Ministerstvo zahraničí Spojených států objasnilo návštěvu ruských úředníků ve Washingtonu navzdory sankcím

Anna Romaněnko

2. 2. 2018

Mluvčí Ministerstva zahraničí USA Heather Nauert objasnila, proč se mohli vysocí představitelé ruské rozvědky ocitnout v USA, bez ohledu na uvedení jejich osob na sankčním seznamu.

Podle slov Nauert mohou USA pozastavit účinnost sankcí, pokud je to nezbytné pro americkou národní bezpečnost. Odmítla ovšem o ruské návštěvě říci více.

Nedávno list Washington Post sdělil, že USA navštívili ruští vysocí státní úředníci – hlava FSB (Federální služby bezpečnosti) Alexandr Bortnikov, šéf rozvědky Sergej Naryškin a velitel GRU (Hlavní správa rozvědky Generálního štábu Ozbrojených sil Ruskej Federace) Igor Korobov. Setkali se s ředitelem CIA Mikem Pompeo. Jaké otázky projednávali, není známo. Podle některých domněnek šlo o otázky bezpečnosti v průběhu nadcházejícího fotbalového šampionátu.

Naryškin spadá pod sankce od roku 2014, Korobov od roku 2016.

   • astraustralia

    Uznani agitatoru Merkelovstiny:-)
    Chvala od MMF dnes = utrpeni lidu zitra s koncem v nedohlednu.!!!
    Fagan predvadi mnohem chytrejsi argumentaci nez zaslepeni novinari
    ze presidentovi lide podvadi kradou ci nekorektne odklani !

    • Ondřej

     Kdepak, jen dělají v bledě modrém co Kalousek…

     Tak si to antielitářství představuju. My bohatí si díky soukromým školkám možnost volby uchováme. Samoživitelkám trpícím chudobou 5x častěji než zbytek populace a dalším chudým rodičům tu volbu skoro znemožníme. Víme přeci, co je pro jejich děti nejlepší

     Daniel Prokop
     Head of Social and Political Research at MEDIAN s.r.o., Researcher at Faculty of Social Sciences, Charles University

     • astraustralia

      Mate nekdy pekne svinsky odkazy, jako tento na Head of Social and Political Research at MEDIAN s.r.o.
      Take obrazek doby kdy uz si nekteri elitari neberou servitky :-)

      Vypada to ze mnoho lidi ano, ale je take mnoho lidi kteri si nekonecne nenechazi srat na hlavu !!!
      Pokud jednou dojde k uctovani bude to kruty :-(

 1. vittta

  Tak v Německu roste počet vražd ze cti.
  Uvedené příklady asi budou skutečné, ale opravdu si má cenu lámat hlavu takovými banálními vraždami?
  Copak Němci nevraždí?
  Navíc, vinníci budou potrestáni, jak právně, tak morálně.
  Leckde se dokonce ukázalo, že se vlastně nic závažného nestalo, Turek, co prostřelil své ženě obě kolena se s ní pak usmířil, tak co, navíc…zbraň měl jistě legálně.
  Stejně tak mají zbraně legálně i jiní vrazi, to je samozřejmé, a nejlepším důkazem jejich bezúhonnosti je právě legální držení zbraně, protože v Německu získat střelnou zbraň legálně je téměř nemožné, takže si nyní hejtři na PL naběhli na vlastní vidle!!!
  Osobně si myslím, že tato praxe postupně zmizí, jak se budou migranti postupně úspěšně integrovat do německé společnosti, a též tím, jak si mladé Němky budou brát hezké a mladé muslimy!
  A mladé Němky už jsou vzdělané, a nevyberou si nějakého násilníka, ale normáního, mírumilovného muslima, kterých je- jak známo- většina.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vlna-muslimskych-vrazd-ze-cti-v-Nemecku-prudce-stoupa-523405

  • vittta

   Já si myslím, že by třeba Saul, či Třešeň, ale i Tribun nebo Ondřej….(né, ten ne) či jiní bojovníci za rovnost ras, měli najít pro své dcery nějaké mírumilovné muslimy.
   A ukázat nazivlastencům a xenofobům jako jsem já, že integrace nejenom že je možná, ale je v podstatě normální a samozřejmá.
   Osobní příklad je vždy nejlepší, a pak ta radost, houpat černého vnoučka na kolenou- pokud tedy rodina manžela dovolí, samozřejmě, nějaké ty kulturní odlišnosti je třeba respektovat!

  • Kamil Mudra

   „Tak v Německu roste počet vražd ze cti.“
   No a co? Evidentně je (nejen) německá policie a justice obohacena o nový typ kriminality. Tedy obohacení se koná a ne že ne. A protože obohacení je pro Evropu žádoucí – tak co by na tom komu mohlo vadit?
   No – možná je to trošičku v konfliktu se snahou o vymýcení domácího násilí – ale to už se nějak vstřebá.

