1. Janika

  Doktor Bukovský je jedním z mála lékařů, kterým věřím. Není z rodu Hnízdilů a Honzáků, kteří si účelově přihýbají svou „vědu“ svým politickým názorům, nebo spíš sympatiím a antipatiím. Snad jen k jeho vegetariánství mám výhrady, to přijmout nedokážu a počítám s tím dopředu.
  Tohle video začíná zajímavou informací o tom, že jsou asiaté více náchylní přijmout virus, než my. Následují praktické rady, věřím, že účinné. Hned jsem si běžela koupit ten zinek :-).
  Tak buďte všichni zdraví :-).

  • Alva

   Viděla jsem zatím jen začátek, protože první slova pana doktora ve mně vyvolala jistý dost silný skepticismus, když stále ještě vidí zdroj nákazy u netopýrů aj.

   https://pravyprostor.cz/koronavirus-je-to-biologicka-zbran-kdo-ji-vytvoril-kdo-ji-vypustil-pohled-na-fakta/
   Je to dost dlouhý článek se spousto zdrojů. A např:

   „Mainstream nejen Číny, ale i Západu se drží teze, že se koronavirus na lidi přenesl z jídla, z divokých zvířat prodávaných na trhu ve Wuhanu. Nejprve mělo jít o netopýry a měli jsme i video Číňanky okusující v restauraci (v nějakém čínském fast foodu) křídlo netopýra.
   Nicméně, studie zveřejněná v The Lancet ukazuje, že dokonce ani první mrtvý z epidemie koronaviru nebyl v kontaktu s trhem ve Wuhanu, stejně jako vysoké procento osob z prvních několika desítek nakažených a mrtvých, čímž je poměrně silně zpochybněna právě varianta, že trh ve Wuanu byl a je primárním zdrojem nákazy
   Následně byl po netopýru obviněn nějaký nespecifikovaný had, ze kterého se měl koronavirus rozšířit na netopýry a následně pak z netopýřího vývaru na lidi. A pak byl obviněn ještě luskoun jako primární zdroj nákazy. Takže vlastně oficiální verze zřejmě zní, že z Afriky dovezeného luskouna snědl na trhu ve Wuhanu had. Hada následně snědl netopýr a netopýra snědli Číňani. To je jako z pohádky o slepičce a kohoutkovi.
   Zajímavé také je, že netopýři v zimě hibernují. Ale možná, že ho do polévky dal kuchař i v zimním spánku (myslím netopýrův zimní spánek). Ale i tak je to zvláštní, že se ten virus rozšíří z netopýrů na lidi zrovna a právě v období, kdy netopýři hibernují v jeskyních.

   Další pikantnost těchto tezí je, že koronavirus by se přenášel ze studenokrevných živočichů na teplokrevné a zpět, jakoby se nechumelilo. Což by byla poměrně značná rarita i v podivném a překvapivém světě virů.

   ….je možné, podle oficiální verze, že z Afriky dovezený luskoun byl nakažen koronavirem. Pak luskouna snědl had na trhu ve Wuhanu. Pak hada na trhu ve Wuhanu snědl netopýr. Pak netopýr odletěl do Afriky, kde měl pohlavní styk se šimpanzem nakaženým virem HIV (opice a lidoopi jsou dle oficiální verze primární, prapůvodní zdroj nákazy HIV, přenášené buď pohlavním stykem, nebo přímým stykem krevního oběhu s infikovanou krví; vlastně mne tak napadá další možná oficiální verze – třeba ten netopýr z Wuhanu odletěl do Afriky, tam kousl šimpanze nakaženého HIV, ale protože měl v tlamičce afty nebo nějakou otevřenou ránu, tak se nakazil kromě koronaviru od luskouna-hada i virem HIV od šimpanze). No a pak ten netopýr odletěl zpět do Wuhanu do polévky, milé děti. V zimě, prosím pěkně. Nebo tak nějak to určitě bylo.
   Ale co. Když dostanou Američané na Guantanámo toho netopýra, co ho snědla Číňanka ze známého videa s polívkou, tak z toho uvařeného netopýra rychle dostanou přiznání, že všechny nakazil koronavirem. A že to udělal na příkaz Putina.

   A možná že ano. Možná, že se tento virus opravdu přenášel z luskouna na hada a z hada na netopýra a z netopýra na Číňany. Trochu si dělám legraci, když ironizuji oficiální vysvětlení, které se ale vážně poměrně dost komplikuje a mění.

   Ale možná ten příběh byl trochu jinak.

  • Alva

   Tak jsem se konečně dostala k tomu, podívat se na celé video a potvrzuji – maximálně zajímavé. Nejen informace, ale i jeho osvětová práce v oblasti zdraví bude neméně zajímavá. Zatím jsem od něho ještě nic neviděla, nečetla. Budu muset hledat.
   Takže děkuji za „inspiraci“.

    • vittta

     9 z 10 doktorů doporučí to samé na jakékoliv onemocnění.
     V podrobnější praxi ale doktoři nedoporučí čaje (jakékoliv- urolog- a urolog též zavrhne červenou řepu) či naopak doporučí alkohol (kardiolog) a už jsem četl doporučení ohledně syrové zeleniny, že není až tak zdravá, jak se tvrdí.
     Žádný ortoped nedoporučí rajčata a obecně lilky, diabetolog ovoce, a luštěniny jsou jedovaté, a soja navíc obsahuje etrogen, takže se také moc nedoporučuje.
     Rafinované oleje, ale i panenské začínají být OUT, zatímco naopak máslo a sádlo IN.
     Mléčná bílkovina pak není přirozená, ale zase je v něm prý vápník, a nevzpomínám si, že by za komunistů někdo na mléko umíral, a to se doporučovalo od rána do večera a byla přímo synonymem pro zdraví.
     Mno…..já nikomu neradím, a se zájmem čtu každého, ale abych k někomu získal důvěru, protože náhodou potvrdí, co si myslím já, to tedy zase ne.

     • Alva

      Asi se to bude týkat nejen mléka, ale už krátce po „vítězném lidtopadu“ jsem si všimla, že doporučení/nedoporučení konzumace mléka se hodně řídí stavem trhu. Je-li dostatečný zájem o mléko v zahraničí, je přímo jedovaté. V opačném případě je velmi prospěšné a doporučovaly se hlavně dodávky do škol.

