Trest boží

Napsal Jan Hruška

O uprchlické krizi už řekl kdekdo kdeco. Můžeme ji vidět jako výsledek hesla „všechnu moc neviditelné ruce trhu“, protože nese zisky verbířům, převaděčům a spoustě jiných podobných. Její smysl (tedy pokud vůbec má nějaký smysl) se hledává ve snaze vytvořit v Evropě vrstvu rasově, národnostně i morálně neukotvených otroků. Její cíl (pokud má nějaký cíl) můžeme také vidět v tom, co vidíme ve státě Izrael. Postavit proti sobě dvě etnika, která se nenávidí a jsou téměř ve stavu trvalé občanské války. Oba národy spojuje nenávist proti těm druhým a ti, kteří vládnou si mohou dělat co chtějí, protože na ně nikdo nemá čas. Dokonce to můžeme vidět i tak, (za to mě někdo sežere bez chleba) že Islám se svými drsnými, ale dlouhodobě osvědčenými zákony je kultura, která má naději přežít všeobecný rozklad, který západní kulturu zákonitě čeká.

Málo si při tom všem všímáme falešné humanity, která to všechno propagandisticky zastřešuje. Tuto falešnou morálku, ideologii nebo jak tomu říkat si dovolím nazvat trestem božím za antikomunizmus. Jestli chcete pochopit, co tím myslím, musíte vědět dvě věci: Bůh nemusí nikoho trestat. Když nechá lidi dělat co chtějí, vytrestají se sami. A potom většinou ještě řeknou „kdyby byl nějaký Bůh, tak by to nedopustil“. Naštěstí Bůh většinou opravdu nedopouští, takže se „nejlepší úmysly“ různých podnikavců nějak zhatí a nedopadne to tak špatně, jak mohlo a mělo. Někdy ale holt dopustit musí. Ostatně jestli se vám v tom Bůh nelíbí, můžete říct, že nás dohnaly důsledky dřívějšich chyb.

No a za druhé: Antikomunizmus není odmítání komunistické ideologie – to bych spíš nazval zdravým rozumem. Antikomunizmus je debilní, agresivní ideologie bolševického typu, tedy něco jako vyhánění čerta Belzebubem.

Dnešní oficiální přístup k uprchlíkům a tím i ke dnešní uprchlické krizi začal vznikat na západě někdy v padesátých létech. Socialistický tábor považoval za nutné uzavřít hranice na západ, takže lidé, kteří chtěli pryč utíkali různými dobrodružnými způsoby. To samo o sobě bylo dobrým tématem pro západní propagaci: „Podívejte se, jak lidi utíkají z východního ráje“. Antikomunistické propagandě to ovšem nestačilo. Podle ní ti lidé vždycky utíkali, protože byli za své názory pronásledováni „zločinným komunistickým režimem“, případně bojovali proti němu. Ve skutečnosti uprchlíci většinou patřili do některé ze tří skupin: Vysoce kvalifikovaní odborníci, kterým byly na západě slíbeny mnohem lepší životní podmínky, notoričtí romantici a dobrodruzi, no a zločinci, kterým západ zajišťoval beztrestnost – jak jsem řekl pod záminkou, že jejich zločiny jsou vlastně zásluhami. Ti, kteří byli opravdu pronásledováni za svoje názory a postoje obvykle neměli možnost utéci – a ani nechtěli. Ono není velké hrdinství utéct a štěkat skrz plot.

Takže vznikl koncept lidských práv pro uprchlíky. Pro západ měl výhody jednak hospodářské – uprchlíky, které potřebovali přijali a ty ostatní poslali do JAR nebo Austrálie, druhak propagandistické a politické. Obraz hodného západu, který lidem poskytuje svobody, které zlý východ neposkytuje byl velice působivý.

No, „čo bolo, to bolo“. Teď se nám to vrací v tom, že se hotové představy používají na dnešní uprchlickou krizi. „Zločinecké režimy“, „ušlechtilí, vysoce kvalifikovaní uprchlíci“ a tak dál. Lidem, kteří tento přístup prosazují je jedno, že to bylo dost mimo realitu už tehdy a dneska mnohem víc. Hlavně ten druh liberálů, pro které je skutečností to, co si vymysleli je nevývratně přesvědčen, že právě tohle je správný pohled na věc. Také jim to dává možnost projevit humanitu, kterou zaplatí někdo jiný. V tom posledním se ale mýlí – jako ostatně ve všem. Až to dopadne, jak to dopadnout musí, odnesou to s námi.

