Wow!

Reklamy

55 comments

 1. Nerevar

  Má ta ženská Parkinsona nebo švába na mozku? Či snad něco progresivnějšího? (U Miloše Zemana to byla ale přece jasná viróza. Aspoň jeho „fan-klub“ měl hned jasno.)

  • Janika

   Z alkoholu by se vyspala, ze začínající stařecké demence nebo nějaké vážné choroby ne.

 2. Tribun

  A nenakládali jen nějakou figurínu? Natočeno je zblízka, kvalitně, nikdo se natáčení nepokouší překazit… celé je to nějaké divné.

  • Janika

   Tribune, to asi ne. Potom existuje video, jak vychází krátce poté z domu své dcery, kam ji převezli, a hýří úsměvy a elánem, že už je jí jako dobře. Takže o tom sama mluvila, chci říct, nemohla to být akce protivníků.

  • dixi

   Přehrála jsem si to víckrát, má nepřirozeně ztuhlou hlavu,možná to opravdu byl panák, třeba je to příprava na její odchod ze scény, už to, že ten záznam dávali i v TV, by tomu napovídal.

 3. MaB

  Mentalita „nemocných, kteří nám vládnou“ a kteří odmítají zvážit, jestli je jejich zdravotní stav slučitelný s vedením země nebo armády a připustit, že jejich nemoc může mít nedohledné následky pro spoluobčany, je poněkud … specifická.

    • Janika

     Vadí mi to u každého. Ona je předvídatelně (abych použila Váš výraz :-) šílená a krvežíznivá. On je spíš racionální.

     • Ondřej

      No, Trump navrhuje bombardovat IS jadernými zbraněmi…Racionální?!..:-) To by zařval i Assad kdyby jednu, dvě, shodil někam do oblasti Allepa. Otázka, navýsost cynická, je jestli šílenství Trumpa by nebylo natolik „racionální“, že by sice zato pošupajdil před soud za válečný zločin proti lidskosti, ale částečně by tento problém (a i celosvětové bezpečnosti díky jeho doživotí v Sing-Singu) nebyl částečně vyřešen. Prý se s Putinem dokáže dohodnout, no, nevím jak by ten souhlasil s tímto jeho plánem:-)

       • Ondřej

        Jsou to šílenci – všichni tam teďka. Proti oběma kandiduje kandidátka amerických Zelených Jill Steinová. Ta by se mi líbila. Psycholožka je myslím velmi dobrým vzdělanostním backgroundem na funkci prezidenta. Konečně by to chtělo aby byl v čele USA někdo z vědecké nebo lékařské obce resp. akademické obce.. Právníků a byznysmanů už bylo dost.

    • MaB

     Trefně reagovala na otázku, co si myslí o kandidátech, spisovatelka Amélie Nothomb:
     Trump ?
     Uj, uj, uj !
     Clinton ?
     Aj,aj, aj !

   • Nerevar

    Condolezza Rice, Margaret vímekterá, Alžběta První, Benazir Bhuttová, Kateřina Veliká, … ženské ve vrcholné politice mnohokrát prokázaly, že v krutosti za muži ženy nezůstávají pozadu. Trochu oříšek pro všechny (pseudo)feministky.

    • Ondřej

     Nabídnu jiné

     Pratibha Patil, Aun Schan Su Ťij, Helle Thorning-Schmidtová, Federica Mogherini, Franciska (Ska) Kellerová nebo v minulosti velmi silná premiérka Izraele Golda Meierová.

     • tresen

      Ještě by to chtělo vyjmenovat pár mírumilovných, nezištných a ušlechtilých mužů z vrcholné politiky.
      Jedno ze které doby.

       • Nerevar

        To ale bylo trochu příliš, ne? Z pohledu misogyna by asi bylo férové se zmínit, že kdykoli (skoro) má nějaká ženská nějaký spor s nějakým chlapem – obrátí se na jiného chlapa (a ten s sporu ujme). Chlapi si často počínají odporně, aby ženské nemusely. Nebuďte na nas tak přísná, pořád jsme lidi.

        (O výhodách celibátu se zmíním někdy jindy.)

        • MaB

         Za vším „cherchez la femme !“
         A dokonce prý, podle Oskara Wilde :
         „Historie ženy je historií nejhorší tyranie, jakou kdy svět poznal: tyranie slabého nad silným. “ :)

         • Nerevar

          Vzhledem ke známým preferencím jmenovaného je snadné podobné jeho výroky lacině odbýt. Pseudofeministkám se tyhle ojedinělé názory jistě moc nelíbí, ale snadno se ignorují.

          • tresen

           Čím se liší pseudofeminismus od feminismu?
           Ptám se, protože jsem se kdysi pokoušela dobrat významu často používaného termínu „pseudohumanismus“, ale nakonec jsem zjistila, že to je pouze výraz odporu k humanismu.

          • Nerevar

           Ad tresen 15.9.2016 – 8.01:

           Žena je plnohodnotná kidská bytost, a jako takové jí náleží opovídající respekt. To je feminismus. Mluvit o útisku (v Západním světě obecně), o sexismu, o patriarchátu, … etcetera, to je feminismus falešný, jinak též pseudofeminismus.