      Hodně asi záleží na psychice. Takový hypochondr si přečte, že špekáček je přímo životu nebezpečný a když zjistí, že včera ho půlku snědl, za dva dny u něho možná propukne rakovina. :-)))

      • ema

       akorát mi tam chybí dole maličkým písmem – „komerční ! – takovým fofrem vyléčit rakovinu_ aj aj aj…
       to nejde ani u lipomu, kterých těch 5 může být…

       • Alva

        Tak mě tam zaujala formulace „….pokročilé stádium rakoviny se dá překonat, protože mně se to podařilo“.
        JÍ se to podařilo, PROTO se to musí podařit každému. Dělat závěry z jednoho případu, to je opravdu „vědecké“ vyjádření.. Jenže ne každá na tu nemoc zemře, i když podobné rady nejen nedodržuje, ale ani o nich neslyšela.
        Často se píše, že výskyt rakoviny má stoupající tendenci, takže rakovina se šíří, i když dříve se (zvláště na venkově) určitě pilo mléka více.
        Bude v tom možná něco jiného. Půda zamořená pesticidy, herbicidy a umělými hnojivy, GMO potraviny, o kterých prakticky nedostaneme informaci, které to jsou, řeky, moře a už i pitná voda, obsahující mikroplasty, atd.
        Jednostranné vyloučení jedné, byť i třeba opravdu nevhodné potraviny to nejspíš nezachrání.

       • Janika

        Nerozumím proč komerční -vždyť nic neprodávají :-). Článek chápu jako popis vlastní zkušenosti, kdy vyloučení mléka pomohlo, takže ukazuje možnou šanci. Samozřejmě hraje roli i řada dalších vlivů. Mléko není určitě jediným faktorem, který tu nemoc způsobuje a podporuje, ale zřejmě dost podstatným.

        • ema

         Na té stránce je tolik doporučení na kdeco, že je to asi opravdu komerční….aspoň se mi to tak zdá…ale kdo chce aŤ věří…
         Jako malá jsem u strýce denně pila k snídani čerstvě nadojené, ještě teplé, jen přeceděné přes kus plátna. Lahoda. Teď by se z toho hyenici zbláznili… no přežili jsme to, tak asi tak….
         Ale zase tenkrát se krávy nedopovaly kde čím jak teď, tak kdo ví….

         • ema

          jen , že nezjišťovali, zda náhodou nemá nesnášenlivost na laktozu. Někteří lidé ji mají a to prý dělá neplechu…tak, kdo ví…..

     • ema

      To podepisuji, a milé dámy, nechci Vám rušit Vaše kruhy, ale bylo by dobré probudit svou chuťovou paměť. Nezapomínejte, že už neexistuje žádná státní kontrola dovážených potravin a tak je možné ledacos. Navíc, spousty toho se ?vyrábí? na netradičních místech, s úplně jinou půdní stavbou a tedy i jinými přídavky, které z půdy rostliny berou. Navíc taky každý jsme jiný. Někdo mléko a kvalitní mléčné může v jakémkoliv množství a s někým to sekne. Měla jsem diskuzi s hygienou právě kvůli mléku… když jsem se ptala, co je tam za chemii že vydrží i 14 dnů po termínu beze změny chuti – když dřív třetí den bylo zkyslé nebo hořká. Suma sumárum -prý – změnily se technologie a taky máme výkonnější ledničky což dovolí aby vydrželo dýl. hmm :-) akorát je zajímavé, že když zajedu pro mléko do mlékomatu – třetí den mám kyšku. tak nevím.Dtto rýže, nebo masové kuličky. Dřív jsem rýži mohla v jakémkoliv množství či úpravě, dnes i dvě lžičky dělají paseku. A ty kuličky, je zajímavé, že když si je udělám doma v Actifry a ze sekané z dobrého zdroje – v poho a jakékoliv množství. V Ikei vím, že když neodolám – do druhého dne mi bude šoufl.
      K tomu witttovu máslo a hlavně sádlo,bohužel totéž. Nemáte-li kvalitního výrobce v okolí/Blažovické/ .- raděj vypouštět vlastní.Proto říkám – aktivovat svou CHUŤOVOU PAMĚT a co se mi vyplatilo – žádné, ale opravdu žádné oleje. Nikdo neví co v nich je… bohužel.

       • ema

        No já jsem o tom začala přemýšlet a pátrat víc, až o zkušenostech s novozélandskými/ a jinými kiwi. Ty původní měly/ když je štěstí a jsou- mají , úplně jinou chuť a účinky. Ty italské a jihoamerické broky jsou na nic a odporné. A´T je necháte jak chcete dlouho“?dozrát?“ nestojí za nic, ale jsou levné :-( a …..
        Totéž s bnány. pěstují se všude kde vydrží, – chuťově drť a bez chuti,

         • ema


          tak dobrou chuť……Zlaté naše ovoce
          K tomu zinku… je nutné poradit se s lékařem, protože se aktivuje jen pomocí vitamínu A, jinak odejde bez jakýchkoliv účinků do pryč. No a vitamín A v přebytku je toxický. Tak to alespoň tvrdil Janča a ten je na to machr.

  • Janika

   Pravda, tohle je opravdu z jiného konce ;-). Na rozdíl od úvodního videa, které je optimistické a uklidňující, to na mě nepůsobí dobře. Prostě není to můj šálek kávy ;-).
   Ale jinak, pochopitelně, diskuze je volná, dala jsem nový post jen protože pod předchozím už je komentářů až moc.

 2. ema

  a ještě něco. Já ráda různé „rady“ zkouším. Co mne ale převapilo, jsou účinky tohodle

  https://www.uspesna-lecba.cz/pitny-rezim/zmrzla-voda-detoxikace-tela/.
  Samozřejmě jsem vyzkoušela dle předpisu a nestačila se divit. Ta vodovodní – upravovaná, ale zdravá voda po přemražení a odlití kalu, měla/má tu samou chuť, jako kdysi „březovská“,kterou jsme kdysi dávno měli ve zvláštním vedení v práci. Takže denně láhev od mléka, mám dvě a střídám. Rozmrazuje se v chlaďáku pomalu, takže vydrží – chuť, jen něco chemie se vylije a něco usadí na stěnách, a musí se před dalším použitím vymýt….takže zatím dobrý

 3. embecko

  Nova nemecka kralovna krasy (Schönheitskönigin), Leonie von Hase:
  https://missgermany.de/
  V porote byly tentokrat pouze zeny a ty daly prednost „autenticite“ uchazecek. Nicmene…par otazek se vtira. Napriklad proc se soutez jmenuje „kralovna krasy“ a „Miss“, kdyz pak vyhraje vyzila petactyricitka, ktere je ve skutecnosti 35? Jinak vitezka von Hase je jiste sympaticka a da se rici, ze primerene hezka…ale Miss kralovna?
  Proc to neprejmenuji na napr. kralovnu sympatii, kralovnu osobnosti a podobne a stale se drzi maskulinne- toxickeho nazvu „kralovna krasy“, naprosto jiz neodpovidajicimu zamerum poradatelu?