 

  • tresen

   Díky za důkaz žumpovitosti PL.
   Kdyby vycházely na papíře, pak při tištění takovýchto článků by se daly házet do koše leda při použití pinzety.
   Nenávist k Havlovi i k lidem, kteří si ho vážili a váží, je psychická zátěž, se kterou se takový typ, jako je Petr Hampl, vyrovnává zřejmě jen obtížně. Když se vypovídá, asi se mu uleví.
   Ale proč tím máme ztrácet čas my?

   • vittta

    Důkaz žumpovitosti PL je publikovaný rozhovor s vaším politickým oponentem?
    To je názor pana Hampla, PL pouze zprostředkovaný.
    Pokud s tím máte problém, napište rovnou, že vyznáváte cenzuru, a nebalte to do nějaké „žumpovitosti“.
    Pan Hampl pak se samotného Havla v rozhovoru spíše zastává, resp. se snaží vidět jeho veškeré stránky, nejen vyselektovat ty zjevně špatné.
    Vynechává alkoholismus, narkomanii i chlípnictví, věnuje se spíše politické osobnosti V.Havla, jak byste si jistě všimla, kdybyste se namáhala rozhovor přečíst, což vás ale ani nenapadne, protože jako nadčlověčka nemáte zapotřebí něco číst, abyste si udělala názor, úplně stačí, když si přečtete název média, které rozhovor zprostředkovalo, a jméno poskytovatele rozhovoru.
    Ve skutečnosti je Havlovi věnována jedna otázka, a jedna odpověď.
    Za to ve vaší reakci o pěti (5) řádcích je obsažen plivanec na PL, plivanec na Petra Hampla a sebepochvala, manipulující čtenáře směrem, že se zde vyskytují jacísi „my“, kteří SAMOZŘEJMĚ podobná média i protagonisty rozhovoru odmítají, protože slušný člověk to odmítnout musí.
    Trapné, Třešni!

   • pacifista

    http://www.rukojmi.cz/clanky/zahranicni-politika/2696-francouzska-policie-uz-od-pondeli-demonstruje-v-ulicich-svou-bezmoc-a-strach-z-no-go-zon
    A tento odkaz od Kamila jste Tresen četla? Vůbec jste na něj neodpověděla, asi jste nenašla argumenty. Zato nyní jich máte plná ústa. Klasika – jak se vám to hodí. Nechce se mi věřit, že by se našel někdo s tak vymytým mozkem. Čekám odpověď, ta zřejmě nepřijde a když ano, tak bude o úplně něčem jiném.

  • vittta

   Hampl je velice inteligentní člověk a jeho rozbory mají velice reálný základ.
   Co je zajímavé, jakkoliv jsou jeho názory na první pohled radikální, ve skutečnosti se (pokud možno) vyhýbá nějakému přímému napadání, a snaží se popsat pouze realitu, což doplňuje příslušnými argumenty.

 1. vittta

  Zde dám k dispozici odkaz, který umístil OH k Panu Bavorovi.
  Interně bych si dovolil tento styl nazvat saulismem.
  V podstatě jde o to, že ve snaze vymýtit i s kořeny zákeřný a všudypřítomný rasismus, mužský šovinismus, či kulturní útisk, vzniká kuriozní směsice rasismu, útisku a jakéhosi „ženského šovinismu“, o který ale ženy nijak nestojí, alespoň ne ty naše a ty normální.
  Při pozorném posouzení uvedených faktů člověk dojde k názoru, že podstatou tohoto veřejného lynče není náprava světa, ale vyvolávání strachu, vedoucímu k autocenzuře a nesvobodě- a to nakonec úplně všech, i když je teoretickým terčem zdánlivě pouze heterosexuální bílý muž, a to z důvodů pouhé jeho existence.
  Takže ve výsledku, pokud se nějaká žena snad zastane svého muže, že je to dobrý a pracovitý chlap, bude aktivistkami ušlapána, a šlapat po ní budou- pro jistotu- i ženy, které si myslí to samé, aby náhodou někdo nešlapal po nich.
  A raději se rozvednou, aby nebyly nařčeny z podpory mužského šovinismu.
  To samé negr, který snad by se chtěl přátelit s bělochem, bude okamžitě ukamenován, jako rasista a nacista.
  Nenechme se mýlit, že je to daleko, a že se nás to netýká, jakmile doroste mladá generace dnes 10 letých, může to tady být velice rychle také.
  Tito mladí lidé totiž žijí už v podstatě části životů ve virtuální realitě, a jakékoliv vyloučení z této reality pro ně a jejich chabou psychiku může mít fatální následky.
  Zde, na tomto blogu hraje roli velkého napravovače rasových a genderových křivd právě Saul (proto saulismus), kterého nezajímá, o čem se tady píše, ale spíše se stará o to, jak odhalit- vnitřním tušením- závadné jedince, nacisty.
  Což se mu skvěle daří, protože nacista či jeho pohůnek je každý, kdo má nějaký- JAKÝKOLIV názor.
  To pak je samozřejmě odhalit vnitřního nepřítele světlých zítřků velice snadné.
  https://jurnecka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=670199

