Polemika s Vlkem

Napsal vittta

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/01/14/i-kolo-co-jsme-s

Velikán ducha Vlk píše stylem Adolfa Hitlera, když diktoval svůj Mein Kampf.
V první řadě mu (zase) vyšel jeho předpoklad, který sice nenapsal, ale za to naznačil.
Vlk dále vidí světélko na konci tunelu, a tím je Drahoš, který se zatím prezentuje tím, že o něm nikdo nic neví, stejně jako o jeho názorech.
Též si libuje intelektuálních heslech, za která by ovšem chlapovi s krumpáčem vynadal do naprostých idiotů, pokud by je tedy nesměroval stejným politickým směrem.
Takže „Jak už stačil provést hradní mluvčáček , když do kamer ČT vítězně oznámil, že jeho pán získal tentokráte oproti minulému výsledku navíc skoro 15% hlasů, při totožné volební účasti. “
Pan Ovčáček má svého pána, a tím je nepochybně pan prezident, a tento hlupák oznámil, že Pan prezident dostal o 15% více hlasů, což dle Vlka nezískal, ale on je získal, i kdyby se Vlk stavěl na hlavu, byť srovnávat se to opravdu nedá, nic méně, stalo se, a přece se o tom kvůli pochybnému srovnání nebude mlčet.
Dále Vlk píše o stejné startovní čáře v r.2013, což je minimálně ošidné, protože tehdy maintream a jeho vlci ještě netušili, kdo je ten dobrý a kdo ten špatný, takže Zeman se stal tím špatným až v 2. kole. (tehdy především proto, že kníže se stal tím dobrým)
Nyní byl Zeman tím špatným už v 1. kole a mediální kampaň si v ničem nezadala s volbami v Německu v r. 1932.
Stejně jako tehdy, i dnes byl (zatím) úspěch štváčů jen omezený.
Bombastičnost ale pokračuje.
Vlk mimoděk rozdělil společnost na zemanisty, a ty, co to Zemanovi nedají, což je jistě kouzlo nechtěného, protože pokud by měli být skutečně zemanovci, pak by byli i fischerovci,horáčkovci,drahošovci či hilšerovci.
Ale oni jsou jen zemanovci- a ti ostatní, spravedliví.(níže se k tomu ještě vracím)
Za zmínku stojí i vlkova servilita, Drahoš je profesor Drahoš, ale Zeman není ing. Zeman, ale jen Zeman.
Příznivci Miloše Zemana jsou pak nazváni klakou.
Dále není nějaký čas řeč o Zemanovi, a Vlk se v projevu duševně uklidnil.
Ale jakmile se řeč stáčí opět na Zemana, ztrácí klid a přepadá ho náboženské zanícení.
Tak třeba tady:
„Myslím, že se dočkáme velmi ostré, vyhrocené a obávám se, že až velmi špinavé kampaně. Ovčáček nepochybně vytáhne z kůlny všechny možné hnojomety, které tam ještě skladuje.“
Ano, Ovčáček vytáhne hnojomety, ale čistý Drahoš bude mít nejspíš průhledný štít a svatozář- a též pomoc Halíka, který je- jak známo- hned druhý po Bohu tady na zemi.
A hnojomet Vlka jede na plné pecky!
Obouvá se do Zemana, že půjde od předvolebních debat s Drahošem, (lhář) a v návalu náboženkého zanícení začal sám lhát, protože podle jeho slov na nás vyskočí Zeman s každého kouta sloganem „Zeman znovu“.
Nevyskočí.
Daleko víc na mě v Praze skákal třeba Topolánek a pokud už na mě Zeman skákal, pak spíše dehonestován a popliván, za čí peníze Vlk neřeší, ale děsně ho zajímá, kdo platil ty plakáty pro Zemana, no, Zeman má transparentní účet, ať si to tam „vyzdrojuje“.Pak tam máme debaty Pana prezidenta, jednu už si sám Zeman zajistil na své soukromé (dle Vlka) TV Barrandov, kde už (servil) Soukup nějak zařídí, aby to nebyla rovina (necháme si o ní jen zdát), zatímco všude jinde by to rovina byla, a též i byla jak každý viděl v předvolební kampani, která proti Zemanovi trvá už 5 let.
Na konci článku Vlk Zemana označil za člověka, co má neutuchající potřebu se předvádět, asi se v předvolební kampani 1 kola předvádět úplně náhodou nechtěl.
Vlk dále nechápe, proč 1/3 voličů Horáčka chce dát hlas Zemanovi, a svádí to na českou hloupost, ano, tady v Česku žádná volební logika není!
To je manipulační žvást, protože logika není ani kdekoliv jinde, tady je jí ještě dost, a velice průměrný politický analytik Vlk tu logiku chápat ani nemůže.
Inu, mnozí voliči Horáčka byli prostě horáčkovci (jak jsem uvedl výše) a ne prostí antizemanovci, chtěli Horáčka, nějak je oslovil.
Nyní se rozhodují znovu, a někteří budou volit Zemana i prostě proto, že nechtějí Drahoše!
Komické je označení komoušů a Okamurovců za okrajové skupiny, ale Vlku, vyjma Babiše jsou v ČR okrajové skupiny všichni!
TOP09, KDU, či Starosty za okrajové neoznačil.
A samotný Zeman ?
Toho je třeba porazit!
Ve Vlkově textu to vypadá, že právě o to v ČR jde.
Vlk si ale neuvědomuje, že se neporáží Zeman, ale nemalá část národa, která ho volí.
Zeman není jen jedinec, nějaký satan, je to půl našeho národa, a tato půlka ho respektuje a- byť s výhradami- jako prezidenta příjmá.
Jinými slovy, Vlk nám v článku rozdělil národ.