           (Pseudohumanismus je pro změnu vlastnost všech, kteří nechtějí obnovit trest smrti, robotárny pro chudé, sekání končetin kapsářům, zavírání desetiletých do kriminálů. Nesmíme zapomenout na poťouchlé vynálezce pojmu „krutý a neobvyklý trest“, kterým tak v zárodku umlčují každé volání po spravedlnosti …)

          • Ondřej

           Myslím, že feministkou je podle těchto údajů každá žena, co chce být ve společenské soutěži uspěšná (což, sapristi, znamená, že by mohla být i úspěšnější než leckteří muži). Což popírá Wildeův předpoklad o „slabých“. Nevypadá to s konzervativními představami tradicionalistů „o mužské vedoucí úloze“ vůbec dobře, protože patriarchální paternalismus v Evropě skomírá na úbytě stejně jako představa o povinné roli ženy/matky. Ta mužská povinnost (vojna) resp. být připraven k obraně vlasti, padla už dávno a dnes je to otázka profesionálů. Možná že ti, co rozlišují podle podle pohlaví, spíše přijmou fakt, že na svém místě je vždy více „bezpohlavní“ profesionál než mužský amatérský element živitele a hlavy rodiny:-)

           https://www.novinky.cz/ekonomika/414702-vyzkum-ceske-zeny-uz-zakladaji-vice-firem-nez-muzi.html

      • Ondřej

       klíďo píďo. Olaf Palme, Václav Havel, Clement Athlee, Michail Gorbačov, Martin Luther King (i když nebyl politik, jeho vliv a aktivismus přinesly podobný efekt jako Ghándího pokojná rezistence)

      • MaB

       „vyjmenovat pár mírumilovných, nezištných a ušlechtilých mužů z vrcholné politiky.“ (tresen)

       Tyto vznešené vlastnosti existují v „ryzim“ stavu jen vzácně (možná u svatých ?). Proto by měl být obdiv k jejich nositelům kritický.
       S odstupem se často ukáže, že „nezištnost“ se dá zpochybnit. A co „mírumilovnost“ ? Je slučitelná s výzvou k „humanitárnímu bombardování“ ?
       A „ušlechtilost“ (šlechetnost) ?
       Když etika rytířů svěcení v rituálu zednářského řádu je:
       „Moi, rien que moi, tout à moi, tout pour moi, et cela par tous les moyens quels qu´ils soient“,
       Já, nic než já, všechno mě, všechno pro mne a to všemi prostředky, lhostejno jakými…?

     • Jirka

      Kdyz uz nedovedem posuzovat lidskost a nahrazujem ji, ikdyz z ruznych perspektiv, genderovym marketingem, tak mi to nedá prihodit dotaz kam u vas patri špIndíra Gandhí-ová … ?

      2MaB: kdyz odhalili ofocialni mereni IQ George Walkera (bylo to kdes kolem hranice imbecility a ve vetsine zemi sveta do te doby potencialne asi i svepravnosti), proletel celosvetove mediama oficalni brainwashing ze je to tak cilene a vsechno je OK.
      Ba nevzpominam si, ze by treba u nas kdokoli zaprotestoval nebo jakkoli zvyklal proamericky prdelolizalstvi iniciovany uz Havlem, kteryho ostatne honosne subvencoval mj. i napr. Kačer Reagan, o nemz bylo obecne znamo totez uz pred prvni kandidaturou.

      Je mozny, ze je jeste sance tenhle (náš) stredomorskej region pred atomovkou uchranit, dopustej-li nasi/evropsky mocipani transatlantickou dohodou vyhubit region pomoci GMO – jisty ale je, ze planovany 90% redukci populace dle planu a iniciativ panu Gatese a spol se my ani zbytek sveta tak jako tak asi nevyhneme… :-( Otazka je jak moc zalezi na tom, ze rakovina v nasi pitevni zprave bude z ozareni a radioaktivniho spadu, nebo z RoundUpu zakodovanyho v genech zrní co jsme se s nim cpali (pripadne co s nim cpali dobytek an se ze zamori do evropy ve velkym importuje uz dneska… vyhlídky tak jakotak nic moc a obe varianty asi stejne nadejny jako imaginarni moznost vyberu mezi tema dvema a nutnost se necim takovym medialne (vc.internetovych diskuzi!) zabyvat . Staci ab se jeste chvilku zamestnaval lid podobnejma diskuzema a nebo treba nenavisti k imaginarnimu „islamu“ (dyk pro to uz padaly bomby na Baghdád, nejen kvůli největšímu světovýmu zdroji nafty!) a mame to spocitany :( Zvlastni jak vsechno ma svuj ucel a druhy smysl a my ho jako nevidime, protoze ho videt nechceme; ostatne uz mistr Eckhart kdysi rek a na portal Erfurtskyho kostela zvecnil (v docela jiny a btw. mnohem hlubsi souvislosti) svy velky moudro (snad si vzpomenu:): Das Licht leuchtet aus der finsternis und das finsternis hat es nich erfasst…

    • PeeBee

     ted si nevzpominam na zadnou krutost benazir bhutto, co mate na mysli?