  • Saul

   „Tito mladí lidé totiž žijí už v podstatě části životů ve virtuální realitě, a jakékoliv vyloučení z této reality pro ně a jejich chabou psychiku může mít fatální následky.“
   No,to platí nejen pro mladé,že vito?
   Ale už se jevíš docela uzdraveně.
   Tak šup do montérek a klepat.
   Ať ze svých daní nemusím živit líného nacistu.

   • vittta

    Tušil jsem, že mi vymácháš mou hubu ve vlastní špíně, ale že to bude takto tvrdé, to jsem tedy nečekal.
    Druhou lekci férového chování mi dáš asi až odpoledne, nebo večer, až tvá nevýrazná sebedůvěra vzroste pomocí kamaráda každého osamělého člověka- alkoholu, ne?
    Hele, když jsem přiměl mou labuť, aby si četla některé tvé …..“názory“ (a ona je nečte moc ráda tvrdíc, že s idiotama nebude ztrácet čas), tak tentokrát se zamyslela, a pravila:
    Ten chlap nemá ženskou, je sám.
    Tak jsem se zeptal, jak k tomu došla.
    Já jsem také ženská, (řekla) a ta tohle vždycky pozná!

 2. Saul

  A jako ženská taky velice dobře ví,proč s tebou nežije.
  Ale raději jí toho moc číst nedávej,nebo ti přestane kupovat nábytek.
  Na tahání prachů já jsem ženskou nikdy nepotřeboval,klidně jí to vyřiď a že pozdravuju:-)

  • vittta

   Nepřeklepl ses ve vláknu?
   Vyndej flašku, co máš schovanou v šupleti, a ruka se přestane třást.
   A všechno vyřídím, i s těma prachama.
   Hlavně aby jí nenapadlo ti odpovídat, to by asi Janika nestrávila.
   No…a…tedy já bych nezačal, ale když už píšeš….potřebuješ ty ženskou na něco, když první, co tě napadlo, byly prachy?
   To viš, to se mi teď honí v hlavě….to elektrokolo, ten upnutý obleček…

   • Saul

    Jo,jo,vito.
    Taky už mi kolikrát napadlo,co se ti honí hlavou.
    Jak pořád zdůrazňuješ,že jsi „bílý heterosexuální muž….“
    Tak nějak jsem si nevšimnul,že by opravdu heterosexuální muži museli svoji heterosexualitu zdůrazňovat a všechny o ní přesvědčovat.
    No a když jsi mne tu před časem oslovil „brouku“,tak jsem se úplně hnusem otřepal.
    A teď už tě rajcuje i můj cyklodres.
    Takže,vito,já proti homosexuálům v podstatě nic nemám,pokud mne neobtěžují a nebudu tě odsuzovat,zvlášť když se za svoji homosexualitu,nebo spíš zřejmě bisexualitu tak stydíš.
    Ale u mne opravdu nemáš šanci!!!
    Zkus štěstí tam u vás v těch romských vyloučených lokalitách,ty dilino,nebo navštiv nějaký gayclub,
    Ale diskrétně a hlavně se nám tady s tím nechlub,jo?
    A ať ti to neuškodí v tvé politické kariéře.
    Víš jak dopadl Ernst Rohm,nácku.

