1. astraustralia

  V jednom z predchozich komentaru jsem byl vitttem oznacen div ne za mistra sveta ve zverejnovani negativnich odkazu:-)
  Vyborny postreh ma vittta a protoze co chci (jemu) temito odkazy rici jak zni jeho posledni otazka
  tak odpoved zni, ze rozhodne ne o cemkoli presvedcovat.
  Kazda informace jina nez massmedialni a vladni ci provladni je dobra jen k tomu aby vyvazovala a uvadela i jiny pohled a jiny nazor.
  Abych dostal sve povesti uvedu dalsi informaci kterou vam massmedia neuvadi a pokud nekde v koutku tak rozhodne ne takto jak uvedeno zde:

  MYSLÍM, ŽE BY U NÁS VE SNĚMOVNĚ A SENÁTU BYLY PRÁZDNÉ LAVICE….

  Po celém Rusku jsou v panice. Putin udělal krok nemající ve světě obdoby…
  U nás už by zbyla jen třetina parlamentu a možná ani to tady to mělo platit dávno!!!!

  TADY MÁTE VYSVĚTLENÍ PROČ RUSOVÉ PUTINA doslova MILUJÍ ….

  Tady máte vysvětlení proč Česká „kavárna, pravdoláskaři“ a neofašisté nenávidí ZEMANA, který usiluje podobné zavést u nás!

  Úředníci po celém Rusku jsou v panice. Putin udělal krok nemající ve světě obdoby…

  Úředníci po celém Rusku jsou ve stavu paniky, píše Samer Ibrahim na FB. Prezident Vladimír Putin podepsal nový protikorupční zákon a jednu novelu. Tak o tomto si můžeme v Česku bohužel zatím nechat jen zdát. Máš, úředníčku nebo členové tvé rodiny bankovní účet v zahraničí? V tom případě nemáš co dělat ve státní a veřejné správě a štandopede se pakuj!
  Umíte si představit to zděšení mezi českými úřednickými vyžírky, ať už na ministerstvech či v regionech ?

  Dříve se to v Rusku týkalo „jen“ poslanců Státní dumy (analogie Poslanecké sněmovny), dnes se to týká VŠECH úředníků Ruské federace od nejvyšší do nejnižší úřednické funkce. Je vcelku i zjevné, proč to prošlo. Vzhledem k tomu, že se ta omezení týkala poslanců, zlomyslnost zde zjevně udělala své, takže podle hesla: „když ne my, tak ani vy“, pro tuto novelu zvedli poslanci Státní dumy svou ruku. To je ale jen jedna stránka mince.

  Další novela podepsaná prezidentem není o nic méně zajímavá.
  Stačí totiž, aby se některý poslanec či Senátor nebo dokonce jen municipální úředník zpozdil s prohlášením o svých příjmech a
  JE BLESKOVĚ ZBAVEN MANDÁTU či úřadu.
  Jinými slovy, je opět vykopán z útulného křesílka.
  Uznejte, že jde o hodně závažnou novelu, ze které přímo čiší „Putinova totalita“.

  Krom toho se musí nyní i municipální úředníci i poslanci zbavit VŠECH zahraničních účtů, a to včetně členů jejich rodin.

  Dříve tak museli činit pouze federální činovníci a úředníci, teď už to schytali všichni. Protože pro municipální úředníky je to novinka, dostali 3měsíční odklad na to, aby účty zlikvidovali – oni i jejich rodinky. Dodejme, že předkládat jsou úředníci povinni nejen stavy svých příjmů, ale také investic, neboli výdajů. A případný nesoulad je pak patrný na první pohled.
  V Česku si budeme muset nějaký čas počkat.

  Český prezident Miloš Zeman může zatím bohužel jen závistivě sledovat, jak jeho ruský kolega vydává a podepisuje jeden antikorupční zákon za druhým.
  Dodejme, že se už i Státní duma RF zřejmě bojí prezidentu Putinovi cokoli odmítnout, protože rating, který má ruský prezident u svého národa, může poslancům v případě nepodpoření prezidentových návrhů, vynést jedině totální propadák ve volbách v příštím roce.
  Když se to ale v Rusku uchytí…, třeba se probudí i Česká kotlina, aby svého prezidenta podpořila!
  Probudí se ?

