Česká lékařská spodina

Co tu máme najednou lékařů, kteří na dálku, z pouhého pohledu na obrazovku či na fotografii stanoví pacientovi diagnózu. Lékařů, kteří nevědí, že bez řádného vyšetření diagnózu vystavit nemohou a nesmí, a nesmí o nikom podávat informace o jeho zdravotním stavu, a to ani formou úvah. Lékařů, kteří nevědí, co je to slušnost, kteří se chtějí zviditelňovat kopáním do prezidenta republiky. Lékařů, co jsou bezcharakterní zmetci, protože vědí, že tyhle hanebnosti mohou páchat beztrestně.

Zpráva o zdravotním stavu prezidenta:
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/milos-zeman-zdravi-lekarska-zprava-ustredni-vojenska-nemocnice-stresovice_1910241806_dok

https://www.nasezdravotnictvi.cz/aktualita/kubek-prezident-neni-zdrav-mel-by-o-svem-stavu-informovat-pravdive
Kubek pana prezidenta vyšetřoval?

 1. astraustralia

  Lev Nerevar opet obohatil a na problem posvitil:

  Největší hrozbou nejsou muslimové, asijci ani černoši, ale (vesměs) bílí, zde (v Evropě i v Americe) narození liberálové. Kdokoli tu začne něco mlít o bruselském (sluníčkářském, neziskovém, …) útlaku jen vytváří (pozor, Astere) kouřovou clonu, aby liberálové měli „klid na práci“
  Takze pozor „liberalove“ !
  Mutti Merkel je kdo ?
  Kdo to sedi v EU ?
  Kdo otvira dvere ?
  Hlavne pozor na kourovou clonu Lve !
  „Podle ovoce poznate je“

 2. embecko

  Tady neco velmi zajimaveho pro konspiracni teoretiky:
  https://www.focus.de/auto/news/care-diesel-medienbericht-umweltbundesamt-laesst-sauberen-diesel-nicht-zu_id_11309187.html
  Novemu uspornemu diselu (palivu), schopnemu snizit emise o 65% (!) neudelilo nemecke ministerstvo zivotniho prostredi povoleni k prodeji, nebot dnes je pry jiz alternativa k diselum vyresena elektroauty.
  Zvlastni situace…v obchodech se bojuje o kazdy pytlik, ale aktualni snizeni emisi o 65% neni pro nemecke ministerstvo aktualni!

  • vittta

   Daně za emise a za ujetý kilometr.
   Víc za tím asi nebude.
   Ostatně, zdanění starších aut se plánuje dlouho.
   Výpadek spotřebních daní z paliv pak je třeba někde nahradit.
   Buď se zdaní elektřina obecně, nebo budou v autech čipy a bude se platit z ujetého km.
   Životní prostředí v tom nikdy žádnou roli nehrálo.

   • embecko

    To bych nerekl, ze za tim budou jen tyhle penize. Nemci tlaci celou evropu do ekologickeho silenstvi a ted odmitnou nove, o 65% ekologictejsi palivo?
    Predevsim, coz plati vyhradne pro slunickare, zde nejde o ekologii (v tom souhlas).

    Tady dalsi zajimavost:
    Verejnopravni media prave odstartovala hon na vydavatele prestiznich PL, Valentu s Vorackem:
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/parlamentni-listy-financni-sprava-dezinformace-pr-poradenstvi_1911051812_tec
    Jak by neexistovala ustava a pravo na svobodu projevu. PL nedelaji nic nezakonneho, ale rozhlas je vlaci bahnem za jakesi udajne dezinformace, coz rozhodla jakasi soukroma neziskovka. A vytvari politicky tlak na financni spravu na zaklade zpochybneni subjektu z duvodu jeho politickeho presvedceni.
    A pak musime poslouchat ruzne kecy o pravnim statu…zde jde ale jiste o jinou situaci a je jasne, ze je to pan prezident, kdo rozdeluje spolecnost tim, ze dava vyznamena dle vlastniho uvazeni, tedy dle zakona.

    • vittta

     Někdy si říkám, jestli nejsou ti politici opravdu jen obyčejně debilní.
     Někdo říká, že nic v politice není náhoda, ale nedá se to úplně prokázat.
     Také může být náhoda všechno.
     Qui bono, je dobré se ptát.
     Tedy komu prospěje likvidace ekologického paliva?
     Jak jsem uvedl, pak to poslouží státu, nejen ale ke zdanění, ale i ke kontrole pohybu občanů, což může být ještě důležitější.
     ALE.
     Také se budo bude budovat příslušná infrastruktura pro elektromobilitu, dobíjecí stanice, trafostanice, k tomu přenosová síť, výroba elektrické energie.
     To jsou nenápadně zhodnocené pozemky, výroba vedení, těžaři a kováci, ale i baterky, opět, kovy, výroba, likvidace, samotná auta, výroba, likvidace…
     To je obrovská mašinerie, to v tom slova smyslu může zase na nějakou tu dekádičku zachránit systém, stejně jako pád socialismu.
     Aut jezdí miliony, a potřebují zázemí.
     Automobilismus už jednou ystém podržel, ropa, benzíny, rafinerie, sítě čerpacích stanic, výroba….ale to není nic proti elektromobilitě.
     Ta vyžaduje daleko větší zázemí, až neskutečné zázemí.