  • Ondřej

   každý sleduje segment informací, které svoji skutečnou důležitostí, odrážejí jeho hodnotové preference, dalo by se říci.

   Já mám z jiného ranku, nejen pro Německo, ale i pro EVropu a blízko sousedy – dosti podstatnější informaci

   Čtyři dny pro rasistickém ultrapravicovém masakru v Hanau zdá se strana Alternative fuer Deutschland vypadla ze zemského parlamentu v Hamburku. Volby se tam konaly v neděli.

   Z průzkumů provedených u východu z volebních místností vyplynulo, že strana AfD nedosáhla pětiprocentní hranice. „Nacisté pryč!“ skandovali stoupenci vítězných sociálních demokratů a zelených při oslavách v Hamburku.

   Konzervativci Angely Merkelové byli také potrestáni, poklesli až na třetí místo.

  • vittta

   To mohu jít bez obav soutěžit o seladona roku, když to tak vidím.
   A jak sis správně všiml, vypadá ta jejich kráska o 10 let starší.

  • Janika

   Je jistě hezká, ale opravdu krásná není, myslím, a to není o věku. Taky nechápu tuhle volbu.
   Mimochodem, kníže Rainier se o těchto soutěžích ženské krásy vyjádřil: „Odporné, smutné, nemorální“ ;-).
   Ale jako odklon od tématu je to dobré a vhodné :-).

   • vittta

    Odporné, smutné a nemorální to je, ale je to legální, a když to má své konzumenty, proč ne.
    Lid se musí bavit, a i pomatené faministky jsou lid.
    Klidně ať si pro mě za mě vyhlásí za nejhezčí Němku kozu nebo krávu, protože- proč by měl být zrovna člověk (samice) nějak výš, jak samice jiných Božích tvorů?
    Diváky, a to nadšené, by si to jistě našlo.
    Trošku mě zarazilo, že je ta tetka bílá, aby z toho ještě ty nacionalistky a xenofobky neměly oplétačky.

    • ema

     no jo, asi jim nedošlo že platí:
     Jsem žena :-)
     Nečtu žádné návody. Zkouším knoflíky tak dlouho, až to vyjde.
     Nepotřebuji alkohol, abych se ztrapnila. To zvládnu i bez něj!
     Kdybych byla ptákem, věděla bych zcela přesně koho poseru jako prvního!
     Nejsem náladová, jsem „emočně flexibilní“.
     Nejkrásnější slova na světě? „Jdu nakupovat!
     Nemám žádné vady! Jsou to mé speciální efekty!“
     Ženy musejí vypadat jako ŽENY a ne jako otapetované kosti!
     Odpouštět a zapomínat? To nepůjde, nejsem ani Ježíš, ani ještě nemám dostatečně rozvinutého Alzheimera.
     My ženy jsme andělé a pokud nám někdo odlomí křídla, letíme dál – na koštěti! Jsme totiž flexibilní!
     Na mém náhrobku bude nápis: „Co čumíš tak blbě? To víš, že bych raději ležela na pláži!“
     Ano, to jsme MY ŽENY, jsme jedinečné!
     Pošli tuto zprávu dál, perfektním a veselým ženám jako jsi Ty sama a vyplní se Ti – jako vždy — prd!
     Ale Tvoje přítelkyně to rozveselí ! Kéž by!

     ale bojují s tím jak umí i když s tím de fakto nemůžou nic udělat …….

     • vittta

      Dělat s tím nemohou nic, ale hustí do těch všelijakých kravek, že to vlastně ani ženské nejsou, o 106.
      Co je zajímavé, to jako ty ženy nechtějí být ženami?
      To jako kdybych já nechtěl být chlapem.
      Asi dřív umřu, a budu déle pracovat, ale tak to je, nechápu, z čeho bych se měl posrat a toužil být něčím…něčím mezi, nějakým sociálním konstruktem.

      • ema

       Tak jsem zvědavá, dožiji-li se, kdy jim dojde, jak blb.ou. Už nějakou dobu prý za velkou louží, muský nechtěj cokoliv vyřizovat s podřízenýma, pokud nemají u toho nejmíň dva svědky, firemní večírky byly z těchže důvodů zrušeny, na kafčo, nebo „pracovní oběd- taky nee…
       Musí to být smutnej život. ale kdoví, třeba jsou američanky nějaké= jiné.

       • vittta

        To jim dojde tak kolem 40 let věku, ale už tam budou další úderné mladice.
        Z téhle cesty není návratu, protože ten precedens se stal, a ženy, ale i muži, toho budou čile zneužívat, i kdyby s tím blbnutím vůbec nesouhlasili.
        Zahubit to může jedině náboženský fundamentalismus, ten zahubí cokoliv.
        Nyní se rýsuje islámský, ale klidně to může být jakýkoliv jiný, islám dneska jede na plné pecky, ale jak to tak bývá- všeho do času.
        Ti případní „jiní“ ale budou úplně stejně nebezpeční.

  • vittta

   Být Rusama tak u toho slavnostního přejmenování budu chtít být, a na vlastní náklady (Ruska) bych tam nechal instalovat sochu Borise Němcova, a před ní bych položil věnec s věnováním Vladimíra Vladimiroviče.
   A pozval bych k tomu tak 10 štábů ruských televizí.
   Když komedie, tak pořádná.
   Na takové kriply to chce prostě nápad, a Němcov přece nebyl nějak oficiálně zavražděn ruským režimem.
   To by byla panečku prdel, kdyby si pak ruský velvyslanec okázale podával ruku s primátorem Hřibem, a společně by se před pomníkem poklonili, protože by z toho hříbek prostě nemohl vycouvat.
   Nevím jak Rusové, ale Češi by se u toho váleli smíchy, tedy vyjma Hřiba, Hrušínského nebo Patočky a těhle výtečníků.