  • kočka šklíba

   Jestli je to pravda, tak je to opravdu převratné, ale ve světle toho jak se chovají k Rusům na Západě i velmi logické. Jen tak dál, tohle bychom také potřebovali ale toho s e nedočkáme.

  • vittta

   No ale bacha, Putin má úplně jiné pravomoci, tam je prezidentský systém.
   tady Zeman tohle udělat nemůže.

  • dixi

   To by mě zajímalo, kdo tady dává mínusy pod nynějším článkem od astraustralie o Putinovi. Dnes procítám debatu znova a zdá se mi, ( jako na OM ) že už sem taky chodí někdo zákeřně a inkognito škodit.

   • vittta

    To jsou kartouzovi elfové, takové moderní „pionýrské hlídky“.
    Je to podobný princip, jak u Pana Bavora, takže je třeba se v tom umět orientovat.
    Liberální nácek není nikdo z nás, a pochybuji, že by to tady nějaký četl, snad vyjma Tribuna či Hanka.
    A přeci má fagan plno plusů za ryze liberální hlody- ale Tribun ho zase neměl moc rád, takže si myslím, že tady má i on nějakou svou partu hospodských, resp. kavárenských povalečů, poněvač že by to byl takový boháč, na jakého si hraje, o tom se dá v pohodě pochybovat.

  • Medenka

   já myslím, že by vám pan prezident Zeman jistě řekl, že čip činské výroby od firmy Huawei implantovaný vám do mozku čínskou stěrkovou „tyčinkou“ je čip přátelský a tudíž maximálně bezpečný:-)

   I když je možné, že by ho pak spíše zavřeli do blázince než zbavili mandátu, protože na odhlasování tohoto prohlášení za akt velezrady by se dozajisto nenašlo dost poslanců, protože je nemalo takých, co po odchodu pana prezidenta, jaksi „plynule“ odejdou s ním a ví že bez něj by se tento proces „poslanecké sublimace“ od moci a prebend jen urchylil…

  • Kamil Mudra

   V ohově anketě mi chybí možnost že jsou že jsou čipy vyráběny v podzemní superlaboratoří Oblasti 51 (Area 51) za využití know-how šedivých emzáků, takže se ankety nezúčastním.
   Navrhuji aby Janika vyhlásila virtuální mítining na téma „Konspirační teorie o covidu“ abychom bez sebemenšího omezení provětrali faldy své fantasie, aniž bychom si vzájemě vyčítali kdo z nás do kterého tábora zastánců čehokoli patří. Počet teorií na osobu by neměl být nijak omezen, každý může přidávat nové – jak ho zrovna napadnou – a současně potírat svou tvrdou argumentací teorie ostatní. A abych šel příkladem, hodím hned jednu do placu:

   Současný covid je jen globálním testem poslušnosti a vystrašenosti obyvatel. Po zahájení vakcinace bude pečlivě sledována profesní a rasová skladba množiny která se nechá naočkovat. Jakmile bude tato skladba množstevně a profesně shledána jako vyhovující, bude vypuštěn skutečný covid – smrťák (proti němuž bude vakcína 100% účinná), který pokosí tu nevakcinovanou část. Aby se tato část populace protiplánově nenavyšovala, bude mediálně rozšířeno že proti nové mutaci coronaviru je dosavadní vakcína neúčinná a „zoufale se hledá nová“. Tím bude dosaženo žádoucí populační redukce a planeta konečně volně vydechne obývána přiměřeným množstvím lidského druhu, v nově nastoleném NWO, ve kterém malá skupina mezinárodních elit, při využití špičkové techniky, již nedopustí opětné přemnožení a její drancování ani poškozování během mezinárodních konfliktů.

   • Medenka

    a já myslel, že hoaxy jen opisujete a přeposíláte z řětězových emailů uvozených od anonymního odesilatele obvykle větou….“od mého velmi dobrého zmáného co žije a pracuje v Německu(USA, Francii), KAMILE ….a vy ty hoaxy přitom sám vymýšlíte!!! A jejich scénáře píšete svoji zhoubně rozbujelou morbidní fantasiií!!

