Kateřina Konečná, sama proti všem

Odstranění sochy maršála Koněva se děje v souladu se stanovisky EU. Kateřina Konečná k tomu říká:
„V článku 18 Rezoluce o významu společné paměti pro budoucnost Evropy se vyjadřuje nelibost nad tím, že v některých členských státech stále zůstávají na veřejných prostranstvích pomníky oslavující totalitní režimy, které slouží k překrucování historických faktů a důsledků 2.světové války a propagaci totalitního systému.
Pro tuto rezoluci hlasovalo hnutí ANO, Lidovci, Piráti, ODS, i SPD Tomia Okamury… Byla jsem to jediná já, Kateřina Konečná z KSČM, která hlasovala proti této rezoluci a vystoupila proti ní.“

 1. vittta

  Už tak nemocný kapitalismus se stal po přívalu obohacovačů ještě nemocnější.
  Nedovedu pochopit, jak jsme k tomuhle mohli vzhlížet.
  Ti komunisté byli úplně blbí, a jak píše vůdce ve svém stěžejním díle Mein Kampf, zcela podcenili propagandu.
  No, vůdcovi následovníci propagandu rozhodně nepodcenili, a to ani ti do r.1945, tak ani ti dnešní, sídlící v Bruselu.
  https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/v-britanii-chytili-nejmladsiho-drogoveho-dealera-je-mu-sedm-40326244#seq_no=6&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=5BYXbc9FpzI-202006030626&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

  • vittta

   Tenhle moment byl už v tom brutálním odkazu, jestli to odkázal Nerevar, nebo ty, ani nevím.
   Ovšem to, že ta ženská toho fízla napadla tam chybělo.
   Hned to má jiný šmrnc.
   Reakce toho fízla byla přehnaná, jistě, a nezákonná, samozřejmě, no ale v téhle pohnuté době z toho nikdo aféru dělat nebude.
   Navíc vypadala dost bíle, proto tento záběr neoběhl 1000x dokola celý svět.

   • embecko

    Staci si jen uvedomit, kolik zbrani v Americe obiha, coz znamena, ze i bezpecnostni situace je zcela jina, nezli v Evrope. Pisi nahore: evropsky policajt by se tam duchodu nedozil. Tudiz policajti tam jsou pod velkym stresem a ani vycvik tu nemusi byt nic platny.
    V Afghanistanu za 20 let zemrelo 3,5 tisice vojaku, americkych policistu umira behem nasazeni okolo 170 za rok= cisla mrtvych odpovidaji valecne zone.
    Jenze…vojak je vojak a ma cistou hlavu, zatimco policajt musi spolu se svoji ochranou a vlastni praci jeste resit politickou korektnost, aby nemel existencni prusvih. K tomu: vojaci jsou v kasinu bez rodin, zatimco policajt se kazdy vecer vraci k rodine a rano od ni odchazi mozna umrit= vycvik je zde neco platny jen do urcite miry a ztrata kontroly pri zakroku je tu pochopitelna.
    Konecne i v mnohem mekcim prostredi Ceska je nemalo policajtu, kteri ze sboru prchaji, az se za nimi prasi.
    Takze americka policie stoji na hrane: bud zesurovi, anebo to vzda a prida se na stranu zlocinu- vzdyt zakroky a jejich nasledne vysetrovani jsou pro plicajty mnohem vetsim zdrojem rizika, nezli se zacit bratrickovat s dealerem, zlodejem atd.
    Tedy, pokud je ted v ruznych videich videt, jak policajti poklekaji na znameni solidarity s protestujicimi, pak je to znamka, ze prislusna jednotka byla zlomena a dezertovala na druhou stranu. A nevyrovnanost a nizka loajalita sboru je poukazkou na obcanskou valku- nakonec vzdy zalezi jen na tom, na ci stranu se prida armada s policii.

    • embecko

     Glosu novodobeho Capka sem dam, bez dovoleni, celou:
     *
     Nenechte se zmást propagandou o tom, že v USA se bouří chudí nebo dokonce, že jde o rasovou záležitost. Pokus o barevnou revoluci vyvolali, organizují, financují a podporují lidé z nejbohatší vrstvy (horní 1-3%), téměř výhradně běloši, absolventi elitních univerzit žijící v izolovaných luxusních čtvrtích.
     Pár z nich se účastní i osobně (sem tam nějaká filmová hvězda, děti významných politiků, prominentní právníci apod.), ale o to až tolik nejde. Zajímavější je třeba to, že velké univerzity poskytují drancujícím bezplatný právní servis. Ano, jsou to ty univerzity, které patří mezi největší investory v zemi, mají na účtech miliony dolarů, a přitom nemilosrdně propouštějí pokaždé, když jim hrozí nepatrný pokles zisku. Stejně zajímavé je, že drancování podporují všechna velká média – ano, ta média, která propagují politiku směřující k dalšímu snižování dělnických mezd. A samozřejmě to podporují i politici navázaní na velké banky.
     Že v ulicích vidíme především zfetované zločince z řad rasových menšin? No a co! Saudský král také nevykonává bombové atentáty osobně. A mezi dělníky ve výkopu nenajdete majitele stavební firmy.
     Cíl každé barevné revoluce je stejný. Zničit zbytky demokracie, zastrašit lidi, zostřit vládu korporací a bank, vytvořit podmínky pro naprosté vydrancování země. O nic jiného nejde ani v Americe.
     NY Post: Accused Molotov cocktail hurler is Ivy League-educated lawyer, community board member
     NY Post: Accused Molotov cocktail hurler is Ivy League-educated lawyer, community board member
     Kdyby to byla skutečná lidová revolta, už by byli účastníci dávno postříleni.

     • oh

      Naprosto se mýlíte. Kdepak, žádný rasově diskriminovaný právník z „Břečťanové ligy“ a barevná revoluce. To všechno je jinak, celé je to nepřátelská akce..
      Bývalá poradkyně Baracka Obamy pro národní bezpečnost Susan Rice spatřila prý „určitou zákonitost v protestech proti policejnímu zabití George Floyda po celé zemi. Podle jejího názoru vedou stopy demonstrací v mnoha ohledech k Rusku,“ napsal The Washington Examiner..
      Pro televizi Clinton News Network Rice o víkendu řekla: „To vše je převzato přímo z ruského výcvikového manuálu. Nemůžeme dovolit, aby nás extremisté a zahraniční mocnosti odvrátily od řešení skutečných problémů naší země.“ Sice přiznala, že nemá v tomto směru žádné informace od tajných služeb, ale je si tím jistá.
      A podobný objev učinil i sankcomilný floridský senátor Marco Rubio: „Dnes jsme svědky velkého množství aktivit na sociálních médiích, pokud jde o protesty a reakce na ně, od účtů, jejichž stopy vedou k nejméně třem zahraničním protivníkům. Nevytvořili toto rozdělení. Ale aktivně podporují a propagují násilí a konfrontaci ze všech stran.“
      Prostě, je za tím Putin, Si a Rúhaní, nebo možná Maduro… jako obvykle.

    • vittta

     No však jsem psal, než se Trump a zákon začne bránit, musí se zjistit loajalita všem možných složek a skupin obyvatelstva.
     Pokud je pravda co se píše níže, tedy že za tím stojí ti bohatí, pak ale zbytky demokracie musí těm bohatým nějak vadit.
     Jenže…jak?
     Kdo si hraje- nezlobí, a když se čas od času udělá pořádné volební šou- a to Amíci umí, tak jsou občané relativně v klidu.
     V časech chaosu, když ozbrojené bandy a poloorganizované jednotky střílí na ulicích, jsou nakonec sebelepší právníci k hovnu.
     Za takového stavu může leckomu spadnout hlava, a žádné konto v bance ho nezachrání.
     Ne, bohatí, ve smyslu BOHÁČI tohle podle mě neplatí.
     Platí to ultralevičácké organizace, placené některými boháči.
     Stojí tedy boháči proti boháčům, a pokud jsou síly vyrovnány- musí rozhodnout boj.
     Však by to v dějinách nebylo poprvé, vlastně to nikdy neskončilo, jen u nás těch blahých 42 let se nedělo svým způsobem vůůůůbec nic.

     • embecko

      Ano, pausal tady neplati. Treba Andrej bez pochyb bohacem je, ale na tuhle hru nema, protoze je prilis svazan s jednou zemi a s pudou. Pokud ovsem budes investorem z Macaa, pak te strileni na ulici v Pittsburgu asi z miry nevyvede.
      Ze je to organizovane je snad jasne, ze to tedy nekdo musi platit, taky…a takovehle veci by se proti odporu investora neuskutecni a tudiz tam musi byt zajem a velke aktivne investovane prachy.
      A vubec netusime, jake gumy to muzou byt, treba chteji prosadit plosne ockovani opravdu nasilim, co ty vis? Vzdyt je to skoro ukazkovy priklad statem kryteho monopolu, kdo by si neco takoveho chtel nechat ujit?

