Když svět čeká na rozhodnutí jednoho muže :-)

Alexander Lukašenko přiletěl do Soči na schůzku s prezidentem Putinem. Rozhovor se povede mezi čtyřma očima, beze svědků, doba trvání není omezena.

Světlana Tichanovská vyjádřila rozhořčení nad tím, že Putin jedná s uzurpátorem, a ne s legitimní prezidentkou Běloruska, tedy s ní. Upozorňuje ho, že vše, na čem se dohodnou, bude nezákonné, a bude to posuzovat zákonná vláda (její).

 1. vittta

  Tak vida, žádné udání se v Lidicích nekonalo.
  Článek je plný argumentů, často pádných, ale různí Hankové a Tribuni budou nyní asi podporovat to, že Lidice ve skutečnosti vypáleny vůbec nebyly.
  Protože důležitější jak samotná informace je zdroj, a slušný člověk buď PL nečte, nebo ví, že je to proruská propaganda.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Dejepis-neni-sluzka-propagandy-Kauza-Lidice-Archivar-boura-Wollnerovi-dukaz-637029

 2. vittta

  Tady je zajímavý článek o levicovém zlu.
  To odkazuji předevšímv návaznosti na můj (prohraný) boj u Pana Bavora, kdy jsem chtěl ukázat pravou tvář do zrůdnosti dotažených ideologií, tam konkrétně levice, jednoduše proto, že tam levičáci chodí.
  Nebyl jsem pochopen, a nechtěl jsem být pochopen, jak je ostatně obvyklé.
  Osobně se domnívám- a v tom článku je to zmíněno- že ke zneužití jsou daleko vhodnější myšlenky levicové, protože jsou lidu v počátku daleko přístupnější, jen těžko někdo bude podporovat pravicové fanatiky, co by si za svoje platili silnice, policajty, či doktory, a kdo by si v mládí nenašetřil, tak toho by ve stáří nechali na smeťáku chcípnout, což více méně za éry ODS fakt tehdejší pravičáci razili.
  To pochopitelně osloví jen málokoho.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podnikatel-ma-obavy-Levicaci-v-USA-zvedaji-ruce-jako-za-Hitlera-Ale-kazda-revoluce-skonci-kdyz-637428

 3. Alva

  Co všechno se dá schovat za slovo SOLIDARITA
  https://pravyprostor.cz/eu-uvazuje-o-zruseni-dublinske-azylove-dohody-aby-mohla-zavest-nova-opatreni-k-nucenemu-prerozdelovani-migrantu/#comment-1162609
  „„Budeme tak mít společnou strukturu pro azyly a vracení a zavedeme nový mechanismus silné solidarity,“ řeklas s dodatkem: „Moc se těším na debatu o tom. Diskutujme. Budou v tom věci, na kterých se shodneme i místa, kde to nepůjde. Takže se těším na příštích několik dnů a týdnů.“

  Demokraticky diskutujte, ale potom bezpodmínečně přijmete rozhodnutí EU. Protože i v demokracii někdo musí nakonec rozhodnout a to jsme my, moudrá EU!

  • vittta

   To jsem už někde četl jinde.
   Je to takové kouzlo nechtěného.
   Tady třeba:
   „Zrušíme Dublinské předpisy a nahradíme to novým systémem řízení migrace Evropou,“ řekla podle švédského vysílače SVT von der Leyen.“
   Zrušíme.
   Prostě zrušíme, no.
   Demokracie, svoboda, vůle lidu.