    • vittta

     A mně se na tobě líbí ta originalita toho máchání mé huby.
     Dám ti třeba banána na 14 dní, a ty mi ho- originálně- dáš obratem do konce měsíce.
     Naznačím něco o tvém oblečku, a ty mi- originálně- píšeš o mém častém hovoru o heterosexuálním bílém muži.
     To jsou ty rozhovory.
     „Ty seš blbeček“!
     „Ty seš ještě větší blbeček“!
     „Ty seš ještě větší blbeček“!
     „Ty seš ten největší blbeček“!
     „Ty seš ještě větší blbeček, než největší“!
     „Ne, ne, větší blbeček než největší být nemůže“!
     „Jojo, může“!
     Ty seš šoumen, musím říci, tentokrát jsem se zasmál.
     Hele, tohle jsi viděl?
     Juncker má išias.
     Nestává se ti to také, s tím išiasem?
     http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/dopisy-z-vidne-pulnocni-kralovstvi/
     A nakonec, jsem to snad já, kdo heterosexuálního, (někdy polovzdělaného) bílého muže považuje za třídního nepřítele?
     Jak jsem nakoupil- tak prodávám.
     Kolik máme…..13,19, už sis něco cvaknul, co?

     • Saul

      „Dám ti třeba banána na 14 dní, “

      To myslíš toho banána,jak jsi mi ho dal na 14 dní někdy odpoledne a druhý den už jsi mi přímo k mým komentům vypisoval:?-))
      No,tak teď už vím proč.
      Ale je fajn,že tu svoji homosexualitu aspoň nezapíráš.
      Takové ty tvoje silácké řeči,cos tu pronášel,jak bys jí zakázal….
      To ti neslušelo,vito.
      A správně děláš,že bojuješ proti té šarii.
      Jasně,že bys nechtěl letět ze střechy.

      • vittta

       Co bych zapíral, i jako homosexuál mohu být heterosexuální polovzdělaný bílý muž.
       Dneska máš móře možností.
       Ale počkej, počkej, jak to myslíš s tím letem ze střechy?
       Doufám, že tady nepředvádíš xenofobní,homofobní a islamofobní agitky?
       Na to bacha, kámo, na to jsou paragrafy…..

   • Saul

    Nepřeklepnul jsem se ve vláknu.
    Tu informaci,jak ti tvoje labuť musela koupit nábytek jsi v nezvladatelném záchvatu narcismu sice uvedl před pár měsíci jinde,ale uvedl.
    No jo,ale to si po tom hulení už nemůžeš pamatovat:-)

    • vittta

     To si fakt nepamatuju….
     Asi jsem byl zhulený.
     Zkus si vzpomenout, nepsal jsem to lehce významově jinak?
     Že jako nebýt mojí labutě, tak bych dodnes neměl v obýváku nic jak parkety, protože chlap si na tyhle věci moc nepotrpí, a spokojí se s kuchyní, a kanceláří, či garáží, kde v pohodě bivakuje?
     Protože tak to fakticky je.
     Byla to mimochodem docela prdel, protože….to viš, ženská… první co chtěla byl koberec.
     Jenže pokládat koberec mě fakt nebaví, než se seříznou ty úhly a různé výřezy….
     Ale chtě- nechtě, jsem musel jet do koberců, jak na Smíchově, tak v Liberci a absolvovat tam asi tak 5km procházky a obdivovat tam to zboží.
     Tam mě napadlo, že bych s ní jako vyjebal, všimnouc si takových fakt pěkných peršanů.
     Ten totiž má tu výhodu, že se položí do cimry, a nijak se nemusí štelovat.
     Jenže…marná snaha, koupil jsem za kotel peršan, a labuť to velice ocenila, ale chtěla koberec stejně, že jako to bude krása, ten peršan, položený na koberci. (mohlo mě to blbce napadnout, její rodiče to totiž také tak mají)
     Tak teď tam mám koberec, a na něm peršan.
     A pak nějaká rozkládací, nebo polohovací křesla a gauč, akáciové skříně….ty jsem dokonce chtěl já, páč byly v nějaké fakt brutální akci a já nesnáším umělotinu.
     Ale musím tedy říci, že půlku mi na to sama od sebe dala, nic méně hádky jsou u toho pořád, protože tam stejně nikdo nechodí, a tak tam suším prádlo, když je venku hnusně a nejde ho dát na verandu.
     A sedím stejně v kanclu kde mám nepohodlnou židli a ještě méně pohodlný gauč, (ty křesla s tou sedačkou jsou fakt bombastická, ty vybrala ona) ale kabelovku a počítač…
     To viš, no, trošku samorost a ona má poněkud jiné rodinné vzory a má dojem, že zrovna ty její vzory jsou ty pravé.
     Kdybys měl někdy ženskou, tak uvidíš sám, v tomhle jsou vesměs všechny stejné, ale ne každá teda vysolí půlčana na něco, co sama nejprve vymyslí, vetšinou to musí cvaknout chlap, a ženská ho ještě seřve!