      • vittta

       Ale jaký je zisk?
       Může být pokus o naplnění naivní představy také zisk?
       Investor z Maccaa jistě může mít u prdele střelbu v Pitsburku, ale od toho je tam boháč z Pitsburku, aby tomu zabránil.
       Oni nemohou spolupracovat, každý má jiné zájmy.
       Od toho mají svým způsobem státy.
       Všimni si, o čem celé ty roky vedeme řeč.
       Že jsou velkoburžousti bohatší jak státy.
       Tohle je nejspíš konečně důsledek.
       Někdo napadl nejsilnější stát světa- USA.
       Napadli justici, policii, zákonodárné sbory, i prezidenta, zpochybnili volby, volil soud.
       To už trvá nějaký rok, ale nyní se USA mohou teoreticky kymácet, celá státní struktura se zdá, s zdůrazem na ZDÁ paralyzovaná.
       Z toho už může mít někdo zisk, třeba i politický.
       My přemýšlíme, že se změní hegemon, a myslíme dejme tomu na Čínu.
       Ti naivnější si myslí, že pádem USA nastane mír na zemi.
       Jenže…ono to může být i jinak.
       USA jako hegemon do určité míry garantovaly křesťanské hodnoty, poslední dobou ale i to začalo váznout.
       Hegemon se může připravovat, ale další nebude Čína nebo Indie, či dokonce Rusko.
       Další může být politicko-náboženský směr- islám.
       Zhroucení cen ropy není náhoda, a na koho se tím udeřilo?
       Na Rusko ne, Rusko si poradilo a poradí, a kde jsou dnes ti tlachalové, co převídali pád Ruska, když spadla cena ropy na 30 baků za barel?
       To šejkové nic jiného neumí, než vyvážet ropu.
       Hodně se nadává na USA, že se snaží svou frapovanou ropu vyvážet draze místo levné ruské, ale v podstatě i levné arabské.
       To je nepochybně pravda, ale co když je prvořadý úkol ropná nezávislost USA, aby naopak oni mohli udeřit na protivníky?
       Přemýšlejme politicky, né jako nějací snílci.
       Já vím, že mi leckdo vynadá, ale co je mi do nějakých slimáků a „mezinárodního práva“, když mě v jeho jménu na dveře buší potenciálních 1 000 000 negrů?
       Já chci mír, jako každý normální člověk, ale-je to reálně možné?
       A jsou USA opravdu vinni každým svinstvem?
       Neničí třeba nějakým svým svinstvem svinstvo jiných, ještě v důsledcích daleko větší, jen my ho nevidíme, protože je zničeno včas?
       Politika- i ta mezinárodní, nezná žádný soucit, ale síla jedněch se musí rovnat síle druhých.
       Jinak je prostě průser.
       A my ve skutečnosti vůbec netušíme, co a v čím jménu se ve světe děje, jen si tady na to někdy hrajeme.

       • embecko

        „Zhroucení cen ropy není náhoda, a na koho se tím udeřilo?“
        Podle meho to takhle uz nestoji, pokud jsou u moci velke firmy, pak se stava politikou zisk. Nejde o to na nekoho uderit, ale vydelat.
        Kdo vi, jake ma kdo zasobniky?
        https://www.financnytrh.com/cena-ropy-maji-vyskocila-takmer-90-35-dolarov/
        90% zisku za mesic neni zas tak spatne…mas zasobniky na 10 milionu m3 (60 milionu barelu) a na barelu vydelas 30 dolaru…
        Mensi staty perskeho zalivu jsou uz bankrot…Oman treba uz neplati ani elektrinu…to take neni spatne vychodislo pro investory.
        Podle meho se v tom ale uz nevyznaji ani ti uplne nahore. Nakonec majitel neni ten, co dela obchodni strategii, jsou to manazeri, kteri musi jit do rizika za kazdou cenu. Ja bych to videl jako velkou skrumaz riskujicich, z nichz -vice mene nahodnym vrhem- vyleze vitez. Kdo to byl se dovime mozna az casem, mozna vubec.
        Amerika, to je stejna otazka jako tady Evropa: kdo muze mit zajem na likvidaci Svedska? Ze to nevime jeste neznamena, ze nekdo takovy neexistuje.

        • vittta

         Podle mě už u těchle gigantů nejde o zisk, jak ho vnímáme my.
         Tedy vložil- vybral.
         Ziskem je moc.
         A peníze jsou prostředkem, cestou.
         Pokud tedy teoreticky je cílem hegemonie islámu ve světě, pak je to obrovský tahák na každého mocichtivého pomatence.
         Problém tedy klidně může být naše vnímání světa, protože nám je u prdele, jestli je u moci levice nebo pravice nebo Petr nebo Pavel- pokud nám dají pokoj, nebo nás moc nebuzerují, či za buzeraci nabízejí dostatečný luxus.
         To je dobrovolná směna, i když někdo může kecat, že není tak povrchní.
         Dejte nám plné kšefty zboží- a my nebudeme dělat moc velké potíže.
         Nebo:
         Dejte nám jistoty a nenuťte nás se sedřít- a my si už nějak poradíme, a ještě nás nechce v hospodě nadávat.
         Takto přemýšlejí v podstatě VŠICHNI běžní lidé, co se nějak živí prací v poměrně širokém rozsahu platů.
         Ti, co nepracují takto nepřemýšlí, to jsou zvířata, co žijí ve vegetativním stavu, šukají, a žerou,a chlastají.
         Myslet nemusí- a také nemyslí.
         Ale ti nejbohatší, ti také uvažují jinak.
         Ono to ani jinak nejde, jinak by se zbláznili.
         Člověk je evolucí uzpůsoben k tomu, aby chtěl pořád něco víc, aby po něčem toužil a snažil se toho dosáhnout.
         Ale když všechno máš- po čem bys toužil?
         Hajzly ze zlata a auta za 500 000 000 ti uspokojení nepřináší, soukromé tryskáče, vrtulníky, jachty…
         To všechno mohou mít jen když si to prostě koupí, vidí to, a koupí to.
         Takže baží po moci.
         Po moci nad národy, státy, nad každodením životem všech.
         A to lze dosáhnout jednom pomocí náboženství.

          • vittta

           Fakt, jo?
           To si musím poslechnout.
           Zatím zde zpráva, jak snědá, plně integrovaná a diskriminovaná menšina obohatila obec Němčice.
           Přitom Klatovy mi připadaly čisté, když jsem tam byl asi 3 dny.
           https://www.novinky.cz/krimi/clanek/zlyncovani-sousede-se-na-klatovsku-psychicky-zhroutili-utocnikum-hrozi-az-12-let-40326360#seq_no=1&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=ZfP8Qnk1owf-202006032018&source=article-detail
           Co se týká negra v USA, tak se na Novinkách píše o tom, jak to bylo, a že obvinili i ty další fízly, a že jsou protesty a plno takových keců, ale že kriminální živly zatím napáchali 1000 000 x více trestných činů, pokusy vražd nevyjímaje nikoho jakoby vůbec nezajímá.

          • Kamil Mudra

           „A to lze dosáhnout jednom pomocí náboženství.“
           Tak to bych opravil na:
           „A toho lze dosáhnout jenom pomocí Víry.“

           Náboženství má proti ostatním Vírám pouze tu výhodu že Boha nelze nijak „nachytat na švestkách“ protože nikdo nemůže s jistotou tvrdit že zná jeho záměr. A neznáme-li záměr nemůžeme posuzovat Boží činy. Zde neplatí žádné: „Po ovoci poznáte je.“. Boží i vlastní ovoce máme možnost posoudit teprve po smrti, do té doby cokoli nás potká, nebo i jen pozorujeme, máme možnost zařadit pouze do dvou kategorií: 1) je mi (jim) požehnáno, 2) jsem (jsou) zkoušen(i).

           Přesto lze téměř čehokoli dosáhnout za pomocí i jiné víry než je víra v Boha. Člověk může věřit v systém, v ideologii, v nějakou světskou autoritu, která chce pro něj to nejlepší, nebo v takovou která „odhalila pravdu o ……..“ (doplňte).
           Ale pro všechny Víry platí to že k takové Víře nelze nikoho přinutit. Samozřejmě tím nemám na mysli předstírání nějaké víry (k tomu lze donutit snadno) ale opravdovou Víru, která s člověkem zůstává i když je sám, neohrozí ji žádná konkurence a je ochoten ji přinést i velké oběti, aniž by v ní byl průběžně utvrzován. Taková víra dokáže být v životě jednotlivce i společnosti stejně účinná jako ta náboženská.