 4. vittta

  Něco zajímavého, co má kontext se Saulem.
  V článku se popisuje hodnocení pana Kurase šaška a narkomana Hovnotného.
  Pan Kuras- bez ohledu na ten názor- ho píše slušně, a podpírá ho určitými argumenty.
  Odpověď je drtivá.
  Hovnotný se ukájí sprchou vulgárních označení, a přechází do tykání.
  To samo o sobě není až tak zajímavé, ale zajímavé rozhodně je ten „klasický“ styl.
  Hovnotný tam různě odklání témata, zmiňuje Foldynu, Vandase, PL, ruský Sputnik, ale i názor pana Kurase na migraci, který by tam vlastně ani neměl nijak figurovat, protože o něj nešlo.
  Následuje nějak chybné židovství,a poukaz na to, že organizace, jejíž je pan Kuras členem, je bez peněz, což EU vydatně dotované organizace nejsou.
  Pan Kuras samozřejmě šíří nenávist, a sám je imigrant.
  Nakonec lze jen dodat, že existuje konkrétně na blogové scéně taková finta, že někdo nehodný osazenstvu blogu používá slovník IV. cenové skupiny, a tudíž nemůže nikoho normálního zaujmout.
  To ale platí pouze o jinonázorových jedincích, o těch stejnonázorových se mlčí.
  ODSák Hovnotný je v podstatě hlavní tváří ODS, je jejich mluvčím, a jejich ikonou, a občasné nesouhlasné reakce jsou jen mediální polštář, bez ohledu na to, jak vážně jsou míněny.
  Ve skutečnosti ale ODS Hovnotného potřebuje, a pěstuje si ho, a svým způsobem to ukazuje, jaká je SKUTEČNÁ politika ODS- tedy konkrétně proevropská, proimigrační, protiruská a ve výsledku prosudeťácká a antičeská.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Spisovatel-Kuras-napsal-o-Pavlu-Novotnem-ze-je-pripad-pro-psychiatra-De-il-kret-n-ho-no-zid-Nakopal-bych-te-do-pr-ele-prislo-mu-za-to-v-noci-637463

   • Saul

    Konečně by měl vita rovnocenného diskusního partnera.:-)
    A třeba by společně, jako jedna duše, zaplakali i nad tou levicí…

     • Saul

      Přání otcem myšlenky, že Janiko?:-)
      Já celkem chápu, že při svém naturelu by sis místní diskusi užívala i s deseti řeporyjci, ale budeš si muset vystačit jen s vitou.
      Ale on je klidně, k tvé radosti , zastoupí všechny :-)

    • vittta

     Ale měl jsi úspěch, u Pana Bavora.
     To se mi líbilo, protože tě oplusovali- kromě tam působících trollů, také ti, co s tvými politickými názory rozhodně nesouzní.
     Ale společný nepřítel dělá divy, a tak místo aby někdo hodil slůvko jejich názorovému souputníkovi, tedy mně, tak nadšeně glorifukují jejich názorového odpůrce- tedy tebe, a je jim úplně u prdele, že jsi v textu lhal, a napadl i jejich Kočku.
     A to byla typická ukázka toho, jak nepřítel dokáže- byť přechodně- ovládnout davy.
     Tam je to kuriozní v tom, že jeden z mála, kdo mě bere, je majitel, jinak to je přesně parta jak na OM, kde jejich ideologická značka byla vším.
     To je tragedie inteligence, a důvod, proč nakonec každý národ, či jeho samotnou existenci, zachraňuje prostý lid, vlastní inteligenci navzdory.
     Díky za příkladnou ukázku, potřeboval jsem, abys vstoupil, ale nebyla možnost, jak to zařídit.
     Nakonec jsi mě nějak „vyslyšel“.

     • Saul

      „potřeboval jsem, abys vstoupil „(vita)

      Přesně tak!
      Nemusíš se za to stydět a jsem rád, že sis to konečně přiznal.
      Já ti už přece psal, že to chápu.
      https://janica9.wordpress.com/2020/09/05/kupte-ta-piana-pane-vystrcile/comment-page-1/#comment-88088
      Když budeš smutný, nebo zoufalý jako nyní, klidně se zase ozvi.

      A z té nepodařené mise u pana Bavora si nic nedělej.
      Hlavně nepropadni depresivní apatii, protože ta tvoje výjimečná myšlenka o levicovosti NSDAP a nacismu by určitě neměla zapadnout!!!
      Dnes jsi opět mimořádně spisovatelský aktivní, neváhej tedy, celou úvahu znovu zarámuj svým podivuhodným intelektem a vyjadřovacími schopnostmi a uveřejni jako samostatný článek.
      Takový tvůj nový autorský text by byl nezapomenutelnou a geniální ozdobou tohoto ostrovního salonu :-0)

