Kateřina Konečná, sama proti všem

Odstranění sochy maršála Koněva se děje v souladu se stanovisky EU. Kateřina Konečná k tomu říká:
„V článku 18 Rezoluce o významu společné paměti pro budoucnost Evropy se vyjadřuje nelibost nad tím, že v některých členských státech stále zůstávají na veřejných prostranstvích pomníky oslavující totalitní režimy, které slouží k překrucování historických faktů a důsledků 2.světové války a propagaci totalitního systému.
Pro tuto rezoluci hlasovalo hnutí ANO, Lidovci, Piráti, ODS, i SPD Tomia Okamury… Byla jsem to jediná já, Kateřina Konečná z KSČM, která hlasovala proti této rezoluci a vystoupila proti ní.“

  • embecko

   Jak vyplyva z vyjadreni znalcu, soud ho odsoudil nejdrive do vezeni a pak k nasledne lecbe.
   To mi nejak nedva smysl, tak je nemocny, anebo ne zas tak moc, aby nemusel na lecbu, ktera se da o 2 roky odlozit?
   To by pak nemel za znasilneni nezletile dostat jen 2 roky. Ale je pravda, ze byl „traumatizovan“, jak sam rika. Tady by byl na miste i trest pro tu holku, co mu trauma zpusobli. Klidne by si zaslouzila 3 roky.
   Ten bezdomovec dostal za 2 koblihy 2,5 roku, ne? Co je to proti traumatu…
   Ano, veci se sunou spatnym smerem a zda se, ze proti tomu neni obrany a trend je neodvratny.

 1. vittta

  Germanizace začíná, ultralevičáci a EUrohujeři slintají blahem.
  Přejmenovat ulici Koněvovu na ulici Marie Terezie je skvělý nápad.
  Pro autentičnost bych tam dal „Strasse“.
  Overtonovo okno se otevřelo, kontraverzní je i Žižkov, a Koněv měl na svědomí tisíce životů rovnou „bezesporu“, zatímco Marie Terezie nemá na svědomí život žádný.
  https://www.novinky.cz/domaci/clanek/petice-chce-z-konevovy-udelat-ulici-marie-terezie-40326729#seq_no=8&source=hp&dop_ab_variant=344710&dop_req_id=vC8Nef44D3D-202006061252&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

  • Alva

   „Praha 3 o věci dosud nerozhodovala, nechává si ale k místu zpracovat historickou studii. Při přejmenování Koněvovy by muselo změnit adresu kolem sedmi tisíc lidí a je otázkou, zda by byli pro.“

   1) „Zpracovatelé historické studie“ si tak mohou přijít na pěkný vedlejší příjem, proto bych čekala, že studie vyzní tak, jak bude požadováno. Ani socha-Koněv se neubránila, ulice by neměla šanci taky.
   2) I kdyby 7 tisíc lidí bylo proti, nic se nezmění.Když není být brán ohled na názor několika milionů lidí při volbách, co je to 7 tisíc. Je to pravděpodobně jen pojistka, jak vysvětlit případný neúspěch. Byrokracie taky něco stojí a přece „koronavirus“, že?

   Spíš to vypadá, jako pokračování kauzy socha – ricinem – vrah a tři hrdinové – vyhoštění diplomatů = trapně nedomyšlená dezinformační fraška. A protože jednou rozběhnuté procesy se nedají stopnout hned, budou se aktéři ještě nějakou chvíli zesměšňovat. Protože to ale víc už snad ani nejde, žádná tragédie se nekoná.

   • Orinoko

    Tak to je. Pracuje se na tom. Ono by to nebylo tak horke, ale čas kvapi, a mnozí se nezdary. A prusery. Už dávno mělo být hotovo. Jenže neni. Na nás Čechy teď hodně spoléhají Sasove, Rakusaci, Maďaři a Srbove.
    Čeká nás horká fáze rvacky o národní identitu. Ta věc se takhle nesmí ventilovat. Ale my jsme jen malí warriors, my muzeme. Osobně jsem doufal v plizivejsi verzi, ale JIM utíká čas a tak se rozhodli pro Hitlera. Bleskový postup.
    Jak pravil Jan Zizka: Bude to jako prival! A může člověk zastavit prival?

    • Kamil Mudra

     No a v diskusi pod článkem o petici se opět hromadně nadává na blbé Pražáky. Tak mi to nedalo a projel jsem si podpisy. A výsledek? Pražáků mezi nimi není ani celá třetina – zbytek jde na vrub mimopražských petentů. V tříčlenném petičním výboru je jeden Pražák, jeden Plzeňák a jeden neznámého původu který ani není pod peticí podepsaný.
     Takže se mi chce říct: Milí mimopražští – jakou Prahu chcete mít takovou ji máte.