         • embecko

          Samozrejme si to nemusis poslechnout :o)
          Podivej na Donika, tomu stoji zato, intervenovat pro nejakych par miliard a delat si nepratele po celem svete (viz nakup vrtulniku). Podle meho jde samozrejme o prachy…tedy firmam, ne uz jejich vlastnikum. Co vis, treba nejaky Super-Rothschild si doma opravuje starou volhu? Moc musis vzdycky necim pomerit- a nakonec to jsou bud zbrane (druheho das do kolen nasilim), anebo prachy (necha se koupit a do kolen jde dobrovolne). Valka ted neni, takze ty penize…
          Na spicce i toho nejvetsiho giganta nakonec narazis na cloveka- bud s hypotekou, anebo s pistoli u hlavy. A pistoli priklada sekretar, duvernik vlastnika a jeho druhe ego. Az budes nekdy krast nejakeho giganta, zamer se na prokuristu (jednatele), s nim ti spadne do kapsy cela firma :o)
          *
          Rici, ze jde o moc, je hrozne obecne. Protoze, co je moc? Schopnost prosadit sve plany (vuli) proti odporu ostatnim.
          Taze zajimavejsi je mechanismus, jakym se vule uplatnuje.
          Bud mas v ruce primo mocensky aparat a vladnes rozkazy (a tady nepotrebujes majetek, jako treba Hitler, ktery nemel vubec nic, ani penezenku), anebo si mocnesky aparat musis koupit. A jelikoz giganti vlastni armady a soudy nemaji (myslim opravdu armadu), musi v prve rade vydelat penize, aby si mohli soudce, policajty, media atd. koupit.
          Nenech se klamat, Google funguje mocnensky jako bezna rodina- vydelaji prachy a ty pak pouziji na prosazeni svych zajmu. Jen namisto dovolene si koupi treba technologickou firmu.
          *
          Ze se o tom bavime…ne ze bychom chteli odhalit, jak ziji mocni, ale jakym zpusobem se na nas uplatnuje jejich moc.
          Podle meho uplne normalne prez prachy, at uz plati NGO, anebo prezidenta, nakonec to jsi ty, kdo pracuje v jejich zajmu. Ale na rozklicovani jejich vysokych tahu nemame informace, tady se muzeme jen dohadovat a odhadovat podle jinych prikladu a analogii. Ze chteji rozvarit Ameriku? v 89. by mne ani ve snu nepadlo, ze jsem objektem cizich financnich zajmu- a presto neslo o nic jineho. Ze davu sikovne podstrcili jakousi verzi, na kterou vsichni skocili tak, ze se pomalu zacina odhalovat az po 30 letech, kdy uz to nikoho nezajima? No protoze maji prachy na to, si koupit chytre lidi (jako treba Bezmenova). Me v souvislosti s tim videem dokonce napadlo, jestli Rusaci nevymysleli naprosto dabelsky plan: kdyz uz byl CCCP na pokraji krachu, tak ho nechali krachnout rizene a v ramci „uvolneni vztahu“ poslali do Ameriky sve lidi…a ted tam prave sklizi plody sve prace. Takze kdo tu vyhraje studenou valku?
          Odpurci konspiracnich teorii, kteri si mysli, ze v Bilderbergu se sejdou proto, aby spolu po delsi dobe popili salek dobre kavy a popovidali si o golfu, me nebavi.

          • astraustralia

           Vyborny odkaz a naprosty souhlas Saxi (ale bez smajliku !!!)
           Plati ze strom poznas predevsim podle ovoce (kdyz tvar stromu ani listi nepozornemu pozorovateli nic nerikaji)
           Stale vice rozesirane jak USA tak cely Zapad svedci o cem ?
           Presne toto se na Zapade deje jak rikal Jurij Bezmenov – Umění subverze
           4 fáze subverze :
           1. Demoralizace
           2. Destabilizace
           3. Krize
           4. Normalizace
           Ted jen jakou podobu noveho zivota nam v normalizaci a uvedeni do spravne podoby nove spolecnosti nabidnou.

 2. Orinoko

  Haj, husicky , haj…. přes émerický raj
  Máme Prahu stovezatou a v ní hlavu prdelatou
  Libezny to kraj
  V émerice všechno oukej
  Koukej, koukej
  Émerika je holt cool
  V tom jasno každý český vul
  Nejlepší jsou USA
  Na orbit lasky pravidelně posílaji flUSA

 3. oh

  Ó, my se máme!
  Spojené státy připravují vyšetřování ČR kvůli chystané dani pro digitální giganty, Ministerstvo průmyslu a obchodu již dostalo od americké protistrany oficiální vyrozumění. Zkrátka, na banánovou republiku jsme si toho dovolili moc.
  „Bože, chraň mě před přáteli, s nepřáteli si poradím,“ parafrázoval židovské přísloví jistý Armand-Jean du Plessis de Richelieu. Asi věděl, o čem mluví..

  • vittta

   To je zajímavé, tohle jim fungovat nepřestalo, ty jejich „zákroky“ ve jménu dobra.
   Nic méně, mohou být vlastně dva světy, jeden, který se zabývá digitální daní a diskriminací cigošů, a druhý, který zapálil mnoho měst v USA, ale i Evropě a který mění složení lidstva.
   Ten první funguje skvěle, ale ten druhý skřípe…pro nás tedy.

  • astraustralia

   „Bože, chraň mě před přáteli, s nepřáteli si poradím,“ parafrázoval židovské přísloví jistý Armand-Jean du Plessis de Richelieu. Asi věděl, o čem mluví..

   takto to rikal jiz predtim Jan Zizka !

   ….ale vratme se k uvaze o prohlaseni experta na psychologickou valku ktery prchnul do nejprikladnejsi demokracie.
   Valce soucasnosti.
   4 fáze subverze :
   1. Demoralizace
   2. Destabilizace
   3. Krize
   4. Normalizace
   Ted jen jakou podobu noveho zivota a jakou normalizaci lidu v nove spolecnosti nabidnou.
   Zkusme to vstoupit do uvahy mirne konspiracne.
   Kdyz se nejlepsim demokratum sveta spolku dnes presontovanym sestavou Hillary Obama Biden z nich officially prvni dva jsou udajne ze hry ale jejich strana na ne stale da a dava to i svymi vyjadrenimi patricne najevo.
   Po neuspesnem hlasovani o „impeachmentu“ se „demokratum“ velice hodi protesty.
   Hodilo to vidle do Trumpova argumentu ze na rozdil od Obamova obdobi nezamestnanost je minimalni a ekonomika jde nahoru.
   Nove ta valce demokrate/republikani je soucasna situace kdy k tomu vyuzivaji i demonstrantu.
   Na TV prave vidim ze byl pouzit i general Mattis s prohlasenim ze Trum misto aby spojoval rozdeluje narod!
   Podobne nahodna superargumentace pouzita v CR na presidenta Zemana :-)
   (James Norman Mattis is a retired United States Marine Corps general who served as the 26th US secretary of defense from January 2017 through January 2019. During his 44 years in the Marine Corps, he commanded forces in the Persian Gulf War, the War in Afghanistan, and the Iraq War. Wikipedia
   Nicknames: Warrior Monk, Mad Dog, Chaos )
   Nyni k jadru veci.
   Pokud „rozdelovac“ naroda Trump bude odstranen a nahradi ho demokrat Biden tak s jakou politikou sjednocovani prijde?
   Zasadni otazka totiz zni zda jakykoliv novy president je schopen zmenit situaci v USA tak aby zasadne omezil kriminalitu a
   nasledne aby policie v USA zmenila chovani a zacala se chovat jinak.
   Odpoved na to si kazdy snadno odpovi sam.
   Zname vysledek jak „afroamerican“ Obama za 2 volebni obdobi zmenil postaveni „afroamericanu“ v zemi.
   Takze at jiz po listopadovych volbach bude pokracovat Trump ci nastoupi Biden politika statu se zasadne nezmeni a stejne tak zasahy policie.
   Je to spolecensky system ktery je za horizontem a sklizi dnes sve ovoce !
   Melo by to byt pouceni !

   • oh

    Kdysi dávno se vykládal takový česko-ruský vtip o přestavbě v SSSR:
    Hlavní fáze přestavby jsou:
    – Перестройка (přestavba)
    – перестрелка (přestřelka)
    – перепись (sčítání lidu)
    Bůhvíproč se mě začíná zmocňovat podezření, že se tehdy nejednalo o vtip, ale o univerzálně platnou věštbu.