     • Nerevar

      Pákistánská předsedkyně vlády nejspíš nepodepsala ani jediný rozsudek smrti, ale za jejího úřadování splňovala její země mnoho kritérií diktatury. To samé se dá prohlásit i o Železné Čarodějnici nebo o Condolezze Rice. (Proměna posledně jmenované během jejího působení v úřadu byla zvlášť děsivá.) „Úspěšná“ ženská v nejvyšších úrovních politiky v krutosti a nelítostnosti mnohonásobně překonává všechny chlapy v okolí.

      • tresen

       Z těch tří jmenovaných jenom jedna opouštěla funkci, kdy za ní byly patrné změny oproti předchozímu stavu, o které usilovala.
       Jestli se změnily samy, není příliš podstatné.

    • mistralius

     kondolence píčová, zrobotizované kondolence poskytuje robotické kondolické služby AMERICKÉMU PRŮMYSLOVĚ-VOJENSKÉMU komplexu. HOSANA, slavme krávy olbrajtové a kondolencé jakožto UŽITEČNÉ IDIOTKY VOJENSKO-PRŮMYSLOVÉHO KOMPLEXU. Všimněme si našich lokálních pohůnků tohto VOJENSKO-PRŮMYSLOVÉHO KOMPLEXU, kterými jsou jakýsi UŽITEČNÝ IDIOT pan Laudát z TOP 09.

 4. PeeBee

  tady se clovek dozvi veci… treba takova mogherini, ze… nejprve ma plno kecu o tom, jak bezletova zona zachrani libyjce a odchod gaddafiho rezimu prinese libyjkam velkou svobodu… a po par letech? nicmene, skvela zena.

  hrc je chladna svine, byla vzdy, cela leta zehli za toho prasaka jeho skandaly s obtezovanim ruznych mladych stazistek, devky, fondy, kokain… uz z dob arkansasu. jo, kokain cloveka zmeni, to neni trava, ze? ale hillary je z jineho testa, ona ma svou ctizadost.

  o jejich problemech se vi min. nekolik tydnu, snad od zacatku srpna, jejich povahu by asi zkuseny lekar mohl odhadnout…

  p.s.|: pro pomalejsi a hajzly – ne, srbove skutecne NEPACHALI genocidu a vase prekrucovani tohoto slova je k zbliti.

  offtopic: novinky ze sveta cisteho sportu…
  http://fancybear.net/

 5. mistralius

  Možná je to ode mně srabárna, když podle všech informací Geon odešel do věčných lovišť a já bych chtěl oživit METAFYZIKU, doufám, že mě Kamil Mudra neutluče otázkami typu „je sopka jsoucno ?“.

  • Kamil Mudra

   Pro začátek postačí oživit paměť :-)
   Ta otázka zněla: „Je sopka fenomén?“

     • Janika

      Aha. O tom GeoN taky psal, jenže si to nepamatuju. Fenomén je vždy jevem, anebo obráceně? Nebudu dělat chytrou, snad to někdy najdu. Vidím to tak, že sopka jakožto sopka je fenomén. Jevem může být taky, ale to, co jeví, se neukazuje přímo a můžeme se o tom jen dohadovat. A mrtvé ryby a velké vlny jsou fenoménem = ryby, vlny, a zároveň jevem něčeho, co přímo nevidíme. Tohle je přece jednoduché.

      • Kamil Mudra

       GeoN o tom psal toto:
       „Potíž je v obou případech však taková, že my tato jména tak jednoduše přijmout nemůžeme, protože jsme dospěli k tomu, že žádný „čistý“ fenomén či „čistá“ podstata (a podobně), jednoduše není — že ji jednoduše nikdy nemůžeme získat a toto „získání“ provést a „před-vést“.“

       Já tu „nečistotu“ chápu tak že každý fenomén může být současně i jevem který ukazuje na nějaký fenomén.
       V případě jevu tomu tak není, protože ten může pouze ukazovat na fenomén.
       Proto platí že fenomén může být i jevem ale jev nemůže být fenoménem.
       Tedy, jak jsme se shodli, sopka je fenomén i jev.

       • mistralius

        První záležitost: „jsoucno=to co jest“. Tím ihned porazíte všechny materialisty na lopatky. Protože jestliže se materialismus zabývá hmotou z vědeckého hlediska (tento obor se nazývá fyzika), pak vám zbydou „záležitosti“, tedy „jsoucna“ mimo tento obor.

        „Bolest“ je funkcí mozku je NEVĚDECKÁ ODPOVĚĎ, protože BOLEST JE, tedy je to jsoucno, tedy pojem mimo MATERIALISTICKOU teorii.

 6. mistralius

  zajímavé je, že video je zcenzurováno

  mám v okénku pod tímto příspěvkem šeď

  mohl by mi někdo vysvětlit, oč se jedná?

  na jaderném kufříku skutečně nedržel prst ani HEREC ronald reagan, na to byl příliš blbý