      • vittta

       Co kdyby jsi zkusil to, oč se u Pana Bavora nikdo nepokusil?
       Tedy vyvrátit mou myšlenku- a není to zdaleka nějak ojedinělý exces- že nacisté byli levicová strana.
       Já to psal i tady, a také ses nepředvedl, tak snad nyní.
       Řeč je o nacismu, tedy té idei, né o NSDAP, to je politická strana, to trošku zkresluje, a konkrétně mi vždy šlo o nacismus před r. 1934.
       Po r. 1934 už se nacismus ocitl pod tlakem velkokapitálu, a po r. 1938 byl ve válečném stavu, což opět zkreslovalo podstatu, nic méně myšlenka, či idea, zůstala stejná.
       To je podobné jako mnou napadaná levice- a opět, napadám jí i tady- tedy idea levice je stejná, jen tlak velkokapitálu a jeho touha po válce a expanzi tu ideu tlačí do děsivého šklebu, a je smutné, že místo aby se příznivci levice vzepřeli, tak se z nich stali otroci, co za samotné pojmenování „levice“ jsou ochotni zatratit „svou mámu“.
       Takže- téma máš nyní dané, u Pana Bavora jsem to do této podoby nedotáhl, protože tam jeden debil začal řešit, jestli s tím přišel dříve rytíř, či já, což okrajově vznesené téma odpálilo kamsi do mezičasu, aniž by se kdo namáhal o věci diskutovat.
       Jediný, kdo se vyjádřil byl OH, abych zase nepsal „nikdo“, to bych nebyl přesný.

       • Saul

        „Co kdyby jsi zkusil to, oč se u Pana Bavora nikdo nepokusil?“ (vita)

        No, já sice celkem chápu, že se ti už moc nechce zpětně se nořit do diskuse, kde ses veřejně definitivně ztrapnil, ale když začínáš opět trpět svojí pověstnou ztrátou paměti, zřejmě ti nic jiného nezbyde.
        Skutečnost je taková, že diskutéři u pana Bavora tvé zmatené blábolení a levicovosti nacismu vyvrátili lehce a beze zbytku.
        Tak na to ještě mrkni, opakování matka moudrosti.:-)

        • vittta

         Tak, já jsem si nevšiml.
         Zklusíš mi s tím nějak pomoci?
         Nééé, jen žertuji, vím, že si to budu muset najít sám.
         Ale díky.

          • vittta

           Hehehehehe, vole, nemysli si že nevím, jak jsi to trapně hledal.
           Jenže- ona o tom nebyla vůbec řeč, co?
           Prostě vůbec, vnesl to tam debil a prudil tím a hypnotizoval diskutéry, kteří si fakt mysleli, že o tom byla řeč.
           Ta moje zmínka byla asi před týdnem, a měla nějak jednu větu.
           Strejda na to dal volební program NSDAP, ale s tím by musel souhlasit asi každý, bez té konkretizace Židů.
           Dneska by možná mnozí- já ale ne- souhlasili i s těmi Židy, jen by jim nikdo nesměl říci, že jde o program NSDAP, to by zpustili děsný povyk.
           Ti ani netuší, jak si je ten grázlík ubulenej vodí.
           No, jejich věc.

          • Saul

           „Ti ani netuší, jak si je ten grázlík ubulenej vodí.“ (vita)

           Hmmm…
           No, nějaký ten pátek už se známe, vito, a já mám docela přesnou a konkrétní představu o tom, jak takovej „ubulenej grázlík“ vypadá a co předvádí.
           Jen mi ta představa tak nějak nejde napasovat na rovného, chytrého a férového Chlapa, jako je diskutér s nickem „tata “ který tě u pana Bavora ukázkově srovnal !!
           S argumentační podporou ostatních, samozřejmě.
           Každopádně ta definice „ubulenej grázlík“ určitě za zmínku stála.
           Až tu třeba bude zase „někdo“ s nepřehlédnutelnou pravidelností ukřivděně kňourat nad Tarasem, Tribunem, Hankem…nově levičáky od Bavora, můžeme téma ubuleného grázlíka znovu otevřít :-0)

           „Strejda na to dal volební program NSDAP, ale s tím by musel souhlasit asi každý…“ (vita)

           Nečekáš doufám , že je nutné diskutovat nad každým tvým zvratkem?