     • Saul

      Nečtu,vito,nečtu.
      Mám o tobě jasno!
      A teď tě nechám odpočívat.
      Ať ti zase nestoupne už tak vysoká teplota.
      Ale až se ti po mne bude zase stýskat,klidně se ozvi,dáme řeč.
      A zítra do práce,nezapomeň.

     • kočka šklíba

      Musím říci, ale že to ta Vaše labut nevychytala s kobercem na parketách, není nic lepšího než dřevěná podlaha, na ní právě jen ten peršan. Ale třeba ráda luxuje, tak pak jo ;) .

      • vittta

       To ona měla plno rázných argumentů, které se těžko zpochybňovaly.
       Tak třeba že když se křeslem hejbe, a stojí mimo peršan, (a to stojí v podstatě vždycky) tak se parkety pod ním poškrábou.
       Ty peršany mají standartizované rozměry, tenhle je 3,5 na 2,4, a ta cimra má asi 5,5×5,5, takže dát tam větší by už vypadalo blbě, a ani vlastně nevím, jestli větší měli.
       A že se na parketách drží prach, takže se musí vysávat také, pokud se ten prach nechce jen rozvířit.
       Ten obývák je spojený takovým obloukem s kuchyní, kde byla dílem dlažba, a dílem parkety, jenže ty parkety se v zimě pěkně rozeschly, tak jsem koupil- tehdy novinku- macroleum, to snad je už 20 let, a nikde to není poškrábané, nic, to je úplný zázrak.
       Tam mi jezdí „Hitler“, což je jméno takového vysávacího robota, ten žádný prach sice nezvíří, ale také se mu trošku musí připavit terén, jinak se všude nedostane.
       Koberce pak se vysávají „remboušem“, to je ten vysavač, co stojí asi 70 000, nebo spíše stál.
       Já ho našel, jakživa bych ho za ty prachy nekoupil, ale našel jsem ho jen proto, že labuť přivezla svůj „rembouš“, páč její bějvalák s tím nějak obchodoval, a tak ho dostali se slevou.
       Takže jsem v nalezeném krámu odhalil rembouše, jinak bych to vyhodil, takhle stačila koupit jen hadice a takové cvaky na bok, co drží tu nádobu s vodou.
       Stejně to stálo asi bůra…..

    • vittta

     To je divné, napsal jsem ti.
     Teď znovu, a celou věc jsem též vyřídil.
     Alespoň doufám, tak raději dej vědět, že ti něco přišlo.
     Protože pokud by nic nepřišlo Tobě, nebyla by uspokojivě vyřešena ani ona záležitost, kdo ví, co tam je nastavené, to je fakt letitý mail, který otevírám tak 3x do roka- ale normálně fungoval.
     Ale zase…nikdo mi na něj nepíše spamy…

  • Kamil Mudra

   Jestlipak Merkelová také pravidelně odvádí třetinu platu na něco užitečného jako Zeman (nejdříve na splácení st. dluhu a pak postiženým dětem)?
   Asi ne – kde by na to chudinka vzala. :-)

  • Ondřej

   To je fakt. Lineární algebra. Učí se to ve 4. třídě ZŠ:-)

   Pan Babiš také dává (dokonce celou) výplatu na chudé děti. Přesto krade 50 miliónů dotací, či humanitární pomoci na rozvoj chudých zemí EU (mezi které ČR stále ještě patří) placených daňovými poplatníky západních zemí mj. těmi, kteří si pořád volí za kancléřku paní Merkelovou. Už 18 let…

 3. astraustralia

  Madeleine Albright po bombardovani Balkanu tentokrat uspesne bombarduje Trumpa!
  ( a ten pod tihou dukazu tajnych sluzeb priznava chybu )
  Ano stala se velka chyba, mela byt zvolena Hillary Clinton a Rusko uz mohlo byt porazeno !
  Po vitezne III svetove valce konecne mohl zavladnout svetovy mir a lid na celem svete se mohl mit nejlepe co dejiny lidstva znaji:-)
  Hillary, Hillary, Hillary……. !!!! a nikdy jinak !!!
  https://www.lidovky.cz/neamericke-priserne-smesne-a-hloupe-albrightova-se-oprela-do-trumpa-pro-putina-je-pry-darem-ghf-/zpravy-svet.aspx?c=A180717_193556_ln_zahranici_ele

  • vittta

   Ta babizna ještě žije, jo?
   Doufám, že se koupe alespoň 2x denně, ale stejně ze sebe tu hanbu a krev nemůže smýt.
   Jenže…ta je splachvací.

