Putin o Saakašvilim

„Myslím, že to, co Saakašvili dělá, je políčkem do tváře gruzínskému lidu, a políčkem do tváře ukrajinskému lidu. Jak to, že to dosud snášíte?… Chodí po náměstích a křičí do celého světa: Jsem Ukrajinec! Copak na Ukrajině nejsou žádní skuteční Ukrajinci? A Ukrajina to všechno trpí, rozumíte tomu? Je to žalostné se na to dívat. Moje srdce krvácí…“

Z tiskové konference http://ruskline.ru/news_rl/2017/12/14/v_svoej_osnove_my_odin_narod/

  • vittta

   To je toho, já zase souhlasil a Kaddáfím a Husajnem, že by se jim nikdo neměl srát do jejich zemí- a to je to tam samý muslim.
   Souhlasil jsem i s Asadem, ale tím se moc nevytahuju, páč dobře vím, že Asad je ruský šváb!

 1. Asfalt

  Vím, že mluvit o sobě se nehodí. Nemohu však odolat, musím se svěřit a něco o sobě prozradit. Jsem výzkumník. Rád řeším všelijaká tajemství. Záhodou, kterou jsem se zabýval naposled, bylo, proč Janika tak málo píše na svůj ostrov. Po mnoha bezesných nocích nad tajemnou Janikou jsem konečně zjistil, že odpověď je zcela jednoduchá. Janika chodí za chlapama. Zvláště ráda se při tom plaví na lodi kolem svého ostrova, což je jisté, neboť prostopášnici se při záletech podařilo zachytit i na důkazním materiálu
  Usvědčující záznam se bude líbit treseni, protože Janiku natočil kameraman až z Hollywoodu, což je prý v Americe a pro tresen neomylně platí, že co je americké, to je pěkně, co neamerické, to škaredé. Radost bude mít i ondrej, neboť Hollywood není v Rusku. Další čtenáři s obdobným smýšlením budou nadšeni, že neuvidí černochy. Rádi mohou být ale i všichni ostatní normální lidé, co nevidí jen černobíle, neboť důkazní materiál je natočen barevně. Asfalt je zkrátka báječný, pro každého má něco.

  Vidíme, že Janika je velmi zdatný námořník, na vodu už si nebere ani vesla, ta jsou jen pro papriky. Ráda se plaví na přídi jak Rose na Titaniku. Doufejme, že to nepřivolá nějaké neštěstí. Nevíme, co je to za dotěrného chlapa, se kterým Janika po nocích šťouchá lampióný místo toho, aby nedočkavě pokukovala po Asfaltovi na blogu. Snad to není grasyk. Vůbec se mi ten chlap nelíbí a jen doufám, že v té hnědé brašně nebyl návod k WordPressu.

  • vittta

   Podle mě je to diskriminace homosexuálů, tam vystupuje zamilovaný pár žena-muž, což je skandální homofobie a fašismus!

  • Kamil Mudra

   To je ovšem naprosto skandální!
   Videozáznam zcela jasně ukazuje na provýchodní orientaci obou aktérů zpívajících duet: Vidím světlo/Svítá nám (I See the Light). Zcela nepochybně jde o vliv zločinného Putina.

   Dále zde evidentně dochází k trápení nebohého chameleona, jemuž nejenom že není věnována náležitá péče ale je dokonce vystaven stresu, byvše donucen ke sledování jednoznačně heterosexuálního chování dvojice (na které již zcela oprávněně upozornil kolega vittta).

   Nelze přehlédnout ani rizikové chování posádky loďky, která nečinně sleduje poletování hořících lampiónů, namísto toho aby urychleně doplula ke břehu a oznámila požární ohrožení.

   Domnívám se, Asfalte, že byste se neměl spokojit s pouhým publikováním těchto otřesných záběrů ale měl byste tento usvědčující materiál urychleně odeslat na patřičná místa.

   Mimo jiné také proto že muž, vyskytující se v přítomnosti Janiky, byl dodatečně identifikován jako Evžen Houžvička řečený Flyn Rychlík – známý to kriminální živel. Nechci se raději ani domýšlet co by mohlo být obsahem brašny kterou od Janiky přebírá. Vždyť by v ní mohly být i koncepty jejích budoucích článků připravovaných pro tento web! Umíte si vůbec představit ty nedozírné následky, pokud by je výše zmíněný padouch prodal webům konkurenčním jako např. Tarasova terasa nebo Tribun?

   Prosím nemeškejte a jednejte, v zájmu nás všech a v neposlední řadě také Janiky, která jak pevně věřím, upadla do těchto zlých osidel pouze nešťastnou shodou okolností a vlivem podlé manipulace onoho Evžena Houžvičky, kterému zcela nepatřičně dává přednost před vámi.

  • Kamil Mudra

   Vypadá to, Eddie, že se odpovědi nedočkáme a budeme nuceni se jí dopátrat sami. Pokusme se o to vylučovací metodou. Z kontextu výše se rýsuje určitá pravděpodobnost že se nejedná o lidi kteří se v daném okamžiku nalézají, pojato vertikálně, NAD lidmi, tj. o patro výš, na žebříku, na štaflích, na lešení, vysoké skále, v letadle, v koši balónu…
   Mohlo by tedy jít o jakýsi vyspělejší lidský druh z antropologického hlediska. Že by mutanti?
   Z theologického pohledu by to mohli být také andělé. Ovšem, pak bych viděl problémovým to znárodňování majetku. Leda snad u těch co by vlastnili harfu – pokud by nešlo o nebeský erár.

 2. astraustralia

  O jake nadlidi a o jake jejich zajmy jde si ctenar jiste rad precte.
  Jen nutno dodat ze o lidi jde vzdy, ale problem je v tom ze nekomu o lidi nejde vubec:-(
  Jaky je to mir ve svete kdyz valka mezi USA a Ruskem v Syrii pokracuje a mir tam nechce byt dokud nebude mit podobu „osvobozeneho“ Iraku. Assad musi padnout stejne jako Husein a Kadaffi i kdyby mel byt prezvolen novy president zeme ktera o to usiluje nebot zajmy teto zeme na tomto svete jsou nadrazeny vsemu !
  . Neni divu ze pak nelze rozeznat kdo pred kym ze Syrie utika.
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/rusko-obvinilo-usa-vytvareji-novou-armadu-ze-zbytku-militantu-v-syrii/

 3. Ondřej

  Stejně jako Saakašvili asi nebude pro ČR dobrý příklad Wilderse a LePenové. Jinak kdo tam byl ví, že atmosféra byla úžasná!