       • embecko

        „Co kdyby jsi zkusil to, oč se u Pana Bavora nikdo nepokusil?“
        Ty mas, vittto, neodolatelnou potrebu cizi diskuze tresnovizovat (od vzoru jarovizovat) zrovna tam, kde o takove obohaceni nikdo nestoji.

        • vittta

         Ale to jsem nebyl já.
         Tam byl klid, dokud nepřišel ukňouraný provokatér tata.
         Nejprva začal provokovat SVÝM Kohoutem, a pak levicovým nacismem, čehož si kromě něho možná ani nikdo nevšiml, a přišel s tím až týden po té, co jsem to jednou větou napsal, takže cíleně provokoval.
         A celé to nakonec vznilo tím, že mě dávali na stejnou rověň toho dobytka, Pan Bavor stylem „už toho nechte“, a třeba Kočka že já rád provokuji.
         To sice ano, ale až když někdo provokuje mě, což tedy někdy nemusí být úplně patrné, pro ostatní tedy.
         A samozřejmě, nestojí o ten přínos, to vlastně svým způsobem nikde, každý má rád ten svůj píseček, a kopání do báboviček se jim nelíbí nikde.
         Pak ale nechápu, proč nadávají na ČT a mainstream a EU, a na tyhle věci, protože ti dělají to samé, kopu si na svém hnojišti, a nikoho cizího si tam nepustí, a rozvratné názory nepřipouští.
         Takže tam už nejdu, abych jim to tam nekazil, tu jejich radost z toho, že jsou levičáci, což je pohříchu to jediné, na čem jim záleží, když nadsadím.

         • embecko

          Ted jsem tam parkrat nakouknul a obcas se tam objevi velmi dobry prispevek…ovsem…stejne jako na OM jsou mistnimi diskutery ty nejlepsi prispevky ignorovany. To je vzdycky znamka interniho hovoru, jez nechce byt rusen…stranky pana Bavora nejsou verejnopravni a ocividne se tam schazeji lide, spjati nejakym podvedomym pohledem na vec, kteremu cizinec nemuze porozumet. Pana Bavora si neplatime, doprejme mu tedy jeho klidu.

          • vittta

           Je to tak.
           Mají svou šablonu, a na to, co se z ní vymyká, vlastně ani nereagují, já si dokonce myslím, že to ani nečtou, jen tomu dají mínus…že to nečtou usuzuji z toho, že tam není žádné plus, né kvůli mínusům, protože tam řádí elfové, a mínusují dobré texty, a plusují trapárny, ale když má něco JENOM mínusy, tak to prostě nikdo nečte, a mínus je tomu autorovi.
           V tom slova smyslu nemá nikdo právo jim to brát, jenže samotný Pan Bavor by to tam asi měl rád, ty „nepřístojné! texty.
           Takže to je oproti OM problém, tam tyhle texty nechtěl ani sám majitel, a v podstatě mi připadalo, že je i těmi místními celebritami vydírán.
           To tady- pamatuješ?- udělala Třešeň, ona odešla kvůli nějakému textu, ten tedy nebyl můj, kde Janika nějak sama od sebe ten text nesmazala.
           A Třešeň, že když tedy takovéhle texty, tak ona odejde.
           To je nevychovanost, ale tihle lepšolidé to nevidí.

   • vittta

    Tady by narazil.
    Neb mým heslem je- na hrubý pytel- hrubá záplata.
    Ale je to názorový veletoč kokaineros, to se mu musí nechat, a Kuras měl rozhodně pravdu v tom, že se sám začal brát vážně, a že dospěl do stádia diagnostikování duševní choroby, byť se dle mého mýlil v tom, že Hovnotný je hlupák.
    Hovnotný je narkoman se sníženým vnímáním reality, ale hlupák to není.

     • vittta

      No, to asi ano, v jeho případě.
      Tihle lidé tím žijí, a já zcela úmyslně psal Hovnotný, aby sis nemyslela, a ta hrubá záplata by se nesla přesně v tomhle duchu.
      Tedy že není radno se bavit na kontraverzní témata s udavačem.
      Měli jsme velice podobnou myšlenku, jak koukám.