    Děj odpovídá „třídním“ průmětům s životem a názorem národního pojetí marxismu (jak sám Carl ještě před svým třídním internacionalismem založeným čistě na sociální horizontále bez ohledu na národnost a etnikum) sám razil, protože se předtím přikláněl k nátoru, že národy si NEJSOU jako lidé rovny, ale jedni stojí výše a druzí níže (nejen explicitně takto mluvil o Češích ale pak třeba o Bretoňcích, Bascích či Skotech se vyjádřil jako o „rasovém odpadu“ a zašel tedy ve své době ještě dál než německá „romantizující“ ordnersky- pre-rasová scholastika. následně až HODNĚ POZDĚJI dokonaná Norimberskými zákony – vy máte tu variabilitu pojatou spíše na ose

    nadnárodní/židovské spiknutí, anglosaské individualistické elity. Tady je linka prodchnuta TŘÍDNĚ RASOVÝM podtextem (proč mi toto ideové spojení ale vůbec nepřekvaůpuje:-) aby se nastolila generealizace, že vždy jde těm nejnadanějším dINDIVIDUÍM o redukci lidí na planetě na základě třídního a rasového pohledu. Vzhledem k tomu že většina Afričanů tmavé pleti, Indů, Arabů, případně etnických indiánských Jihoameričanů (tedy lidí vizuálně působící oproti evropské neopálené bělošské severské populaci – VŽDY O HODNĚ VÍCE TMAVĚ – vittta by je nazval „čmoudy“, tedy o něco „bělejšími negry“) na dobrovolné ani nucené (jejich vládami placené) očkování nemá a nemá tedy ani co ztratit, majetku nemaje –
    tak je je patrné, že Vaším cilem i těchto konspirací obecně, je navodit davovou sugesci – že se jedná o cílenou RASOVOU válku ANGLOSASŮ, že je to válka proti bilým postkomunistickým, ne-internacionálním, slovanským národovcům – BÍLÉ RASY A PROLETÁŘSKÉ (snad jsem na nic podstatného z jejich etnicko-sociálně -psychologické podmíněnosti nezapomněl) TŘÍDY! Opravdu navýsost (!!) marxisticky dialektické…..

    Bravo!! Toto ideologické sci-fi by nesesumarizovali ani ideologičtí mistři kolektivivistického pera pojetí moderního nacinálního proletarismu, samotným zakladatele sociálního korporavismu pod kuratelou národního státu – Musollinim počínaje – ale spíše však mnohem dříve různými moralizujícími Spenglery až po údajné „rasové vědce“ jako byl např. Madison Grant – který jen EVROPANY rozčlenil na 4(!!!!) nestejně hodnotné rasy!!!

    Představte si, Kamile. že podle něj nejvyšší Nordická rasa nebyli Němci (anebo jen vzácně), ale především Norové a Švédové, dále jako „také za hodnotnou“ rasu označil anglosaské národy jalo Zaalpskou rasu – a pak následovala ta méněcenná – Jižanská (mediteránské národy, především Italové, Španělé a Portugalci) a následně Slovanská – v tomto si s Marxem (aniž by byli generačně přibuzní) náramně notovali.

    No a když vezmeme ryze marxistickou teorii a třídní zhoubě elit a o individualismu obdařeném nadáním a pílí – dostává se nám věru smrtcícho mixu….Podstatně smrtícího než je nějaký veskrze naturalisticky primitivní Covid. Naše „hodnotově – politicko – ideologická historická mortalita“ v mixu těchto ideologií přinesla, Kamile, smrtnost okolo 30% a více procent, ne těch UBOZE Covidových 0,1-0,4%. Mějte to na paměti.

    • vittta

     Tmavé pleti, tmavé pleti…
     To má být co?
     Nevšiml jsem si, že by měl někdo nějakou tmavou pleť.
     Všichni jsou lidé, co já vím.

   • vittta

    Tak to má vysokou laťku, tahle konspirace, to…snad ani žádnou lepší nevymyslím.
    Dílem i proto, že doktor Šiva či jiní výtečníci k mému překvapení překonali veškerou mou fantazii.

 2. astraustralia

  Dr. Stanek a jeho pohled na virus19 :
  Cteni a poslech nevhodny pro materialisticky zalozene ctenare Ostrova pi.Janiky!

  Koronavirus je přitahován vibrací naší duše.

