1. Jana

  Nejlepší ochranou proti (nejen) koronaviru je IMUNITA, která by měla být první před všemi následnými opatřeními. Ale tu si ničíme dobrovolně sami.

  „Dr. Shiva: Říkají, že je tu bubák s názvem virus. A že je třeba vakcína, abychom ho zastavili. Bubák na jedné straně, spasitel na straně druhé. Spasitel je Bill Gates, Bill Clinton Initiative, velké farmaceutické firmy. Je to absurdní, pokud skutečně rozumíš imunitě. Imunitní systém se vyvíjel miliardy let. Vyrůstali jsme v prostředí s bakteriemi. Máme si hrát venku v hlíně. Takto se imunita aktivuje. Lidi, co mají ohroženou imunitu, což znamená, že jejich imunita není aktivní na všech válcích. Představ si, že ze třech válců ti funguje jen ten třetí. Ten musí dělat veškerou práci. V imunologii se tomu třetímu válci říká cytokiny. Jsou tak aktivní, že reagují přehnaně. Začnou napadat nejen virus, ale také tvoje vlastní tkáně.
  Tvoje vlastní tělo napadne samo sebe kvůli slabé a dysfunkční imunitě. Co způsobuje slabou imunitu? Když celý den jíš jen cukry, když tvoje strava nemá žádný vitamin D a živiny. Proto jsem napsal dopis prezidentovi USA. Tohle je věc imunitního zdraví. Nedostáváme dostatek vitaminu D, vitaminu A a vitaminu C… to není vše, ale můžeme se zaměřit na tyto tři věci.

  V africké zemi Čad a Džibutsko je jen 1 potvrzený případ Covid-19 a žádná úmrtí. Proč? Protože tam lidé žijí způsobem, ze kterého bychom se asi měli inspirovat. Jsou venku na slunci.
  Živí se kořínky, které si sami vyhrabou. My je považujeme za třetí svět. Řešení je prosté – pokud můžeš, vyjdi aspoň ven na slunce. Pokud nemůžeš, musíš začít brát vitamin D. Nejsme dostatečně na slunci, nejíme dostatek ovoce a zeleniny, 25 let ničíme naše pole, pesticidy, kterými stříkáme plodiny, ničí náš střevní mikrobiom. Jíme spoustu cukru… to je recept na smrt. Tím se ale nezabýváme. Místo toho zveličujeme tento virus. Jaký to má výsledek? Lidé se skrývají doma a jsou připraveni přijmout fašismus. Neřeší se hlavní problém, což je imunitní zdraví.“

  Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/nemoci-a-jejich-leceni/spiknuti-covid-19-spickovy-doktor-odhaluje-skutecnou-agendu-za-epidemii-koronaviru/

  • embecko

   „V africké zemi Čad a Džibutsko je jen 1 potvrzený případ Covid-19 a žádná úmrtí. Proč? Protože tam lidé žijí způsobem, ze kterého bychom se asi měli inspirovat. Jsou venku na slunci.“
   Obcas si nejsem jisty, jestli si tu z nas nedelas legraci…
   Cad je 3. zeme v poradi s nejvetsim vyskytem infekcnich nemoci a riziko nakazy je v nem klasifikovano jako „velmi vysoke“
   https://www.indexmundi.com/chad/major_infectious_diseases.html
   Proc tam nemaji tolik Covidu je otazka, ale vsadil bych si na nepritomnost testu a lidi, kteri by tam z rizikovych oblasti (treba EU) chteli vubec jet.
   Jinak ma Shiva v zasade pravdu…v zasade tedy…i kdyz uz od dob Pasteura se tahne spor, zda-li jsou iniciatorem infekcni choroby mikroorganismy samy, anebo zda-li ma rozhodujici vliv prostredi (slaby/ „deravy“ organismus).