     • embecko

      To jsme se dostali k bodu, kdy to musi fungovat, protoze je to nesmysl = zamer nemuze byt nikdy naplnen a je tedy timto zpusobem vecny :o)
      Nicmene…stale jde jen o formu prerozdelovani a to velmi neproduktivnim zpusobem. Navic se spoustou externalit (viz zde zmineny srot z vetrniku). Ano, mas pravdu v tom, ze muze jit o formu dalsi zachrany…problem ovsem vidim v tom, ze zastanci tehle politiky o ni jako o zachrane neuvazuji ani nahodou, pro ne je to realna forma pokroku. A z toho vznikne kolize, uvidis.
      Oni budou, jako komunisti, trvat na svych dogmatech a kdyz se ta za cas ukazi jako neudrzitelna, budou na nich trvat i nadale a o to silneji. Dnes se pokladaji koleje budouci stranicke ideologie, ze kterych nebude dovoleno odbocit!
      Zde videno, je rozdil mezi komunismem a ekologismem (aka liberalismem) jen esteticky: jednem jde o blaho cloveka, druhym o blaho prirody; metody maji shodne.

   • embecko

    A jeste jedna zajimavost:
    Jak musel odstoupit Fico, aniz by mel v predhazovanem cinu jakkoliv prsty, tak odposlechy Stracheho (z Ibizy) uznal soud za ilegalni a poskozujici jeho prava:
    https://www.oe24.at/oesterreich/politik/Oberstes-Gericht-bestaetigt-Anwalt-veroeffentlichte-Ibiza-Video-illegal/404689985
    Ted by se meli Strachemu vsichni omluvit, on by mel jit nazpet do politiky a osoby zodpovedne za nahrani a zverejneni odposlechu by mely byt potrestany, a to jak pravne, tak moralne.
    Tak by se delo v pravnim state. I kdyz…i zde jde mozna o jinou situaci, protoze Strache neni normalni clovek a pravo se na nej jen tak nevztahuje. Na rozdil od jinych politiku, stojicich na nasi strane barikady (viz soucasny skandal Biden- Trump, kde za to same je Biden vyzdvihovan a Trumpa chteji sesadit). I kdyz ne to same, to by bylo hloupe politicky korektni: Zatimco Biden vyzadoval odstoupeni prokuratora, Trump zadal Zelenskeho o poctive vystereni (coz je na demokratizujici se Ukrajine jiz samozrejmost).

  • oh

   Už i Spolková agentura pro životní prostředí, o které nelze říci, že by se stavěla nepřátelsky k získávání energií z obnovitelných zdrojů, tvrdí, že německou energetiku čeká po jejím předpokládaném zezelenání velký problém. Jak s odvoláním na Die Welt dezinformují Parlamentní listy, si „naši západní sousedé lámou hlavu např. s tím, jak jednoho dne naloží s nebezpečným odpadem z (větrných) elektráren, až doslouží. Až vyprší jejich životnost, Němci budou muset rozhodnout, co udělat se 70 tisíci tun odpadu.
   „S masivní pomocí dotací jsme postavili řadu větrných turbín, ale nikdo nepřemýšlel o tom, co se se zařízeními stane až doslouží,“ varoval už v loňském roce ředitel společnosti Remondis Herwart Wilms. Jeho firma se zabývá právě nakládáním s odpady. Upozornil, že rozumně, to jest s přijatelnými náklady, naložit s vysloužilými lopatkami rotorů větrných elektráren v podstatě v tuto chvíli není možné.
   Ve stejné době ujišťoval prezident Německé asociace větrné energie (BWE) Hermann Albers veřejnost, že obavy o to, co se stane s vysloužilými elektrárnami jsou neopodstatněné. „Obavy, že se stát bude muset v budoucnu vypořádat s haldami starých listů rotorů je víc než neopodstatněná,“ prohlašoval prezident sebevědomě.“

   Já se ovšem obávám, že „rozvojových zemí“ ochotných dovážet a „zpracovávat“ evropský odpad, valem ubývá..

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s