    • orinoko

     To je dobrý. Má to duši. Krátké, ale výstižné , a přitom to platí všeobecně.
     Tak nějak jako: Já jim u toho nesvítil.
     Rovněž ruské výrazivo suka, durka…. nemá chybu. Setkal jsem se s tím prvně při četbě o lágru na ostrovech Solovky.
     Kromě mladé ruské holky kdysi nemám s Rusy nějaké osobní zkušenosti. A tehdy jsme tancovali, lépe řečeno trsali. A hráli nám k tomu různě Omega, Beatles, CCR, Led Zeppelin.
     Byl jsem trouba. Z ruštiny jsem mohl mnohé pochytit. A lelky by to nebylii.

   • astraustralia

    Hynek Kmoníček, český velvyslanec v USA, se v rozhovoru pro česká média vyjádřil k probíhajícím demonstracím, které vyvolalo zabití černocha George Floyda při zatýkání. Staví tradiční představu o Spojených státech vzhůru nohama.

    Kmoníček v rozhovoru pro portál Idnes prohlásil, že současná situace je kombinací několika faktorů. Přičemž rasové nepokoje nejsou, podle jeho slov, v USA ničím novým.

    „Je to sociální otázka, je to otázka rasová, je to otázka psychologická, ekonomická. Ten problém není nový, bude se vracet, Dají se očekávat velmi podobné situace za rok, za tři měsíce. V podstatě při sdíleních sociálními sítěmi, jakýkoli incident mezi bílým policistou a občanem jiné barvy pleti může být záminkou k řešení problémů, které principiálně jsou spíše v sociální oblasti,“ prohlásil Kmoníček s tím, že situace je ve své podstatě neřešitelná, jelikož členové americké společnosti si nikdy nebudou dostatečnou měrou rovni.

    Pane velvyslance, lide si nikdy nebyli rovni a patrne ani nikdy na teto Zemi nebudou.

    Rovny si budou az jejich duse na vecnosti :-)
    Ale i tam pry budou podle skutku svych souzeni !

 4. embecko

  Ja bych rekl, ze nejdrive je treba vyresit Donika a pak racionalne pristoupit k deghettoizaci a k dedeprivaci deprivovanych obyvatel ghetta.
  Ovsem- slunicka by si mela predem zajistit dostatek ochrany kolen, aby si je pak nemusela sit sama doma:
  http://www.darios.cz/cz-detail-553760-ultra-chranice-kolen-kneelo-burgon-ball.html
  „Paměťová pěna poskytuje maximální klečící komfort a ochranu.“
  Ale dal bych si pozor na barvu- cerna a zelena nejsou politicky korektni, na nich by se klecet a tim vydavat znameni, ze je ponizujeme, nemelo. Podobne fialova, znama z duhy, to by byla take hloupa provokace. Tady tezko doporucit, nejlepsi by byla bila, ale tu v nabidce nemaji.

 5. astraustralia

  Mistre otazek ,
  to ze soukromniceni je nejvetsi problem vi clovek od nepameti.
  Proto i Jezis Kristus tento problem zakodoval do Boziho prikazani „miluj sveho blizniho jako sebe sameho“.
  SOUKROMNOST je kamen urazu lidstva od prvopocatku a spada do kategorie dedicneho hrichu s platnosti pro kazdeho ziveho tvora u homo sapiense to vyzralo do extra unikatni podoby.
  Soukromnost i soukromniceni vcetne valek coby projevu niceni jak vseho soukromneho tak spolecneho tu je od dob kdy homo sapiens slezal ze stromu.
  Jak tlupa tenkrat tak spolecnost dnes je seslosti soukromniku a ani marx-leninismus s tim nic neudelal ! (jak jste se i sam mohl presvedcit.)
  Jestli se Vam nezdalo saxovo „krize, kdy ve state vladnou nikym nezvolene organizace“ i ten nejvetsi pes ve smecce nebyl a nebude nikdy volen !
  Tim Vas nenutim abyste zlepsil sve otazky, jen zkuste otazky na podstatne,
  a nebo se dejte na genetickej ingenouring a vymazte to soukromniceni homosapiensovi z hlavy :-)

 6. vittta

  Negr byl potrestán za..oni říkají znásilnění, ale ve skutečnosti to bylo loupežné přepadení doplněné znásilněním.
  Byl potrestán právně, i morálně.
  Trestní sazba je 2-10 let pro bílé, a odškodné, až 2 roky pro černé, takže byl potrestán na horní hranici trestní sazby.
  Ještě že nepěstoval gandžu, to by mu napařili určitě nejméně…no, 6…6 měsíců (a sochu v parku) , pro bílé 6 let.
  Horní hranici trestní sazby sklidil asi proto, že holce bylo 16 a mobil za moc nestál.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-A-me-zavrou-na-tri-2-roky-pro-africkeho-nasilnika-v-CR-Klaus-ml-se-ozval-A-i-jini-je-zle-626237

 7. vittta

  Tady se v podstatě vysvětluje, co se vlastně děje.
  Negerský útisk se stal mezinárodním fenoménem.
  Zase ale zmizela Gréta, a pomalu mizí Koronavirus.
  Jenom by mě zajímalo, jaká je postoupnost těch událostí.
  Tedy jestli bylo dříve vejce, nebo slepice.
  Tedy dejme tomu, že se objeví možnost zisku, obrovských zisků ze „zelené“ energie, výroby atd…
  Teď jestli tu Grétu jen použili, nebo nejprve vyhledali, a pak až použili.
  V tomto případě vypadá ta úvaha celkem nejasně, ale případ amerického negra to hned vyjasní.
  Jen těžko lze předpokládat, že bílý fízl byl nějak zlanařen, aby zabil při zatýkání negra (použiju verzi, že ho zabil, ale ve skutečnosti to jisté není, v každém případě to zatčení poněkud přehnal)
  Ale stalo se.
  Takové věci se dějí, a nic dalšího se neděje, ale nyní u toho vznikl brajgl, a nastalo masivní porušování jakýchkoliv zákonů, pod záminkou toho negra.
  No a někdo si řekl: To je dobrá událost, pojďme na ní zapracovat, a vyděláme prachy- to si řekli novináři, a politici zase budou mít body.
  Událost si dál žije svým životem, a přeskočí do Evropy, kde začnou evropští negři také plakat, až do kuriozna.
  Tady vlastně nevím, komu se to hodí, v Evropě je už chaosu dost, ale nějakých 20 000 naříkajících obětí bílé zvůle může zaujmout jak novináře /mají o čem psát) tak politické levičáky, kteří si vymůžou další antidiskriminační zákony, které přinesou značné příjmy neziskovkám, a na ně navázaným právníkům a dodavetelům jídla či nábytku, a bydlení, no, starost o asociály má logistiku podobnou německému tažení na Moskvu v r. 1941.
  Všimněte si, že migrační krize už netáhne.
  Né že by ubylo problémů- ale lidé si na vraždy a znásilnění, že loupežná přepadení ve jménu Alláha prostě zvykli.
  Gréta také přestala táhnout, má být rekordní vedro, ale je rekordní zima, a při 500 letém suchu pořád chčije, to by vypadalo blbě jí v takové situaci oživovat, i když se čas od času nějaké ty apokalyptické zprávy v tisku objeví, ale asi by Grétě v OSN už netleskali.
  Koronavirus také nezabil (zatím) tolik lidí, jak se čekalo, a navíc bylo nejvíce mrtvých a nakažených v těch „lepších“ zemích, takže je o tom lepší nemluvit- kdo dnes tná situaci ve Švédsku, že jo.
  No a hle- mrtvý negr, tak se situace chytne za pačesy, a máme tady útisk KONKRÉTNĚ ČERNÝCH, po jiných barvách neštěkne pes.
  A to ještě mezitím trošku vyčpěla genderová rovnost, Méééé Tůůůůů, a homotermopavíperavprdeli.
  Pořád se něco nového děje, a kdo chvíli stál- už stojí opodál.
  To mi neříkejte, že to je součást důmyslného plánu, nechci tvrdit, že není, nejsem zvyklý nějak něčemu „věřit“, ale daleko pravděpodobnější mi připadá varianta, že se prostě využije náhodné situce.
  Totiž přátelé, těch událostí může ve skutečnosti být strašné množství, zabitých negrů a pomatených Grét, a utiskovaných buzíků a diskriminovaných asociálů a hořících pralesů a nervově paralatyckého chloru, a bombardování nemocnic a škol dnem i nocí atd..atd,..atd.. ale ta situace se prostě nevylije z břehů, a mnohé se vůbec nedovíme.
  Zde …poslední dobou nezvykle kvalitní Reflex, to už je tak čtvrtý dobrý, či dejme tomu vyvážený článek za poslední dobu.
  https://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/101475/policie-nas-zabije-driv-nez-korona-organizatorky-protestu-v-londyne-tvrdi-ze-ziji-v-rasisticke-zemi.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=RQlCh8oroNw-202006042024&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

  • Kamil Mudra

   „To mi neříkejte, že to je součást důmyslného plánu, nechci tvrdit, že není, nejsem zvyklý nějak něčemu „věřit“, ale daleko pravděpodobnější mi připadá varianta, že se prostě využije náhodné situce.“
   Na druhou stranu – proč čekat na náhodnou situaci, když je tak snadné ji vytvořit kdykoli ji potřebuješ?