  • embecko

   „Žili v socialismu a nic podobného už nechtějí zažít.“
   https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/volici-cesko-slovensko-usa-donald-trump-joe-biden-socialismus_2009181106_tzr
   1) „Jako uprchlík ze socialismu budu rozhodně hlasovat pro Trumpa, stejně jako před čtyřmi lety,“ řekl Radiožurnálu Guňovský.“
   2) „Protože jsem v socialismu vyrůstal, tak u Trumpa vidím některé věci, které mi starý systém připomínají, a nechci, aby byl i tady – například kult osobnosti….Jan Smilek z Leesburgu ve Virginii…bude volit Bidena.“
   *
   Tak nekterym emigrantum pripada jako socialista Trump a druhemu Biden…ale vsichni se shodnou na tom, ze neco jako socialismus uz nechteji zazit…nezli si nechat pichnout ruskou vakcinu, radsi umrit s koronavirem; nezli socialismus, radsi obcanskou valku!

   • vittta

    Tak ten Smilek je debil, co „komunismus“ vůbec nezažil, když se toho humbuku účastnil jako student.
    A pokud mu Trump připomíná cokoliv z „komunismu“, měl by navštívit pschiatra.
    No ale každý má právo volby.
    Osobně doufám, že vyhraje Trump, a ne Harrisová, která mi případá jako až příliš protěžovaná a ambiciozní extremistická kravka.

     • vittta

      Třešeň toho prorokovala hodně, tomu říkám interně „chronický čulíkismus“, což v překladu znamená, že se geniální proroctví zásadně neplní, a to tak, že absolutně.
      Já napjatě sleduji, jak bude Británie v prdeli, jak se libra zhroutí, a jak se rozdělí-a ono nic, a Čulík stále straší.
      To samozřejmě neznamená, že se to nemůže stát, ale zatím nestalo, a tihle lidé- čulíkovci- jsou tak splachovací, že jejich sebevědomí nejenom že neklesá, ale naopak počtem absolutně mimozních politických předpovědí strmě roste.

      • embecko

       Me zas po leta utkvelo v hlave, ze budeme prstickem hrabat po Topolankovi, jestli se ho podari odstrelit. Ted rika mozna neco podobneho o Novotnem.

       • vittta

        No prosim.
        Tak schválně se jdu mrknout, jestli Třešeň stále působí svými zcela prázdnými texty u Tribuna, a už mám úlovek, neb jsem o tom dneska psal.
        Jde o nějakou ztrátu kouzla Krumlova.
        „Pokud jde o Krumlov, něco o něm vím.
        O bydlení v bytech historického jádra zejména. Z toho, že tamní romantiku skutečnou /ani tu v uvozovkách/ zahubilo zavedení civilizačních vymožeností, rozhodně neviním komunisty.
        A fotky tohoto města, ze kterých dýchá život a naděje?
        Někde v albech vyhnanců jsou jich možná stovky.“
        A jsme doma, chudáci vyhnanci.
        Ale kdyby se vrátili- nějaká naděje by tady byla, jak tu romantiku vrátit.

    • embecko

     Tehle poze dodavaji na legitimizaci nejmenovani blogeri, pro nez je jak socialismus, tak kapitalismus zlocinny system a vychodisko hledaji v treti ceste.
     Pohrichu jejich treti cesta soc-dem strihu je diskreditovana jiz samotnou soc-dem a tak zbyva 3. cesta ze 3. cesty- jakysi korporatni socialismus, zastiteny mezinarodnimi monopoly, realizujici se na drobnych dotacich potrebnym umelcum a cyklistum.
     Tedy socialismus zazit uz nikdy nechceme, ale konzervativec Trump je socialista a korporatnik Biden je take socialista a proto volime k socialismu se zady obracejici ekologicke hnuti, uprchlicke aktivisty a dotacni politiku EU.
     Pro odpurce socialismu to je jakoby propracovanejsi varianta na socialni stat zapadniho strihu, kdy obcane jeste vladli silou sveho hlasu (dnes je teto neprijemne povinnosti zbavila evropska komise, myslici za ne a drouci pritom jako kun).
     *
     Odpurcum socialismu prihrivaji nejmenovani blogeri polevku (kdo by si pral navrat zlocinneho systemu, vim, o cem mluvim, vyrustal jsem v nem), ovsem odpurci socialismu vraci nejmenovanym blogerum uder ve forme cisteho haku: pro ne 3. cesta socialniho statu zapadniho strihu znamena prebytek uprchliku, 60 pohlavi, strelba gumovymi projektily do nespokojencu a podpora obrodnych hnuti v diktaturach.
     Nejmenovani blogeri namazali odpurcum socialismu chleba maslem a ti jim ho pak prilepili na celo.