     • Orinoko

      Neber si to osobne, to je termínus techniKUS. Jak známo , blbost byva rozložena plošné přibližně stejne. Ačkoli tady u nás se jednomu místu říká – údolí dutych hlav. Tam totiž kámen cihlu.
      Ale k petici: Takže za Prahu můžou změny požadovat debilove z Plzne? To je zajímavé . Prazaci si to nechají libit? Jak pisu – krize identity. A ruska Kriva zrcadla.
      Jen tak na okraj: V pondělí měli okultní seslost zmrdi u Hradu. A nejvíc strojovych hesel tam vykazoval rudý Gottwaldov. Prý – Zlin. A mají to narudo. Milionovi debilove od Valachu.

     • vittta

      Víš, že razím teorii o největších kriplech republiky, hrnoucích se do Prahy, ale i Orinoko má recht.
      Tohle je ale ještě o level víc, za Prahu jako hlasují úplně mimopražští?
      To je ovšem vrchol, a jak píše Orinoko, nemělo by to zůstat jen tak bez odezvy.
      V každém případě do jen dokazuje, že jde o provokaci.

      • Kamil Mudra

       No jo, člověče. Kdyby to aspoň bylo třeba odněkud „za humny“.
       Ale já tam čtu: Znojmo, Zlín, Havlíčkův Brod, Karlovy Vary, Pardubice, Opava, České Budějovice, Ostrava, Liberec … Já chápu že je to internetová petice, takže autoři petice nemusí kvůli podpisům objíždět republiku. Ale jak k tomu přijdou obyvatelé té ulice, že nějací joudové, kteří tu ulici uvidí párkrát za život (nebo třeba vůbec), jim zaviní plno ztraceného času který musí strávit běháním po úřadech při předělávce všech dokumentů? Podle mne by o něčem takovém měli rozhodovat v referendu jen ti kdo v té ulici bydlí – ani ne všichni Pražané – natož pak někdo z úplně jiného města. No starám já se snad o to jak mají pojmenované ulice třeba v Českých Budějovicích?

       • vittta

        Ale je to dobrá finta.
        Tak si vem, že třeba ve Znojmě stojí na takovém příjezdním kruháku rudoarmějec se špaginem.
        „Někdo“ vyhlásí petici, a tak nějak, když se tomu trochu pomůže, nějaká reklama, nějací trollové na diskzích, z celé republiky se vždycky nějakých 20 000 podpisů sežene.
        A Znojmo má…nevím, třeba 38 000 obyvatel a nějaký zastupitel, namátkou z TOP09 řekne, že je to víc než půlka občanů Znojma, a socha se odstraní.
        Jasně, muselo by se to dělat tam, kde v zastupitelstvu převládají kolaboranti a EUrosudeťáci, ale měli by se o co opřít.
        V tomto je ideální Praha, protože EUrosedeťáci a kolaboranti převládají v zastupitelstvech více méně všude, a navíc, Praha je plná kokotů z celé republiky.
        To ještě tady je to svým způsobem neúspěch, podpisů je jen 1000, nebo se nápad, jak jsem ho popsal, teprve líhne i v jiných hlavách, a zde to bylo tím pádem způštěno předčasně.
        Protože by se tím v tomto případě, kdy hlasuje výběr kokotů z ČR, neměli v městské části vůbec zabývat, jak píšeš, a hlasovat by měli- když už- tak max, občané městské části, ale nejlépe ti, co tam bydlí, ono to prý je 7000 lidí.

  • Orinoko

   Už jsem vložil jinde:
   Rusko spustilo nejmocnější zbraň světa – svoje proslulá Kriva zrcadla. Tam ani trumpifajksl nepozná , odkud vane jeho prehazovacka.
   WellBLOUD se stane systémovým uKAZATELEM.
   Jeden hrb, nebo dva? To je přece jedno. Je to stejné zvire.
   On, ona – WellBLOUD.
   Heil Novotny.