  Máma mele nácky, v Praze se demonstrovalo proti setkání protiimigračních stran

  Policisté, příslušníci zásahové jednotky, speciální vozy s kamerovými systémy. Tak vypadá od pátečního podvečera okolí budovy Poslanecké sněmovny v Praze, tedy Sněmovní ulice a Malostranské náměstí. Stovky lidí v sobotu protestovaly proti představitelům evropských protiimigračních a nacionalistických stran z frakce Evropa národů a svobody (ENF), kteří se sjeli na konferenci pořádanou SPD Tomia Okamury. Před Top hotelem Praha na Chodově, kde se akce koná, utvořili demonstranti uličku hanby a pokřikovali na přicházející účastníky konference.

  „V parlamentu hnědá pravice, obsadíme města, ulice, jsme antifašistická koalice, neprojdou přes nás!” znělo jedno z provolávaných hesel. Na transparentech byly nápisy FCK SPD, Máma mele nácky, Sjednocenou Evropu, Již vzhůru psanci této země, Sociální spravedlnost místo rasismu, nacionalismu a xenofobie. Demonstranti měli bubínky a soundsystém, který doprovodil provolávání hesel a zpěv.

  Mezi prvními představiteli ENF, kteří do Prahy přijeli, byl nizozemský politik Geert Wilders. Do Sněmovny dorazil v doprovodu policejní kolony kolem 19.00. Ve svém poslaneckém klubu ho přivítal předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomio Okamura.

  Odpůrce konference přišel podpořit i politik KDU-ČSL Hayato Okamura, který je zároveň bratrem předsedy pořádající SPD Tomia Okamury. Z dalších veřejných osobností se protestů zúčastnili například spoluzakladatel Veřejnosti proti násilí Fedor Gál, historik Petr Blažek nebo bývalý velvyslanec Petr Janyška.

  Je otázka jestli když odsuzujeme projevy nacionalismu vedoucí až používání nacistických symbolů na Ukrajině, budeme akceptovat podobné výstřelky u AfD anebo LePenové. Od dob skonu Haidera si dává Strache pozor co říká, protože se bojí tlaku a izolace Rakouska od EU, kdyby opět nastaly podobné excesy jako když prohlásil Haider o Ariealu Šaronov něco ve stylu, že kdyby měl tenkrát Hitler Ariel (který vybělí všechno do běla) , nemusel by se dneska bavit se Sharonem…

   • Ondřej

    Taras má na své oplzlosti a odpor k ženskému pohlaví svým způsobem právo, po tom, co si patrně zažil je člověk ženami asi dosti zklamaný…nicméně není již v tomto ohledu společensky nebezpečný, takže si může psát o bakteriální infekci co jeho pero snese:-)

  • vittta

   Nějak vám to v Reichu zase bouchlo na Bahnhofu, co se to tam pořád děje?
   Já vím, teroristický útok byl policií vyloučen, asi tam někdo zapoměl kabelu s výbušninou a šrouby, a maticemi a ostrými úlomky, k čemu to v Německu používáte?
   Je to fakt divná kombinace , no ale jiný kraj- jiný mrav, ani si nedovede představit, jak se mi ulevilo, že to nebyl terorostický útok a tedy integrace cizinců probíhá i nadále příkladně.

  • Kamil Mudra

   „Jinak kdo tam byl ví, že atmosféra byla úžasná!.“
   Jistěže. Když se takhle někde sejde sotva tři sta lidí, je to takové příjemně komorní – žádná neosobní „davovka“. Vrtulník na obloze, těžkooděnci a policisté na koních sice neoživili scénu aby tomu dodali takový ten správný kolorit pod jehož působením by si odpůrci konference připadali jako že jsou na opravdové demošce a ani kamerové vozy, připravené vyslat zpravodajství o této akci do celého světa, nepřiměly naprostou většinu protestujících aby vydrželi před hotelem dostatečně dlouho pro potěchu oka účastníků.
   Nicméně: ta „úžasná atmosféra“ na videozáznamu umístěném v článku nějak není patrná.
   https://www.novinky.cz/domaci/458001-stovky-lidi-v-praze-demonstrovaly-proti-le-penove-a-wildersovi.html

   A tak si ten protest budou pamatovat spíše jen domácí kteří se tou dobou vraceli do svých bytů:
   Pár desítek minut na to už před hotelem zbyli jen jednotlivci, ovšem úplný konec akce to ještě zřejmě nebyl. Kolem půl šesté policie informovala, že „účastníci oznámených shromáždění zablokovali všechny příjezdové komunikace, kterými lze přijet k místu konání konference.
   „Bohužel se jedná o komunikace, které jsou jedinými příjezdovými cestami pro obyvatele trvale žijící v přilehlých nemovitostech. Avšak účastníci shromáždění tuto skutečnost neakceptují a odmítají obyvatelům umožnit průjezd zablokovanými komunikacemi,“ uvedla policie na webu s poznámkou, že to sice není nic protiprávního, ale že si demonstranti z místních obyvatel udělali v určitém smyslu slova rukojmí.

   Hmmm… „nic protiprávního“. To je dobře že to vím. Až budu příště něco vykládat z auta a bude pršet, tak ho zaparkuji zadními dveřmi pěkně těsně k těm vchodovým, abych nezmokl. Sousedi co budou chtít jít domů – ať si počkají. A pro případ že by na mne náhodu chtěli zavolat policii, si dám za stěrače ceduli: „FCK SPD„. :-)

   • Ondřej

    jistě o tom víte něco víc, nepochybuji o tom, že jste tam byl a víte kdo vše tam třeba se svými projevy vystoupil, nebo se snad mýlím?

