1. astraustralia

  Češi nezačínají panikařit !
  Jen se pripravuji na 14 denni karantenu :-)
  (Vykupují těstoviny i čističe, klidně i za 20 tisíc)

  Část regálů v prodejně Lidl na pražské Zbraslavi je poloprázdná. Lidé vykoupili konzervy s gulášem, ale také některé druhy těstovin či mléčné výrobky. Nejen do hlavního města už dorazila panika, která předstihla příchod koronaviru do Česka. Tuzemští zákazníci nakupují zásoby trvanlivých potravin nebo dezinfekčních prostředků. Tržby srovnatelné s vánočními nákupy hlásí online supermarkety.
  VZDY PRIPRAVEN :-)
  Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/koronavirus-panika-vykoupene-obchody-cesko-potraviny-nakup.A200226_161846_ekonomika_fih?zdroj=vybava_recombee

  • oh

   Pehe se pustilo do šíření koronaviru; že prý na vyřešení „globální epidemie koronaviru nazvaného Kovid-19, přerůstající v pandemii“ potřebujeme víc globalizace, míní Pehe. No, když máme na vyhlašování pandemií Pehe, tak už asi nepotřebujeme globální WHO. A to, že permanentní globální přesuny lidí, věcí a vůbec všeho, zjednodušují mimo jiné i globální šíření nemocí, asi vyřeší ještě víc globalizace.

   • vittta

    Pehe je geniální teoretik.
    Za zmínku stojí jeho ukecnutí o migrační krizi, která, jak víme, neexistuje, naopak takové Německo na migrantech bohatne a bohatně a potřebuje další, a další, a neochoty připojení nějakterých národních států k ekologické akci.
    Asi myslel Čínu, Indii, USA a Rusko.
    Ve skutečnosti jediný, kdo ekologicky šílí je EU, a to jen její určitá část.
    A uvedené velmoci, zvané kdovíproč „národní státy“ se u toho prohýbají smíchy.

 2. ema

  No já nevím, ale před chvílí jsem byla v Bille. Že by tam někdo nějak moc nakupoval se mi nezdálo, všechno běžné věci a to byla ta nejhorší doba, když jdou lidi z práce.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s