   • Orinoko

    A dalsi:
    Jeden povedený, policajty nakopnuty , Kurd v Zaponsku spustil jako motyka.
    Konečná světová krize identity zazehnuta.
    Jdeme na barikady. Pod praporem gretenske kurvy , která ČEKÁ netrpelive, kdy EUleyno odpoví na emerickou občanskou průkazku . Doporučuji velmi důrazně nosit s sebou prezervativ i pesar. Napytelnik i podprdu. Robertek univerzál stačí jeden.
    A bude hur. Dojde i na pomník Jana Žižky na Zizkove. Greteni v Práglu se tuzi pod vlajkou Topdown frankenstein. Koněvova se bude jmenovat Sametová peep show.
    Zdejší akademický přístup k prekotnemu vseobjimajicimu dění je unikat. Na Slovensku se schyluje k prudké krizi. Hádejte jake.
    Okolnost , že dochází k jakési první transi vyšší divci můžeme videt: Sasko, Cesko, Rakousko, Madarsko, Srbsko.
    Dodám sem zajímavý odkaz. Je z Nemecka.

 2. Orinoko

  Všimněte si ještě jedné veci, i v těchto dnech se vyhrožuje suchem. Benatky jsou pod vodou, já osobně už dávno nemám suchý v nosu, všude brcal, ale esesacky seznam jede sucho. Smrk byl na kulove, ale najednou mytina bez smrku je poust.
  Jde o naprosto brutální útok na lidský rozum.
  Nejlepší na tom však je , že se debilove typu seznam se domnivaji, že zůstanou jaksi nedotceni. O seznamu už dávno rozhodla gretenska kurvicka. Nebude ho vůbec zapotrebi. Google už to zaridi.

 3. Orinoko

  Už to jede – sudetacke dny v Postoloprtech na Morave. Čechy a Moravaky předtím nikdo nevyhnal. Lidice neexistovaly a soudruh Heydrich všechno myslel dobre.
  V čele německých svini na praSSeti jede poSSel/t. Mimochodem … už i ten je odepsan. Stejně jako hnědý hulic milion,… Koho všeho mám jmenovat? To bude první vlna zmrdu, které bude třeba rychle nahradit sametovým nátěrem normalizace.
  Bible: Blahoslavený chudý duchem.

 4. Orinoko

  Dokonano jest. Právě jsem mluvil s panem Kasparu. Tykame si celý zivot. Kéž by měl každý tak jasno. Když jsem sdělil , že jsem Halika nazval Belzebubem, dostal jsem rozhreseni.
  Můžete si najit jeho rozhovor s Terezou Kostkovou na internetu Ceskeho rozhlasu.

  Máme , co jsme chteli? Ale vubec. Dokonce i Topdown kolouskopicky vyterac různých riti je zhroZEN, co se po něm chce. Chtějí přežít ve chvíli , kdy si sami vybrali smrt.
  Pax vobiscum.

 5. Alva

  https://www.otevrisvoumysl.cz/dr-heartstrong-george-floyd-je-nazivu-cela-situace-byla-zmanipulovana/

  Jistě většina “dříve narozených” pamatuje na “studenta Martina Šmída” alias Ludvíka Zifčáka.
  Vypadá to, že “pro velký úspěch” mohla být v USA oprášena metoda ´68.
  “Dr. Winnie Heartstrong, která v USA kandiduje do kongresu, sdílí svůj pohled na to, proč černoch George Floyd je naživu, a celá situace kolem jeho úmrtí je zmanipulovaná. ……..
  John Floyd, George Floyd… Do dne vám najdu 10 George Floydů. Víte jak? Nalákáte bezdomovce, dáte mu drogy naředěné jedem a zabijete ho. To je první věc. Policista, co ho údajně zabil, který teď půjde před soud a jehož fotku teď zveřejnili, není stejný člověk z videa, kde ho dusí. Z Minneapolis jsou kamerové záběry, a nejsou důkazy, že by tento člověk byl zatčen. Máme věřit tomu, že člověk, co je teď ve vězení, je stejný člověk, co byl na videu? Černá Ameriko, musíte se probudit a přestat být tak emocionální.

  Musíte přestat plakat a začít si pokládat otázky. Není možné, že to, co teď vidíme, se stalo přirozeně. I na videu za policistou vidíte, že uvedené ceny za benzin nejsou současné ceny v době koronaviru. Tam, kde žiji, jsou ceny za benzin mnohem levnější. Vidíme, že čísla na policejních autech se mění. V jednom úhlu na videu má auto jedno číslo a při změně úhlu má jiné číslo. Co se to děje? Vidíme, že ten policista má ohnutý odznak, který ani není stejný jako odznak jeho kolegy. Nemají stejný policejní odznak. Co se skutečně děje? Pokud Kabala mohla ukázat dvojníka u atentátu na Kennedyho, kdo říká, že George Floyd není v tuto chvíli 10 různých lidí?“
  Podle doprovodné fotografie, je dr. Heartstrongová ČERNÁ

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s