    • vittta

     To je, u všech rohatých.
     Já bych se to snažil fakt udělat, bez ironie.
     Podle mě to má i nezanetbatelný politický aspekt, protože velká většina Čechů by hned pochopila, že si Rusové dělají s Hřiba (a spol) prdel, a Čech dobrej fór umí ocenit, jmenovitě když to je fór na úkor naprosto debilního nápadu.
     Určitá menšina (ne)Čechů by to naopak nepochopila, nebo sice pochopila, ale děsně by je to nasralo, a tak by se začali mediálně velice silně projevovat, a kupit jednu fatální politickou chybu za druhou.
     A to by opět vyvolalo salvy smíchu u té většiny Čechů, neb ona chybující menšina je silně, ale opravdu silně neoblíbená.
     Rusové jsou velký národ, a neznají tyhle finty, ale je to někdy škoda.
     Protože ten nápad s přejmenováním náměstí je tak neskutečně blbej, že zaslouží trest, a to „počesku“.
     A ještě bych se- být v kůži velvyslance či oficiální návštěvy z Moskvy tvářil děsně uctivě a smutně a držel bych projev a to v ruštině, s českými titulky na promítacím plátně.
     Sakra jak s tímhle chuchpe se dá pracovat….já bych jim zahrál divadlo, že by na to do smrti nezapoměli, to bych to ještě vymakal dle aktuálního stavu věci, ti by čuměli, dobroserové, ti by valili voči!
     A víš co by mě zajímalo?
     Jak Rusové pracují s vyfetovaným Pavlikem.
     Protože na tom 1. programu to ta redaktorka moc nesehrála, ale dejme tomu, že to nečekala.
     Pak ale v tom odkazu, tom streamu, ho natáčela ještě nějaká armádní ruská TV, či co.
     A tady už bych zapracoval, a to nějak tak, že bych to pouštěl ruskému divákovi, ale vůbec bych u toho nemluvil o ČR, ale o EU a případně NATU, že jako starosta obce té a té, ležící v EU, je vyfetovaný šílenec.
     Takže by najednou Pavlik vůbec „nereprezentoval“ ČR a nedělal by ostudu nám, ale pěkně EU.
     Ten by čuměl na reakce z Bruselu.

 4. vittta

  Auto v Německu najelo do masopustního průvodu, ale nerad bych šířil neověřené informace.
  Auto tedy najelo, to jo, a především do dětí, to také jo, a počet zraněných stále roste, to také jo, a policie horko těžko vinníka ochránila před lynčováním, to také jo, ale zbytek je zahalen mnoha nejastnostmi.
  Řidiči (muž mezi 20-30 lety) mohly selhat brzdy, mohl něco nesrozumitelného volat, a též mohl být úplně obyčejně duševně nemocný.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Auto-v-Nemecku-najelo-do-masopustniho-pruvodu-Nesirit-neoverene-spekulace-ozvala-se-policie-614694

  • Janika

   Možná i nehoda, nebo se mu udělalo špatně, uvidíme.
   Stejně těm zprávám moc nevěřím, jak údajně našli předtím toho útočníka mrtvého s jeho matkou, kterou prý zastřelil, tak spíš to pálili policisté hlava nehlava a odpráskli oba.

   • vittta

    Tady už se vyjadřují o chlup jasněji, jen slovo „terorismus“ tam z nějakého důvodu chybí, i když je to nejspíš už jasné.
    A že neřeknou národnost, náboženství?
    Odsoudili tisíce vlastních lidí k smrti, a nijak se za to nestydí.
    Tady dokonce píší, že šofér se konkrétně snažil najet hlavně do dětí.
    Vlastně je to ale už nuda, ještě zítra- a pak zapomeňte!
    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/auto-vjelo-v-nemecku-do-davu-lidi-15-zranenych-vcetne-malych-deti-40314502?seq_no=3&source=hp&dop_ab_variant=292322&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

     • Ondřej

      Opět měl byste si najjít leoší zdroje, kde je podstatně více a přesnější informace, než co píše tento venkovský plátek, jehož redaktoři jistě nemají státnice z germanistiky, abychom pochopili společenské nuance a celkový vývoj ve společnosti v Německu za posledních 50 let – abyste PŘEDEVŠÍM VY pochopili že mladý Němec s Mercedesem není „černej ani kozomrd“, ale nejspíš mladý bilý národovec, co už nemohl jako jistý Breivik snášet nadvládiu liberalismu. Dával jsem tu vyslědky voleb do samostatného samosprávního města Hamburk, ale asi to bylo vyhodnoceno jako politicky závadové, takže neprošlo.

      Tady je komenrtář k události z místa přímo – z hesenského hlavního zdroje Frankfurter Allgemeine Zeitung. Ten chlap se nejspíš cítil být povolán ztrestat lidi za to, že nejednají podle božích přikázání. Masopust je přesci jen těžce pohanská, protikřesťanská veselice ignorujiící vůli Boha.

      Die Frankfurter Generalstaatsanwaltschaft ermittelt wegen eines versuchten Tötungsdelikts. Hinweise auf eine politisch motivierte Straftat lagen nicht vor. Das Innenministerium schloss einen Anschlag nicht aus. Ein Sprecher der Behörde begründete das am Montag mit der Situation vor Ort. Der Fahrer war nach ersten Erkenntnissen den Behörden nicht als Extremist bekannt, wie die Deutsche Presse-Agentur aus Sicherheitskreisen erfuhr. Allerdings war der Mann der Polizei in der Vergangenheit durch Beleidigung, Hausfriedensbruch und Nötigung aufgefallen.

      https://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/ungluecke/auto-rast-in-rosenmontagsumzug-suche-nach-motiv-in-volkmarsen-geht-weiter-16650420.html

     • Saul

      “Pachatel je německý občan, 29 let.
      Německý občan…..” (vita)

      Nóóó, německý občan to je.
      A taky docela německy vypadá, tady máš i jeho fotku.
      https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/brzy-budu-slavny-rekl-sousedovi-v-nemecku-utocil-autem-29lety-maurice-p-40314539?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

      Tak copak tam doplníš teď, místo těch teček?
      A nějak jsi opomenul okomentovat výkon dalšího bílého německého občana, “sportovního střelce” a odpůrce kouření vodních dýmek s deseti zářezy na pažbě z minulého týdne.
      Flastenec všude bratra má, že?

      • vittta

       Že nějaký čmoud v Hanau někoho zastřelil nehodlám komentovat, ale tahle fotka mi nepřipadá zase tak průkazná.
       Já tedy jsem potížista a mám tam takovou černou skvrnu před 3/4 ksichtu, ty to asi vidíš lépe.

         • vittta

          Saul o moderním čmoudství nic neví.
          Má hlavu zaraženou v šéfově prdeli, a tak ani nic vědět nemůže.

         • Ondřej

          a co dělá Žida, kupříkladu, když ne víra a způsob života? Co myslíte? Je snad nějaký „bílý žid“ či snad „nevěřící žid“, je-.li analogicky „čmoudem“ třeba marxleninský vandal co ničil veřejné telefonní budky nebo na záchodcích psal (vítečím) sprosté vzkazy? Tedy když barva pleti „čmouda“ nedělá….

          • oh

           Víra a způsob života dělá žida (tím je míněna osoba vyznávající judaismus). Jinak se obávám, že u Žida (tedy příslušníka národa) je stále vyžadována nějaká ta pokrevní spřízněnost.
           A mimochodem, Žid nemusí nezbytně vyznávat judaistické náboženství.. takže klidně může být nevěřící, křesťan, budhista, muslim a nebo rovnou ateista. To jsou ty paradoxy života, které přesahují rozsah vaší státnice z němčiny, regionální plátku O.

