože vědí, že vývojem dospějí k početní převaze, tedy k jejímu nenásilnému nastolení.
      Ve Francii je zatím salafismus považován za sektu (jako katolický fanatický tradicionalismus Dies irae nebo i jehovisté). ze 2500 mešit je salafistických 60 (všech kultovnich mist je 55 000). Ty radikalni s imamy ze Saudské Arabie, kteří nemluvi francouzsky, mají být podle slov ministra vnitra zrušeny a imamové cizinci budou z Francie vykázáni.

      • Kamil Mudra

       …podle slov ministra vnitra…
       A kolik „NGO“ a „hnutí“ už pana ministra pokáralo? :-)

       • MaB

        Od slov k cinum !:)
        40 imamu, „kazatelu nenavisti“, bylo vyhosteno od 2012, z toho 10 od zacatku roku, jak oznamil B. Cazneuve, ministr vnitra.

        Pokud v pravnim state, kde je zarucena svoboda slova a kultu, nedojde k porusovani zakona, neni mozné intervenovat.
        V tom je sila i slabina demokracie.

        Cazeneuve : 40 imams «prêcheurs de haine» expulsés depuis 2012
        Le ministre de l’Intérieur, Bernard Cazeneuve, a annoncé que quarante imams radicalisés avaient été expulsés de France depuis 2012, une dizaine depuis le début de l’année.

        • Kamil Mudra

         Tak to chválím. Tak by to mělo fungovat.
         Nevychovanci převýchovu, násilníkovi přes hubu, zabijákovi smrt.

  • Janika

   Je to jako balancování mezi dvěma propastmi, Astře. Nerada bych spadla ani do jedné z nich, osobně a lidsky, jedině to můžeme každý za sebe.

    • Janika

     Dala byste to za vinu všem imigrantům, chápu.
     Mojí známé zase před lety znásilnil, zabil a zahrabal na skládce přibližně tak starou dcerku český občan. Já to ale nedávám za vinu všem českým mužům.

     • Divoženka

      Jenomže ten český muž určitě nebyl normální, buď byl psychopat nebo pedofil. Z lékařského hlediska je nemocný. Ale ti, kteří znásilňují v Německu a jinde, to jsou naprosto zdraví chlapi se svými potřebami. V tom je ta tragedie a hrůza v jednom. Dokonce jsou přesvědčeni, že na to mají právo a snad i povinnost. V jejich domovech je 13 letá dívka žena se vším všudy a provdávají je i mnohem mladší. Jak tyto případy můžete srovnávat, pokud necítíte ten rozdíl, tak je mi to líto ….

       • Divoženka

        Budeme slovíčkařit ? Obě víme, že znásilnění jako trestný čin u nás není nic neobvyklého. V ČR je oficiálně registrováno jedno až dvě znásilnění denně – předpokládá se, že znásilnění je oznamováno pouze v 8 % případů (znásilnění, ke kterému došlo v rámci rodinných a partnerských vztahů, je nahlašováno pouze v 3 % případů).
        Většina znásilnění probíhá v rámci známých lidí, a to ve více než 50 % případů, jen málo útoků je zaměřeno na úplně cizí osoby. Pachatelé bývají i z řad milenců, kamarádů, rodinných příslušníků, kolegů v práci, policistů. To, že vás bude chtít znásilnit někdo z vašeho blízkého okolí, je mnohem pravděpodobnější než znásilnění cizím. Také obvyklé místo a čas není park a noc. Jsou to naopak místa, kde se cítíme bezpečně, denní hodiny pak nebývají výjimkou.
        Studie ukazují, že při znásilnění jde o moc, nikoli o sex. Znásilnění je využíváno jako zbraň, která má pokořit a způsobit bolest. Jedná se o násilný čin, kdy je sexu použito jako zbraně. Zásadní motivy pro znásilnění jsou: vztek, sadismus, siláctví. Argumentace, že jde ve znásilnění primárně o sex, má za účel podpořit další mýty a stereotypy, které znevažují postavení osoby, která si znásilněním prošla. Většina znásilnění bývá také předem promyšlena (přičemž nemusela být vybrána konkrétní oběť) – nejedná se tedy o spontánní projev vášně, jak je často předpokládáno.

        Takže, ano, naši muži také znásilňují, ale ne veřejně a ne s přesvědčením, že na to mají právo.