   • vittta

    Podle mě negrokňourání bylo lehce předčasné.
    Ještě se dal používat koronavirus nejméně 10 dní, když to tak více méně dobře dopadlo.
    Dalo se mluvit o Rusku, o Africe a tak.
    Takhle se dvě události přebyly.
    Ale podívej se na faktické důsledky.
    Oteplování planety zase tak nepřichází, a nezdá se, že by člověk měl zásanější podíl na různých změnách.
    Koronavirus zase tolik nezabíjel (naštěstí).
    Migranti západní státy neobohatili, ale to nikdo ani nečekal, teď tam mají nezaměstnanost, ale na druhou stranu jim zkolabovalo zemědělství, protože nepřijeli dělníci (teď se podrž) z Afriky a východní Evropy.
    V USA se nejspíš nakonec nic nestane, multikulturní ráj nenastal, ale to se ví dávno.
    Ale ekobysnys se rozjel, elektroauta, výroba elektřiny, i když se mi zdá, že i to poslední dobou utichá- zde podotýkám, že se mi to může zdát jednoduše proto, že o tom už nikdo nepíše.
    Koronavirus také leckomu nějakou tu pětku vydělal, politicky ale neokolonialisty z EU vlastně zesměšnil.
    Migrační bysnys jede, ale už se o něm moc nemluví, takže si toho nikdo nevšímá, situace se ale stabilizovala, a k nám se nikdo nežene, a nikdo nám nikoho ani nějak akutně necpe.
    V USA nejspíš posílil Trump- což je kupodivu strana míru a menšího vměšování USA.
    Globalisté dostali spíše nakopáno, z tohoto pohledu.
    Ale všechny tyhle dojmy vytvořila jen a jen média, píše se- nepíše se.

    • pacifista

     Co to jsou média a k čemu výhradně slouží, bylo vysvětleno ve zde postnutém videu Nikity Michalkova. Že neslouží lidem, ale jsou nástrojem k jejich ovládání a s tím plně souhlasím. Píšeš: V USA nejspíš posílil Trump- což je kupodivu strana míru a menšího vměšování USA. Máš naprostou pravdu. I já to tak vnímám a asi mnoho dalších. Mám vyčteno, že Trump je tam za globalisty. Problémy mu dělají demokraté, kteří vládli předtím dlouhou dobu a vedli všechny ty války. Chtěli by ve své agresivní politice pokračovat, proto ten humbuk s rasami. Brzy tam budou volby a tak demokraté nejdříve využili kovidu, překazili mu jeho prohlášení jak je Amerika připravená a hned přešli na nepokoje. Podle mého to Trump obrátí proti nim. Je to mazec.

  • vittta

   Ano, takto je mi to i vyprávěno.
   Jediný Saul byl s negry v USA jedna ruka, jak píše u Tribuna, jinak jsem to od nikoho neslyšel.
   Multikulturismus dle mého možný v tom smyslu není, to už vidíš, jak se dříve lidé odlišovali šatem, ale i třeba protáhlými lebkami.
   To platí do určité míry i dnes.
   Barva kůže je daná, a smíšených vztahů, je minimum, vesměs se rasy od sebe drží dál, i když si nepřekáží.
   Většinou je ale zrovna černá rasa více náchylná ke kriminalitě, která se zvedá tím víc, čím víc je jim ustupováno.
   Protože to vnímají jako slabost.
   V tom kontextu by mě zajímalo, jak by to chtěl Biden řešit, protože pozitivní diskriminace tam už je, a slovo „negr“ je tam také vulgární, a černá barva se nesmí vidět.
   Nic lepšího vymyslet nejde, jen posílit už stávající.
   Tedy dát jim ještě více pozitivní diskriminace, a zavést ještě větší postihy za to, když někdo umí rozeznat černou a bílou.

 8. vittta

  Bába se dala na soudnictví.
  Tady je vidět, jak jí dlouhodobě hrabe.
  Ona v tom článku totiž tvrdí, že Trumpův styl je kontraverzní, no ale není moc jasné, jak vlastně Trumpův styl souvisí se smrtí negra, když navíc ještě není ukončeno ani vyšetřování, a neproběhl soud, i když se dá očekávat, že nebude úplně košer.
  Novináři se jí ptali, a tak odpověděla, no.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/merkelova-floydova-smrt-byla-vrazda-40326570#seq_no=7&source=hp&dop_ab_variant=344710&dop_req_id=OleEOuNgS5v-202006050503&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

  • embecko

   Se situaci v Americe stejne nikdo nic neudela, tam se to sune uz samovolne, bez moznosti to vyresit nejakym politickym smirenim. Kdyz stat couvne a zvysi pozitivni diskriminaci, stejne se to za par roku vrati, protoze druha strana bude mit dost az tehdy, co dosahne vseho.
   Zbavit chude chudoby to take nevyresi, protoze tohle neni problem chudoby, nybrz rozdilneho pohledu na rizeni statu, formu jeho pusobeni na obcany, spusob souziti a miry dodrzovani zakonnosti. Nic nemuze byt sobe tak vzdalene (pro chod statu), jako tvrdy protestantsky puritanismus bile vetsiny a rozevlaty baptismus afroamericanu, ovlivneny puvodnimi africkymi nabozenstvimi.
   A to i presto, ze baptismus z puritanismu vychazi.
   Souziti s afroamericany nefungovalo od sameho zacatku, proc by melo fungovat dnes? Notabene v dobe, kdy se z americkeho snu stala nocni mura a self-mademanstvi funguje uz jen v pripade, ze se clovek touzi stat profesionalnim zlocincem?
   Kdo preje Americe krach a prusvih, ten by mel stranit Bidenovi, ten jeji problemy jen pripumpuje.

   • vittta

    Americký průser se dříve nebo později stane i naším průserem.
    Jakkoliv mě USA lezou na nervy, lepší by bylo, kdyby tam byl alespoň zdánlivý klid.
    Biden samozřejmě nic řešit nebude, což je právě to jeho řešení.
    Nebo možná použije oblíbené řešení oblíbených, do leva se dívajících prezidentů- rozpoutá někde co nejkrvavější válku, aby ten jejich průser nebyl tolik vidět.
    Ta kurva Trump se do války nežene, však to také schytává, co se do něj vejde.

    • pacifista

     Nejlepší je klid, ať je to kde je to. Sváry se lehce přenesou. Kdo ví, jakého názoru budou voliči, jestli těm se chce válčit. Řekl bych že ne. Nakonec to může být pro demokraty kontraproduktivní.

 9. vittta

  Někteří si možná smíchy fakt poprskali monitor, ale ta čůza to myslí zajedno vážně, za druhé to takto vymýšlí za prachy daňových polatníků, a za třetí má doslova mezinárodní podporu toho civilizačního tábora, jak jako máme patřit- takže to moc k smíchu není.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nesmite-rikat-blazen-ale-clovek-s-dusevnim-onemocnenim-kaze-zastupkyne-ombudsmana-Simunkova-A-ma-i-dalsi-napady-ze-kterych-si-nekteri-smichy-poprskali-monitor-626320

   • orinoko

    To je dost hrozný. Proč jen mi to znovu a znovu připomíná , že emíci jsou magoři. A proč to budí dojem , že obě ty barbíny by snad nejraději vyzkoušely klubko černých kabelů nebo aspoň nějaké to bukkake. I bez jakékoli předpojatosti by tohle soudný a sebevědomý člověk neudělal za takovýchto okolností. O život nejde, a může to být nakonec i domluvený fejk. Už jen chybělo , aby jim ty dvě čuríny daly svoje telefony. To není žádná závist, ostatně dostat i z úplně cizí ženské telefon není žádné umění.
    Nějak se mi vybavuje jakýsi literární titul: Černošský pán Bůh a páni Izraelité. To jsem nečetl a vlastně raději ani nechci.
    Pravda ovšem také je někteří obludé trpí těžkotonážní submisivitou.
    To raději k dobru ani dávat nebudu.