         • Saul

          „Prostě – kdo se chová jako čmoud je čmoud.“(KM)

          Tak v tom případě je tedy vita čmoud.
          Také jsem to už výše naznačil.
          Navíc přímo ukázkově fanatický muslim.
          Tedy aspoň co se totálního zblbnutí , zvláště ideologického, týká.
          Však jsem mu už kdysi předpověděl kariéru toho nejuřvanějšího imáma.
          Akorát na pivo už s vámi nebude moct.
          Doufám, že se od něj nenecháte stáhnout někde za mešitou k huleni trávy, Kamile!!

          • vittta

           Tak pozor, ultrapravičáku!
           Co tím jako chceš naznačit?
           Že jako existuje nějaké fanatické muslimství, které je komukoliv nebezpečné?
           Že imámové jsou uřvaní?
           Abys nelitoval, bílá hubo!

          • vittta

           Ale jinak blahopřeji, máš u Tarase reakci.
           A ta stojí za to.
           Úplně mimozní Třešeň píše tuto doslova obdivuhodnou fantasmagorii:
           tresen | 26.2.2020 v 17:45

           Dá se každopádně říct, že akce Antibabiš táhnou víc než Antikřeček.

           To jsem vyprsknul smíchy, protože demonstrace byla jako obvykle proti Babišovi (a Zemanovi), o Křečkovi nepadlo ani slovo.
           Fašisté z milionu chvilek se stali obětí vlastní ideologie.
           Mohou už tématicky demonstrovat za co chtějí, ale těch čím dál méně demonstrantů bude mít pořád transparenty s nápisy na Babiše, případně Zemana.
           Ty lidi tam vůbec nezajímá, co se děje na pódiu, ti žijí už jen ve vlastní bublině.

          • embecko

           „Ty lidi tam vůbec nezajímá, co se děje na pódiu, ti žijí už jen ve vlastní bublině.“
           Stejne jako vetsinu antikomunistu nezajimali a nezajimaji komunisti. Jako tehdy, tak dnes je zajima jen ten, koho vzrusi svym projevem odporu a pak mu hned musi dokazat, ze maji pravdu.
           Ne nahodou pochoduji v prve rade umelci, stejny motiv se tahne celou historii: za co nejmene penez, co nejvice muziky.
           Antikomunisti, jejich dedicove a dnesni bublinari…kdo za to muze? Samozrejme komunisti, kteri jim bublifukovani umoznili tim, ze jim dali pohodvy zivot, plny socialnich jistot. Tak to bublifukari rozjeli…byli to komunisti, co lidu prodali provaz, na kterem je pak…vis co..nastesti obrazne a politicky…(nejsme jako oni, ovsem pouze v tomhle).
           Vetsina emigrantu byli dobrodruzi a ani ti se o komunisty nezajimali. Dobrodruzi chteli pryc, do sveta, do Ameriky a to bylo vsechno. O komunisty se zajimali, jen potud, ze jim tu cestu nechteli dovolit. Jedes autem, ale prez cestu lezi vyvraceny strom…muzes o sobe rici, ze jses anti-stromista? Stejne emigranti nejsou antikomunisti…je komunisti jen srali, ale anti- nebyli.
           Dnes bublinarum dovoluji bublifukovy zivot neziskovky, ktere se chovaji jako tehdy komunisti- staci minimum prace, ale pokud k tomu mas ideovy zapal, hned jsi na urovni a to i financne.
           Jedine o co jim jde, je sejit se a nadavat na nekoho, kdo s nimi nesouhlasi. Kdyz zadny takovy neni, tak si ho vymysli, anebo tuhle zlou myslenku nekomu podstrci. To delal za sociku disent- ve dve odpoledne byli z osulene prace, prisla lehka chlastacka, nejaky vyletik s umeleckou performaci, vecer hospoda a nadavani na komunisty, jak jim zkazili zivot.
           Dneska je to to same, ale lehce upocenejsi, protoze… Cau lidi! Makame!…no, uz to nejde tak zlehka…

     • vittta

      Tak schválně, jak velká bude manifestace kvůli tomu masopustu.
      Když čmoud zavraždil toho mladého (skutečně) naturalizovaného Němce, nějakého polonegra, už ani nevím kde, je toho fakt moc, tak se také demonstrovalo, ale tam policie zjednávala pořádek obušky, co já vím.
      Ona…není demonstrace jako demonstrace, liberální demokracie tohle dost rozlišuje.
      Hele Saule, a myslíš, že v tom Hanau byli všichni „Charlie“?
      A ten střelec se dost záhadně zastřelil, a nějak i jeho máma, nebo co, takže se to ani nemohlo vyšetřit, ale tam byl terorismus jasně prokázán, a duševní choroba, i přes asi 1000 náznaků, nebyla diagnostikována.

    • embecko

     Nezapomnej na to, Astere, ze Nemci maji docela kritickou zkusenost se slunickarskym terorismem (RFA) z doby vrcholu socialniho statu v 70. letech. Pokud pasi teror cizinci, tak to lze jeste nejak uchopit a i „pochopit“, ovsem pokud nakaza preskoci na domaci, jako tady, tak je prusvih nekolikanasobne vetsi.
     Utesovat/ argumentovat tim, ze tohle udelal domorody Nemec tu tedy neni ani nahodou na miste…presne naopak, tohle je pro nemeckou spolecnost nejhorsi mozna zprava.

    • astraustralia

     Vesmir a priroda funguje na principu akce/ reakce, clovek aby v tom mel alespon nejaky poradek vytvoril sva pravidla.
     Pro kazdou spolecnost odlisna. Jedno maji spolecne, neposlusnost se tresta!
     Obcas se najde jedinec ktery vezme „spravedlnost“ do svych rukou podle svych predstav.
     A i v te poslusne BRD spolecnosti se nejaky jedinec vzdy najde ktery dojde k nazoru by vlada mela konat ale nekona podle jeho predstav a proto je to na nem.

  • Alva

   ad vittta:
   „Muž mezi 20 – 30 lety a nešířit paniku“ ,potom „německá občan, 29 let“ – z toho mi vychází syrský sirotek s německým doprovodem.

   • vittta

    No, že o tom mluvíte, teď se u nás afgánští 25-30 letí mladiství soudí o to, že to jsou děti, že ten průzkum kostí kecá.
    Někde to bylo psáno, a děsně mě mrzelo, že tam nebyly fotky těch sirotů.
    Vrásčité, vousem zarostlé tváře afgánských, ale i syrských dětí jsou obecně známé.
    Soud vymysleli nějací poskoci Rozumkova souboru lidských práv.
    Tenhle „Němec“, co z něj ukazují čtvrtku ksichtu, ale- ať to je kdo je, rozhodně nepřekoná toho afgánského týpka, co brilantně zavraždil na tom britském mostě svoje ochránce z řad sluníček, kteří jeho polidštění věnovali část svých mladých životů.
    I když tedy ti rodiče německé studentky medicíny, co na jejím pohřbu nějak uspořádali sbírku na migranty také byli celkem ukázkoví, když navíc vezmeme v úvahu, že obohatitel nechal tuto mladou ženu umírat dlouhou dobu někde ve vodě.

