Volby na Ukrajině

Porošenko a Zelenskij se podrobují testům, které mají dokázat, že Porošenko není alkoholik, a Zelenskij není narkoman.

https://sun2.43222.userapi.com/c855636/v855636114/18e8b/om60j9hd8ps.jpg

https://sun1.43222.userapi.com/c849224/v849224628/1625c6/Rd2MljDOYw4.jpg
Výsledky slibují zveřejnit za 3 dny.
Převzato odtud.

 1. Alva

  Před pár dny se tu probírala návštěva slovenské prezidentky v ČR. Její návštěvu dost nelichotivě komentuje poslanec NR SR Ľuboš Blaha:

  Blaha na sociální síti napsal, že i když Zuzana Čaputová zatím nevykonává funkci prezidentky, tak byla zvolena a její návštěvy tak už mají politickou váhu
  „A pokud si to neuvědomuje, je to tragédie pro slovenskou zahraniční politiku. A hádejte, koho v Česku navštívila. Opozičního poslance Schwarzenberga z TOP09. Je to jako z pohádky o princi a spící krasavici. Akorát v tomto případě došla kandidátka ESET-u navštívit spícího krasavce,“
  „Diplomaticky je to těžký fail. Nesetkala se nejprve s prezidentem, předsedou vlády, předsedou parlamentu. Setkala se nejdříve s představitelem opozice, což je hrubý zásah do české politické scény,“ vysvětluje politik svůj pohled na věc,“ okomentoval její počínání Blaha a dodal: „V obou případech jde politicky doslova o obscénní gesto.“

  Závěrem pak Blaha apeloval na občany Česka, zda si nechtějí vyměnit prezidenty. Slováci by si tak vzali Miloše Zemana a Češi by si nechali Čaputovou. :-)))
  „„Vy nám dáte Miloše Zemana, zkušeného a moudrého tradičního sociálnědemokratického politika, který se nebojí říci pravdu na plná ústa. A my vám dáme Čaputovou, autorku vynikajících liberálních brožurek o smetištích, které financovala Nadace otevřené společnosti (Open Society Foundation George Sorose, pozn. red.). Co říkáte – berete?“ píše.

  • vittta

   Hele, tohle je doslova prdel.
   Jiří X.Doležalovi už definitivně přeskočilo.
   Tak 25% Slováků zvolilo Čaputovou, (tedy Čaputová má velice slabý mandát) a je z toho událost světového významu, věk mužů v politice končí.
   Skoro se mi zdá, že nezvolení božské Hillary nebyl děsný průser pro zbrojaře a válečníky, ale pro genderisty a feministky.
   Kurunu svému tlachání nasadil Doležal prohlášením, že politiky, kteří by byli zároveň čestnými chlapy nezná.
   Ale političky zná hned dvě- Lenku Bradáčovou, a Mirkuu Němcovou.
   Obě označil jako charismatické.
   Nóóó, hezká práce, Jirko, to já znám ještě jednu čestnou političku, Angelu Merkelovou, ale to naštěstí není Češka, aby nám z republiky udělala ráj čestnosti a charismatu.
   Naprosto mě fascinuje, že problémy, které s politiky jsou, co svět světem stojí, chce někdo vyřešit genderovým klíčem, i když ženské v politice se ukázaly zrovna tak debilní, jako muži.
   Ještě že nechtěl na hrad Šabatovou, vocas jeden.
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zapadlo-Prezidentku-i-v-CR-Idealne-Miroslavu-Nemcovou-A-nebo-Jiri-Dolezal-se-zasnil-576400

 2. embecko

  Tady jeden vytecny clanek pro konspiracni teorietiky.
  Nedvano jsem tu napsal, ze euro je nastroj proti Nemecku, coz si tresen hned okopirovala a bezela se s tim pochlubit na blog, kde se jeste argumentuje.
  Ted s tim samy prichazi historik z Cambridge, ktereho si pozvalo Cevro:
  „Euro bylo zavedeno proto, aby nás německá marka spolu s německou ekonomikou nepřeválcovaly.“ (B. Simms)
  Bud jde o jinou situaci, anebo je Simms stejny blbec jako ja, coz bych jemu nepral, ale sobe ano.
  Clanek rozhodne ale stoji zato a Simms se s tim nemaze.

  • astraustralia

   Po skončení přednášky se rozpoutala živější debata, Saša Vondra ji označil za nezvykle aktivní. Sám pak vše raději suše uzavřel – „Rusko musíme držet vně, USA uvnitř a Německo? To necháme rozpustit v EU!

   Na rozdil od Sasi Vondry to zatim vypada tak ze Evropa se rozpousti v Nemecku a nyni po uzavreni dohody s Frantiky je to jeste vyraznejsi:-(
   Rozvarena Evropa jako vysledek Nemecke snahy ji ovladnout:-(

  • vittta

   Mě nejde do hlavy, jak by nás mohla německá marka převálcovat.
   Němci také vyvážejí, jsou na tom závislí, nemohou mít svou měnu příliš silnou.
   A pokud by silná byla, musely by státy přikročit k jakýmsi clům, tedy že by cizinec nemohl reálně nakupovat, to ostatně známe ze socialistického bloku.
   Více- méně to fungovalo.

 3. Ondřej

  Pozor na kojící ženy, naruší tradiční vztahy a intimitu která patří do jen do harému, pardon k plotně a do chalupy!

  Protestní akce s názvem „Kojit kdekoli (i v Raiffeisen bance) je normální“, se má konat v pondělí 15. 4. 2019 od jedenácti hodin dopoledne po celém Česku. Účast na facebookové události již přislíbilo přes sto žen, které chtějí dát najevo, že kojení není exhibice.

  „Pojďme se spojit a dodat si navzájem sílu, podpořit se v potřebě kojit kdykoli a kdekoli to naše dítě nebo situace vyžaduje,“ doplňují. Ženy se do protestní akce mohou také zapojit tím, že budou na sociálních sítích sdílet své fotky, na kterých kojí své ratolesti. Hapening podpořilo také uskupení Laktační liga, které bojuje za přirozené kojení.

  Přátelé tradičních pořádků toto mají za obscénní a příliš“liberální“ (nebo spíš liberalistické? oh:-). A zeptaly se předem co si o tom myslí jejich muži?! To by tak hrálo, aby si tu sefražetky kojili na veřejnosti mírnyx týrnyx neorganizovaně a obnaženými prsy vyrušovali buržoasní pořádky v tak tradičně spořádané společnosti jako je banka, kam patří doutník a čtení Financial Times a ne nějaké ordinérní kuchty! Nosí vůbec ty ženské čepec, zavázaný pod bradou anebo už i tohle v naší přisprostlé společnosti neplatí?

  P.S. Jdu do své banky (Commerzbank na Vinohradech) před polednem dohlédnout zda-li buržoasní poměry 19.století snad česká veřejnost bude vykonávat i zde s „buršáckým“ zápalem….

  • Kamil Mudra

   Přátelé tradičních pořádků považují možnost kojit kdykoli a kdekoli to naše dítě nebo situace vyžaduje za zcela normální.
   Brečíte na špatném hrobě Ond3eji ale klidně si to očumování užijte. :-)

   • Ondřej

    vážně? Je pan Klaus příznivec klasických nebo liberálních pořádků? A za koho mluvíte, když používáte plurál v třetí osobě, Kamile? Já jen že možná znáte a jste nějak „duchovně“ spřízněn s více osobami najednou, kterých jste „duchovním“ mluvčím….To by bylo zajímavé vědět pro další komunikaci…

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s