    Problém je, že vše o tom to na Googlu nenajdete. Představte si, že třeba ti, co tu byli v Praze nejen na návštěvě ale dokonce i bydleli (já začínal) na pražské Pankráci, díky masivním násilným demonstracím proti mezinárodnímu měnovému fondu a SB a kde jsme byli přijati do EU. A navíc tehdy v ulicích hlavního města tak proti sobě stanulo na 12 tisíc demonstrantů a 11 tisíc policistů. Tehdy se také bojovalo, ovšem proti EU, globalismu a Západu. Myslím, že tehdy utrpěli lidé, kteří obhajují ten druh politického extremismu, který se dnes s fašisty sdružuje a který dostává finanční půjčky z Ruska, je přeci jen poněkud jiné „protože vaše pomyslná dodávka“ by asi málokomu vadila na tom chodníku než bojovníci proti MMF, SB. Takže bylo nutné nasadit obrněné transportéry proti tomu proudu levicového extremismu, jenž začal devastovat celé ulice a jehož produkty tu vy obhajujete, asi hodně lidem jak tenkrát tak by i teď vadili právě tyto typy demonstrací. Nikoli pokojné které protestují proti nenávisti vůči druhým lidem na základě náboženství, etnicity a dnes už i proti politickým oponentům, když bulvární konzervativní deník vytiskl fotky těch konzervativních poslanců coby zrádců Británie, kteří svými hlasy odmítli jednorázovéu vyhlášení brexitu, ale nutnost schválení finální dohody s EU parlamentem.

    Mám to štěstí že jsem byl přítomen oběma událostem a mohu srovnávat i bez Hlavních zpráv a Parlamentních listů, takže mohu zodpovědně jako očitý svědek říci, že Pražané pro tehdejší demonstranty měli DALEKO MÉNĚ pochopení než pro ty bojující proti eurofašismu u hotelu TOP Praha.

    • vittta

     Pražané měli daleko méně pochopení?
     Obávám se, že Pražany tyhle sračkodemonstrace moc nezajímají, co se politiky týká, ale spíše co se týká bordelu.
     A dá rozum, že dle vás 12 000 neonacistů (podle mě jich bylo víc) udělá větší bordel, než „pár stovek“ neonacistů.
     Ve skutečnosti to byla pěkná blamáž, kromě placených nácků nikdo jiný proti evropským demokratům neprostestoval.
     Každý na vás sere, fašouni, jděte se s tím bordelem bodnout!

      • Kamil Mudra

       Mno, s tím dovozem antisemitismu zas až tak mimo mísu není. Případná komise (úřad) se asi nudit nebude. Spíše jde o to zda bude k něčemu užitečná.

       • embecko

        Kdyz jsme tu o tom pred par mesici/ lety mluvili s vitttou, byli jsme siriteli panicke zpravy a mistri fake news. Mozna to tak je, ale pak zustava otazka, proti komu urad proti antisemitismu vlastne zrizuji? Ze by slo o ciste preventivni opatreni a vzrustajici antisemitismus byl pouhou chimerou evropskych politiku? A rabinske vyzvy k opusteni zeme sirenim poplasne zpravy?
        Z predstavy, ze se prava demokracie pozna podle toho, ze ve state je zaveden vyjimecny stav, zrizena komise na potirani antisemitismu, kriminalnici jsou trestani jak soudne, tak moralne a ze vanocni stromecek je hlidan betonovymi zatarasy a muzi se samopaly, tak z toho jsem u vyrost.

        • Kamil Mudra

         Nadarmo se neříká že je těžké být doma prorokem. Zvlášť když se proroctví naplňují a proroka nelze prohlásit za blázna.
         A poznávací znaky pravé demokracie? Kdeže loňské sněhy jsou? A ani ty nebyly zrovna nejbělejší.

         • embecko

          „Kdeže loňské sněhy jsou? A ani ty nebyly zrovna nejbělejší.“
          Nejde ani tak o znaky demokracie, jako o banalizaci systemoveho zla, na ktere je poukazovano jen jako na vyjimky, coz trva uz cele roky. Ted se ovsem prislo na to, ze systemove zlo vlastne existuje, ale da se vyresit zrizenim komise, coz bude dukazem funkcnosti naseho systemu rozvinute demokracie.

      • vittta

       Aby se jim tam ty všechny úřady vešly.
       Ten Maiziere je veselý chlapík, oni nevědí, kde se jim motá půl milionu migrantů a on chce úřad proti antisemitismu.
       Když totiž budu důsledný, veřejné antisemické výroky či činy jsou v Reichu trestným činem, takže by si jeden myslel, že tam od toho mají policii a justici.
       A ono ne, ono to chce spešl ouřad.
       A pak někdo bude říkat, že si Češi neumí vládnout….tedy když chvílemi vidím ty Němce, tak si tady vládneme ještě celkem v pohodě, a to nás německé prachy rozeštvávají, seč mohou!

       • embecko

        Dopadne to samozrejme tak, ze kvuli toleranci se budou bat obratit se ke korenum, tak budou nahanec nacky z byvale DDR a za zady se jim to mezi tim bude rozrustat. A jak rikas, meli by navic zridit „Komisi pro potirani antisemistismu u osob s neznamym mistem pobytu“.

    • Kamil Mudra

     Ach jo, Ondřeji. Já o této sobotě a vy o událostech z doby ministrování Stanislava Grosse, soudě podle přiložené fotografie kterou jste si na Google našel, navzdory svému skeptickému postoji k tomu co lze na Google najít: https://zpravy.idnes.cz/italsti-odpurci-globalizace-odjeli-domu-fdd-/domaci.aspx?c=A000926085606domaci_nad

     Víte já jsem bydlel (už pár let před vaším počínajícím bydlením na Pankráci), poměrně dost dlouhou dobu v jednom z pražských anarchistických center a nebylo to proto že bych jinou možnost k bydlení neměl. Domnívám se že mám s místními demoškami (i o tom co je provází) podstatně více osobních zkušeností než vy (včetně těch předlistopadových). A tak mohu říci o té sobotní, i coby pouhý pozorovatel, že to byla fraška mající k „úžasné atmosféře“ zatraceně daleko. Což ovšem neznamená že by mi nějak chybělo rozbíjení výkladních skříní či jakýkoli jiný vandalismus. U atmosféry posuzuji spíše spontánnost a sílu přesvědčení která z lidí vyzařuje.

     • Ondřej

      copak demonstrace před rokem, pěti či deseti se nehodí pro srovnání? Pročpak? Jistě vám rád věřím, že jste pilně chodil na demonstrace antify na Střelák, jistě vám rád věřím, že jste chodil na demonstrace Fórum 50 % za rovnost žen, jistě vám věřím, že i na demonstrace minorit organizovaných třeba o.s. Romea (jistě znáte dobře pana Kostlána, ostatně ohledně toho, co mohu mít společného s prof. Bělohradským jste se asi trochu spletl, když jsem vám dal citace jeho úvah, které se shodují s těmi, zatímco jsou absolutně v rozporu s vašimi extremistickými názory na přistěhovalce, multikulturalismus ale třeba i jen velkoměstský kosmopolitismus, který zakládá universální přístup lidí s rozdílnou zemí původu v přístupu k demokratickým hodnotám atd., ale to se někdy i zkušeným znalcům všech zákoutí občanských spolků a filosofických seminářů v universitních posluchárnách).