 5. vittta

  No a tady, to prostě musím.
  Taras ve svém článku „Mňo“ mimo jiné uvádí.

  „Za čtvrté – i ti, kteří sem chodí pořád mají své mouchy. Já se skutečně (přísahám) bez problémů přenesu přes to, když má někdo odlišný názor a v debatě nefauluje, nesnaží se oponenta zesměšnit nebo zadupat. Jakmile ale začne lhát, úmyslně překrucovat názory toho druhého nebo dokonce sprostě nadávat, tak se změním v paní Stubovou, fik, brouku. “

  NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Lžeš Tarasi, a já nechápu proč.
  Prostě máš v oblibě manýry těch, co je neustále haníš- komoušů.
  Cenzuruješ za politické názory.
  Kdybys byl skutečně alespoň náznak frajera, tak o tom prostě nediskutuješ, tohohle a tamtoho jsi zabanánoval, protože je to tvoje, a budeš si tam pouštět jen ty, co o ně máš zájem ty.
  Asi tak po tisící už píšeš tuhle sračku, o sprostotě a faulování, teď dokonce (křivě) přísaháš.
  Kdysi ses dokonce chlubil, jak jsi s námi, nejen se mnou, ale s námi se všemi vyjebal TROJTAŽKOU, jak jsi to promyslel.
  A teď si budeš srát do huby?
  Ty ještě nejsi tak blbej, abys tohle měl zapotřebí.
  Protože- každý, ale opravdu každý to ví, že prostě kecáš.
  https://taras2.wordpress.com/2020/02/21/mno/comment-page-1/#comment-25253

  • embecko

   Taras je inža, takze prepocitava, statistikuje, pomeruje a vyvazuje.
   Na poli socialnim, jak stavebnim. Tudiz si mysli, ze kdyz nekdo napise, co mu (Tarasovi) nevyhovuje, je to vyvazene. Ovsem nesmi se dotknout zakladu konstrukce, to pak statik vypeni a posle narusitele (zde Kamila) do postele, at si to vylezi (po zmatoreni se a uznani chyby muze samozrejme opet nastoupit).
   Tedy hlavne nerusit statiku; cingrlatka na fasade jsou v ramci vyvazene diskuze vitana.

 6. ema

  jen :-)
  Přijdou indiáni za šamanem a ptají se, jaká bude letos zima. Šaman chvilku poskakuje kolem ohně, pak se zadumá a sdělí:
  „Zima může být mírná, ale taky může být tuhá. Pro jistotu střílejte kožešinovou zvěř, kdyby byly mrazy, ať máte co teplého na sebe. A přijďte se zeptat za týden, snad mi Velký duch naznačí více.“
  Za týden tedy indiáni přijdou, šaman zase chvilku křepčí, chvilku dumá a pak povídá:
  „Zima může být mírná, ale taky může být tuhá. Pro jistotu připravujte dřevo, abyste měli čím topit, kdyby byly mrazy, ať máte čím topit. A přijďte se zeptat za týden, snad mi Manitou naznačí více.“
  Za týden:
  „Zima může být mírná, ale taky může být tuhá. pro jistotu lovte bizony, ať je co jíst, kdyby bylo hodně sněhu a nemohli jste vyjít z tábora. A přijďte za týden, třeba…. “
  Indiáni ovšem už ztratí trpělivost, vezmou telefon a zavolají do meteorologického ústředí do Washingtonu s dotazem: „Jaká bude letos zima, mírná nebo tuhá?“
  A meteorolog jim sdělí: „Zima může být mírná, ale taky může být tuhá. Ale vzhledem k tomu, že indiáni střílejí kožešinovou zvěř a bizony a rubají dřevo jako diví, tak to spíš vypadá, že budou náramné mrazy a hodně sněhu.“
  Tož tak asi s předpovědí.

  • vittta

   To vůbec není blbé, od toho šamana.
   Kdyby jim nařizoval, ať makají, a připravují se na zimu, tak by ho poslali do análu, ale takhle to prostě šamanovi vyjevil velký duch, a to se hnedka lépe pracuje, a velký duch je velký duch, tomu se odporovat nedá.

    • vittta

     Jenže dneska už ty technologie umí úúúplně jiné věci.
     Tohle se mi honilo hlavou.
     Tohle funguje, možná, jako taková kamufláž pro obecný lid.
     Ale lepšolidské elity už mohou mít k dispozici o chlup lepší možnosti.

     • ema

      Ba ne, v tom je ten probllém. Víte, já jsem se přesunula na starý s xp a jsem jako v JIříkově vidění. Dělá to co a jak chci já. Je prostě pracovní pomůckou. Není to „kurátor“, který mne furt sleduje a ač jsem povypínala co se dalo, furt do všeho kecá, Je to diktátor , který prostě nutí mne dělat nebo mne pouštět jen tam a to, co jeho tvůrci uznali a dostačující pro pitomého člověka. A to neustálé dozorování a napomínání mi už lezlo krkem<> Takže až si tady douklízím, přesunu sem většinu a tu novou bednu budu používat jen jak prohlížeč těch míst, kam mne s ix nepustí co by zastaralým.
      Už si nepřipadám jen jako loutka poslouchající loutkovodiče.
      Timothy Truckle měl taky vynikajícího Napoleona, ale když řekl kušuj, tak držel zobák ať už hlasitý nebo psaný. Prostě nezasahoval. A to u těch co umí jiné= věci, nedosáhnete… poslouchat musíte Vy a na to já nikdy nebyla.
      tož tak……

 7. Pingback: Virové infekce: Jak se chránit výživou | Outsider Media
 8. embecko

  Nova glosa novodobeho Capka:
  „Společnost věčného mládí, nejnovější kniha Jana Kellera, je zatím nejlepší, jakou napsal. Když se prokousáme spoustou složité sociologické teorie, je to kniha o zklamání bývalého stoupence radikální levice.

  To, co na konci 60. let vypadalo jako „osvobození“, z toho vyrostla jen drsnější forma podřízení jedince korporátním pravidlům a bezohlednější manipulace mediální propagandou. „Osvobození“ od rodinných vztahů znamená, že jedinec je plně vlastněn korporací, které dává všechnu svou energii, a která ho může kdykoliv odkopnout. „Osvobození“ od tradičního pohledu znamená, že jeho mysl ovládají reklamní agentury. „Osvobození“ od trhu přineslo jen závislost na dotacích. Takhle si to ti hippies opravdu nepředstavovali.