 2. embecko

  Dovolim si sem soupnout lamentaci stale bdeleho a ostraziteho obcana z PL:

  Stále bdělý a ostražitý občan ČR, 07.02.2018 8:13:49
  VIP české (nebo pražské) podnikatelské, umělecké, sportovní, kavárenské a jiné „celebrity“ ! Vzor naší mládeži !

  VIP celebrity, podporovatelé pijavic z neziskovek, umělci, figurky, přísavky, pijavice, roupami už tito lidi neví, co dělat, kdyby měli žít s takovým přístupem někde pod Krušnými Horami, nebo pod Beskydami, na Ostravsku, na Vysočině, tak pokapou hlady. Otevřeš net a samá dutá celebrita, celou zimu u teplého moře, Maledivy, Dubai, Florida, Thajsko ….., většina defakto ho.no dělá, jenom nastoupila do jakéhosi vlaku, ve kterém se bezpracně a bez placení veze, pak si odskočí na lyže do Špindlu a pak zase zpět. Pak se s „partnerem“ rozejdou, najdou si někoho podobného a celá scéna se opakuje.
  Samej zpěvák, zadlužený herec – komediant, hokejista, fotbalista, bulvární bavič stupidně a přihlouple se chichotající a chrlící jeden primitivní až trapný vtip a zážitek za druhým, bulvárni neukojení žurnalisté, hrající si na jarmulkáře, přitom dělající skutečným židům ostudu, kdejací podprůměrní brakoví a pokleslí odborníci na vaření (výsledek 150 g něčeho, z čeho se nenajíš, kolem kupa špinavých hrnců a totálně za*raný sporák), seriáloví herci, individua od filmu, proflákli a věčně „neklidní“ brakoví režiséři, 4 % vizážisté, kadeřníci, mazlící se se svými nafintěnými pejsky, morálně cinknutí intelektuálové, pisálkové z vyčpělých médií, pomatení a poblouznění študáci, vesměs ze zajištěných pražských rodin, dále výkvět politické scény, zejména té pražské atd. atd., jedni a ti samí, např. jakási tuctová 45 kg modelka, v jejím mladém (?) věku už ani pořádně česky neumí (před každým slovem emmm, ammm,hmmmm), přízvuk jakési plážové poběhlice z Miami (v jedné ruce kabelka za 50 litrů, zavěšená v předloktí, ve stejné ruce drží iPhone, ve druhé ruce vodítko s čivavou, nebo naopak s bojovým psem a pet láhev 0,5 l, roztržité a vyjevené pohledy, když se ráno nenalíčí, vypadá jako onuce a špatně vyždímaný hadr a samá kérka) …….Partner se jmenuje jinak, partnerka jinak, děcko jinak, prarodiče z uměleckých kruhů každý jinak, někdy si to „obhospodařují“ navzájem a střídavě, děcka si pořizují jako zboží a ani mnohdy sami netuší, s kým to vlastně mají a jak je předvánoční advent, tak se mohou přetrhnout a přes média nás poučovat a moralizovat, jak je rodina základ života, samá humanita a láska, starost o děti v Africe a imigranty s muslimy dohromady atd., div u toho dojetím nepláčou. Vypnou se kamery, jdou pařit na párty, ožerou se, šňupnou, jsou sprostí a vulgární, mnohdy i v uměleckých projevech a ve svých TV výstupech a po dýchánkách druhý den po probuzení opět vyjevení jako paka. Přitom mnohdy arogantní, stupidní kreatury s pohrdavými pohledy, štítící se běžného občana a doslova lační po penězích.

  Pak zase na druhé straně některé zatím bezdětné duťky zjistí, že mají skoro 40 let a strašně touží po dítěti, nejlépe hned po třech, protože mají tak rádi početnou rodinu a ten ruch a shon okolo a jsou zjevně depkovaté, že to nenají s kým jaksi pořídit. Ano, 1 % je normálních, ale u 99 % v hlavách průvan. Samé rauty, párty, feťácké experimenty, vyčpělé pěvecké ankety Zlatý Havran, jakési filmové snobácké festivaly u lázeňských pramenů se žranicemi za peníze sponzorů, který nemalým dílem přispívá každý občan země tím, že rozsvítí a zhasne a mlaskáním těch od Staromáku neklidných VIP, kteří tam přijeli, aby mohli hlavně slintat nad stroze oděnými a stále dokola rok co rok se ukazujícími, ale stárnoucími šmudlami z mola, kdy některé z nich mají pouze základní !!!! vzdělání, studiové TV soutěžní pořady, kde se pouze vyblbují, ale hloupí jako sáně, muzikály pomalu na všechno, na co vzpomeneš, jestli včera pršelo, nebo zítra bude sněžit, brakové seriály, kdy pomalu všichni herci si mohou začít psát před jméno titul MUDr., kolik těch “doktorských seriálů“ máme, aj., ze všeho vyjevení, právní povědomí nulové, znalosti mizivé. Mnohdy oblečení jako šupáci, kdy i bezdomovci vypadají lépe.