      Nechám tedy toho, nemohu se s vámi rovnat, protože antifašistické a sluníčkářské demonstrace máte prostě všechny prošlé z pořadatelského podia až po posledního v průvodu:-) a ta která chtěla svrhnout kapitalistické instutice a vypadala jako postapokalyptická válka skutečných vetřelců (skupina Ya Basta! jsou skuteční VETŘELCI, co jezdí za peníze globalistů – ano i extremistické organizace mohou být a umí být(!) globalistické, co jezdí od Quebecu, přes Torino až po Prahu a plení a plení, patrně věrni ideji socialismu…) se s tou sobotní nedala rovnat, protože tady bránili demonstanti vjezdu místních do garáží a tenkrát lidem pomáhali demontovat (mimo chodníků a dlažeb) počínající globalizaci a evropskounijní svobodu pohybu lidí (bez hranic), zboží (bez hranic a cel s možností na české IČO působit třeba v tomto Nizozemsku a poskytovat tam naše služby z Česka) a kapitálů (bez hranic devizové likvidity a povolení vlastnit valuty Státní bankou československou) převést peníze z „české“ spořitelny do nizozemské banky ABN AMRO bank v Utrechtu,

      Pěkný den.

      • Kamil Mudra

       „Jistě vám rád věřím…“
       Ale houbelec, Ondřeji.
       Nemůžete mi věřit něco co jsem vám neřekl (nenapsal).
       Můžete věřit tak akorát vlastním představám. :-)

       • Ondřej

        jestliže máte, cituji … Domnívám se že mám s místními demoškami (i o tom co je provází) podstatně více osobních zkušeností než vy ….pak musíte mít i s těmi, které jsem vám jmenoval a kde jsem byl (nejen) jako účastník, anebo neplatí….že cituji…mám s místními demoškami (i o tom co je provází) podstatně více osobních zkušeností než vy

        Oboje platit nemůže, ale už jsem vám nabídl že uznávám, že jste zkušený sluničkářský demonstrant se kterým se já nemůžu rovnat,,,Navíc je fajn, že budeme mít spoustu společných přátel v té anarchistické scéně, jak vy sám „tomu“ říkáte (feministky z Feministického bloku co tam byly, jistě to víte, vždyť jste tam byl…. ale zrovna moc anarchistické nejsou, naopak jsou to velmi racionální a praktické ženy využívající max,. způsobem globální společnost ke svému sebeprosazení podobně to platí o křesťansko-feministickém ekumenické uskupení, které poněkud nesouhlasí, že vše se v církvi odvíelo pod taktovkou mužů ) třeba tato koláž je velmi povedená….

        https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15326425_1025413444252181_3471656654266316353_n.jpg?oh=8ef6968ba4aace30f9c0c014b72e9de8&oe=5AB77D53

        no a když už mluvíte o sympatizantech s anarchisty tak už trochu přerostlý Ondra Slačálek opravdu od doby co dostudoval a co působí na katedře humanitních studií UK intelektuálně vyrostl, až po po lidi okolo centra Klinika jako jsou jejich právník Pavel Uhl (rozdělovali jsme si uprchlíky před 2 lety když mu jich ségra zopár nabrala na Hlaváku:) nebo Terku Virtovou a Kubu Orta..:-) Musíte je znát ze všech demonstrací co kolo Kliniky byly.

        Třeba vás s nimi někdy uvidím a představíme se:-)

        • tresen

         Zapomínáte, Ondřeji, že lidi se mění a jejich sympatie taky a že pak moc ochotně nevzpomínají na společné zážitky s lidmi, se kterými se rozešli.

         • vittta

          No tedy, tak nakonec z toho bude ještě aféra!
          Kamil nenapsal nic víc, že toho ví o demoškách dost a dost,a že bydlel v anarchistickém ventru, a ta informace už žije svým životem a pomalu to už vypadá, že Kamil byl hlavním koordinátorem úplně všeho, co se v Praze sluníčkového dělo od r.1418…..

          • Kamil Mudra

           To víš, vittto. Ondřej je schopen i takových dedukcí jako že Mauglí byl vlk a Tarzan opice. :-)

          • Ondřej

           jestli o sobě vykřikuje že má něčeho víc než někdo koho vůbec nezná, měl by si být setsakramentsky jistý svými znalostmi…:-) Já když bych se měl s někým poměřovat, pak znalostmi, které lze nějak doložit. A to bývá v anonymních debatách problém, někdo ze sebe dělá pomalu prof. anglistiky protože má dceru v Anglii, někoho syn dělá v IT, takže o tom taky „něco ví“, někdo ví jak fungují uprchlíci v Mnichově kde má „velmi dobrou známou“ (zdravotní sestru) (a ví, že sem chodí uprchlíci s kurdějemi a ebolou, no a pak se zeptáte na triviální otázku spojenou s místopisem nebo jménem nějaké osoby, kterou každý kdo někdy působil v nějaké instituci nebo třeba jen konkrétní zájmové skupině lidí, prostě musí znát a ejhle, padne kosa na kámen:-) To víte vittto, vy také, samozřejmě znáte Německo lépe než kdejaký rodák, mohl byste díky Parlamentním listům požádat o zápočet z germanistiky u prof. Beßlichové na univerzitě v Heidelbergu:-)

          • Kamil Mudra

           „Třeba vás s nimi někdy uvidím a představíme se:-)“

           Obávám se, Ondřeji, že pokud byste se při našem setkání projevoval stejně pozérsky jako zde v diskusích, pak bych o vzájemné představení ani nejevil zájem.
           Víte, mě vůbec nesejde na tom zda jste černý, bílý, věřící, nevěřící, fašista, antifašista, komunista nebo kapitalista, muž, žena či cokoli čím se cítíte být…
           Ba ani nemusíte fyzicky vypadat jako člověk. Rád si popovídám třeba i s bytostí podobnou pavouku nebo škebli či čemukoli jinému… když najdeme nějaký způsob komunikace.

           Ale jakmile u toho protějšku vycítím nějaký nadřazený či falešný postoj – ztrácím zájem. Tady jste tak nějak součást prostředí které sdílím spolu s ostatními, vaši přítomnost respektuji a trvale si hrát na to že tu nejste mne prostě nebaví. Občas více či méně upoutáte mou pozornost tak zareaguji, ale rozhodně bych se neposadil ke stolu (jiný web či blog) kde by s vámi už neseděl někdo z lidí které znám jen proto abych zrovna s vámi vedl řeč.