 4. vittta

  Tady dám odkaz na Ladislava Jakla a jeho názor.
  Každý asi ví, že Jakl byl dobrý přítel Klause, tedy při zmínce o něm se každému asi vybaví:pravičák.
  Přečtěte si ale ten článek, a schválně, co byste na to řekli.
  Je to názor pravicový, nebo levicový?
  Jistě ve své většině najdeme shodu v tom, že je to důležité téma, ale jaké?
  Chci tím naznačit dnešní vyprázdněnost pojmů pravice- levice a neschopnost a dokonce nemožnost, s jejich pomocí vyřešit jakýkoliv problém.
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/ladislav-jakl-pakt-o-migraci-nacismus-2-0/

  • astraustralia

   Ani lidskost dnes nemuze byt ponechana bez kontroly. Musi byt rizena!
   Proto i migrace musi dostat rizenou formu lidskosti.
   I za cenu ze to opet bude nelidske.
   Ale rizene nelidske!
   Samozrejme opet jak pro koho.
   Pro nektere jedince obohacujici:-(

 5. 2tttt

  Inspirace:
  https://janica9.wordpress.com/2018/07/10/trest-bozi/#comment-59389
  „Jaký tedy má důvod k těmto útokům?“

  Jste na prahu pochopení PROČ, a pokud by se jednalo o pouhé klání BOTů, alespoň čtenáři mohou mít vynikající studijní materiál.

  Každý člověk je „svůj originál“. Mozek je jako otisky prstů. Nenajdete na světě dva stejné. Mozek se (zjednodušeně) skládá z různých neuronálních sítí. Ty sítě jsou u KAŽDÉHO mozku různě vyvinuté a různě výkonné a funkční. Kombinace těchto různě vyvinutých, různě ovlivněných a různě funkčních sítí dává ty jedinečné celky: mozek programátora, který spolutvoří například BOTa(y), Saula, Tresen, nebo osobnosti Vitttu, Kamila, Putina, Trumpa, Einsteina i toho nejhoršího sadistického vraha).

  Anomálie a odchylky těchto jedinečných vnitřních „světů“ dávají vzniknout i jedincům, kteří nectí pravidla sociální skupiny. Existuje nástroj, kterým lze stupeň této odchylky (poškozenosti, absence, antisociálního jednání) měřit:
  Hareův Dotazník psychopatie (Psychopathy Check List, PCL).

  Pokud si postavíte psychologický profil jedince, se kterým probíhala, probíhá nebo má proběhnout interakce (historickou osobnost, protivníka, diskutujícího, klienta, partnera …) není potřeba již nijak zvlášť řešit, zda má průkaz bolševika, pravičáka nebo je to Buddha.
  Pokud vytvořený profil zasadíte do kontextu okamžitých reálií, zobrazí se i náhled do „křišťálové koule“.

  Postup je do značné míry „univerzální“ a aplikovatelný nejen v politice.

  BTW.
  Na VŠECH stranách („pravo“, „levo“, „na východě“, „na západě“ …) se (ve větší či menší míře) nachází tytéž profily. Proto je pro naprostou většinu lidí (i záměrně) matoucí pokud si má zařadit nebo vybavit konkrétní osobu či jednání pod pojem komunista, marxista, neomarxista, liberál, „demokrat“, neoliberál, republikán, konzervativec atd. atd. Přitom jde o TYTÉŽ lidi „z masa a kostí“, jejich profily a z nich plynoucí reakce a jednání.

  NIKDO nepřekročí svůj stín.

  • Saul

   Jen si poslužte.
   U vity už ohledně mozku jaksi není zkoumat co.
   O to zajímavější a zábavnější je jeho projev,ten zase zkoumám pro pobavení já.
   Rovněž tak reakce lidí,kterým je tím projevem schopen provést virtuální lobotomii.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s