 1. astraustralia

  Vam FSEM kteri jste nebyli dostatecne postraseni Ruskou propagandou ktera nevaha si brat do ustni dutiny i samotneho presidenta USA, pridavam jako tresnicku na dortu zpravu od lekare ktery zradil Ceskou Lekarskou Gomoru a podobne jako Rusko strasi obcany CR, on tak cini jinak a jeste vazneji kdyz zpochybnuje jejich zdravi a podprahove utoci na zeslable city zdravych i nezdravych obcanu bez rozdilu !
  Proto Pozor Pozor Pozor !!!
  Pozor predevsim pro obcany kteri maji nebo se domnivaji ze by mohli mit zvysenou hladinu cholesterolu.
  Ta byla kdysi nad cislem 7 nyni po vedeckem zvazeni nejmoudrejsich medicu a medicamentu ma byt jen 5 a jeste mene!
  Kazdy kdo ma vice je od ted smrtelne ohrozen a predevsim lide pokrocilejsiho veku (nejmenuji) by meli zvysit ostrazitost !!!
  Zatim MUDR Hnizdil obdrzel pouze „Bludny Vedecky Balvan“ ale jeho vyobcovani z rad slusnych lekaru je pry jiz na ceste.
  Proto odkaz na jeho prednasku zde jako varovani pred dalsim hoaxem tentokrat zpochybnujici podpasove a mezi rady dokonce uz i Pharmaceuticky prumysl, fuj tajfl !
  Kupredu Leva za zdravejsi Evropu a nikdy jinak !

  MUDr Hnizdil
  Jak vyrobit pacienta

  • Kamil Mudra

   To je jen takový „výcuc“. Lepší je shlédnou celou tuhle Hnízdilovu přednášku ve které se zabývá také nemocností společnosti a systému.

   • tresen

    Když už tu promlouvá pan doktor Hnízdil:

    Jak z kotců ven?
    Hlavně bychom se do nich neměli tak snadno nechat nahnat. Problém nemá řešení jen ve volbě prezidenta. Ten má být především symbolem, mravním vzorem. Podstatná je změna přístupu každého z nás. Obávám se, že většinově ji může vyvolat jen omezení konzumu, volného pohybu osob. Pak by mohlo dojít i na projevy občanské neposlušnosti. To už by bylo pozdě. Jde o to, abychom místo boje s psychopaty investovali svoji energii do podpory pozitivního. Podpory odvážných, nezávislých a slušných politiků, policistů, soudců, žurnalistů…Trvali na dodržování morálky a zákonnosti, sami se tak chovali.
    /Odpovědi na otázky Parlamentních listů, kde zveřejněno 11. 1. 2018/
    http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=30788

    • Kamil Mudra

     „Podpory odvážných, nezávislých a slušných politiků, policistů, soudců, žurnalistů…“
     S tím nelze než souhlasit. Ale hledej jehlu v kupce sena… :-(

 2. Ondřej

  Zpověď zklamaného voliče Miloše Zemana z minulé volby

  „Zeman byl pro mě kdysi ikonou. Dnes však zrazuje moje hodnoty
  Sociální demokrat z generace dospívající v devadesátých letech v osobní zpovědi vysvětluje, proč nelituje své volby Miloše Zemana před pěti lety, a proč ho naopak nyní volit nehodlá: Zeman, kterého jsem obdivoval, nenávratně zmizel.

  Ještě bolestnější pro mě bylo přihlížet tomu, jak se Miloš Zeman v návaznosti na takzvanou uprchlickou krizi (prohloubenou německým postupem bez koordinace s evropskými partnery, v jehož důsledku dnes vidíme bezprecedentní rozpolcení EU) stále více vzdaloval sociálně demokratickým hodnotám. Ano, v sociální demokracii můžeme otevřeně a demokraticky diskutovat prakticky o všem, avšak postavit se na jedno podium u příležitosti výročí 17. listopadu po bok lidí, jako je pan Konvička, do slušné společnosti nepatří. A pokud vím, sociální demokracie chce být stranou slušných lidí pro slušnou společnost.