        • Janika

         To jste napsala hezky, souhlasím. I s tím, že znásilnění se často nenahlásí. Já bych řekla dokonce, že většina je nenahlášená. Která z nás by to chtěla ještě rozhlašovat, že ano, a taky k čemu. Naopak, tajíme to.

         No a závěr se Vám taky povedl: „naši muži také znásilňují, ale ne veřejně a ne s přesvědčením, že na to mají právo.“
         Takže oni to taky pochopí, že musí ne-veřejně :-). Budou dodržovat naše zvyky, když už ne zákony, v tomto případě :-).

     • taras2

      Dík, že to nedáváš za vinu VŠEM mužům. Ono totiž vždy záleží na četnosti nějakého negativního jevu v konkrétní etnické skupině. Jestliže se teroristé (a osahávači a znásilňovači) vyskytují u muslimů v takové míře, jako se vyskytují, lze hovořit o charakteristickém projevu etnika. Divoženka a Alena mají pravdu.

      • Janika

       To by chtělo statistiky – počet teroristů a znásilňovačů na celkový počet muslimů a kupříkladu celkový počet Čechů. Jinak nemáš pravdu s nějakým charakteristickým projevem etnika. Aby ti pak při srovnání čísel nevyšlo, že je to naším charakteristickým projevem.

       • taras2

        Ano, to by chtělo statistiky. Ještě nedávno jste se s MaB hrozily toho, že by se u statistických údajů o trestných činech vedla evidence o etnickém původu zločince. Doslova se vám zvedal kufr, pokládaly jste to za nezákonné. A najednou voláš po statistikách s rozlišením podle národností.

        Je dnes už prokázanou skutečností, že policie, státní orgány a média v Německu, Švédsku, Francii atd. léta zazdívaly, úmyslně zamlčovaly trestnou činnost muslimských přistěhovalců. Poslední případ – Kolín nad Rýnem. Z uniklých informací se trestná činnost muslimů pohybuje od pěti až sedminásobku kriminality domorodého obyvatelstva. Podobný údaj se objevuje u cikánského etnika. Z důvodů politické korektnosti se s tím nesmí pracovat, ani vyvodit odpovídající závěry. Je to cesta do pekel, která skončí výbuchem, občanskou válkou. Začněte s MaB s kurzem pro ošetřovatelky.

        • Janika

         Ne, pro stanovení charakteristiky etnika musíš vzít všechny muslimy na světě a kolik je z nich zločinců, a všechny Čechy na světě a kolik je z nich zločinců.
         Samozřejmě statistiku ti můžou zkreslit muslimové s českou národností, u kterých se to nezjistí. Zrovna tak naturalizovaní Češi třeba v Sýrii.
         Jak vidíš, beru to korektně, necloumají se mnou vášně, jako s tebou :-).

         • taras2

          Si se zbláznila? Se mnou už necukla, tím méně zacloumala vášeň celou věčnost. Ale když posuzujeme nějaký jev, tak ho ohraničujeme prostředím, územím, na kterém se odehrává. Tedy Evropou. Vždyť nám může být úplně putna, jestli se někde chovají jako beránci (o čemž pochybuju, kdy přihlédneme k tomu, že muslimská území jsou charakterizována občanskými válkami a terorismem, etnickými motivovanými zločiny), když u nás doma řádí jako dobytek.

          • Janika

           Tak potom oprav svůj původní výrok – nejedná se o četnost jevu v celé etnické skupině, ale v části etnické skupiny žijící na určitém území. Výsledné charakteristické rysy pak nemůžeš přiřazovat celému etniku, jako jsi to udělal.

         • Astr

          Janiko Vase nastaveni korektnosti budi udiv.
          Obcas napisete moudro na vrcholu korektnosti. jako ze
          hlavne spravne balancovat a nespadnout do propasti ! Postizenym platne jako zabe galose :-(