    • vittta

     Celkem hustá zábava, ne?
     To je dobře, jen ať se každý podívá.
     Ale to byl chlap a ženská, nebo ne?
     Ten chlap vypadal, že se zrovna probral z těžkého rauše, a ta mindžule se do toho rauše dostávala.

     • Kamil Mudra

      Ti černí chlápci na astrově videu jsou z neziskovky „Izraelská škola univerzálních praktických znalostí“ (Israelite School of Universal Practical Knowledge – ISUPK) je nezisková organizace a černá supremacistická skupina se sídlem v Upper Darby , Pennsylvania ,USA. Skupina je součástí hebrejského hnutí „Izraelismus“, které považuje americké černochy za potomky dvanácti kmenů Izraele . Jde o odnož „Izraelské církve Boží v Ježíši Kristu“.
      Jejich stránky: https://isupk.com/about-us/

      • vittta

       Něco v tom smyslu jsem tam četl, ale zdráhal se tomu uvěřit.
       Takže ty náboženské fanatické výrazy- u těch bílých- jsem viděl správně.

  • vittta

   Tak tohle už jsem viděl.
   Na těch náboženských shromážděních, co jsem tam byl naivně získávat zpět svou lásku.
   Tohle přesně, ty zanícené výrazy, ale tam bylo takhle zanícených hodně.
   Tady konkrétně jde jen o to, že kdyby něco podobného organizovali bílí, a negři jim dobrovolně líbali boty, tak by ty bílé zatkli za rasismus.
   Jinak tam moc posluchačů nebylo,a škoda, že neumím americky, takže nevím, oč v projevu přesně šlo, i když rámcově asi o nějakou omluvu za otroctví.

   • Kamil Mudra

    Ty naslouchajicí líbače bych tipoval na sympatizanty hnutí o kterém zde píše Jitka Moody:
    https://jitkamoody.com/?p=583
    A když už na té stránce budeš tak vřele doporučuji ke shlédnutí video dobroserky diskutující s Milem o islámu umístěné vpravo. :-)

  • embecko

   To je dobre video…
   U te druhe pani je zajimavy vyraz dychtive, ale zaroven poslusne, horlive pirikyvujici skolacky. Bud si uvedomila, ze je ve sparech hada a ztratila vuli, anebo, coz je horsi, ale pravdepodobnejsi, opravdu se zajmem posloucha vyklad, jako by k ni mluvil ucitel zemepisu.
   Tyhle minority to maji vlastne hrozne jednoduche- v ideovem vakuu zapadni spolecnosti vypada kazda ideologie jako zazrak poslany z nebe. I Mikuas s certem jsou na Zapade brani vazneji, nezli pravni stat, lidska prava a prinos clenstvi v EU.
   Pocital bych tedy s tim, ze tohle se bude uz jenom rozjizdet. nejen Amici (viz orinoko), ale cely Zapad lehce zmagoril:
   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/50-tisic-lidi-vyrazilo-ve-vidni-do-ulic-kvuli-floydovi-i-pres-zakaz-policie-se-pridala-40326622?utm_source=www.seznam.cz&BuKtm_mIediuMmD=denni-tisk
   „50 tisíc lidí vyrazilo ve Vídni do ulic kvůli Floydovi i přes zákaz. Policie se přidala“
   Z toho videa ovsem vyplyva, ze afroamericane nejsou strategove, s timhle meli prijit az za nejakou dobu. Ted je situace, diky Donikovi, lehce na hrane a muze se stat, ze jim tohle budou chtit konzervativci zatrhnout.
   Jako nejprijatelnejsi se mi jevi rozdeleni USA na dva bloky statu, na liberalni a konzervativni.

   • vittta

    Ve Vídni prý demonstrovali hlavně negři.
    Copak o to, ale demonstraci svolala nějaká místostarostka,dle jména také černá, a to i přes to, že je to nezákonné.
    Stejně postupovali policajti, nikoho nezajímalo, že mají hlídat dodržování zákonů.
    Ještě si dali na auta propagační plakáty.
    O zastřeleném fízlovi (černému) či o zbitých běloších, nebo o vyrabovaných obchodech je neslušné mluvit, když jde o světlou budoucnost lidstva.
    Právní stát v Rakousku se zhroutil, nyní už negři vědí, že na ně zákony neplatí, a vědí to také bílí, že pokud budou dělat cokoliv s barevnými, ani na ně zákony neplatí.
    Vymáhání zákona se stalo selektivní záležitostí, jak kdy, a jak na koho- dle potřeby místních samospráv.

     • Kamil Mudra

      Nojo. Běloši demonstrující za černochy protože nemají jinou lepší nabídku. To je právě ten malér že společnost se stále více atomizuje hlásáním individualismu, ale přitom máme zafixovanou v genech potřebu nějakého velkého sdíleného „MY“, které nás coby individua přesahuje. A téhle potřeby (třebas i podvědomé) se nezbavíme dokud nepřijde ta chvíle ve kterém usedneme, rozhlédneme se okolo sebe a řekneme si: „Ále, už jsem toho udělal dost – ted už je to na mladejch.“ – čímž se konečně osvobodíme a najdeme klid.

      Ono to „MY“ může mít mnoho podob: služba bohům, porážka odvěkého nepřítele, budování lepších zítřků, osvobození se z otroctví, služba vlasti…. Ale aby to plnilo svůj účel, vždy to v sobě musí nést jakési souznění, při kterém se na ulici rozhlédneš a ačkoli nevidíš nikoho známého, přesto máš pocit že se všemi sdílíš nějaký společný cíl, jakého individuálně není možné dosáhnout. No a když to reálně nemáš, tak hledáš čím bys to nahradil. Je to dáno naší konečností že se člověk touží nějak zapsat do historie světa, alespoň jako anonymní člen týmu – když už se mu nedaří zapsat se jako osobnost která historii píše. Takový ten pocit že „něco, čeho jsem se účastnil, bude pokračovat dál i potom co odejdu“.

      Tohle dokáže kapík nabídnout jen těm kdo budují svá impéria. Všichni ostatní jsou pouze subjekty podřízené zákonu džungle, každý sám za sebe, v boji za pouhé momentální přežití v co nejpříjemějších podmínkách. Kdysi jsme z té džungle vyšli a postavili svou existenci na nutné spolupráci, díky které jsme si navykli uvažovat nadčasově, předávát vše z pokolení na pokolení a tak nějak počítat s tím že někdo na nás naváže a neustále bude předávat štafetu – tak dlouho jak bude třeba. Ale to konzumní žití pro dnešek nás nedokáže naplnit – jen krátkodobě zabavit.
      Zvíře v džungli tráví den snahou pokrýt své potřeby což se mu zadaří někdy hůře a jindy lépe ale nestanoví si žádný jiný cíl. Čím se od něj liší konzumní člověk?

     • vittta

      Podle mě se demonstrace za cokoliv staly formou lidové zábavy.
      Kdybychom se zeptali, proč ti lidé vlastně demonstrují, tak 80% nebude absolutně tušit víc, jak co jim bylo předloženo.
      Tedy že policajt zavraždil černocha, a že bojují proti rasismu.
      Nějaké pozadí, nějaký logický výstup, nějaký cíl- to ti lidé nevědí, třeba to, že nebojují proti rasismu, ale proti vyselektovanému bílému rasismu vůči černým, ale podporují rasismus černý proti bílým, nebo ho neřeší.
      Včera jsem večer koukal, resp. moje labuť koukala, co je v TV, a nějak dopoledne dávali černého korzára, tak ať to pustím, že jí to připomíná mládí.
      Mě nakonec také, a tak jsem na to koukal, a ta indoktrinace tam byla od začátku do konce.
      Bílí byli ti zlí, a černí ti hodní, při čemž se nedá vysloveně říci, že by to tak nebylo, Španělé třeba opravdu vyvražďovali indiány.
      Problém je v tom, že indiáni indiány vyvražďovali také, a to často způsobem, který nedokázali ani ti Španělé- jenže to už tam zmíněno nebylo.
      Byli jsme za socialismu vychováni tehdy už nemocným západem více, jak myšlenkami socialismu.
      Někteří neprocitli dodnes, ale v Rakousku negry za sousedy také každý nemá, zrovna jako tady cigoše.
      A také je to asi o věku, třeba bych tam také šaškoval, být mi třeba 20 a študovat nějakou univerzitu.

