Proč bylo třeba zabít nějakého Usámu

 

 

V noci na 1.5.2011 bombardovalo NATO dům Kaddáfího syna Saifa al Araba, kde probíhala oslava narozenin a byl tam přítomen i Muammar Kaddáfí se svou ženou. Při bombardování zahynul Kaddáfího syn a tři jeho vnoučata. Kaddáfí sám přežil, krmil v době útoku venku zvířata. Děti zvířata nekrmily, byly v té době ve svých postýlkách.

Brutální čin vyvolal vlnu odporu dokonce i v samotných Spojených státech. A tu předstoupil před národ prezident Obama a oznámil zabití Usámy bin Ládina. Speciální americké komando prostě vtrhlo do obytného domu kdesi v Pákistánu a během necelé hodiny postřílelo všechny neozbrojené obyvatele včetně údajného Usámy.

Před Bílým domem se shromáždily davy lidí a skandovaly: „USA! USA!“ Koho by v takovou chvíli zajímaly nějaké zabité děti kdesi v Libyi.
http://pics.livejournal.com/putnik1/pic/005gdtz6

 1. Nerevar

  Americké stádo se od toho českého v zásadě neliší.

  Pro odlehčení: Ten mladík s brýlemi (na obrázku vpravo dole) by mohl být žhavý kandidát pro nějaký mem.

  • Janika

   Ano, snad nikde lidská bytost nevypadá debilněji, než jásající v davu. Pak prý ještě chlapi v jistých situacích, říkala Květa Fialová :-).

 2. Janika

  Vím, že tohle není zrovna téma k hovoru pro vás, co si sem chodíte popovídat, ale po včerejších nechutných orgiích médií nad slavným zabitím Usámy jsem alespoň tuhle zmínku napsat musela. I když tady to bohužel zapadne a děti se budou ve školách učit o velkém vítězství nad teroristou, jak zase jednou zvítězila pravda a láska nad zlem a nenávistí.

 3. Antimon

  No, podle mně je celé „zabití“ Usámy pouze řádné „vrtění psem“. Honem ho hodíme do moře, aby se nezjistilo, že to jaksi není on … :-(

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s