          Ne, pro stanovení charakteristiky etnika musíš vzít všechny muslimy na světě a kolik je z nich zločinců, a všechny Čechy na světě a kolik je z nich zločinců.
          To jste opravdu tak mimo?
          K cemu Vam a vsem Slunickarum bude cislo co nejpresnejsi statistiky 1,7millirdy vyznavacu Allaha celosvetove, ?
          Kdyz to proste celosvetove brat nelze .
          Prikladem budiz Svedsko dnes mistr sveta ve statistice znasilnovani. Take balancuji nad propasti kdyz jim korektnost brani napsat ze to cislo je vysledkem pristehovalcu z nich je vetsina viry v Allaha ?
          K cemu jim asi bude presne cislo obsahujici celosvetovy prumer? Fakta dnes pro Svedy a nejen pro ne take pro Francouze a dalsi mluvi jasne .
          Jestli dnes se Svedy cloumaji vasne, tak opravnene.! Zatim ne vy v CR ale oni jsou nad propasti !
          Podle Internetu soude, se Slunickari cloumaji take vasne, jine vasne a to jen pri predstave nelidskosti FSECH co odmitaji vitat immigranty.
          Nebezpecnost vasni a propasni to je na dalsi clanek :-)

          • Janika

           Astře, a co jsou postiženým platné ty katastrofické scénáře a sýčkování?

          • MaB

           tarasi2, necekala bych od vas, ze budete deformovat, co druzi pisi:
           „Ještě nedávno jste se s MaB hrozily toho, že by se u statistických údajů o trestných činech vedla evidence o etnickém původu zločince. Doslova se vám zvedal kufr, pokládaly jste to za nezákonné.“

           Nehrozila jsem se toho, ze by se etnické statistiky vedly, nepokladala jsem to za nezakonné, pouze jsem konstatovala, ze to nezakonné je , coz neni totéz.
           A také jsem vysvetlila duvod, proc to ve Francii zakon zakazuje.
           Staci si najit muj komentar :)

          • Janika

           Obdivuji Vás, MaB, že to dokážete takhle uvést na pravou míru. Já už jsem to vzdala a zvykla si. Asi to není správné a měla jsem se proti Tarasovu i jiných zkresleních také ohradit. Děkuji :-).

          • taras2

           MaB a Janika: ta diskuze o evidenci trestných činů podle etnika byla jasná jak facka. Vy jste to odmítaly, zcela zásadně, jako fujky (Janika) a nezákonnou (MaB) záležitost. Takže když na to upozorním, tak to není zkreslování, ale konstatování průběhu diskuze. Pokud se vám to nezdá, hoďte link na ten váš komentář, já ho nenašel.

          • MaB

           tarasi2, tak jsem vam to vylovila :)
           Horici auta ve Francii
            3.1.2016 – 12.38MaB
           Proc ? Zlocinec je zlocinec, at‘ je prislusnikem kteréhokoli z vice nez stovky etnik, zijicich pod nalepkou „Francouz“.
           Respektovani zakonu (zde dokonce soklu ustavy, Deklarace lidskych prav) nas nejlépe chrani pred chaosem a umoznuje spoluziti.
           Postavit komunity, jejich nabozenstvi a tradice proti sobe, by vedlo kam ?
           Mozna tam, kam chteji djihadisté – k obcanské valce….

           5.1.2016 – 18.43MaB
           Janiko, napsala jste to přesně. Etnické statistiky prostě uveřejnovat nelze, protože to zakazuje přímo Ustava.
           Ta zna jen Francouze.
           A nikdo je nežádá, je to zbytečné.
           Opozice a novinari dělaji dobře svou praci a informuji slovem i obrazem, takze každý ví, o co kráčí.
           (s příchodem imigrantů se počet požárů nezvýšil.)

          • taras2

           MaB, tady je jeden váš komentář z následujícího vlákna, který dokazuje, že se k rozlišování zločinců podle etnického původu stavíte odmítavě, tedy nekonstatujete pouze, že je to nezákonné: „„Vytridené“ nutno trestat.“ Coz se, Tarasi2″, deje. Vzdyt‘ prave proto zadate, aby statistiky ukazaly mnohonasobne vetsi kriminalitu tohoto „etnika“ a obcan, „zivici ho ze svych dani“, byl informovan.
           Nebot‘, jak pisete : „Zakrývání těchto skutečností lidi popuzuje a vede k zvýšení rasistických nálad.“
           Stale ale nechapu, protoze jste mi to zatim jeste nevysvetlil, jak tomu ty statistiky odpomohou.“

           https://janica9.wordpress.com/2016/01/02/horici-auta-ve-francii/#comments

           Je ovšem pravda, že Janika byla v odmítání etnického třídění lumpů mnohem emotivnější. Imponují jí patrně drsoňové.