      • embecko

       „Kdybychom se zeptali, proč ti lidé vlastně demonstrují, tak 80% nebude absolutně tušit víc, jak co jim bylo předloženo.“
       Myslim to same, maji to jak zabavicku a tim to konci. Blbe je to, ze kdyz se ted neodhali podstata a problem se nezacne resit, vrati se s jeste vetsi silou.
       Vubec treba netusim, proc v EU protestuji proti americkemu rasismu. Tedy proc si to ti protestujici tak mysli a proc to delaji.

   • pacifista

    Mě to přijde tak, že mladí se dnes mají tak dobře, že neví, co by roupama dělali. Kdyby měli existenční starosti bylo by to jiné. Takto zahánějí nudu. No jo každý člověk touží někam patřit, sám být nechce.

    • Kamil Mudra

     Tohle mne pobavilo.
     také možný způsob jak zahnat nudu – třeba nácvikem pozdravu který nikoho nevynechá – ať patří kam patří. :-)

     • orinoko

      Skvělý, jak dneska píšou režimní novinářské transky v jednotném euhavloptydepe – je to přímo: DECHBEROUCÍ!
      Dneska je všechno dechberoucí, především umělá inteligence . Všechno musí být hyperkorektní.
      A kupodivu, když to někdo udělá, tak se to nelíbí.
      Svět debility. Tam přece už ani svoboda není svobodou a hovno hovnem. Místo svobody teď máme hovno , přičemž na celou slavnou svobodu se všichni můžou tak akorát….

   • Kamil Mudra

    Ale oni to určitě necítí jako své ponížení, protože nedělají něco k čemu by byli přinuceni. Je to jejich volba díky níž se cítí být lepšími než ostatní, kterým takto jdou příkladem.

 10. astraustralia

  Muž nalevo se jmenuje Tony Timpa. V roce 2016 byl udušen při policejním zásahu v americkém Dallasu. Při zásahu více než třicetkrát prosil o pomoc, opakoval policistům, že ho zabijí. Policisté na něm klečeli celých 14 minut i přesto, že měl spoutané ruce i nohy. Když Timpa po čtrnácti minutách utrpení upadl do bezvědomí, policisté mezi sebou vtípkovali, protože si mysleli, že usnul. Vyšetřování později ukázalo, že policisté čekali skoro pět minut poté, než se obtěžovali zavolat pomoc. V moment, kdy dvaatřicetiletého muže nakládali do záchranky, byl již po smrti. Timpa nebyl nikdy trestaný a policii zavolal navíc sám. Pitva později klasifikovala jeho smrt jako vraždu. A teď to nejlepší – zasahující policisté se po krátké vynucené pauze vrátili do aktivní služby. Média vydala pár zmínek (o tři roky později), celebrity, korporace a influenceři mlčeli. Nikdo neprotestoval a žádná města nehořela.

  Muž napravo se jmenuje George Floyd. Zemřel následkem veskrze stejného zásahu, po veskrze stejném martyriu, jakým si prošel Tony Timpa. Floyd byl devětkrát trestaný, včetně loupežného přepadení těhotné ženy. Policisté jsou ve vazbě, obviněni z vraždy. Média, celebrity, korporace a influenceři se mohou přetrhnout, aby vyjádřili podporu tomu, co se nyní v jeho jménu děje. Americká města hoří, dochází k masovému rabování a rasově motivovaným útokům na bílé Američany.

  Inu, jeden měl černou barvu pleti, ten druhý „jen“ bílou.
  #WhiteLivesMatter

 11. J. Hruška

  Kauza rícin: Takže nějaký Rus si udělal legraci z českých debilů a ti, aby dokázali, že jsou opravdu debilové vyhostili ruské diplomaty. Už jsme viděli ledacos, ale tohle je snad nepřekonatelné. Je to tak nebetyčně blbé, že za tím doufejme vězí něco jiného, nebo někdo jiný.

  • embecko

   Priklon Ceska k USA je cernou murou Nemecka. Americane uz maji Polsko i CR a na jihu Madarsko i Rumunsko= nemecky mluvici staty jsou kompletne odriznute od vychodu. Takze Nemecko ma velky problem nejen geopolicky, ale i kolonialni (Cesko).
   A Andrej je ted v takovem sveraku, ze mu to nepreju.

   • pacifista

    Kdyby se naplnilo moje přání byli bychom z vody venku. A sice: Abychom se ubránili Německu je třeba se nyní přiklonit k Trumpovi a ten by pak mohl od nás dát ruce pryč. :)) Andrej již má dilema vyřešené. Byl přece u Trumpa pro noty a ještě předtím stál u zdi nářků, jinak by ho Trump ani nepřijal.

  • vittta

   Ještě měli říci, kdo jim to vlastně prozradil.
   Pokud si to obyčejně nevymysleli, aby se jako vlk nažral, a koza zůstala celá.

  • embecko

   Jak vyplyva z vyjadreni znalcu, soud ho odsoudil nejdrive do vezeni a pak k nasledne lecbe.
   To mi nejak nedva smysl, tak je nemocny, anebo ne zas tak moc, aby nemusel na lecbu, ktera se da o 2 roky odlozit?
   To by pak nemel za znasilneni nezletile dostat jen 2 roky. Ale je pravda, ze byl „traumatizovan“, jak sam rika. Tady by byl na miste i trest pro tu holku, co mu trauma zpusobli. Klidne by si zaslouzila 3 roky.
   Ten bezdomovec dostal za 2 koblihy 2,5 roku, ne? Co je to proti traumatu…
   Ano, veci se sunou spatnym smerem a zda se, ze proti tomu neni obrany a trend je neodvratny.

 12. vittta

  Germanizace začíná, ultralevičáci a EUrohujeři slintají blahem.
  Přejmenovat ulici Koněvovu na ulici Marie Terezie je skvělý nápad.
  Pro autentičnost bych tam dal „Strasse“.
  Overtonovo okno se otevřelo, kontraverzní je i Žižkov, a Koněv měl na svědomí tisíce životů rovnou „bezesporu“, zatímco Marie Terezie nemá na svědomí život žádný.
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/petice-chce-z-konevovy-udelat-ulici-marie-terezie-40326729#seq_no=8&source=hp&dop_ab_variant=344710&dop_req_id=vC8Nef44D3D-202006061252&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

  • Alva

   „Praha 3 o věci dosud nerozhodovala, nechává si ale k místu zpracovat historickou studii. Při přejmenování Koněvovy by muselo změnit adresu kolem sedmi tisíc lidí a je otázkou, zda by byli pro.“

   1) „Zpracovatelé historické studie“ si tak mohou přijít na pěkný vedlejší příjem, proto bych čekala, že studie vyzní tak, jak bude požadováno. Ani socha-Koněv se neubránila, ulice by neměla šanci taky.
   2) I kdyby 7 tisíc lidí bylo proti, nic se nezmění.Když není být brán ohled na názor několika milionů lidí při volbách, co je to 7 tisíc. Je to pravděpodobně jen pojistka, jak vysvětlit případný neúspěch. Byrokracie taky něco stojí a přece „koronavirus“, že?

   Spíš to vypadá, jako pokračování kauzy socha – ricinem – vrah a tři hrdinové – vyhoštění diplomatů = trapně nedomyšlená dezinformační fraška. A protože jednou rozběhnuté procesy se nedají stopnout hned, budou se aktéři ještě nějakou chvíli zesměšňovat. Protože to ale víc už snad ani nejde, žádná tragédie se nekoná.

   • Orinoko

    Tak to je. Pracuje se na tom. Ono by to nebylo tak horke, ale čas kvapi, a mnozí se nezdary. A prusery. Už dávno mělo být hotovo. Jenže neni. Na nás Čechy teď hodně spoléhají Sasove, Rakusaci, Maďaři a Srbove.
    Čeká nás horká fáze rvacky o národní identitu. Ta věc se takhle nesmí ventilovat. Ale my jsme jen malí warriors, my muzeme. Osobně jsem doufal v plizivejsi verzi, ale JIM utíká čas a tak se rozhodli pro Hitlera. Bleskový postup.
    Jak pravil Jan Zizka: Bude to jako prival! A může člověk zastavit prival?

    • Kamil Mudra

     No a v diskusi pod článkem o petici se opět hromadně nadává na blbé Pražáky. Tak mi to nedalo a projel jsem si podpisy. A výsledek? Pražáků mezi nimi není ani celá třetina – zbytek jde na vrub mimopražských petentů. V tříčlenném petičním výboru je jeden Pražák, jeden Plzeňák a jeden neznámého původu který ani není pod peticí podepsaný.
     Takže se mi chce říct: Milí mimopražští – jakou Prahu chcete mít takovou ji máte.