           Ale vzhledem k tomu že pro vás existuje Kamil Mudra jen v těchto diskusích, je velmi nepravděpodobné že bychom se někdy mohli setkat a věděli o tom. Vittta vás asi nikdy nikam nepozve a on je jediný kdo mne zná i „naživo“.

         • Kamil Mudra

          Tentokrát s vámi, třešni, částečně souhlasím. Ono je to s anarchisty podobné jako s právníky. Často se na jednom místě vyskytuje více anarchistických postojů/názorů než samotných anarchistů. Ale u anarchistů mi to přijde tak nějak normální.

          • Ondřej

           oprava….

           že to zkrátka tak musí být, protože přeci není možné aby svět a lidé odlišných hodnot mohli mít co se týče praktických věcí a funkčních modelů ekonomické nebo sociologické podstaty společnosti, mohli mít pravdu. Je pro ně nepřijatelné, aby ideje co se jeví jako krásné a tudíž správné, tak přijmout na vědomí fakt, že nakonec vedou zase jen tam, kam nás už jednou v nedávné minulosti zavedly, a které ti, co jim věřili a i přes to že věděli, že nefungují a jdou proti svobodné vůli lidí, tak je i přesto nadále obhajovali, tak s tímto faktem se nikdy nesmíří jako s osobní prohrou. Je pak logické, že si přijdou ukřivděni, že se obhajobou těchto myšlenek a postupů, které vedly k obrovským zločinům, totálně zdiskreditovali a dnes jejich „alternativám“ už nikdo nevěří a nenaslouchá.

          • Ondřej

           ukažte mi někoho, kdo někoho zve. Pracovní trh je věc, kdy se hledají ti potřební a nepotřební se propouští. Nikdy ne naopak, takže jestli je málo žumpařů, metařů, veterinářů (v Londýně žije s lidmi v bytech daleko více zvířat než dalších lidí) ale i SW inženýrů. tak se dají nabídky. Když je neuspokojí britský trh, osloví se jiné trhy. Pákistánci dělají u nás např. vývoj, mluví několika jazyky a znají daleko více evropské literatury než průměrný Čech. Jejich znalost i moderní německé literatury jako třeba Heinricha Heineho a jeho korespondence s Karlem Marxem jsou fenomenální. Heineho názor, že skutečný socialismus musí být liberální jako protipól konzervatismu (rudého i toho tradičního pravicového) je nesmrtelný. Toto vše mi řekli lidé ze země, která na rozdíl od bílých Čechů měli 2x premiérkou ženu. Česko ani Československo nikdy. No nakonec pochybuji, že vy byste znal Heineho, když už jste před tím opáčil na otázku jestli jste četl Marxe, že nečetl ale že jste hledal liberální myšlenky v Mein Kampfu, pak přeci jen Heine není asi pro Čechy součást jejich vlastní kultury podobně jako třeba ti, kteří dali základy naší moderní společnosti, „sluníčkářl“ Rousseau, Voltaire nebo Oscar Wilde či ze soudobých autorů Samuel Beckett či Umberto Eco..

         • Ondřej

          zbytečně se ode distancujete Kamile, nejspíše nechápete,že to ode mne nebyla výzva k seznámení, ale zato faktické ověření toho, co tady o sobě VY TVRDÍTE. A fakt, jestli jste NELHAL, že se vyskytujete na demonstracích a v kruzích, o kterých já údajně NIC NEVÍM, pak setkání a představení nás dvou od lidí co TYTO DEMONSTRACE ORGANIZUJÍ, je jen otázkou času, pokud ovšem

          1) nelžete vy (že tam chodíte a znáte lidi co je organizují) – a propos víte kdo organizoval tuto demonstraci? Má konkrétní jméno a přijmení (měl byste když o tom údajně víte více než já:-)
          2) nelžu naopak já

          Jak říkával K.R. Popper deduktivní metodou falzifikace lze zajisté dojít k faktickému ověření. Budu vás tedy i nadále obtěžovat postřehy z těchto demonstrací a podstrčím tam vždy nějaký lehce ověřitelný fakt, ovšem jen pro zasvěcené či nutně namístě přítomné, abychom si mohli ověřit kdo z nás dvou mluví či nemluví pravdu, Kamile. Víte, je jednoduché na takového věci i v anonymní debatě přijít.

          Je to sice jen otázka diskusní validity, nic životně důležitého, ale někdy je to dobrý test schopnosti relevantní rétoriky ala řecké Platónovy nauky o idejích a jejich rétorické obhajobě proti „kontraidejím“. Končí to pak podobně jako když jste tvrdil ve vašem pokusu o „odborný vhled“ do ekonomického rozboru přínosů či krachu společnosti díky přechodu na „průmysl 4.0“ a sveřepě jste tvrdil, že žádná ekonomika nemůže a lidé v ní zaměstnaní nemohou být jen živi ze služeb a není možné, aby stát neměl výrobu a především zemědělství, protože PRÁCE RUKAMA, bez té se přeci ŽÁDNÁ společnost neobejde. Jednoduchou statistikou z Velké Británie jsem vám dokázal, že OBEJDE. Zemědělství a průmysl má menší vliv na ekonomiku než obchod s uměním či zábavní prúmysl (£20bn 2017 outlook – a 76% růst Year Over Year), Kamile zatímco v zemědělství je to MÉNĚ než 1% (přesně 0,6!!) HDP. Výroba ná jen 20%. Ale to jsme si už vysvětlili.

          Je mi líto, ale je jen vaší věcí, jestli jsem vám sympatický či nikoliv. Ale ohledně přijetí mých nikoli názorů. ale fakt, se musíte s těmi mými fakty prostě buď smířit anebo dodat nějaká svá, která ta moje spolehlivě vyvrátí a nebo se smířit s mými pochybnostmi, že v dané věci mluvíte pravdu, když vaše „fakta“ něčím zpochybním. Lež bývá až další level, i když někdo velmi těžko přiznává, že věc které fandí a o které je přesvědčen že je správná, že i když ta fakta nemá ověřená, že to zkrátka tak musí být, protože přeci není možné aby svět a lidé odlišných hodnot mohli mít co se týče praktických věcí a funkčních modelů ekonomické nebo sociologické podstaty společnosti, mít pravdu a ideje co se jeví jako krásné a tudíž správné, se těžko kdy smíří s faktem, že nakonec vedou zase jen tam, kam nás už v nedávné minulosti jednou zavedly, a které ti, co jim věřili a i přes to že věděli, že nefungují a jdou proti svobodné vůli lidí, tak je i přesto nadále obhajovali, pak opět si přijdou ukřivděni, že se obhajobou těchto myšlenek a postupů, které vedly k obrovským zločinům, že je tyto postoje a ideály které zastávali, totálně zdiskreditovali.