          • Janika

           No, hezky jsi to zakecal. Tak se vraťme k tvému tvrzení o charakteristických rysech etnika. Máš pro to statistické údaje?

          • taras2

           Stává se z tebe srandistka. Napřed vy sluníčka zakážete statistikům, aby rozlišovali u trestných činů etnicitu, a pak chcete důkaz statistikou.

          • Janika

           Já věděla, že to bude moje vina, že důkaz nemáš. Takže to tvrdíš na základě čeho?

          • MaB

           Tarasi2, stavět se odmítavě k něčemu, co zákon zakazuje = nestavět se odmítavě k takovému zákonu.
           O tom, že by etnické statistiky něco vyřešily, pochybuji.
           Možná, že mi ale konečně odpovíte na otázku:
           „Stale ale nechapu, protoze jste mi to zatim jeste nevysvetlil, jak tomu ty statistiky odpomohou ?“
           Ráda se nechám vašimi argumenty přesvědčit. :)

           PS: U zdejšího soudu první instance a odvolacího soudu nebyl v posledních 5 letech odsouzen za znásilnění žádný z toho „etnika“, které máte asi na mysli. Naopak jeden „domorodec“- lékař za sexualní zneužívání pacientek (11) ano.
           Co z toho vyvozujete ?

     • hans

      MImochodem, Janiko, u veršinina jsem se dočetl, že ona třináctka podle německé policie tak docela znásilněná nebyla, protože poté co jí dali nůž k hrdlu, tak se strachy ani necukala, takže se vlasně nebránila a tedy to bylo se souhlasem. No a nůž u krku sám o sobě nijak závažný přestupek není, mohl to být jen žert, že.

      Takže vlastně o nic nešlo.

      U té vaší známé by taky o nic nešlo, kdyby byla policie trošku kreativnější v interpretaci událostí…

      • Janika

       Nějak Vám zase nerozumím, hansi, proč mi tohle píšete. Kdyby to byl někdo jiný, tak by to skoro vypadalo, že mi podsouvá obhajobu toho znásilnění třináctileté dívky. a tím bych ztratila zájem se s takovým člověkem dál vůbec bavit. U Vás nevím, co tím myslíte.

 4. Astr

  Postizenym nic, to mate spravne Janiko, ale vcasne varovani muze snizit ci zamezit katastrofe !
  Ale I pak muze dojit k „obohaceni“
  U nás si manželku nemůžete koupit, učí se migranti v lekcích finské kultury
  Takto obohaceni oni na oplatku obohati svym zpusobem:-)

 5. Janika

  Kchodl napsal:
  25.1.2016 (15:38)
  Souhlas.
  Ale u pana Jírovce o nějaké náboženství nebo migraci nejde. To je jen náhodný obsah, který může být vyměněn za cokoliv jiného.
  Mě vadí jeho špinění ČR, českého národa, naší kultury a vůbec všeho. Je v tom úplně šílený, má černočerné brýle a vybírá si jen ty nejhorší věci a kolem toho pak spřádá své konstrukty. A to mu nestačí, ještě ke všemu bohapustě lže a manipuluje. I Slunce u nás svítí hnusně, podle něj. Vozí se hnusným způsobem i po své druhé vlasti, Kanadě. Není to nějaká hyperkritičnost, je to temné a ublíženecké.
  Cítím z jeho textů až žlučovitou nenávist ke všemu českému, neopomene jedinou příležitost se na čemkoliv povozit. Je tím úplně nemocný. Deprivant.
  Všechno je podle něj špatně. Nečetl jsem od něj jedinou optimistickou nebo pochvalnou větu.
  Jeho vidění světa je prostě psychicky nenormální, deviantní.
  Ten člověk zkrátka není duševně zdráv, domnívám se, jako poučený laik.
  Měl by s tím něco dělat, než něco udělá sobě nebo někomu jinému.
  Jste-li jeho přítel, pane Bavore, promluvte s ním.
  Chce to psychologa nebo psychiatra, řekl bych, že ten člověk docela dost trpí. Je mi ho líto. Netuším, zda ho nepotkala nějaká žívotní tragédie nebo tak něco, takže kolikrát váhám, zda je vůbec slušné na jeho depresivní texty odpovídat logickými námitkami, protože myslím, že on to chápe velmi osobně a trápí ho to.
  Také se domnívám, že jeho duševního rozpoložení někdo zneužívá a „krmí mu hlavu“. Nějaká psychologická harpyje. Jsou takoví zmrdi, dokonce jich je celkem dost, číhají na „oslabené kusy“ a ty pak zneužívají a vysávají.

