Trochu pozitivu na víkend


Vracím se k rubrice, kterou tady zavedl Hamilbar, a dávám sem video, které mi dnes poslal sax se slovy:
„Ahoj nahodou jsem narazil na jedno video s Johnem Lawtonem (ex Uriah Heep a ex Les Humphries Singers) a hned jsem si na tebe vzpomenul: ten clovek v sobe ma neco magickeho, cim vladnul i Chvorostovsky. Zatimco ten byl sibirskym samanem, tohle je orientalni magik. Oba maji kdesi vzadu hluboke svadive tony, jez nuti cloveka jejich hlas poslouchat stale dokola a dokola.“

Reklamy

447 comments

 1. pacifista

  Nastaly mi nějaké problémy s mým nickem a teprve nyní mě to pustilo dál a dalo mi to dokonce i mou světlezelenou ikonku. Jinak mi to nabízelo modrou a pak fialovou. To se mi ulevilo, jsem moc konzervativní.

 2. embecko

  Volby se blizi a tak trocha agitace nikoho nezabije:
  *
  Když na Bruselem prosazovaný projekt globalistů na přeměnu EU na jedinou Euroříši jako přestupní stanice k Evropskému islámskému chálifátu upozorňovala s předstihem část alternativy u nás, byla mainstreamem označována za cizí agenty, informace za hoax atd. Když s realizací první etapy tohoto projektu (spolu se souběžnou podporou a organizací islamizace Evropy) přijde sama A. Merkelová, mainstream mlčí stejně tak i eurohujeři, sluníčkáři a další „eurovlastenci“.
  http://news.e-republika.cz/article4125-Ultimativni-po%C5%BEadavek-A-Merkelove-v%C5%AF%C4%8Di-%C4%8Dlenskym-zemim-EU-na-uplne-odevzdani-jejich-suverenity-Bruselu-stale-bez-reakce-na%C5%A1ich-p%C5%99edstavitel%C5%AF
  Nebezpečí, na které je ale třeba upozornit spočívá v tom, že EU a konkrétně A. Merkelová v současnosti očekává od parlamentů členských zemí, že odevzdání suverenity (a tím i faktické zrušení svých států) provedou samy, bez vědomí a souhlasu svých obyvatel.
  To je věc nepřípustná a občané u nás musejí nejen vědět o tomto nebezpečí, nýbrž mu začít i čelit. Doba před volbami do Evropského parlamentu je k tomu mimořádně vhodná, krom toho nelze tuto záležitost odkládat i z důvodu, aby se naši poslanci nedopustili vlastizrady. Mlčení ze strany našich politiků v této věci nevěstí totiž nic dobrého…..
  *

   • embecko

    Vcera mluvil Soros o tom, ze EU se zacina podobat Sovetskemu svazu….jo kdyby!
    Komunisticke kadry mely alespon nejaky charakter…Emma Smetana a spol. jako by z oka vypadly oportunnim kadrum a svazakum konce nasi normalizace. Kdyby to same, co ona, rikal Vasil Mohorita, tak to nerozeznas.
    Holt tahne je to k ceciku, neschopne soudruhy…soudruzka Smetana, uroven okresni varietni umelkyne, se stava svedomim naroda a netrhne se z mainstreamu…to jsme to dopracovali…to snad radsi islam, nezli takovehle svazaky…

    • Kamil Mudra

     Jojo. Volby se blíží a tak je dobré si něco připomenout z historie i nedávné současnosti. Motem tohoto dokumentu je věta: „Osudem Českého národa je být neustále okrádanými hlupáky???“ Dodal bych že nejenom okrádanými ale i obelhávanými.
     Před spuštěním videa není na škodu dát si panáka něčeho ostřejšího a obléknout pevné gatě – pro případ že se vám začne otvírat kudla v kapse.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s