  Shodou okolností ta kniha vychází ve stejnou dobu, kdy někteří bývalí „pravičáci“ zjišťují, že tržní reformy nepřinesly svobodu, nýbrž tu nejhorší formu korporátního socialismu. Kdyby to paní Thatcherová tušila…“

 9. vittta

  O fašisty v Plzni moc zájem nebyl, sešlo se jich- vč. čumilů, novinářů a placených demonstrantů tak 400.
  To sakra neumí najmout alespoň tisícovku věrných?
  Jo, šetřit na nesprávném místě se nevyplácí, tisícovka profesionálů udělá kravál jak 5000 amatérů, a navíc už mají secvičené matoucí sestavy, takže by se pak dalo psát o „tisících“ nadšených milovníků demokracie.
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/milion-chvilek-odstartoval-svuj-stafetovy-beh-v-plzni-40314643

   • vittta

    Od toho tam ale Minář end company nejsou.
    Vymýšlejí jiní, a Minářovci dělejí, zač jsou z „oficiálního“ černého fondu placeni.
    Takže nyní to vypadá na myšlenkovou křeč loutkovodičů, a hledání nových inspirací.
    Jinými slovy ale- uchvátit moc pomocí zničení a ovládnutí opozice, zavření premiera a „umření“ prezidenta se nepodařilo, vlak jede dál.
    Chudák opozici z toho zbyl jen úderný název „demokratická“ a českému lidu povznášející pocit, že se na všechny tyhle blbečky mohou vysrat, poněvač je to prokazatelně už od r. 1968 jedna banda!

   • vittta

    Godot u Tarase to ještě upřesnil, v sále tak 300, venku 400.
    Aňa prostě netáhne, měli pozvat nějakou větší celebritu, Hrušínský třeba, to by určitě přišlo tak o 100 víc, i když na druhou stranu by jich kvůli němu zase 200 chybělo, takže jó, beru, bez profesionálů je to asi strop možného.
    PS- na chudáka Saula zase nikdo nereagoval.

    • Saul

     „PS- na chudáka Saula zase nikdo nereagoval.“ (vita)

     Asi mne přehlédli, vito.
     Váleli se smíchy u té Tarasovy zmínky, jak lezeš s registrační pokladnou EET po střeše:-))
     I když…ty už těm střechám asi moc nedáš.
     A dobře děláš, že neděláš.
     S tím tvým matrošem, co ti běhá v žíle raději nelez ani na štrkole, natož na střechu.
     Na židli 20 hod. denně u kompu je vlastně nakonec ta nejideálnější varianta, jak můžeš rozmanitě trávit svůj bohatý život:-)

 10. Pingback: Virové infekce: Jak se chránit výživou » Oral.sk - Porno Politika
 11. vittta

  Veselý svět Káji Dolejšího.
  Ten barvitě popisuje dění v Sýrii, hodnotí výzbroj a odvahu jednotlivých stran, a při té příležitosti si kope do pana prezidenta a Čechů argumenty, které neexistují.
  Pan prezidednt je kupříkladu soudně OPAKOVANĚ usvědčený lhář, při čemž ale není moc jasné, proč ho vlastně zmiňuje, protože pan prezident rozhodně nepronáší hlášky, které mu Kája přisuzuje.
  Rovněž Češi už ztratili svou lidskost, tedy ta jejich zhamáčkovaná, islamofobní část, kterou Kája proarguemntoval odkazem, ve kterém se o té nelidské části Čechů píše toto:
  „Největší obavy u Čechů vyvolává islamistický radikalismus, kterého se bojí 21 respondentů.“
  Nejspíš jich bude ve skutečnosti 21% ze zkoumané části, a jak jistě vidíte, tito nelidové se bojí islámského radikalismu, kterého se vyspělé a kulturní národové nejenom nebojí, ale naopak ho asi vítají, no ale to už uvedeno není.
  Kdo bojuje s legálním prezidentem Assadem zmíněno také není, Kája je prostě označuje za POVSTALCE, ale proč vlastně povstali, a kdo je podporuje už nenapsal, jen že jim nechybí odvaha, ale za to jim chybí těžké zbraně, a také už nenapsal, že mít ty těžké zbraně, mohla by krvavá válka ještě nějaký ten pátek trvat, klidně celé dekády, protože sebelépe vyzbrojení teroristé nemohou v žádném případě porazit pravidelnou armádu, podporovanou Ruskem.
  Celému článku vévodí nějaký týpek s arabským nápisem, údajně tak nabízí svou ledvinu, a mně by děsně zajímalo, komu jí ve válkou zmítané zemi, kde nemocnice od rána do večera bombardují ruská letadla, vlastně nabízí, a za kolik.
  Tak doufejme, že fotograf, který nebožáka vyfotil, mu dal nějakou tu pětku, aby ledvinu nabízet nemusel, a už napsanou ceduli by pak mohl předat někomu jinému, ale ten už nikoho zajímat nebude, protože fotka už je hotová a letí viruálním světem, takže by si měl dát majzla, aby pak něm někdo tu ledvinu fakt nechtěl.
  Nakonec si ještě Kája opět kopl do Čechů, i když tam už není úplně jasné proč, ale je zmíněn hokej, jakýsi Habermasový ústavní patriotismus (to slovo Kája operativně přeložil do němčiny) a odkázán jeho vlastní článek poněkud pochybného směrování.
  Tak dík, Kájo.

  https://blisty.cz/art/98922-cmoudi-v-anitoneumimrict-aneb-kdo-si-to-tu-odskace.html

 12. Alva

  Nudíme se? Adrenalinové sporty už netáhnou? Milion chvilek ztrácí přitažlivost? Naštěstí se našla nová zábava.
  Strach a panika.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/on-line-nemecko-hlasi-dalsi-nakazene-40314653?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
  Koronavirem se v Německu nakazili (slovy dva) lidé a tím už aktuálně hrozí epidemie.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/silenstvi-kolem-koronaviru-lide-nakupuji-zasoby-ryze-testovin-i-detske-vyzivy-90261?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
  Poptávka po respirátorech a rouškách stoupla v řádu tisíců procent, lidé už ale začali nakupovat také trvanlivé potraviny. Zřejmě se připravují na to, že se do Česka rozšíří koronavirus.
  (Jak ale proti koronaviru zaberou špagety nebo rýže (pozor, aby nebyla náhodou z Číny)?)