  https://poznamkypanabavora.wordpress.com/2016/01/25/migrace-2/comment-page-1/#comment-69286

  • Janika

   Líbilo se mi to, tak jsem připsala:

   „To je jen náhodný obsah, který může být vyměněn za cokoliv jiného. “

   Třeba takto:

   „Mně vadí jeho špinění migrantů, muslimů, jejich kultury a vůbec všeho. Je v tom úplně šílený, má černočerné brýle a vybírá si jen ty nejhorší věci a kolem toho pak spřádá své konstrukty. A to mu nestačí, ještě ke všemu bohapustě lže a manipuluje. …. Není to nějaká hyperkritičnost, je to temné a ublíženecké.
   Cítím z jeho textů až žlučovitou nenávist ke všemu muslimskému, neopomene jedinou příležitost se na čemkoliv povozit. Je tím úplně nemocný. Deprivant.
   Všechno je podle něj špatně. Nečetl jsem od něj jedinou optimistickou nebo pochvalnou větu.
   Jeho vidění světa je prostě psychicky nenormální, deviantní.
   Ten člověk zkrátka není duševně zdráv, domnívám se, jako poučený laik.
   Měl by s tím něco dělat, než něco udělá sobě nebo někomu jinému.
   Jste-li jeho přítel, pane Bavore, promluvte s ním.
   Chce to psychologa nebo psychiatra, řekl bych, že ten člověk docela dost trpí. Je mi ho líto. Netuším, zda ho nepotkala nějaká žívotní tragédie nebo tak něco, takže kolikrát váhám, zda je vůbec slušné na jeho depresivní texty odpovídat logickými námitkami, protože myslím, že on to chápe velmi osobně a trápí ho to.
   Také se domnívám, že jeho duševního rozpoložení někdo zneužívá a „krmí mu hlavu“. Nějaká psychologická harpyje. Jsou takoví zmrdi, dokonce jich je celkem dost, číhají na „oslabené kusy“ a ty pak zneužívají a vysávají
   .“

   • MaB

    Stejne zde se za „antisemitu“ da dosadit i jiny „- fob“

    „Antisemitismus je jednou z největších příčin neštěstí lidstva. A vůbec ne proto, že ubližuje Židům, ale proto, že dovoluje hlupákům zlým blbcům, nečestným a špatným zbabělcům zbavovat se pocitu méněcennosti. Přitom méněcennosti, která je zasloužená a které se nikdy nezbaví. Antisemita je v podstatě nešťastný člověk. Antisemitismus nezpůsobují Židi, protože nejde vůbec o Židy. Neboť, jak řekl Sartre – nemýlím-li se -, kdyby Židé nebyli, antisemita by si je musel vymyslet.“

    Samozrejme davam za pravdu Kamilu Mudrovi, a to rada a umyslne.
    (pan Werich je hold pan Werich ;)

    • Janika

     Ano, přesně jste mě s tou parafrázi pochopila, MaB, to jsem chtěla říct.
     (budu si muset něco od Wericha opatřit, to stojí za to číst)

  • embecko

   Jirovec:
   kmen: emigranti
   trida: Cesi
   rad: publikujici
   celed: zahorkli
   druh: Krystlici
   Ja bych si s dedkem hlavu nelamal, tohle cist je poukazka na blazinec…

   • Janika

    Jasně, saxi, ten mě taky nezajímá ani za mák. Líbí se mi jen barvitost kchodlových vyjádření :-). A že pasují i na něj samotného, případně další nešťastníky, to je kouzlo nechtěného :-).

 6. Slobo

  Když Vladimír Žirinovskij v Dumě zcela vážně navrhnul v odvetě za sestřelení Su – 24
  spláchnout smradlavý turecký hajzl chladnou vodou z Bosporu,
  tak bylo zřejmé, že nemluví jen za sebe, ale i za část nasrané ruské generality.

  https://pochybovac.wordpress.com/2016/01/07/ruska-ruleta/
  Putinovi asi dalo hodně práce, aby zchladil jejich horké hlavy

  ___________________________________ http://www.liaz.cz/forum/images/smiles/sly.gif __________

  MaB (?)

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s