    • vittta

     Podle mě je iniciátor mikroorganismus, ty opravdu jsou všude kolem.
     Napadá potencionální hostitele, ale choroba vznikne až v případě, že se obranný systém těla neubrání, buď to neumí- u Tetanu či Vztekliny se to naučit nemohl, protože smrtnost je 100%, nebo mikrorganismy mutují, a tím neustále obranné funkce oblbují.
     Co se týká pasterizace, tak ta ničí choroboplodné zárodky, velice efektivně, ale ne každý mikrob je škodlivý, a pasterizace ničí všechny bez rozdílu.
     Je pak otázka, jestli je lepší riskovat nemoc- nebo se sice zbavit i hodných mikrobů, ale nemoc minimalizovat.
     Čím větší skupina lidí žije pohromadě, tím je odpověď snadnější, protože u jedné rodiny nějakého chalupníka umře třeba jen 5 dětí z deseti + babička, ale v průmyslové výrobě potravin nelze „čistotu“ potravin zajedno riskovat, a za druhé v podstatě ani není možná.
     Je to dle mého šílený článek, tam je třeba psáno:
     „Choroba tak prestala byť vecou jednotlivca, stal sa z nej predmet politiky. Odvtedy tečú verejné peniaze do medicínskeho výskumu. O život prišli milióny pokusných zvierat. Obetované financie a pokusné zvieratá boli zdôvodňované Pasteurovou teóriou. Účel svätí prostriedky.“
     No, takže medicínský výzkum je zde brán jako cosi zavrženíhodného, a obětovaných zvířat se kde komu líto.
     Z pohledu lidské evoluce to tak asi je, přežít by měli jen ti nejsilnější (prosazovali nacisté), a kdyby se takto postupovalo, rozhodně by nás nebylo 7,5 miliardy, nebo kolik, z toho nemalé % těch, co by ještě před 50 lety nemělo šanci se vůbec narodit, natož počít vlastního potomka- kterému ale logicky předají nemocné geny, takže ten je pak bez moderního lékařství totálně v řiti.
     Jinak se na to ale dívá každý jednotlivec- a my jsme jednotlivci.
     A pokud pak se chce nějaký jednotlivec pro přírodu obětovat, pak moc nechápu, co má tolik lidí proti NWO či Sorošovi či Gatesovi, protože právě jim se jakési cílené snížení lidské populace přičítá.

    • Jana

     To je naprosto logické. Ve sterilním prostředí nepřežije nic. Virus, bakterie, plíseň. Ale naprosto sterilní prostředí zas ničí imunitu a je třeba najít mezi oběma extrémy rovnováhu.
     Například propukne-li někde epidemie žkoutenky, je třeba mimo opatrnosti ve styku s nemocným zvýšit hygienu – ve smyslu častějšího mytí rukou a nejlépe mýdlem, ovšem není třeba přehnaná desinfekce, když ve vašem okolí nikdo tu žloutenku nemá.
     Jak správně tady poznamenal vitttaa – když přecházíte ulici, taky se rozhlédnete, jestli se neblíží auto. Ovšem pokud přecházíte ulici v době nebo místě, kde je provoz minimální, široko daleko žádné auto v dohledu a nemáte nějaké závažné omezení – chůze, zraku, pozornosti (léky), pak i když je v provozu semafor, je pitomost otrocky čekat až naskočí zelená jen proto, že je to podle předpisu a předpisy se mají dodržovat.
     Zrovna tak když třeba v obchodě koupíte ovoce či zeleninu, je v pořádku, pokud ji doma před jídlem opláchnete, ale je směšné, když si na vlastní zahradě utrhnete jakblko, rajče či hrst třešní se stromu, který není chemicky ošetřen, třást se strachem sníst je bez umytí.
     A poslední věc, která se týká současné situace – právě proto, že v našem světě, kde už léta mají všichni neomezený přístup k informacím (rozhlas, tisk, dnes internet) by snad neměl být problém aspoň se zamyslet nad tím, že v něm všechny ty „civilizované“ státy jako podle kopíráku, nařizují naprosto stejná doporučení, rady a příkazy s naprosto stejným výsledkem – stejné dopady na ekonomiku, stejně stoupající naštvanost lidí. Takhle se nechová žádné sebenebezpečné agens, takové pitomosti si dovede vymyslet jen člověk. Člověk, který má moc a prostředky – což je v podstatě totéž.