          • vittta

           Obávám se, že jste tady ještě nikomu cokoliv jakkoliv neprokázal.
           Jo, dal jste nějaké odkazy na názory jiných, ale prokázání vypadá poněkud jinak.
           Dále se obávám, že o hodnotách mých a Kamila (nás jmenujete) ale i jiných zde působicích jedinců nevíte naprosto nic, vyjma toho, co jste si vysnil.
           A s vysněným nadšeně bojujete, to je fakt, jediný fakt, který jste tady zatím předvedl!

          • Kamil Mudra

           Já opravdu netuším, Ondřeji, kde berete to své přesvědčení že mám nějakou potřebu zrovna vám cokoli dokazovat. Mě na vašem mmínění o mé osobě záleží méně než na mínění některého z holubů co mi poletují za oknem.

           Asi je pro vás těžké se smířit s takovou vlastní bezvýznamností, ale budiž vám útěchou že se jistě najdou i jiní lidé v jejichž životě takovou roli nezastáváte.
           Strkejte si ty vaše „ověřovačky“ a „prověřovačky“ kam chcete a budujte si na svých „dedukcích“ jakékoli závěry ale nečekejte ode mne že se budu angažovat adekvátně vašemu snažení. Vždyť k tomu nemám ani ten nejmenší důvod. Pokud zde projevím nějaké mínění o čemkoli pak to nikdy není kvůli vám. To ani v takových případech kdy se vyjadřuji k něčemu co vy „hodíte do placu“.

          • Ondřej

           rád vám uvěřím, když svůj nezájem o moji osobu nebudete dokládat reakcemi ad hominem, které naprosto popírají toto poslední vaše ˇmínění“ dovysvětlující vaše vyjádření, která jsou přímo mému nicku osobně adresovány. Tento váš „nezájem“ dozajista dokazuje moji nicotnou „holubovitost“, které si přes toto vše, nesmírně vážím včetně vašeho zaujetí pro argumentaci vyjadřujícího obavy z nových technologií spojených s digitalizací a automatizací, které se říká „průmysl 4.0“, vyjádřené v naší velmi obsáhlé diskusi na téma.

           Mějte pěkný den.

          • Kamil Mudra

           A co mám s vámi, Ondřeji, dělat při vašem stylu „dokazování“?
           Žádný fakt že se společnost obejde bez zemědělství jste nedokázal. Jen jste na příkladu Británie demonstroval že si zemědělské produkty může dostatečně bohatý stát koupit. Možná vás to, překvapí: ale představte si že i já mívám k obědu coby přílohu brambory a nebo třeba rýži aniž bych si jedno či druhé sám vypěstoval. Ovšem, na rozdíl od vás, nepropadám bludu že se ty zemědělské produkty vyskytly v regálech coby produkty nějakého softwaru.
           S bludy je těžká polemika. Vlastně nemožná.

          • Ondřej

           Kdepak Kamile, úplně špatně. Zemědělství je potřeba tomu, kdo nic jiného než to zemědělství dělat neumí. Zemědeěství vedle lovu je základní činnost člověka kterou se naučil dělat když se postavil na zadní. Od té doby se ovšem naučil dělat podstatně sofiistikovanější činnosti. Takže dělat rukama, jak jste psal, že „je nutné“, pak já říkám, jak pro koho, kdo nic lepšího nezvládne, to nutné je. Pro ty vyspělejší to nejenže není nutné, ale je to přímo zbytečné. Jednou to možná zažijete i tady v Česku, že ti, co dělají rukama buď budou dělat jinak nebo o práci přijdou. Na příkladu Británie jsem dokázal, nejen že to jde, ale dokonce že je to pro to, aby ti lidé byli bohatí a mohli si od chudých kupovat jejich ruční práci, nutné. A službách jsme se už bavili. Takže znovu nebudu připomínat, co je jejich hlavní charakteristikou. Evropa se bude měnit. Nejen tak jak se změnila Británie, ale daleko více tak, jak dneska vypadá třeba Lucembursko.

          • vittta

           Jo tááák, proto oni si zvou do svých zemí ty doktory a inžinýry.
           Protože pro pologramotné bílé muže nebude práce.
           Velice sofistikovaná politika.

 4. vittta

  Tak se musím omluvit.
  Napsal jsem tady, že ženy v Německu budou mít zanedlouho pásy cudnosti jako ochranu před násilníky- všemi samozřejmě, nejsem rasista a tak vím, že i bílí Němci znásilňují a ne málo, nejméně v 10% případů co se vyšetřují, ale v 99% případů, co se odhadují na základě studií neziskových organizací.
  No ale kampak na Němce s pásy cudnosti.
  Násilí zabrání kouzelný náramek.
  Násilník, stižen zvířecími pudy se už už chce vrhnout na objekt své sexuální touhy, v 80% ženu.
  A najednou spatří na její ruce náramek.
  Řekne si „sakra, to je ale zajímavý náramek, co je tam asi napsáno“?
  A už si čte „respekt- nedotýkat se“!
  A má po touze, podá ženě ruku, omluví se, a poslušně se integruje do společnosti, pokud tak ještě neučinil, poučen na různých multikulturních školeních, za jejichž cenu by celá Afrika měla co žrát!
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/zeny-pred-sexualnimi-utoky-ochrani-specialni-naramky/

  • Kamil Mudra

   Už se těším na ty hádky v jakém jazyce i jakým písmem by to mělo na tom náramku být napsáno. :-)

   • vera

    Na každý jazyk jeden náramek, to je jasné, přece. Než si násilník najde ten svůj…dají se do řeči…
    Jak je ten vtip? Chlap říká – dneska jsem zachránil tvoji ženu před znásilněním. A jak prosímtě? Přemluvil jsem ji )

  • vittta

   Množství mínusů svědčí o tom, že nejen Henriette Rekerová náramkům věří.
   No, každého věc, jednou ten úspěch asi přijít musí

   • vera

    Já v to pevně doufám, vittto. Teď kolikrát natahuju ruku, a nic, tak s tím náramkem to možná bude lepší :
    ..Výrostek povalí na ulici šedesátiletou dámu, vytrhne jí kabelku a utíká pryč. Paní se zvedá, a rozčileně křičí: Ty syčáku! a co znásilnit?