     • vittta

      Já si myslím, že tihle nejmenovaní blogeři do dál než do tvojí první věty nedotáhnou.
      Tedy- socialismus a kapitalismus jsou zločinné systémy.
      Tečka.
      Třetí cesta je pro ně jakési „něco“, tedy od živnotníka po Goldmann Sachs, zvolna se tavící na lítost nad odsunem Němců- protože být tady oni, tak by tady žádný socialismus nebyl, a tím pádem by tady nebyl ani kapitalismus, ale právě ta ryzí, neuchopitelná, třetí cesta Wiliho Brandta.
      A byl by tady pořádek.
      A byli také slušnějí.
      To právě jsou ty postoje otroků.

      • embecko

       Kdyby nebylo nejmenovanych blogeru, nemela by se korporatni levice, omitajici socialismus, ke komu s duverou obracet a prisla by tak o zakladni moralni podporu.

       • vittta

        Každý systém má své nejmenované blogery.
        Též každá idea.
        Kde jsou časy, kdy jela na plné pecky ODSácká pravice, podnikatelé na straně jedné, a socky na straně druhé, a kdy volný trh se už už chystal vyřešit problémy lidstva.
        To bylo přemoudřelých komentů.
        Dneska jede na plné pecky levice.
        Podnikatelé se vesměs miliardáři nestali, socky se do úplné bídy díky své neschopnosti také nepropadly, volný trh vyřešil úplné hovno- a tak holt se jde na stejnou věc- tedy bezpracné zbohatnutí elitních jednotlivců- jinou ideologií.
        Člověk v plísni má prý obrat dvě miliardy- no, která firma se tím může pochlubit?
        A neziskovky, zachraňující svět hází prachy vidlema, každá ženská s kozama a kokotem má svou dotaci.
        Klasičtí nejmenovaní blogeři ale jako by běh času ani nevnímali, a levičáci, ze kterých se stali korporátní levičáci, ti také ne.
        Ti už své životy dožijí v bublině věčného boje levice a pravice- dobra a zla.

 5. vittta

  Já se fakt nechci rovnat Mudr. Pirkovi, ale mohl by mě někdo vysvětlit, proč ještě existuje Chřipka, a proč se každý rok připravuje úplně nová vakcína?
  Já myslel, že viry Chřipky mutují, a každý rok jsou schopné vyvolat stejné onemocnění trošku jinou cestou, čímž oblbnou imunitní systém.
  Asi to tak není, no ale…kurva…Chřipka je pořád.
  Pokud není Chřipka jen hoax.
  https://www.extra.cz/jan-pirk-o-koronaviru-ve-svedsku-jsou-ted-vysmati-u-nas-jen-lidi-zemrou-pozdeji?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=PpG9fDtfijB-202009181310&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

 6. vittta

  Ivan Gabal, a jeho úvaha, ve které se ne a ne zorientovat.
  Axiomy jsou jasné, premier a prezident jsou blbci, Češi jsou také blbci a americký radar byl skvělá záležitost.
  Nic jiného jsem nepochopil.
  Opravdu blbý, ale za to sebestředný článek.
  Článek vypadá prakticky tak, jako kdyby Gabal čekal, co se stane, a na to reagoval.
  Stalo se to, že počet nakažených roste, a tak Gabal napsal příslušný článek.
  Kdyby virus naopak zcela zmizel, napsal by Gabal jiný článek, kde by premiera i prezidenta zkritizoval za to, že byli zbytečně obezřetní, že nařízeními omezili občanské svobody, což jim nabulíkoval sám Putin, že utratili prachy, což jim nabulíkovala Čína, a že každý, ale opravdu každý věděl, že to s tím virem není tak zlé.
  Skvělý americký radar by tam zůstal ve stejné podobě.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-jak-covid-porazil-premiera-a-co-s-tim-dal-120471#seq_no=1&dop_ab_variant=0&source=article-detail&dop_source_zone_name=zpravy.web.nexttoart&dop_req_id=BzgEjttKlKD-202009181529

  • Alva

   Je celá řada osob, u kterých nezáleží na tom, jestli něco udělali/neudělali, řekli/neřekli. VŽDYCKY jsou tím vinni!.