 3. vittta

  Idiot.
  Tak Landa v žádném případě nesouhlasí s nařízeními vlády, ale jejich famozní výmysl, spočívající v testování každého před koncertem (a naprášení pozitivních na hygienu), má zabránit nouzovému stavu.
  Jinými slovy, Landa bojuje proti vládním nařízením, se kterými zásadně nesouhlasí, pomocí jednoho z vládních nařízení, resp, nařídil by to testování on, vláda to jen doporučila.
  On se chce dostat z nouzového stavu, a vláda se zase chce dostat z epidemie- a obě party vymyslely to samé.
  Geniální!
  Nechybí ani vědec, který NĚCO skvělého vymyslel, ale nikdo ho neposlouchal.
  Jen aby nám ten skromný vědec nevymyslel nouzový stav a vakcinaci- aby tím bojoval proti vládnm nařízením, Landa ale ten výmysl zatím tají.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Landa-Kdo-se-nechce-testovat-at-se-k-rva-netestuje-Chce-neco-jineho-647281

 4. Jana

  Nejlepší ochranou proti (nejen) koronaviru je IMUNITA, která by měla být první před všemi následnými opatřeními. Ale tu si ničíme dobrovolně sami.

  „Dr. Shiva: Říkají, že je tu bubák s názvem virus. A že je třeba vakcína, abychom ho zastavili. Bubák na jedné straně, spasitel na straně druhé. Spasitel je Bill Gates, Bill Clinton Initiative, velké farmaceutické firmy. Je to absurdní, pokud skutečně rozumíš imunitě. Imunitní systém se vyvíjel miliardy let. Vyrůstali jsme v prostředí s bakteriemi. Máme si hrát venku v hlíně. Takto se imunita aktivuje. Lidi, co mají ohroženou imunitu, což znamená, že jejich imunita není aktivní na všech válcích. Představ si, že ze třech válců ti funguje jen ten třetí. Ten musí dělat veškerou práci. V imunologii se tomu třetímu válci říká cytokiny. Jsou tak aktivní, že reagují přehnaně. Začnou napadat nejen virus, ale také tvoje vlastní tkáně.
  Tvoje vlastní tělo napadne samo sebe kvůli slabé a dysfunkční imunitě. Co způsobuje slabou imunitu? Když celý den jíš jen cukry, když tvoje strava nemá žádný vitamin D a živiny. Proto jsem napsal dopis prezidentovi USA. Tohle je věc imunitního zdraví. Nedostáváme dostatek vitaminu D, vitaminu A a vitaminu C… to není vše, ale můžeme se zaměřit na tyto tři věci.

  V africké zemi Čad a Džibutsko je jen 1 potvrzený případ Covid-19 a žádná úmrtí. Proč? Protože tam lidé žijí způsobem, ze kterého bychom se asi měli inspirovat. Jsou venku na slunci.
  Živí se kořínky, které si sami vyhrabou. My je považujeme za třetí svět. Řešení je prosté – pokud můžeš, vyjdi aspoň ven na slunce. Pokud nemůžeš, musíš začít brát vitamin D. Nejsme dostatečně na slunci, nejíme dostatek ovoce a zeleniny, 25 let ničíme naše pole, pesticidy, kterými stříkáme plodiny, ničí náš střevní mikrobiom. Jíme spoustu cukru… to je recept na smrt. Tím se ale nezabýváme. Místo toho zveličujeme tento virus. Jaký to má výsledek? Lidé se skrývají doma a jsou připraveni přijmout fašismus. Neřeší se hlavní problém, což je imunitní zdraví.“

  Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/nemoci-a-jejich-leceni/spiknuti-covid-19-spickovy-doktor-odhaluje-skutecnou-agendu-za-epidemii-koronaviru/

  • embecko

   „V africké zemi Čad a Džibutsko je jen 1 potvrzený případ Covid-19 a žádná úmrtí. Proč? Protože tam lidé žijí způsobem, ze kterého bychom se asi měli inspirovat. Jsou venku na slunci.“
   Obcas si nejsem jisty, jestli si tu z nas nedelas legraci…
   Cad je 3. zeme v poradi s nejvetsim vyskytem infekcnich nemoci a riziko nakazy je v nem klasifikovano jako „velmi vysoke“
   https://www.indexmundi.com/chad/major_infectious_diseases.html
   Proc tam nemaji tolik Covidu je otazka, ale vsadil bych si na nepritomnost testu a lidi, kteri by tam z rizikovych oblasti (treba EU) chteli vubec jet.
   Jinak ma Shiva v zasade pravdu…v zasade tedy…i kdyz uz od dob Pasteura se tahne spor, zda-li jsou iniciatorem infekcni choroby mikroorganismy samy, anebo zda-li ma rozhodujici vliv prostredi (slaby/ „deravy“ organismus).