  • embecko

   To je placnuti do vody, proc by se tim mel mainstream zabyvat?
   Vzdyt islamu je v jeho paralelnich enklavach silne jedno, jake rozhodnuti o nem udela nejaky soud „tech odvedle“.Navic hned na zacatku si vymysli, ze Nemci detske svazky podporuji, neni to pravda:
   https://www.dw.com/de/kinderehen-in-deutschland-verboten/l-19485017
   „Detska manzelstvi- v Nemecku zakazana“….“Presto pocet takovych svazku stale narusta“.
   *
   Ted se jede uz na ferovku, ktere ze spolecenstvi (islam x EU) prichazi s lepsi ideovou nabidkou.
   Osvicenecka liberalni demokraticka EU nabizi jen volne cestovani a lidska prava pro skupiny, ktere delaji ve spolecnosti vyraznou mensinu, nic jineho EU nema. A to je ve svetle stavajicich udalosti opravdu velemi, velmi slaba nabidka. Do 3/4 zemi, kam jsi mohl pred rokem 2000 uz nemuzes (ci jen za cenu neadekvatniho rizika). Vsude to rozjeb@ali a vyrazneho prispeni vojaku clenskych statu EU, takze bezpecnostni situace pro turistu je neunosna, k tomu ted navic virus, cela Jizni Amerika v ohni atd., nemam cas vsechno vypisovat. A do obcanskeho sporu s rovnejsimi se take nemuzes pustit, protoze ti maji pravniky zadarmo.
   Jiste, muzes treba do Egypta (kde jsem pred rokem 2000 chodil volne a to uplne vsude), ale jen do Hurghady. Tam te odveze autobus hlidany samopalniky a vysype te v ohrade oplocene ostnatym dratem, ze ktere nesmis ani vystrcit nos. Jediny vylet bud do vedlejsiho hotelu, anebo, opet obklicen smaopalniky, na nejakou blizkou pamatku, oblezenou vojskem.
   Ale mame se stale lepe, jen si musime udelat zasoby jidla na nekolik tydnu, jak doporucuje tresen u Tribuna. A v pripade cesty do spratelene EU je doporuceno si sehnat mapky neexistujicich no-go zon, kterym se musis vyhnout…ale jinak je vsechno v oukeji a pokud naaahodou neco, pak za to muzou komunisti.

   • vittta

    Lidé u Tribuna divoce diskutují, ale nikdo si nevzpoměl na nejzranitelnější skupinu, na kterou jinak vzpomíná každý z těch hodných.
    Na cigoše.
    Každý soudný člověk si nějakou tu zásobičku udělal, ale romové nic takového dělat nebudou, protože mají svoje práva, a právo na jídlo je to hlavní.
    Takže bych tam očekával bouřlivou diskuzi, jak pomoci romům, a jak zásobovat je, protože když ne, tak si to třeba vezmou sami, když majorita je tak rasistická a nedokáže jim zajistit jídlo a pití.
    To se ukázalo při povodních, kdy jediní rabující byli právě oni. (v USA v tom vynikali negři)
    Že nikoho nezajímá starost o osamělé důchodce a nemocné mě naopak nepřekvauje vůbec.
    Ano, Tribun o solidaritě píše, a třeba bude mít možnost jí nyní ukázat v praxi, když utrhne od huby vlastním dětem, a nakrmí a napojí ty, co se nepřipravili, jmenovitě třeba romy.
    Jsem na to zvědavý.
    A Hank už poněkud předsudečně ví, koho Češi označí za vinníky, konkrétně:
    „Zelení, vláda, komunisti, imigranti, čmoudi, dobroserové (italsky: buonisti), u nás možná navíc ještě neomarxisti a politické nevládky. “
    To má o Češích blbé představy, nic méně na dobrosery, migranty a především vládu to nikdo házet nemusí, protože ti na tom svůj díl mít rozhodně budou.
    Dobroserové budou chtít pomáhat celému světu- nyní operativně tak, aby oni nic dát nemuseli, pomáhat musíme „MY“.
    Naprosto nekontrolovaná migrace a dokořán otevřené hranice mají na šíření nemoci zásadní podíl, o koronaviru se mluví, ale tubera a černý kašel a tyhle věci se zametají pod koberec.
    Vláda, pokud případná pomoc nebude dobře koordinovaná, pak vinníkem jednoznačně bude.
    Od toho si jí platíme, né aby kecali o hovně, což jim jde dobře, ale aby organizovali pomoc, když se něco posere- pomoc pro VLASTNÍ občany.
    Pamatuji si ale dobře, když Babiš chtěl JAKO PRVNÍ zavřit hranice s Čínou (ve smyslu leteckém), tak se do něj dobroserové a demokratická pozice pustili, že je to blbec, protože to ještě nikdo jiný neudělal, takže asi máme počkat, až to udělají Němci.

 13. astraustralia

  Češi nezačínají panikařit !
  Jen se pripravuji na 14 denni karantenu :-)
  (Vykupují těstoviny i čističe, klidně i za 20 tisíc)

  Část regálů v prodejně Lidl na pražské Zbraslavi je poloprázdná. Lidé vykoupili konzervy s gulášem, ale také některé druhy těstovin či mléčné výrobky. Nejen do hlavního města už dorazila panika, která předstihla příchod koronaviru do Česka. Tuzemští zákazníci nakupují zásoby trvanlivých potravin nebo dezinfekčních prostředků. Tržby srovnatelné s vánočními nákupy hlásí online supermarkety.
  VZDY PRIPRAVEN :-)
  Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/koronavirus-panika-vykoupene-obchody-cesko-potraviny-nakup.A200226_161846_ekonomika_fih?zdroj=vybava_recombee

  • oh

   Pehe se pustilo do šíření koronaviru; že prý na vyřešení „globální epidemie koronaviru nazvaného Kovid-19, přerůstající v pandemii“ potřebujeme víc globalizace, míní Pehe. No, když máme na vyhlašování pandemií Pehe, tak už asi nepotřebujeme globální WHO. A to, že permanentní globální přesuny lidí, věcí a vůbec všeho, zjednodušují mimo jiné i globální šíření nemocí, asi vyřeší ještě víc globalizace.

   • vittta

    Pehe je geniální teoretik.
    Za zmínku stojí jeho ukecnutí o migrační krizi, která, jak víme, neexistuje, naopak takové Německo na migrantech bohatne a bohatně a potřebuje další, a další, a neochoty připojení nějakterých národních států k ekologické akci.
    Asi myslel Čínu, Indii, USA a Rusko.
    Ve skutečnosti jediný, kdo ekologicky šílí je EU, a to jen její určitá část.
    A uvedené velmoci, zvané kdovíproč „národní státy“ se u toho prohýbají smíchy.

 14. ema

  No já nevím, ale před chvílí jsem byla v Bille. Že by tam někdo nějak moc nakupoval se mi nezdálo, všechno běžné věci a to byla ta nejhorší doba, když jdou lidi z práce.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s