1. Janika

  Nevím, jestli je to výraz ženské přecitlivělosti, ale všichni účastníci videa mi připadají jako dobytek… 😎
  Ale třeba se to někomu bude líbit.

 2. tresen

  Wrestling je hodně podivná věc a jeho obliba je ještě podivnější. Dokonce i u nás má fanoušky, jak jsem ke svému úžasu zjistila. A jsou to lidi, co jinak vypadají celkem příčetně.
  Dozvěděla jsem se od nich /aniž jsem se na cokoli ptala/, že prakticky všechno je domluvené a nacvičené předem. Předpokládám, že i scéna na tom videu byla naplánovaná jak divadlo do všech detailů, včetně rvačky pod pódiem. To samozřejmě nedělá z protagonistů menší dobytky. Jen to vysvětluje motivaci: Reklama a prachy.
  Trump a MacMahon jsou samozřejmě parťáci.

  • Janika

   Taky mi to připadalo zrežírované. Už proto by to působilo zcela jinak, kdyby vítěz toho poraženého nechal velkoryse jít. Při té první polovině jsem se i bavila, to holení hlavy a okázalé užívání si toho bylo už jen nechutné.

 3. MaB

  Do politické arény vstoupila i Ivana, ex-manželka, aby podpořila excentrického Donalda.
  V interview publikovaném v New York Post ze 3.4. se nechala slyšet :
  „Když se sem přijede legálně, je to bez starosti. My potřebujeme imigranty. Kdo by luxoval v našich obývácích a uklízel po nás ? Američani to dělají neradi.“
  Takže oni jsou ti Trumpové v podstatě príma lidi…. :)

 4. mistralius

  Když byl Noam Chomski v Praze, navštívil též Hyde Park a jeho teze „že americký prezident musí mít peníze ke svému zvolení“ vzbudila u přítomného moderátora takovou paniku, že mu musel říct, že je „sebenenávidějící žid“, protože jádro výše uvedené kritiky by mnohé „ovce“ propadly panice a přestaly by financovat ČT.

  • mistralius

   „První nástřel“, který mě napadá je, jestli pan moderátor nebyl „sebenenávidějící“ Čech, tj. jestli ho jakožto židofanouška neinspiralovaly nějaké hmotné statky. Jméno pana Moderátora si již nepamatuji, jistě lze dohledat na stránkách ČT.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s