  V posledních letech se cesty sociální demokracie a Miloše Zemana definitivně rozešly. Být sociálním demokratem je velký závazek: hodnoty tolerance, solidarity, mezinárodni spolupráce a rovných příležitostí pro všechny jsou pilířem sociální demokracie jako progresivního politického hnutí.

  Vše, co Miloš Zeman v posledních letech říká a dělá, je s tím v zásadním rozporu. Proto Miloše Zemana již volit nemůžu a nebudu. Člověk, kterého jsem kdysi tolik respektoval, již nenávratně zmizel v minulosti. Moje hodnoty v letošní prezidentské volbě nejlépe ztělesňuje Jiří Drahoš, a proto mu dám hlas i ve druhém kole.“

  http://denikreferendum.cz/clanek/26881-zeman-byl-pro-me-kdysi-ikonou-dnes-vsak-zrazuje-moje-hodnoty

  • vittta

   Ten člověk hodně trpí, musím říci…
   Ale jak se Zeman postavil s Konvičkou, to prostě slušní lidé nemohou akceptovat.
   No a ten člověk je zjevně slušný člověk, zatímco já slušný člověk nejsem, protože mě nijak nevadilo, že pan prezident stál po boku Konvičky, neb právě oba vyjadřovali mé politické názory.
   A teď si ještě přečtu článek na referendu, ale musím se psychicky koncentrovat, abych nepropukl v pláč!

  • vittta

   Tak….a jméno toho člověka je tajné, protože se za něj stydí, čemuž se ani nedivím, když jsem si to přečetl.
   Ale vážně, celý článek je zřejmě vymyšlen (nebo sestaven z polopravd či účelových konstrukcí) , a celé poselství spočívá v tom, že Miloš Zeman už není tím Milošem Zemanen, a nyní je třeba volit Jirku Drahouše.
   Důkaz pro nekompetenci Miloše Zemana je tam vlastně uveden jediný, že se postavil 17.11. po bok Konvičky.
   Další argument spočíval v „lánském puči“, kde ale role Miloše Zemana nebyla úplně jasná, a není dodnes zjevné, jestli to byl Zeman, kdo chtěl iniciovat sesazení Sobotky nebo mu to bylo navrženo.
   V článku je to přirovnáváno k jakési zradě sociálně- demokratických myšlenek, z dnešního pohledu by ale vykopnutí Sobotky z postu předsedy ČSSD bylo pro ČSSD spíše záchranou, protože tak tragický volební výsledek by opravdu jen tak někdo nedokázal.
   Článek samotný je plný emocí, dle mého je buď psán praktikujícícm homosexuálem, nebo je tak poskládán, aby homosexuály oslovil (bez ironie), dojetí, slzy v očích v Ostravě, veliký závazek sociálního demokrata a vyjmenovány vlastnosti, které může mít jen sociální demokrat a Ježíš Kristus.
   No, s lidovci si asi socdemáci vůbec tykají, v článku je uvedeno toto:
   „Jeden můj známý, lidovec, si však neodpustil tento komentář: „Volbu Zemana před pěti lety tím neodčiníš.“ A doplnil takzvaný „hashtag“ #pokání.“
   To je příznačné, a myslím, že je to jedna z mála věcí, která není v článku vymyšlena, či upravena.

   • tresen

    Ten článek je podepsaný celým jménem. Autor, jehož identita je lehce dohledatelná, mluví sám za sebe, ne za nějakého fiktivního voliče ČSSD.

    • vittta

     Pěknej balík, není divu, že má ČSSD 7 %….
     Dělá z té volby větší drama, než to je.
     Přemýšlí, přemýšlí, až hodí hlas kandidátovi, který je levicový ještě asi 2 x méně, než jen málo levicový Miloš Zeman.
     A Kalousek Drahouše řídí také, to jsem zapoměl podotknout, jak nechtěl Kcharla, že ho řídí Kalousek, bylo sice dojmené, ale moc k srdci si to nevzal.
     Kcharl je out, ale Kalousek bude zase v ráži, jestli Drahouš, i pomocí dojemně levicového Mlse, uspěje!