  • vittta

   Tak to jsem bez ironie vyprskl smíchy.
   To už vidíš tu manipulaci, spasitel je Bill Gates a spol.
   Ne, spasitel je vakcína- nebo lék.
   Obé jsou schopny vyrobit je farmakologické firmy- pokud ho vymyslí- i když vymyslet ho může leckdo, ale nebude schopen ho vyrobit v potřebném množství.
   Já se tě nechci ptát, jestli jíš nějaké léky, na tlak, na cukrovku, na srdce, na kosti, na angínu, na kašel, na cokoliv- ale veškeré tyto léky vyrábějí tyto farmakologické giganty.
   Doporučovaný vitamin D vyrábějí také ty firmy, takže bacha na něj.
   Nakonec, je obecně známo, že brát umělé vitamíny je ošidná záležitost, protože tělo se pak nenaučí s nimi šetřit.
   Tam zmiňovanou filosofii svým způsobem také vyznávám, ale je zde třeba podotknout, že tělo v našich zeměpisných šířkách žilo s tím, že slunce v zimě nesvítí.
   Takže nedostatek vitamínu D muselo nějak řešit, a celkově i jiné vitamíny.
   To je na dlouhou diskuzi, ale dle mého to může každý zkusit.
   Prostě jít na slunce, nebo jít hrabat kořínky.
   Kdo by jedl umělé potraviny, že jo.
   Pamatuji si, jak jsem asi do 15 let věku miloval minulost, a litoval, že jsem se nenarodil do ní.
   Viděl jsem čisté potoky, a studánky nedotčené civilizací, nekonečné lesy.
   No…a přitom největší problém minulosti byla pitná voda.
   Tam k tomu hrabání v hlíně…právě hlíně přežívá jeden velice zajímavý bacil, Tetanus.
   Takže kdo by se chtěl hrabat v hlíně, doporučuji očkování, Tetanus má vysokou smrtnost, asi 50 %, těch druhých 50% je vesměs různě nemocných do smrti, nic méně pokud léčba neprobíhá pomocí farmakologických preparátů, je smrtnost 100%.
   Také mě zaujalo, že lidé si užívají přírodní žití jen v Čadu a Džibuti.
   Zajímavé.
   No, a stejně jako odpůrci všeho, co se Kovidu týká, chtějí svobodně umřít- to není ironie, oni to tak říkají (předpokládám, že jen do té doby, než umírají), tak nikdo nikomu nebrání, jíst kořínky, vlastnoručně vyhrabané, dokonce nemám nic proti tomu, když kdokoliv půjde na slunce.
   Ale pojídač kořínků hraje sám za sebe, zatímco svobodný umírač na Kovid může nakazit někoho jiného, kdo tu hru hrát nechce, a nehodlá umřít.
   A přjmout fašismus? (zde asi myšlena totalita obecně
   Copak tu totalitu někdo odmítá?
   Za západě už jí mají, a tady jí ti mladší chtějí také, na to žádný kovid není třeba.
   Celý proces se navíc silně urchlí tím, že se ti starší a staří co nejrychleji vybijí- nebo, jak říkají příznivci pravdy a lásky, prostě vychcípou.
   A co útočí na staré a starší?
   Kovid,
   Takže z chutí do toho- půl je hotovo, hlavně je přesvědčit, aby nenosili roušky a nenechali se očkovat.

   • dixi

    Starší lidé mívají oslabenou imunitu, často ne vlastní vinou.delsi. Rekonvalescence po operaci, vlivy špatného životního prostředí, dědičnost, je toho více a lékaři to vědí.Je mi 66 stará se necítím ale momentálně na tom nejsem moc dobře a jiní mnohem hůř. Rozhodně nemohu říct, že by se mi lékaři nevěnovali v následných kontrolách, přestože máme dnes tak složitou situaci.A to nejsme v Praze.Presto jedno vyšetření mělo být právě v té Praze, vyhověli okamžitě.Poklona všem.

    • vittta

     Kdo by také na tom byl v tomhle počsí dobře, u nás je furt mlha, ryzí aerosol.
     Já se také starý necítím…většinou.
     Ale někdy…
     A to mi je teprve 54.

Odvaž se, potom se uvidí

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s