     • Orinoko

      Neber si to osobne, to je termínus techniKUS. Jak známo , blbost byva rozložena plošné přibližně stejne. Ačkoli tady u nás se jednomu místu říká – údolí dutych hlav. Tam totiž kámen cihlu.
      Ale k petici: Takže za Prahu můžou změny požadovat debilove z Plzne? To je zajímavé . Prazaci si to nechají libit? Jak pisu – krize identity. A ruska Kriva zrcadla.
      Jen tak na okraj: V pondělí měli okultní seslost zmrdi u Hradu. A nejvíc strojovych hesel tam vykazoval rudý Gottwaldov. Prý – Zlin. A mají to narudo. Milionovi debilove od Valachu.

     • vittta

      Víš, že razím teorii o největších kriplech republiky, hrnoucích se do Prahy, ale i Orinoko má recht.
      Tohle je ale ještě o level víc, za Prahu jako hlasují úplně mimopražští?
      To je ovšem vrchol, a jak píše Orinoko, nemělo by to zůstat jen tak bez odezvy.
      V každém případě do jen dokazuje, že jde o provokaci.

      • Kamil Mudra

       No jo, člověče. Kdyby to aspoň bylo třeba odněkud „za humny“.
       Ale já tam čtu: Znojmo, Zlín, Havlíčkův Brod, Karlovy Vary, Pardubice, Opava, České Budějovice, Ostrava, Liberec … Já chápu že je to internetová petice, takže autoři petice nemusí kvůli podpisům objíždět republiku. Ale jak k tomu přijdou obyvatelé té ulice, že nějací joudové, kteří tu ulici uvidí párkrát za život (nebo třeba vůbec), jim zaviní plno ztraceného času který musí strávit běháním po úřadech při předělávce všech dokumentů? Podle mne by o něčem takovém měli rozhodovat v referendu jen ti kdo v té ulici bydlí – ani ne všichni Pražané – natož pak někdo z úplně jiného města. No starám já se snad o to jak mají pojmenované ulice třeba v Českých Budějovicích?

       • vittta

        Ale je to dobrá finta.
        Tak si vem, že třeba ve Znojmě stojí na takovém příjezdním kruháku rudoarmějec se špaginem.
        „Někdo“ vyhlásí petici, a tak nějak, když se tomu trochu pomůže, nějaká reklama, nějací trollové na diskzích, z celé republiky se vždycky nějakých 20 000 podpisů sežene.
        A Znojmo má…nevím, třeba 38 000 obyvatel a nějaký zastupitel, namátkou z TOP09 řekne, že je to víc než půlka občanů Znojma, a socha se odstraní.
        Jasně, muselo by se to dělat tam, kde v zastupitelstvu převládají kolaboranti a EUrosudeťáci, ale měli by se o co opřít.
        V tomto je ideální Praha, protože EUrosedeťáci a kolaboranti převládají v zastupitelstvech více méně všude, a navíc, Praha je plná kokotů z celé republiky.
        To ještě tady je to svým způsobem neúspěch, podpisů je jen 1000, nebo se nápad, jak jsem ho popsal, teprve líhne i v jiných hlavách, a zde to bylo tím pádem způštěno předčasně.
        Protože by se tím v tomto případě, kdy hlasuje výběr kokotů z ČR, neměli v městské části vůbec zabývat, jak píšeš, a hlasovat by měli- když už- tak max, občané městské části, ale nejlépe ti, co tam bydlí, ono to prý je 7000 lidí.

  • Orinoko

   Už jsem vložil jinde:
   Rusko spustilo nejmocnější zbraň světa – svoje proslulá Kriva zrcadla. Tam ani trumpifajksl nepozná , odkud vane jeho prehazovacka.
   WellBLOUD se stane systémovým uKAZATELEM.
   Jeden hrb, nebo dva? To je přece jedno. Je to stejné zvire.
   On, ona – WellBLOUD.
   Heil Novotny.

   • Orinoko

    A dalsi:
    Jeden povedený, policajty nakopnuty , Kurd v Zaponsku spustil jako motyka.
    Konečná světová krize identity zazehnuta.
    Jdeme na barikady. Pod praporem gretenske kurvy , která ČEKÁ netrpelive, kdy EUleyno odpoví na emerickou občanskou průkazku . Doporučuji velmi důrazně nosit s sebou prezervativ i pesar. Napytelnik i podprdu. Robertek univerzál stačí jeden.
    A bude hur. Dojde i na pomník Jana Žižky na Zizkove. Greteni v Práglu se tuzi pod vlajkou Topdown frankenstein. Koněvova se bude jmenovat Sametová peep show.
    Zdejší akademický přístup k prekotnemu vseobjimajicimu dění je unikat. Na Slovensku se schyluje k prudké krizi. Hádejte jake.
    Okolnost , že dochází k jakési první transi vyšší divci můžeme videt: Sasko, Cesko, Rakousko, Madarsko, Srbsko.
    Dodám sem zajímavý odkaz. Je z Nemecka.

 13. Orinoko

  Všimněte si ještě jedné veci, i v těchto dnech se vyhrožuje suchem. Benatky jsou pod vodou, já osobně už dávno nemám suchý v nosu, všude brcal, ale esesacky seznam jede sucho. Smrk byl na kulove, ale najednou mytina bez smrku je poust.
  Jde o naprosto brutální útok na lidský rozum.
  Nejlepší na tom však je , že se debilove typu seznam se domnivaji, že zůstanou jaksi nedotceni. O seznamu už dávno rozhodla gretenska kurvicka. Nebude ho vůbec zapotrebi. Google už to zaridi.

 14. Orinoko

  Už to jede – sudetacke dny v Postoloprtech na Morave. Čechy a Moravaky předtím nikdo nevyhnal. Lidice neexistovaly a soudruh Heydrich všechno myslel dobre.
  V čele německých svini na praSSeti jede poSSel/t. Mimochodem … už i ten je odepsan. Stejně jako hnědý hulic milion,… Koho všeho mám jmenovat? To bude první vlna zmrdu, které bude třeba rychle nahradit sametovým nátěrem normalizace.
  Bible: Blahoslavený chudý duchem.

 15. Orinoko

  Dokonano jest. Právě jsem mluvil s panem Kasparu. Tykame si celý zivot. Kéž by měl každý tak jasno. Když jsem sdělil , že jsem Halika nazval Belzebubem, dostal jsem rozhreseni.
  Můžete si najit jeho rozhovor s Terezou Kostkovou na internetu Ceskeho rozhlasu.

  Máme , co jsme chteli? Ale vubec. Dokonce i Topdown kolouskopicky vyterac různých riti je zhroZEN, co se po něm chce. Chtějí přežít ve chvíli , kdy si sami vybrali smrt.
  Pax vobiscum.

 16. Alva

  https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-heartstrong-george-floyd-je-nazivu-cela-situace-byla-zmanipulovana/

  Jistě většina “dříve narozených” pamatuje na “studenta Martina Šmída” alias Ludvíka Zifčáka.
  Vypadá to, že “pro velký úspěch” mohla být v USA oprášena metoda ´68.
  “Dr. Winnie Heartstrong, která v USA kandiduje do kongresu, sdílí svůj pohled na to, proč černoch George Floyd je naživu, a celá situace kolem jeho úmrtí je zmanipulovaná. ……..
  John Floyd, George Floyd… Do dne vám najdu 10 George Floydů. Víte jak? Nalákáte bezdomovce, dáte mu drogy naředěné jedem a zabijete ho. To je první věc. Policista, co ho údajně zabil, který teď půjde před soud a jehož fotku teď zveřejnili, není stejný člověk z videa, kde ho dusí. Z Minneapolis jsou kamerové záběry, a nejsou důkazy, že by tento člověk byl zatčen. Máme věřit tomu, že člověk, co je teď ve vězení, je stejný člověk, co byl na videu? Černá Ameriko, musíte se probudit a přestat být tak emocionální.

  Musíte přestat plakat a začít si pokládat otázky. Není možné, že to, co teď vidíme, se stalo přirozeně. I na videu za policistou vidíte, že uvedené ceny za benzin nejsou současné ceny v době koronaviru. Tam, kde žiji, jsou ceny za benzin mnohem levnější. Vidíme, že čísla na policejních autech se mění. V jednom úhlu na videu má auto jedno číslo a při změně úhlu má jiné číslo. Co se to děje? Vidíme, že ten policista má ohnutý odznak, který ani není stejný jako odznak jeho kolegy. Nemají stejný policejní odznak. Co se skutečně děje? Pokud Kabala mohla ukázat dvojníka u atentátu na Kennedyho, kdo říká, že George Floyd není v tuto chvíli 10 různých lidí?“
  Podle doprovodné fotografie, je dr. Heartstrongová ČERNÁ

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s