    • vittta

     Podle mě je iniciátor mikroorganismus, ty opravdu jsou všude kolem.
     Napadá potencionální hostitele, ale choroba vznikne až v případě, že se obranný systém těla neubrání, buď to neumí- u Tetanu či Vztekliny se to naučit nemohl, protože smrtnost je 100%, nebo mikrorganismy mutují, a tím neustále obranné funkce oblbují.
     Co se týká pasterizace, tak ta ničí choroboplodné zárodky, velice efektivně, ale ne každý mikrob je škodlivý, a pasterizace ničí všechny bez rozdílu.
     Je pak otázka, jestli je lepší riskovat nemoc- nebo se sice zbavit i hodných mikrobů, ale nemoc minimalizovat.
     Čím větší skupina lidí žije pohromadě, tím je odpověď snadnější, protože u jedné rodiny nějakého chalupníka umře třeba jen 5 dětí z deseti + babička, ale v průmyslové výrobě potravin nelze „čistotu“ potravin zajedno riskovat, a za druhé v podstatě ani není možná.
     Je to dle mého šílený článek, tam je třeba psáno:
     „Choroba tak prestala byť vecou jednotlivca, stal sa z nej predmet politiky. Odvtedy tečú verejné peniaze do medicínskeho výskumu. O život prišli milióny pokusných zvierat. Obetované financie a pokusné zvieratá boli zdôvodňované Pasteurovou teóriou. Účel svätí prostriedky.“
     No, takže medicínský výzkum je zde brán jako cosi zavrženíhodného, a obětovaných zvířat se kde komu líto.
     Z pohledu lidské evoluce to tak asi je, přežít by měli jen ti nejsilnější (prosazovali nacisté), a kdyby se takto postupovalo, rozhodně by nás nebylo 7,5 miliardy, nebo kolik, z toho nemalé % těch, co by ještě před 50 lety nemělo šanci se vůbec narodit, natož počít vlastního potomka- kterému ale logicky předají nemocné geny, takže ten je pak bez moderního lékařství totálně v řiti.
     Jinak se na to ale dívá každý jednotlivec- a my jsme jednotlivci.
     A pokud pak se chce nějaký jednotlivec pro přírodu obětovat, pak moc nechápu, co má tolik lidí proti NWO či Sorošovi či Gatesovi, protože právě jim se jakési cílené snížení lidské populace přičítá.

    • Jana

     To je naprosto logické. Ve sterilním prostředí nepřežije nic. Virus, bakterie, plíseň. Ale naprosto sterilní prostředí zas ničí imunitu a je třeba najít mezi oběma extrémy rovnováhu.
     Například propukne-li někde epidemie žkoutenky, je třeba mimo opatrnosti ve styku s nemocným zvýšit hygienu – ve smyslu častějšího mytí rukou a nejlépe mýdlem, ovšem není třeba přehnaná desinfekce, když ve vašem okolí nikdo tu žloutenku nemá.
     Jak správně tady poznamenal vitttaa – když přecházíte ulici, taky se rozhlédnete, jestli se neblíží auto. Ovšem pokud přecházíte ulici v době nebo místě, kde je provoz minimální, široko daleko žádné auto v dohledu a nemáte nějaké závažné omezení – chůze, zraku, pozornosti (léky), pak i když je v provozu semafor, je pitomost otrocky čekat až naskočí zelená jen proto, že je to podle předpisu a předpisy se mají dodržovat.
     Zrovna tak když třeba v obchodě koupíte ovoce či zeleninu, je v pořádku, pokud ji doma před jídlem opláchnete, ale je směšné, když si na vlastní zahradě utrhnete jakblko, rajče či hrst třešní se stromu, který není chemicky ošetřen, třást se strachem sníst je bez umytí.
     A poslední věc, která se týká současné situace – právě proto, že v našem světě, kde už léta mají všichni neomezený přístup k informacím (rozhlas, tisk, dnes internet) by snad neměl být problém aspoň se zamyslet nad tím, že v něm všechny ty „civilizované“ státy jako podle kopíráku, nařizují naprosto stejná doporučení, rady a příkazy s naprosto stejným výsledkem – stejné dopady na ekonomiku, stejně stoupající naštvanost lidí. Takhle se nechová žádné sebenebezpečné agens, takové pitomosti si dovede vymyslet jen člověk. Člověk, který má moc a prostředky – což je v podstatě totéž.