  • embecko

   Havloidi by si mohli nacyklostylovat jeden spolecny clanek a pak ho retezove preposilat do mainstreamu. Usterili by tak cas, ve kterem by mohli zsikat nejake dotace.

  • vittta

   Velice kvalitní reakce!
   Obě.
   A teď koukám na zprávy, a jsem velice překvapen.
   Koronavirus řádí všude na světe.
   Já myslel, že to je jen tady, kvůli Babišovi.

  • Mrkos

   Plný souhlas s hodnocením slouhy Gabala.
   Bylo by hezké¨, kdyby se od takových ovcí
   dokázali soukmenovci distancovat. Ale to
   nedokáží, takže jsou spoluviníky politických
   dopadů vyvolaných manipulátory tohoto typu,
   jichž mají ve svých řadách vždy celou řadu.

 7. vittta

  Přišly mi volební lístky, to je prdel, musím říci, furt „společně“ a „změna“, a to vše pro krajinu, no kašpařina.
  Všechny jsem s odporem vyhodil, a jako správný antilevičák jsem nechal pouze tři lístky, které mě zajímají, a které si prostuduji, jestli tam někoho neznám.
  SPD
  KSČM
  Trikolora
  Jak vidno, můj ideologický záběr je široký, ale osobně si myslím, že jakkoliv to na první pohled může vypadat až podivně, je mnoho občanů, kteří uvažují tímto směrem, bez ohledu na mediální mainstreamovou vymývací masáž.

  • embecko

   Jourová vyhlásila akční plán EK v boji proti rasismu: Mezi konkrétní opatření, která mají být přijata, patří například nutnost „provést kontrolu stálého právního rámce EU a vymáhat jeho dodržování“.
   *
   Jeste jednou to zopakuji, pokud nevite, co ta pani rika:
   „Mezi konkrétní opatření, která mají být přijata, patří například nutnost „provést kontrolu stálého právního rámce EU a vymáhat jeho dodržování“.“
   *
   Tak to je slovo do pranice, rozhodne, ostre, konkretni…

   • vittta

    Doufejme, že Jourová tím nechce říci, že se stálý právní řád EU nevymáhá, nebo že ho dokonce nikdo ani nezná.
    Samozřejmě si už domyslíme, že by se neměl kontrolovat Dublinský systém, protože ho Merkelová nedodržela, a negry pozvala nezákonně, stylem císařovny, tedy bez posvěcení parlamentu.
    To se oko- ve jménu civilizace- přimhouřit musí.
    Že prej je Lukašenko poslední diktátor v Evropě, ať se podívají na fungování Německa, Francie a EU, když kecají o diktátorech.

    • Mrkos

     Je třeba si vzít k ruce Vyšší princip mravní, podle kterého
     ti západní diktátoři nakládají s těmi na výcod od nich.
     A právo si paní Jourová vetkněte za klobouk.!
     Myslím, že by se z Bruseli nemusela vracet domů.

 8. embecko

  Skvele Zdenek Zboril a kde jinde, nezli na PL:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Zboril-ma-strach-Stalo-se-to-nejhorsi-co-nas-mohlo-potkat-637764
  „Jak říkají sociologičtí výzkumníci, ‚konstrukt‘ už byl v možná vhodnou dobu předložen veřejnosti a nyní se bude zkoumat, zejména v politickém zákulisí, jakou naději má na úspěch.“
  *
  A presne tak to vidim i ja…a dale:
  *
  „„Jsme v dnešních dnech v nejhorší fázi této koronavirové kampaně. Nikoliv snad proto, že roste počet evidovaných nakažených, nemocných v karanténě a v nemocnicích, natož pak umírajících, ale proto, že se stalo to nejhorší, co nás mohlo potkat. Dostali jsme se do stavu politického boje a odboje, onemocnění se zmocnili politici a vedou mezi sebou boj na život a na smrt,“ říká k druhé vlně koronaviru politolog Zdeněk Zbořil.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s