  Lakomí po penězích. A ti starší se za každou cenu snaží upíchnout své děcka nejlépe tam, kde to nebolí a kde není skutečná poctivá práce, vše Praha. Ještě, že mě nikdo nemůže nutit si ten bulvár kupovat, nebo si to pouštět v TV. A když na něco takového nečekaně narazím, přepínám, vypínám, přecházím na druhý chodník. Zejména stupidní zábavné pořady s celebritami. Na všech programech, pořád dokola jedni a ti samí.

 3. Ondřej

  tohle je pamflet jak z 50.let na zrádce, keřasy, buržousty a jejich přisluhovače, zrádnou inteligenci a západní reakci podporovanou českou emigrantskou kamarilou a další verbální perly z lingvistického koutku třídní nenávisti a intelektuální frustrace spodiny.

  Takže co s těmi, lidmi, jak je čtenář Parlamentního Beobachteru barvitě popisuje?

  a.)Marxleninistům asi vadí že si lidé vaří doma co chtějí a nejedí národní šlichtu s knedlíkem a zavedli by domovní komise na národně-socialistickou stravu
  b.) Fašistům asi vadí že nelze jako za Hitlera utvářet „národní rozmnožovací“ centra pro arizaci budoucí čisté rasy, kdy každý bude muset vykonat svoji národně-občanskou povinnost pod dohledem Mengeleů na základě rasově a geneticky udělaného rozboru DNA. Nemít děti bude znamenat buď internaci abebo vyhnanství,
  c.) Zavést komise vesnického lidu nad kulturní zhýralostí Prahy s cílem zrušit intelektuální svatostánky jako jsou klubová kina pro náročného diváka (především v Praze) dále zrušit filmové festivaly jako převzatý buržoasní přežitek utlačitelské intelektuálské Franfurtaké školy a povyšování se intelektuálů z Cannes, Berlína anebo Benátkýách nad dělníky a celou tuto neomarxistickou školu zakázat, aby zde nedošlo k další kontrarevoluci jako u té „kulturní revoluce“ z konce 60.let na dekadentním západu s cílem rozleptat nerozbornou jednotu pracujícího lidu a rolníků
  d.) zhoubnou západní módou narušit náš slovanský styl oblékání tak krásně nastolený jednoduchou modou dělnického lidu zračící se v tvorbě socialistického realismu ve filmech Rudá záře nad Kladnem a Karhanova parta.
  e.) Zavést přísnou kontrolu vztahů lidských mezi muži a ženami a zamezit pronikání západních občanů do vztahů s příslušníky našeho slovanského národa, zamezení nepřechylovaní západních jmen vypočítavými českého národa zrádnými ženami a nepovolit nadále sňatky, kdy každý budou manželé nadále užívat své rodné jméno. Zakázat sňatky s cizinci z buržoasních států.

  Dalo by se vymyslet ještě hodně toho, co panu frustrovanému čtenáři Parlamentních listů vadí na svobodě lidského počínání a na individualismu založených životních hodnotách. Bude si muset zvykat i na to, že tu budou lidé, co s ním nebudou mluvit česky a vůbec se nebudou ochotní ne snad s ním i jen bavit (stejně by nerozuměl) ale bude muset přijmout i fakt, že se s ním vůbec nikdo nebude chtít ani potkat ve veřejném prostoru, prostě ho bude mít za agresivního blázna, který by měl být držen izolován od společnosti lidí, které tak bytostně nenávidí. Takže když jej budou zcela adresně ignorovat, ho může ještě více vydráždit. Volnost pohybu, zboží a peněz – je totiž sám o sobě fakt, že pán bude muset na to, aby všechny ty eh „nešvary“ moderní doby zamezil – rozpoutat světovou válku proti cca 500 milionům lidí.

  Jiná věc je návrat ke staým „osvědčeným“ postupům. Uzavřít hranice a nahnat tyhle lidi do koncentráků, protože jinak k zamezení užívání jejich lidských práv ke kterým např. patří mít namísto dětí surikaty, pracovat ve filosofickém ústavu AV a bádat nad noetikou či existencialismem, jíst namísto vepřového gratinované mušle anebo krevetový bisque s mořskými řasami wakame je prostě právo, které nelze lidem vzít jinak než pokusem o holocaust všech svobodomyslných lidí, které tvoří jen v kultuře západní atlantické kultury asi 90% názoru na liberální fungování společnosti.. Extremistické strany, které by něco podobného chtěly snad lidem nařizovat jako ten pán z části občanského podzemí nenávidějících lidi odlišných životních hodnot, nemají asi ani těch 10% podle výsledků voleb a mapování extremistické podzemní scény.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s