  • vittta

   Tak to jsem bez ironie vyprskl smíchy.
   To už vidíš tu manipulaci, spasitel je Bill Gates a spol.
   Ne, spasitel je vakcína- nebo lék.
   Obé jsou schopny vyrobit je farmakologické firmy- pokud ho vymyslí- i když vymyslet ho může leckdo, ale nebude schopen ho vyrobit v potřebném množství.
   Já se tě nechci ptát, jestli jíš nějaké léky, na tlak, na cukrovku, na srdce, na kosti, na angínu, na kašel, na cokoliv- ale veškeré tyto léky vyrábějí tyto farmakologické giganty.
   Doporučovaný vitamin D vyrábějí také ty firmy, takže bacha na něj.
   Nakonec, je obecně známo, že brát umělé vitamíny je ošidná záležitost, protože tělo se pak nenaučí s nimi šetřit.
   Tam zmiňovanou filosofii svým způsobem také vyznávám, ale je zde třeba podotknout, že tělo v našich zeměpisných šířkách žilo s tím, že slunce v zimě nesvítí.
   Takže nedostatek vitamínu D muselo nějak řešit, a celkově i jiné vitamíny.
   To je na dlouhou diskuzi, ale dle mého to může každý zkusit.
   Prostě jít na slunce, nebo jít hrabat kořínky.
   Kdo by jedl umělé potraviny, že jo.
   Pamatuji si, jak jsem asi do 15 let věku miloval minulost, a litoval, že jsem se nenarodil do ní.
   Viděl jsem čisté potoky, a studánky nedotčené civilizací, nekonečné lesy.
   No…a přitom největší problém minulosti byla pitná voda.
   Tam k tomu hrabání v hlíně…právě hlíně přežívá jeden velice zajímavý bacil, Tetanus.
   Takže kdo by se chtěl hrabat v hlíně, doporučuji očkování, Tetanus má vysokou smrtnost, asi 50 %, těch druhých 50% je vesměs různě nemocných do smrti, nic méně pokud léčba neprobíhá pomocí farmakologických preparátů, je smrtnost 100%.
   Také mě zaujalo, že lidé si užívají přírodní žití jen v Čadu a Džibuti.
   Zajímavé.
   No, a stejně jako odpůrci všeho, co se Kovidu týká, chtějí svobodně umřít- to není ironie, oni to tak říkají (předpokládám, že jen do té doby, než umírají), tak nikdo nikomu nebrání, jíst kořínky, vlastnoručně vyhrabané, dokonce nemám nic proti tomu, když kdokoliv půjde na slunce.
   Ale pojídač kořínků hraje sám za sebe, zatímco svobodný umírač na Kovid může nakazit někoho jiného, kdo tu hru hrát nechce, a nehodlá umřít.
   A přjmout fašismus? (zde asi myšlena totalita obecně
   Copak tu totalitu někdo odmítá?
   Za západě už jí mají, a tady jí ti mladší chtějí také, na to žádný kovid není třeba.
   Celý proces se navíc silně urchlí tím, že se ti starší a staří co nejrychleji vybijí- nebo, jak říkají příznivci pravdy a lásky, prostě vychcípou.
   A co útočí na staré a starší?
   Kovid,
   Takže z chutí do toho- půl je hotovo, hlavně je přesvědčit, aby nenosili roušky a nenechali se očkovat.

   • dixi

    Starší lidé mívají oslabenou imunitu, často ne vlastní vinou.delsi. Rekonvalescence po operaci, vlivy špatného životního prostředí, dědičnost, je toho více a lékaři to vědí.Je mi 66 stará se necítím ale momentálně na tom nejsem moc dobře a jiní mnohem hůř. Rozhodně nemohu říct, že by se mi lékaři nevěnovali v následných kontrolách, přestože máme dnes tak složitou situaci.A to nejsme v Praze.Presto jedno vyšetření mělo být právě v té Praze, vyhověli okamžitě.Poklona všem.

    • vittta

     Kdo by také na tom byl v tomhle počsí dobře, u nás je furt mlha, ryzí aerosol.
     Já se také starý necítím…většinou.
     Ale někdy…
     A to mi je teprve 54.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s