    • vittta

     No jo, no.
     Oni si raději vybírají ty mladší.
     I když i na 60 leté dámy čas od času dojde.
     I na starší kolikrát, ne vždy jde ale zrovna o znásilnění, toho francouzkého 85 letého kněze podřízli halai!

   • vittta

    Jéééé, teď to píšu jinde o vás.
    Mainstreamový štěk, mimo kontext.
    Já tedy Tarase nečtu, ale jde o to, že političtí komentátoři a manipulátoři, co je považujete za hlasatele pravdy, pořád píší, že Trump je takový a makový, cokoliv udělá.
    A když někdo nějaký čin Trumpa zpochybní, což si myslím, že udělal teď Taras, nebo se nějaký čin nelíbí, spustí nářek převeliký a…a SNAŽÍ SE TÍM NAZNAČIT, ŽE KDO VOLIL (či podporoval, či ně něj jen nenadával) TRUMPA JE IDIOT, CO SE NECHAL NACHYTAT.
    To je klasická změna tématu, protože se lidem předkládá k věření, že Clintonová by to udělala lépe, aníž by jí kdo zmínil, což znamená, že lépe by to udělali světoví velkosluníčkáři, za něž Clintonová kopala.
    Trump je Trump, a nikdo neví, co by bylo bez něj.
    Třeba by už byla válka s Ruskem, a pak byste říkali VÁLKA S RUSKEM JE SKVĚLÁ VĚC,DOBŘE TO CLINTONOVÁ VYMYSLELA, JEN TEN JADERNÝ SPAD A ZÁPACH MRTVOL A TA SPÁLENÁ KŮŽE NENÍ U TOHO MOC PŘÍJEMNÁ….
    Hovno víte, co by se dělo, a budete kafrat do Trumpa.
    Je to US prezident, ne Ježíš Kristus, když ukáže USA slabé, roztrhají je nepřátelé, jako teď trhají Evropu.
    Tak to prostě je, jakkoliv se mi to nelíbí….

    • Saul

     určitě se nemůžete dočkat až budete mít možnost znovu si zapnout Capslock a psát,jak skvělá věc je jaderná válka s Koreou.
     Protože vy o tom víte víc než hovno,navíc jste stratég.
     Ale to už jsem vám psal,že?

     • vittta

      Tak o skvělosti jaderné války s Koreou jsem ještě nepsal, a pochybuji, že se dočkáte.
      A psal jste mi různé chujoviny, kdo si ty vyše výplody má pamatovat.
      Já sem píšu už tak 3 roky, možná i déle, takže jistě víte, jak nadšený jsem z útočných válek.
      Nechte si svá snění na noc, bude se vám pak lépe vstávat!

      • Saul

       co všechno vás dokáže nadchnout je mi celkem jedno,zrovna tak to,jak byste psal o případné válce s Koreou.
       Vzhledem k Trumpově(a samozřejmě i Kimově) retorice,politice i činům je vyvolání takové jaderné války ze strany USA určitě reálnější,než případné napadení Ruska Clintnovou o kterém jste psal vy.
       Ale realita vás míjí tak nějak stále častěji.

       • vittta

        Upřímně řečeno, jedno vám to asi není, protože jste to byl vy, kdo to vytáhl, ne já.
        A podsunul jste mě při té příležitosti, že bych byl z války jaksi…. nadšený, že by to pro mě byla skvělá věc.
        Nic méně je asi i kreténovi jasné, že i v konfliktu KLDR-USA jsou dvě základní strany- tedy USA a KLDR.
        A rozhodně to není tak, že by KLDR byla ta země mírotvorná, nikoho si nevšímající, a USA byly ti válečníci.
        Na rozdíl od jiných válek, kde třeba v Libyii či Iráku, nebo Sýrii nikdo USA nijak nedráždil (v Libyii i EU) a přeci je smetli do chaosu.
        Fakt to není to samé, KLDR leze krkem i jiným hráčům, a myslím, že poněkud přehání svou válečnou rétoriku a nutí USA k nějaké reakci.

        • Saul

         Já jsem vytáhnul válku s KLDR jako reakci na váš koment k Třešni,kde jste vy vytáhnul jadernou válku USA s Ruskem jen proto,že se jí něco nepozdává na Trumpovi.
         Možná jste si zvyknul,že na vaše bláboly nepřijde žádná reakce,ale teď prostě přišla a já opravdu nemohu za to,že nejste schopen pojmout její souvislosti.
         Příště vám je už vysvětlovat nebudu!
         Ani kdyby jste na mne byl zlý.

         • vittta

          To je ale nepochopení kontextu.
          Ono šlo hlavně o to, že nikdo nemůže vědět, co by dělala ve stejné věci Clintonová, když kritizuje Trumpa.
          A Clintonová se celá třásla na válku s Ruskem, a i když těžko říci, jestli by jí vyvolala.
          Ale její reakce na jiné války, vedené USA byly dost nadšené.
          To byl také důvod, proč plno lidí Trumpa volilo, a zde v ČR podporovalo, nebylo to proto, že je to bílý, polovzdělaný, heterosexuální muž, ale prostě proto, že Clintonová se zdála být ještě podstatně horší.
          Mimochdem, černý, demokratický, humánní prezidnet USA vedl těch válek zatím nejvíc, což jistě překvapuje, předevím zřejmě příznivce multikulturismu a odpůrce zlého, polovzdělaného, bílého, koloniálního muže.
          Jinak si budu muset holt dát bacha na vaše pozorné reakce, musím si zvyknout, že už si nemohu beztrestně psát, co chci.
          Jste mým černým svědomím, mým zrcadlem, stále mě v patách, schopný a ochodtný vyvrátit pádně jakýkoliv můj hoax.
          Jste Čulík tohoto prostoru.
          Teď třeba jsem se zděsil.
          Přiznám se, že i já četl tu odpornou ruskou propagandu, a domníval se, že Bílé přilby v Sýrii je banda manipulátorů a teroristů, pracujících v žoldu USA a jejich islamistických spojenců.
          Naštěstí jsem si přečetl BL a už nyní vím, že Bílé přilby jsou hrdinové, co nasazují své životy v boji proti ruskému vraždění, a co odhalili nejednu ruskou sviňárnu.
          Díky BL a potažmo Guardinanu.
          https://blisty.cz/art/89220-jak-se-staly-syrske-humanitarni-bile-helmy-drsne-obeti-ruske-dezinformacni-kampane.html

          • Saul

           Vyborne Vitto!
           Tak uz nejste zly,vulgarni…jste schopen i rozumne reagovat na oponentni nazory…jeste to ma tu malou chybku,ze to zvladnete tak do pulky sveho komentu a pak to vyrovnate zase jinymi negativy.
           Uz jsem se od vas dozvedel,ze jsem slunickar a lepsi clovek zijici v drahem dome v lepsi ctvrti…
           A ted na mne jeste vytahnete sveho culika.
           A Bile prilby k tomu.
           Hrube jste mne urazil!