    • vittta

     Jo, asi to bude ten Mls.
     Jsou to novinky, dříve se psalo jméno buď nad článkem, nebo pod ním, nyní, koukám, vedle zleva.
     A samozřejmě, mám s tím jako počítečový negramot značný problén, nic méně mi to nevadí, protože mě nějaký Mls nezajímá, a jen proto, že byl dán odkaz na jeho článek, mě to zaujalo.
     Naštěstí se vše vysvětlilo, protože vy počítačovou gramotnost máte.
     A nejen to, máte i jazykovou vybavenost, takže si o panu Mlsovi můžete přečíst i to, co je mně zapovězeno, takže si třeba můžete přečíst jeho telefon do Bruselu a já se mohu jen závistivě dívat.
     Nic méně je nutno poznamenat, že jakkoliv mám všemožné handicapy, nevzdělanost, neznalost jazyků, počítačovou negramostnost, atd..atd.., mám jeden volební hlas, stejně jako vy, který vládnete jazyky, počítač si s vámi tyká, jste vzdělaný, že musíte mít prodlouženou vizitku a celkově se vaše osobnost nedá s tou mou naprosto srovnat.
     No…není to k vzteku?
     A co je horší, volím Miloše Zemana, a to už vůbec těžko nesete!

    • vera

     Tak se zase tak nevytahujte, stejné údaje jsou k dispozici i v češtině, možná vám špatná počítačová gramotnost bránila si je dohledat ? http://denikreferendum.cz/autor/1415-vaclav-mls.
     Ale je fakt, že v té originální anglické verzi se člověk dozví čeho je Mls součástí, a za co hlasuje.
     Sám o sobě říká že pracuje pro Evropskou unii. Nějaká část poslanců EP co si říká Socialisté a demokraté. Za Zemana se tam možná dostal, ted když už je usazen, už ho nepotřebuje. To se stává.
     Tak si člověk prohlídne ten usměvavý oblíčej, a potom ze zvědavosti sjede na pravou stranu, kouknout na činnost téhle frakce….
     Celkem člověk pochopí, proč tenhle jedinec pro Zemana hlasovat nemůže. Strana SaD řeší věci Zemanovi hodně vzdálené. Jedna z nejbližších akcí :

     http://www.socialistsanddemocrats.eu/events/challenges-sexual-and-relationship-education-europe
     Výzvy k sexuálnímu a vzdělávacímu styku v Evropě
     V Evropském parlamentu v Bruselu v místnosti PHS P4B 001.
     Ve středu 31. ledna 2018 od 13:00 do 15:00.
     ZAREGISTRUJTE SE NYNÍ
     Akce bude živě vysílána na adrese http://www.socialistsanddemocrats.eu.
     Další informace získáte na adrese chloe.kenny@europarl.europa.eu.
     …..no přeberte si to jak kdo chcete…

 3. astraustralia

  Stale vice senioru a nejen ve Francii je podobneho nazoru jako Alain Delon ktery rika

  Především ale nenávidím tuto dobu, je mi z ní na zvracení. Někteří lidé se mi hnusí.
  Vše ovládá lež, všechno je překroucené.
  Lidé se navzájem nerespektují a nedrží slovo. Záleží jen na penězích.]
  Vím, že tento svět opustím bez lítosti,“ konstatoval modrooký idol žen několika generací.
  Zdroj: https://revue.idnes.cz/alain-delon-herec-vek-zeny-smrt-spolecnost-kariera-fw6-/lidicky.aspx?c=A180113_154452_lidicky_zar

 4. grasyk

  Trefný postřeh Klause ml:
  Představíte si třeba Winstona Churchilla, že by byl po náletech na Londýn především „otřesen“? A mektal by něco ve smyslu: „Kvůli pár agresivním pilotům nemůžeme soudit celý německý národ. Většina Němců je slušná … Je věcí Němců, jestli vyznávají nacismus, nebo ne, to my nemůžeme soudit…“ A další by se přidávali: „Největší nebezpečí je teď nárůst xenofobie a protiněmeckých nálad mezi prostými Brity…“ Rektor Oxfordu by varoval: „Hlavně teď nezneužít studentské shromáždění na nějaké patriotické projevy a tupé národovectví…

  • tresen

   Tento způsob hledání paralely k Churchillově pozici za druhé světové se mi jeví jako na hlavu padlý. Britové vyhlásili válku německému státu. K tomu žádnou dnešní situaci, která by i jen vzdáleně připomínala tu tehdejší, prostě přirovnávat nelze.

   • vittta

    To se moc neorientujete v britské předválečné politice.
    Protože příznivců nacistů bylo v Británii na nejvyšších místech až moc.
    Válka, tak jak byla vyhlášena a vedena, byla především zásluha právě Churchila.
    Ti ostatní o ní sice mluvili, ale raději by Hitlerovi vlezli do análu!

    • tresen

     Grasykův příspěvek se předválečné situace netýkal, proto jsem se jí nezabývala ani já.
     Těžko tedy můžete soudit, jestli se v ní orientuju.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s