         • pacifista

          Tedy nejsem na tyto věci odborník, ale co já pamatuji, hašteřili se USA s Koreou permanentně. Vždy to vypadalo na válku a nikdy ještě nebyla. Tak to beru nějak s rezervou a už se nenervuji jako dřív. Letos začali s Koreou hned druhý den po tom co vypálili svoje rakety na Sýrii. Jako by chtěli odpoutat pozornost od této věci a nechtěli aby se o tom psalo ve světě. Mě to alespoň tak připadalo. Víte co mi na tom nějak nesedí? Že ten mladý Kim vystudoval školy ve Švýcarsku. To je divné že? Přece by takovému nepříteli, jako byl jeho otec nenechali takové privilegium, aby jeho syn získal takové prestižní vzdělání zrovna Tady v západní Evropě. Proč nestudoval raději v Rusku?Takže Kim hloupý asi nebude a je na tyto kejkle připravený. Ví jak je hrát.

     • vittta

      Já odkazy PL za argumenty nevydávám.
      Odkazuji je jako zajímavé politické úvahy.
      Poslední dobou, čistě kvůli některým škarohlídům, odkazuji i jiná média, i cizojazyčná.
      Mým hlavním argumentem je reálná situace na západě, kterou dávno nezpochybňuje ani mainstream.
      PL jako argument používáte především vy, a poslední dobou Saul, že jsou to jako nějaké bláboly, ale i oni leckdy odkazují jiná média.
      Každý, kdo přispívá do PL nemusí být nutně proruský idiot, ale pokud samotný fakt, že příspěvek je otištěn na PL znamená, že je to blbost, asi to ani tak nesvědčí o PL, ale o sežrání propagandy, že to tak na PL je.
      To máte těžké, Třešni.
      I tady se mezi čtenářsvem silně rozlišuje.
      Pokud PL napíší o negrech a jejich trestné činnosti, je to hoax jako kráva, pokud ale napíší o Donbasu a porušování minských dohod ze strany Ukrajiny, nikoho to nijak nedráždí.
      Jak se to hodí, každé médium je seriozní přesně v té hranci, kde je politické přesvědčení jejich čtenáře.
      To platí konkrétně o PL, když je o nich řeč, protože oni píší o různých názorech na politické dění, nemají přesně cílený směr, (což je jim vyčítáno nejvíc, je to podáváno jako vychcanost a oblbování čtenářů „pravdou“) na rozdíl třeba od BL, kde je všechno, kromě názoru redakce BL blbost.
      Jo, blbost, to slovo je tam oblíbené.
      Tam se opravdu jen vyjímečně dočtete něco „z jiného soudku“,

 5. Ondřej

  V totalitním Československu se ztráceli lidi, jak známe onu hlášku z klasického československého trezorového filmu „Skřivánci na niti“. V Německu se ztrácejí neonacisté.

  V Německu hledají pět set neonacistů

  Německá policie hledá 501 pravicových radikálů stíhaných za politicky motivovanou kriminalitu. Počet hledaných osob skokově narostl v první polovině roku 2017.

  Německá policie neví, kde se skrývá 501 stíhaných neonacistů. Údaj poskytly úřady na žádost poslankyně Ully Jelpke, jejíž strana Die Linke pravidelně zjišťuje interpelacemi informace o aktivitě radikální pravice. Vyšetřovatelům se od ledna do září 2017 nepodařilo vypátrat stíhané v celkem 640 trestních řízeních; policie navíc pátrá na základě osmi zatykačů vydaných zahraničními institucemi.

  O kauze první informoval německý deník Der Tagesspiegel. Ulla Jelpke si deníku stěžuje, že „hromada nevykonaných zatykačů vůči neonacistům každým rokem roste“. Dodává, že by reakce veřejnosti pravděpodobně byla jiná, kdyby šlo o zatykače proti islamistům. Její kolegyně a místopředsedkyně Bundestagu Petra Pau předchozí interpelací zjistila, že policie ve stejném období evidovala celkem 9426 trestných činů s radikálně pravicovým podtextem, z čehož 498 jsou násilné činy. Pravicoví radikálové při nich zranili 302 osob.

  Alarmující je i skokový nárůst, kdy do databáze přibylo v období od ledna do září letošního roku 340 hledaných osob. Databázi vede policie již od roku 2008. Tři roky na to vyplulo na povrch, že v Německu operovala od roku 1999 neonacistická teroristická skupina NSU. Neonacisté z NSU v letech 2000 až 2007 zabili devět lidí migračního původu a jednu policistku.

  Proces proti NSU stále běží a vynesl na povrch šokující informace o práci německých bezpečnostních složek. Bombové atentáty se zprvu vyšetřovaly jako násilí mezi cizinci – vyšetřovatelé například sledovali verzi o pomstě mezi příslušníky turecké komunity. V důsledku takovéhoto jednání se rodinní příslušníci obětí a svědci báli vypovídat, protože se obávali další kriminalizace.

  Je zajímavé že v Německu komunisté dávají interpelace mající objasnit zda německá policie činí nějaké kroky proti pravicovým extremistům, v Česku s nimi komunisté hlasují, volí si za funkcionáře parlamentu lidi, co jejich někdejší kvalifikací je mlácení lidí za jejich názory a možná dokonce komunisté a neofašisté budou společně kolegy v jedné vládě, byť na to nebudou mít oficiální koaliční smlouvu:-) Hm, zajímavé.

  • vittta

   Ježiškriste!
   Tak to přeji Německu, aby těch 501 ultrapravicových lumpů našla, aby tam zase vládl zákon a pořádek!!!

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s